10 najlepszych aplikacji do kupowania domów/polowania na domy na rok 2023

Szukasz nowego domu? Jeśli tak, nie powinieneś przegapić tych aplikacji do polowania w domu, które pomogą Ci w wyszukiwaniu.

Wcześniej ludzie zastanawiali się, jak znaleźć dostępne nieruchomości. Dzisiaj te aplikacje do szukania domów usprawniły Twoją podróż. Ludzie nie muszą już szukać domów w wycinkach z gazet.

Te aplikacje do wyszukiwania domów dostarczają niezliczonych informacji na ekranie Twojego smartfona. Poza obszarem i lokalizacją, te aplikacje sugerują domy, które pasują do twoich warunków.

Jednak w tym artykule wkroczymy w świat aplikacji do szukania domów i w jaki sposób te aplikacje mogą usprawnić wyszukiwanie oraz zaoszczędzić czas i energię. Ponadto zobaczymy najważniejsze aspekty, na które osoba fizyczna powinna zwrócić uwagę przy zakupie domu. Otwórzmy więc drzwi, aby wejść do świata aplikacji do szukania domów.

Czym są aplikacje Home Buying?

Aplikacje do kupowania domów to aplikacje mobilne, które pomagają potencjalnym właścicielom domów w poszukiwaniu nowego miejsca zamieszkania. Te aplikacje zapewniają różnorodne funkcje i narzędzia pomagające konsumentom w znalezieniu i zakupie wymarzonego domu. Zawiera również funkcje wyszukiwania, które pozwalają użytkownikom filtrować domy na podstawie lokalizacji, ceny i wielkości.

Większość aplikacji do kupowania domów obejmuje dostęp do zdjęć, wirtualnych wycieczek i danych nieruchomości, aby pomóc użytkownikom w dokonywaniu świadomych ocen.

Ponadto użytkownicy aplikacji do kupowania domów mogą mieć dostęp do danych rynkowych w czasie rzeczywistym, kalkulatorów kredytów hipotecznych i innych narzędzi pomagających w rozważeniu opcji i podjęciu decyzji.

Niektóre aplikacje oferują opcje planowania i bezpośredniej komunikacji z agentami nieruchomości, aby pomóc użytkownikom umawiać się na oglądanie nieruchomości i łączyć się ze specjalistami merytorycznymi. Krótko mówiąc, te aplikacje mogą zminimalizować twoje wysiłki i zmaksymalizować wyniki.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie domu

Ludzie często rozwijają silne emocjonalne przywiązanie do swoich domów, które może się różnić w zależności od osoby. Wszyscy mamy piękne wspomnienia związane z naszym domem.

Dlatego ważne jest, aby podjąć świadomą decyzję, biorąc pod uwagę kilka kluczowych czynników przy zakupie domu. Oto kilka punktów, które należy wziąć pod uwagę, szukając domu:

  • Lokalizacja – Lokalizacja rezydencji ma kluczowe znaczenie, ponieważ wpływa na jej wartość, dostępność i bliskość udogodnień.
  • Budżet — użytkownicy powinni określić swój budżet i możliwości finansowe bez nadmiernego naciągania się.
  • Wielkość i układ – Biorąc pod uwagę swoje obecne i przyszłe potrzeby, należy szukać domów.
  • Stan nieruchomości – Obejmuje to kaliber nieruchomości, wiek nieruchomości, a także to, jak dobrze jest utrzymana.

Wreszcie, kluczowa jest współpraca z niezawodnym agentem nieruchomości, który przeprowadzi Cię przez proces zakupu domu i pomoże wybrać nieruchomość odpowiadającą Twoim potrzebom i budżetowi.

Do tej pory wiedziałeś o korzyściach, jakie oferują te aplikacje do wyszukiwania domów. Teraz pojawia się pytanie, którą aplikację wybrać, aby pokazać Ci domy, których szukasz. Czy te aplikacje mogą zrewolucjonizować poszukiwania idealnego domu? Dostępne są doskonałe opcje, ale każda aplikacja ma coś wyjątkowego do zaoferowania swoim użytkownikom.

