10 najlepszych aplikacji e-mail na iPhone’a w 2023 r

Apple jest znane ze swoich produktów, nienagannych usług i aplikacji.

Kiedy Apple wypuścił swój pierwszy telefon komórkowy w 2007 roku, miał „Mail”, preinstalowaną aplikację e-mail. Ale z czasem Apple otworzyło bramy dla aplikacji pocztowych innych firm na iPhone’a. W App Store dostępnych jest wiele wyjątkowych aplikacji pocztowych.

Dlaczego chciałbyś mieć dedykowaną aplikację e-mail na iPhone’a?

Dedykowana aplikacja e-mail oferuje wiele korzyści, takich jak tworzenie kopii zapasowych poczty e-mail, ochrona przed spamem, zapobiegawcze środki bezpieczeństwa itp. Osoby i organizacje mogą mieć różne opinie na temat instalowania dodatkowych aplikacji e-mail na iPhone’ach w celu zwiększenia skuteczności.

iPhone ma pewne ograniczenia i bariery ze względów bezpieczeństwa; w związku z tym posiadanie zaufanej dedykowanej aplikacji e-mail innej firmy zapewni lepszą produktywność i łączność z innymi urządzeniami.

Aplikacje pocztowe chronią Cię przed niechcianymi reklamami, niezauważonym spamem i wirusami. Ponadto mogą zaoszczędzić czas, kategoryzując i organizując e-maile według ich ważności. Aplikacje poczty e-mail umożliwiają tworzenie kopii zapasowych ważnych wiadomości e-mail w celu uzyskiwania dostępu w trybie offline i ułatwienia dostępu z połączeniem internetowym i bez niego.

Jedną z głównych zalet korzystania z dedykowanej aplikacji pocztowej na iPhone’a jest integracja, która umożliwia dostęp do danych na kilku platformach. Możesz mieć wątpliwości, której aplikacji e-mail powinieneś używać na swoim iPhonie. Oto lista najlepszych aplikacji e-mail na iPhone’a w 2023 roku, na które powinieneś spojrzeć.

Microsoft Outlook

Aplikacja poczty i kalendarza firmy Microsoft na iOS to Outlook. Outlook pomaga w wysyłaniu poczty szybciej niż zwykłe aplikacje pocztowe. Łączy się z platformą Microsoft 365 i umożliwia integrację z programem Outlook dla systemów macOS i Windows.

Bogata w funkcje aplikacja ma bardzo silną społeczność, która zapewnia wsparcie i pomoc. Ponadto Microsoft Outlook może zorganizować Twoją pocztę e-mail w taki sposób, aby najważniejsze wiadomości e-mail były wyświetlane na górze.

Posiada również funkcję kalendarza i obsługuje wiele funkcji logowania do konta, które są przydatne, gdy chcesz uzyskać dostęp do domowych i biurowych wiadomości e-mail na jednym urządzeniu.

Outlook ma znajomy interfejs, a częste aktualizacje sprawiają, że jest to niezawodny wybór. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store, a także oferuje zakupy w aplikacji.

poczta Yahoo

Yahoo Mail to stara, ale sprawdzona aplikacja e-mail, z której można skutecznie korzystać na iPhonie. Poczta Yahoo jest używana dla kont Yahoo Mails, Gmail i Outlook.

Aplikacja Yahoo Mail na iOS ma prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs z bardzo kilkoma trudnymi czynnościami lub ustawieniami. Co więcej, aplikacja Yahoo Mail umożliwia oznaczanie poczty jako ważnej, przenoszenie jej do folderu, szybsze wyszukiwanie i stosowanie filtrów w celu uzyskania lepszej dostępności.

Możesz także kategoryzować e-maile na podstawie różnych parametrów, takich jak aktualizacje społecznościowe, ludzie, biuro, ważne e-maile itp.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store z zakupami w aplikacji. Chociaż Yahoo Mail miał w przeszłości pewne problemy z bezpieczeństwem związane z częstymi aktualizacjami i obsługą klienta, możesz zaufać swojej prywatności e-mail dzięki poczcie Yahoo.

Poczta Edisona

Edison Mail to bardzo przydatna aplikacja, ponieważ obsługuje Exchange i IMAP. Edison obsługuje wszystkie główne usługi poczty e-mail, takie jak Gmail, Yahoo, Outlook i inne.

