Udostępnij teraz w social media:

Ciemne motywy dla systemów operacyjnych dla komputerów stacjonarnych są teraz dostępne w obu popularnych systemach operacyjnych dla komputerów stacjonarnych; macOS i Windows 10. Ciemne motywy mogą być nowe, ale użytkownicy od lat ustawiają i używają ciemnych obrazów jako tła pulpitu. Wielu po prostu używa zwykłego czarnego tła. Dzięki temu wszystkie Twoje ikony są widoczne, a kiedy przejdziesz na pulpit, nie oślepia Cię.

Tapety pulpitu Windows [Black]

Ciemne lub czarne tapety nie muszą być gładkie. Możesz znaleźć niesamowite zdjęcia w jakości HD, które tworzą wspaniałe tło na pulpit. Jeśli chcesz ustawić czarny pulpit, otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Personalizacja> Tło. Wybierz opcję Zwykłe kolory z menu rozwijanego i wybierz czarny z selektora kolorów.

Sprawdź -   Przeczytaj to, aby zrozumieć nazwy i numery aktualizacji systemu Windows 10

Jeśli szukasz czegoś poza zwykłą czernią, oto dziesięć doskonałych zdjęć z Unsplash, które będą świetnymi tapetami. Rozmiar tapet został zmieniony na potrzeby podglądu. Odwiedź link, aby wyświetlić obrazy w pełnej rozdzielczości HD.

1. Czarne skały Nicka Nice

Ten obraz najlepiej nadaje się na tapetę mobilną, ale możesz go przyciąć i zmienić rozmiar na pulpicie. Pobierz go z Unsplash.

2. Fazy księżyca – Nino Yang

Żadna kolekcja ciemnych tapet nie jest kompletna bez obrazu księżyca. Ciemny obraz oznacza, że ​​nie potrzebujesz wyświetlacza HD, aby uzyskać kolory i oświetlenie bezpośrednio na ekranie. Pobierz ten obraz z Unsplash.

3. Zagadka autorstwa Rona Whitakera

Puzzle to abstrakcyjny obraz, który idealnie nadaje się na pulpit. Pobierz go z Unsplash.

Sprawdź -   Jak wyłączyć zmianę kolejności elementów paska zadań w systemie Windows 10

4. Spadające kamienie – Gontse Tlhalogang

Ten obraz ma rozmiar dostosowany do ekranu telefonu komórkowego, ale można go zmienić, aby pasował do monitora. Jeśli masz monitor zorientowany pionowo/portretowo, ta tapeta może być używana bez zmian. Pobierz go z Unsplash.

5. Krople rosy na liściach Bashaer

Zbliżenie na zdjęcie kropli rosy na liściach. To zdjęcie doda trochę głębi pulpitowi, ale nadal jest wystarczająco ciemne, aby ikony pozostały widoczne i nie oślepiają. Pobierz go z Unsplash.

6. Kropla wody na gałązce – Allec Gomes

Ten obraz jest ponownie dopasowany do ekranu mobilnego, ale możesz zmienić jego rozmiar na komputer stacjonarny. Ma dużo pustej przestrzeni, która doskonale nadaje się do zmiany rozmiaru i widoczności ikon. Pobierz go z Unsplash.

Sprawdź -   Jak wymusić tryb oświetlenia Chrome za pomocą ciemnego motywu systemu Windows 10

7. Mniszek lekarski – Hongmei Zhao

Ten obraz przedstawia mniszek w szklance i będziesz musiał zmienić jego rozmiar na pulpit, ale to od Ciebie zależy, którą część wybierzesz na pulpit. To piękny ciemny obraz, z którego można pobrać Unsplash.

8. Karuzela Charlesa Büchlera

Ten obraz to doskonałe połączenie ciemnej nocy i nowoczesnych świateł. Obraz przedstawia uczciwą jazdę i jest doskonałym zdjęciem jazdy w ruchu. Obraz jest kwadratowy, ale jest w jakości HD, więc można go zmienić na pulpicie. Pobierz go z Unsplash.

9. Czarne paski Allec Gomes

Ten obraz jest dość prosty, jeśli chodzi o ciemne tło. Obraz nie jest jednak generowany komputerowo. To doskonałe zdjęcie. Pobierz go z Unsplash.

10. Metro przez Mak

Jeśli lubisz fotografię miejską, ten obraz jest idealny na biurko. Pobierz go z Unsplash.