Poniżej zagłębimy się w funkcje niektórych aplikacji do poszukiwania domów, które musisz sprawdzić. Tak więc, nie tracąc więcej czasu, wejdźmy w świat aplikacji do wyszukiwania domów.

Zillow

Zillow to popularna aplikacja do kupowania, sprzedawania i wynajmowania domów. Ta aplikacja ma niesamowite funkcje i narzędzia, dzięki którym wyróżnia się na tle innych. Użytkownicy mogą wyszukiwać domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem według preferowanej ceny, lokalizacji i wielkości.

Co więcej, ta aplikacja zapewnia trendy na rynku domowym w czasie rzeczywistym. Odwiedzający mogą przechowywać ulubione oferty, konfigurować powiadomienia o nowych ofertach i kontaktować się bezpośrednio z agentami nieruchomości za pośrednictwem aplikacji.

Ponadto ta aplikacja Zillow Real Estate & Rentals oferuje zdjęcia i wirtualne wycieczki po domach. Te cechy wyróżniają aplikację i sprawiają, że jest ona popularnym narzędziem do poruszania się po rynku nieruchomości.

Zillow Real Estate & Rentals jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Co więcej, ta aplikacja do wyszukiwania domów pozwala użytkownikom przewijać pokoje, aby dokładnie zbadać każdą część domu.

Trulia

Jeśli szukasz domu i mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia, aplikacja Trulia może być Twoim towarzyszem w podróży poszukiwawczej. Aplikacja oferuje wiele funkcji, takich jak filtry wyszukiwania oparte na cenie, lokalizacji i wielkości, aby znaleźć idealny dom.

Użytkownicy mogą przechowywać swoje ulubione oferty, przeglądać obrazy lub wirtualnie zwiedzać nieruchomości i zapisywać się na powiadomienia o nowych ogłoszeniach, które spełniają ich kryteria.

Ponadto użytkownicy mogą uzyskać wgląd w okolicę, w tym szczegółowe informacje na temat pobliskich szkół, wskaźników przestępczości i obiektów, korzystając z charakterystycznej funkcji Trulia „Co mówią miejscowi”. Ponadto użytkownicy mogą uzyskać dostęp do pośredników w obrocie nieruchomościami, którzy mogą pomóc im w uzyskaniu nieruchomości i udzielić wskazówek w trakcie całego procesu.

Aplikacja Trulia jest dostępna zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS. Krótko mówiąc, aplikacja do wyszukiwania domów Trulia Real Estate & Rentals to potężna wyszukiwarka do filtrowania wyszukiwań.

Pstryk domowy

Homesnap pomaga użytkownikom w znalezieniu i zakupie idealnego domu. Pozwala klientom wyszukiwać domy na podstawie lokalizacji, ceny i wielkości. Aplikacja do wyszukiwania domów zapewnia również szybkie informacje o nieruchomościach, w tym zdjęcia i wirtualne wycieczki.

Użytkownicy mogą przechowywać swoje ulubione listy i otrzymywać powiadomienia, gdy pojawią się nowe, spełniające ich kryteria.

Ponadto aplikacja zapewnia wartość odsprzedaży w czasie rzeczywistym, taką jak trendy cen nieruchomości i historie sprzedaży. Jednak ta aplikacja do poszukiwania domów jest dynamiczną i przyjazną dla użytkownika platformą.

Przynosi odkrycie w Twojej dłoni i zapewnia użytkownikom łatwe i przyjemne doświadczenie. Krótko mówiąc, Homesnap integruje bezproblemowe wyszukiwanie z bogactwem informacji. Co więcej, Homesnap jest dostępny w Google Play Store i App Store.

Nieruchomości.com

Realtor.com to aplikacja do wyszukiwania domów, która oferuje różnorodne funkcje pomagające użytkownikom w wyszukiwaniu. Użytkownicy mogą wyszukiwać domy na podstawie preferowanej lokalizacji, ceny i innych kryteriów. Mogą jednak otrzymywać powiadomienia o nowych aktualizacjach i zmianach cen. Ponadto użytkownicy mogą określić preferowaną lokalizację wyszukiwania, rysując na mapach.

Ponadto duża różnorodność filtrów dopasowuje listę wyszukiwania do tego, czego szukasz. Pozostając w domu, możesz przeglądać zdjęcia 3D danej lokalizacji.