Posiada wiele zaawansowanych funkcji, takich jak łatwa rezygnacja z subskrypcji, responsywność podczas synchronizacji, blokowanie niechcianych nadawców oraz płynny interfejs użytkownika.

Ponadto Edison Mail, gdy wykryje istotne informacje w wiadomościach e-mail, skutecznie je organizuje. Śledzenie rachunków, zarządzanie planami podróży, statusem zwrotu kosztów, szczegółami zamówienia itp. Można łatwo zarządzać w aplikacji Edison Mail.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store i umożliwia zakupy w aplikacji. Teraz możesz mieć większą kontrolę nad swoimi e-mailami dzięki funkcjom przesuwania. Oferuje również wielojęzyczny interfejs użytkownika i responsywny projekt dla lepszego doświadczenia użytkownika.

Poczta protonowa

Aplikacja Proton Mail pochodzi ze Szwajcarii i zapewnia wysokie bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu. Dzięki milionom użytkowników na całym świecie i najnowocześniejszym funkcjom bezpieczeństwa Proton Mail to elitarna opcja aplikacji pocztowej na iPhone’y.

Twórcy Proton Mail oferują gwarantowaną prywatność dzięki kompleksowemu szyfrowaniu, które chroni Twoje wiadomości e-mail przed spamem, phishingiem i szpiegowaniem. Aplikacja jest darmowa i dostępna w App Store. Zakupy w aplikacji obejmują Mail Plus, Proton Unlimited za odpowiednio 59,99 USD i 149,99 USD.

Proton Mail ma funkcję niestandardowej etykiety, która pomaga w lepszej optymalizacji przestrzeni e-mail. Ponadto dzięki wielu układom i motywom zapewnia żywe i ulepszone wrażenia użytkownika.

Skróty klawiaturowe, krótsze adresy domen i szybkie filtry sprawiają, że Proton Mail to obowiązkowa aplikacja e-mail na iPhone’ach.

Poczta lotnicza

Poczta lotnicza to uniwersalna aplikacja e-mail dostępna w App Store. Jest bezpłatny i możesz łatwo konwertować e-maile na rzeczy do zrobienia, organizować je i dodawać do kalendarza.

Jedną z najważniejszych funkcji poczty lotniczej jest planowanie dostarczania wiadomości e-mail przy użyciu IMAP, Exchange, Gmail i POP. Możesz także odkładać wiadomości e-mail, cofać wysyłanie wiadomości e-mail, zarządzać kontaktami, blokować nadawców itp. Poczta lotnicza oferuje wysyłanie załączników z magazynu w chmurze i pełnego kodu źródłowego.

Poczta lotnicza ma również godne uwagi funkcje, takie jak szybkie podglądy dokumentów, tworzenie wysokiej jakości plików PDF, dotyk 3D i natywne połączenie z innymi aplikacjami i usługami w celu bezproblemowego przepływu pracy.

Istnieją dwa sposoby subskrypcji Airmail Pro: 4,99 USD za miesiąc z bezpłatnym okresem próbnym i 19,99 USD za rok odnawiany co roku.

Poczta Spark

Zarządzanie pocztą e-mail może być czasochłonne; dlatego wymagana jest aplikacja e-mail, która może pomóc w radzeniu sobie z przepełnieniem skrzynki odbiorczej. Spark Mail to jedna z tych aplikacji do rozwiązywania problemów.

Interfejs użytkownika jest podobny do Gmaila i Outlooka, a także ma funkcję inteligentnej skrzynki odbiorczej, która filtruje przychodzące wiadomości i automatycznie je kategoryzuje.

Funkcja integracji czyni go bardziej niezawodnym i użytecznym. Możesz łatwo zintegrować Spark Mail z Dropbox, Dyskiem Google, Evernote, OneDrive i wieloma innymi. Spark Mail może również odkładać i przypinać wiadomości e-mail na podstawie ich ważności. Niezwykle konfigurowalny interfejs oferuje dodawanie widżetów, zmianę motywu, gest machnięcia itp.

Spark Mail ma zgodną aplikację Apple Watch, która umożliwia odpowiadanie na wiadomości i połączenia. Spark Mail jest dostępny bezpłatnie w App Store, a także oferuje wiele zakupów w aplikacji.

Poczta Newtona

Newton Mail jest znany ze swojej szybkości i pomaga zespołom i profesjonalistom w wygodniejszy i szybszy dostęp do ich wiadomości e-mail. Z pomocą minimalnego interfejsu Newton Mail obniżył złożoność do doskonałego poziomu.

