10 czarnych tapet tła pulpitu dla systemu Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

Ciemne motywy dla systemów operacyjnych dla komputerów stacjonarnych są teraz dostępne w obu popularnych systemach operacyjnych dla komputerów stacjonarnych; macOS i Windows 10. Ciemne motywy mogą być nowe, ale użytkownicy od lat ustawiają i używają ciemnych obrazów jako tła pulpitu. Wielu po prostu używa zwykłego czarnego tła. Dzięki temu wszystkie Twoje ikony są widoczne, a kiedy przejdziesz na pulpit, nie oślepia Cię.

Tapety pulpitu Windows [Black]

Ciemne lub czarne tapety nie muszą być gładkie. Możesz znaleźć niesamowite zdjęcia w jakości HD, które tworzą wspaniałe tło na pulpit. Jeśli chcesz ustawić czarny pulpit, otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Personalizacja> Tło. Wybierz opcję Zwykłe kolory z menu rozwijanego i wybierz czarny z selektora kolorów.

  Jak zawsze uruchamiać Google Chrome w trybie incognito w systemie Windows 10

Jeśli szukasz czegoś poza zwykłą czernią, oto dziesięć doskonałych zdjęć z Unsplash, które będą świetnymi tapetami. Rozmiar tapet został zmieniony na potrzeby podglądu. Odwiedź link, aby wyświetlić obrazy w pełnej rozdzielczości HD.

1. Czarne skały Nicka Nice

Ten obraz najlepiej nadaje się na tapetę mobilną, ale możesz go przyciąć i zmienić rozmiar na pulpicie. Pobierz go z Unsplash.

2. Fazy księżyca – Nino Yang

Żadna kolekcja ciemnych tapet nie jest kompletna bez obrazu księżyca. Ciemny obraz oznacza, że ​​nie potrzebujesz wyświetlacza HD, aby uzyskać kolory i oświetlenie bezpośrednio na ekranie. Pobierz ten obraz z Unsplash.

3. Zagadka autorstwa Rona Whitakera

Puzzle to abstrakcyjny obraz, który idealnie nadaje się na pulpit. Pobierz go z Unsplash.

4. Spadające kamienie – Gontse Tlhalogang

Ten obraz ma rozmiar dostosowany do ekranu telefonu komórkowego, ale można go zmienić, aby pasował do monitora. Jeśli masz monitor zorientowany pionowo/portretowo, ta tapeta może być używana bez zmian. Pobierz go z Unsplash.

  Zapobiegaj zasypianiu systemu Windows, gdy Chrome pobiera pliki

5. Krople rosy na liściach Bashaer

Zbliżenie na zdjęcie kropli rosy na liściach. To zdjęcie doda trochę głębi pulpitowi, ale nadal jest wystarczająco ciemne, aby ikony pozostały widoczne i nie oślepiają. Pobierz go z Unsplash.

6. Kropla wody na gałązce – Allec Gomes

Ten obraz jest ponownie dopasowany do ekranu mobilnego, ale możesz zmienić jego rozmiar na komputer stacjonarny. Ma dużo pustej przestrzeni, która doskonale nadaje się do zmiany rozmiaru i widoczności ikon. Pobierz go z Unsplash.

7. Mniszek lekarski – Hongmei Zhao

Ten obraz przedstawia mniszek w szklance i będziesz musiał zmienić jego rozmiar na pulpit, ale to od Ciebie zależy, którą część wybierzesz na pulpit. To piękny ciemny obraz, z którego można pobrać Unsplash.

8. Karuzela Charlesa Büchlera

Ten obraz to doskonałe połączenie ciemnej nocy i nowoczesnych świateł. Obraz przedstawia uczciwą jazdę i jest doskonałym zdjęciem jazdy w ruchu. Obraz jest kwadratowy, ale jest w jakości HD, więc można go zmienić na pulpicie. Pobierz go z Unsplash.

  Jak połączyć licencję Windows 10 z kontem Microsoft

9. Czarne paski Allec Gomes

Ten obraz jest dość prosty, jeśli chodzi o ciemne tło. Obraz nie jest jednak generowany komputerowo. To doskonałe zdjęcie. Pobierz go z Unsplash.

10. Metro przez Mak

Jeśli lubisz fotografię miejską, ten obraz jest idealny na biurko. Pobierz go z Unsplash.

x