Ponadto użytkownicy mogą łatwo korzystać z Realtor.com Real Estate ze sklepu Google Play lub App Store. Dostępność kalkulatora przystępności cenowej sprawia, że ​​aplikacja jest najlepsza ze wszystkich. Użytkownicy mogą korzystać z tej funkcji kalkulatora przystępności cenowej, aby sprawdzić swój domowy przedział cenowy w dowolnym miejscu.

Czerwonopłetwy

Oprogramowanie do polowania na dom Redfin jest dostępne w Google Play Store i App Store. Ta aplikacja do wyszukiwania domów zapewnia aktualizacje rynku nieruchomości co 5 minut. Użytkownicy mogą zarezerwować bezpłatną wycieczkę z agentami Redfin w celu zbadania domu. Jednak baza danych Redfin jest zarządzana przez lokalny MLS.

Ponadto cechą, która wyróżnia aplikację, są jej szerokie sugestie. Użytkownicy mogą dostosowywać swoje wyszukiwania, ponieważ dostępna jest szeroka gama filtrów. Filtry te obejmują wyszukiwanie według dostępności szkół, opcji cenowych, rodzajów nieruchomości i nie tylko.

Krótko mówiąc, jeśli chcesz mieć dom w okolicy, możesz wybrać Redfin Homes for Sale & Rent, ponieważ lokalny MLS to obsługuje.

Rocket Homes Nieruchomości

Aplikacja do wyszukiwania domów Rocket Homes Real Estate pozwala użytkownikom znaleźć najwygodniejszy dom, który pasuje do ich budżetu. Korzystając z funkcji wyszukiwania domu, użytkownicy mogą znaleźć dom, gdy tylko trafią na rynek. Użytkownicy zostaną natychmiast powiadomieni o spadku ceny. Jednak ogólny przegląd jest dostępny dla użytkowników do zbadania.

Ponadto w aplikacji dostępne są raporty z rynku mieszkaniowego, które pozwalają sprawdzić dane z przeszłości. Użytkownicy mogą pobrać Rocket Homes Real Estate ze sklepu Google Play lub App Store.

Krótko mówiąc, musisz wypróbować aplikację do wyszukiwania domów Rocket Homes Real Estate dla użytkowników szukających łatwego w użyciu i wygodnego sposobu wyszukiwania domu.

Xome

Xome jest kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS i Android i jest łatwo dostępny w sklepach Google Play i Apple. Ta aplikacja do wyszukiwania domów zawiera ponad 100 milionów nieruchomości, w tym wykazy nieruchomości MLS.

Co więcej, użytkownicy mogą nakładać bogate dane lokalne na listy wyszukiwania na mapie, w tym dzielnice, pobliskie restauracje, sklepy, hotele i wiele innych.

Ponadto za pomocą kalkulatora kredytów hipotecznych użytkownicy mogą określić swoje niedrogie domy. Dane i szacunki dotyczące wyceny wynajmu sprawiają, że aplikacja jest przyjazna dla użytkownika. Użytkownicy mogą skontaktować się z Xome Concierge w celu uzyskania agenta Xome, który może odpowiedzieć na wszystkie ich pytania.

Krótko mówiąc, jeśli chcesz mieć dom lub mieszkanie, w Xome możesz dostać wszystko. Dlatego ma wszystko, czego szukasz.

Kompas

Compass to najlepszy przewodnik po znalezieniu domu, który pokochasz. Nieruchomości w aplikacji integrują najlepszą w swojej klasie technologię z wyjątkowymi agentami w celu bezproblemowego wyszukiwania. Użytkownicy mogą wybierać spośród tysięcy aktualnych ofert.

Jednak dostępność filtrów umożliwia użytkownikom filtrowanie według wymagań, które są dla nich najważniejsze.

Ponadto użytkownicy mogą zapisywać swoje ogłoszenia w jednym miejscu, aby mieć je na oku. Planowanie wizyt u agentów można dostosować za pomocą aplikacji do polowania na dom Compass.

Aplikacja Compass: Real Estate & Homes jest dostępna na Twoje urządzenia w App Store i Play Store. Krótko mówiąc, Compass zapewnia szerokie możliwości wyszukiwania i dostęp do profesjonalnych wskazówek, co czyni go niezbędnym narzędziem.

Domy.com

Homes.com pozwala użytkownikom wybierać spośród milionów dostępnych opcji w całych Stanach Zjednoczonych. Interaktywne mapy, zdjęcia nieruchomości w wysokiej rozdzielczości, bieżące oprocentowanie kredytów hipotecznych i wiele przydatnych narzędzi do kupowania domów mogą sprawić, że Twoja podróż w poszukiwaniu będzie przyjemna. Uzyskaj dostęp poprzez instalację za pośrednictwem App Store lub Google Play Store.

Ponadto aplikacja zapewnia najlepszą jakość list z pomocą tablic MLS i lokalnych dostawców danych. Możesz udostępniać swoje domy znajomym i rodzinie, aby zasięgnąć ich opinii.

Krótko mówiąc, jeśli jesteś kupującym po raz pierwszy, możesz uzyskać świetne opcje kredytu hipotecznego na Homes.com na sprzedaż i wynajem. Te opcje kredytów hipotecznych obejmują pożyczki refinansujące, a nawet specjalne stawki.

LoopNet

LoopNet posiada obszerną bazę danych nieruchomości komercyjnych, która obejmuje lokale biurowe, przemysłowe i handlowe. Użytkownicy mogą uzyskać szczegółowe informacje o dostępnych właściwościach.

Jednak dzięki LoopNet możesz być pierwszym, który dowie się, kiedy nowa nieruchomość zostanie wprowadzona na rynek. Ponadto zostaniesz powiadomiony, jeśli nastąpi jakakolwiek zmiana w Twojej wystawionej nieruchomości.

Ponadto możesz poprosić o dodatkowe informacje i wycieczkę z agentem nieruchomości, aby odwiedzić lokalizację.

Uzyskaj dostęp do aplikacji LoopNet Real Estate, instalując ją za pośrednictwem Google Play Store i App Store. Krótko mówiąc, Loopnet to pomocna aplikacja dla osób, które chcą kupić lub wydzierżawić nieruchomość komercyjną, ponieważ łączy ludzi z nieruchomością.

Często zadawane pytania

Czy powinienem używać więcej niż jednej aplikacji podczas wyszukiwania domów?

Tak, korzystanie z więcej niż jednej aplikacji może być dla Ciebie korzystne. Każda aplikacja oferuje różne funkcje i różne bazy danych, które mogą głęboko zagłębić się w Twoje wyszukiwania i zapewnić pełny zasięg.

Jak te aplikacje szacują wartość domu?

Aplikacje do poszukiwania domów szacują wartość domu, zbierając dane z wielu źródeł, w tym baz danych MLS, treści tworzonych przez użytkowników lub rejestrów publicznych.

Czy dane są dokładne?

Możesz śledzić dane aplikacji, aby znaleźć ładny dom. Jednak dokładność może się różnić, ponieważ te źródła zbierają dane z wielu źródeł.

Notka autora

Jak wspomniano wcześniej, wszystkie aplikacje do polowania na dom są idealne i mogą pasować do Twojej listy wymagań. Technologia może poprawić twoje wrażenia z polowania. Twoje potrzeby pomogą ci odróżnić wszystkie wymienione aplikacje. Co najważniejsze, pamiętaj, aby wybrać taki, który zapewni Ci bezpieczeństwo i wygodę oraz zadba o Twój budżet.

Wniosek

Krótko mówiąc, każdy szuka pięknego, niedrogiego domu. W tym celu zaprojektowano aplikacje do polowania na dom. Przenosi filtrowane wyszukiwania do Twojej dłoni. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z artykułem wszystkie pytania zostaną rozwiązane.

Wspomnieliśmy o najlepszych aplikacjach myśliwskich. Możesz wybrać z wyżej wymienionej aplikacji, jeśli otrzymasz taką, która spełnia Twoje wymagania. Zapoznaj się z podstawową funkcją każdej aplikacji, a następnie zdecyduj, którą wybrać. Wreszcie, znajdź sobie idealny dom dzięki wskazówkom tych aplikacji myśliwskich.

Następnie przeczytaj o niezbędnych elementach inteligentnej pracy z domu.