Można go również łatwo zintegrować z iCloud, Exchange, Yahoo, Gmail, Outlook, Google Apps, IMAP i Office 365. Minimalistyczny interfejs pomaga uporządkować najważniejsze wiadomości e-mail.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store, ale zakup w aplikacji (subskrypcja Newton) kosztuje 49,99 USD. Dzięki obsłudze ponad 20 języków Newton Mail to doskonały wybór dla firm i zespołów na całym świecie.

Newton Mail obejmuje wszystkie platformy, dzięki czemu jest idealną aplikacją e-mail z zaawansowanymi funkcjami. Funkcje takie jak potwierdzenia przeczytania, podsumowanie, uporządkowana skrzynka odbiorcza, wyślij później, drzemka, udostępnianie e-maili, zmieniacz motywów itp. Są skuteczne.

Poczta kanaryjska

Canary Mail wykorzystał sztuczną inteligencję do zwiększenia wydajności, bezpieczeństwa, optymalizacji baterii i zmniejszenia przepustowości.

Canary Mail jest bezpłatny w iOS App Store i oferuje zakupy w aplikacji za 9,99 USD do 59,99 USD. Aplikacja jest wyposażona w funkcję bezpieczeństwa PGP (Pretty Good Privacy) i wzbogacony interfejs użytkownika.

Istnieje wiele wzbogaconych funkcji, takich jak drzemka, inteligentna obsługa poczty masowej, inteligentna skrzynka odbiorcza, śledzenie odczytu i optymalizacja dla systemu iOS. Ponadto łatwe wyszukiwanie wiadomości e-mail, kontaktów i załączników w języku umożliwia dostęp do wiadomości e-mail.

Możesz filtrować przeczytane/nieprzeczytane wiadomości, klikając przycisk. Możesz także zapisywać różne podpisy dla każdego konta e-mail, tworzyć szablony wiadomości e-mail i bez wysiłku szyfrować komunikację. Aplikacja e-mail integruje się również z Gmailem, Office 365, Yahoo, iCloud i FastMail z obsługą IMAP.

HEJ E-mail

HEY Email to aplikacja e-mail, która wykorzystuje standardowe szyfrowanie TLS (Transport Layer Security) podczas wysyłania wiadomości e-mail do odbiorców.

Za pośrednictwem strony internetowej HEY i sklepu z aplikacjami dla systemów macOS, Windows, Linux, Android i iOS użytkownicy mogą uzyskać dostęp do usług. Możesz także sprawdzać swoje e-maile, co pozwala ograniczyć niechcianych nadawców e-maili.

Ponadto HEY Email może otwierać wiele wiadomości e-mail jednocześnie. Wszystko, co musisz zrobić, to przewinąć w dół jak kanał informacyjny. Dodawaj osobiste notatki i pliki do dowolnego wątku e-mail i przechowuj wszystkie informacje związane z e-mailami w jednym miejscu.

Działy organizacyjne, takie jak zespoły wsparcia lub sprzedaży, w których wielu pracowników obsługuje e-maile adresowane na jeden adres, mogą używać rozszerzeń HEY do wysyłania wszystkich e-maili jednocześnie. Odpowiedzi są dostępne dla całego zespołu. Możesz pobrać aplikację z App Store.

Gmail

Gmail zapewnia jedną z najlepszych funkcji obsługi poczty e-mail na różnych urządzeniach. Obsługa wielu kont, powiadomienia w czasie rzeczywistym, solidne zabezpieczenia, automatyczne sortowanie, zaplanowane wysyłanie i dostosowywanie motywów to niektóre zalety Gmaila, z których może skorzystać użytkownik iPhone’a.

W przeciwieństwie do systemu iOS, Gmail ma własny przyjazny dla użytkownika i łatwy do zrozumienia interfejs. Możliwe jest zarządzanie różnymi kontami za pośrednictwem Gmaila, ale nie zapewnia to łatwego i płynnego działania na urządzeniach Apple. Aplikacja Gmail działa wydajniej z Gmailem i innymi usługami Google.

Aplikacja Gmail jest dostępna w ponad 50 językach i jest bezpłatna w App Store. Możesz dokonać zakupów w aplikacji, takich jak przestrzeń, płacąc 1,99–29,99 USD. Możesz zmieniać rzeczy w aplikacji Gmail za pomocą Siri.

Ostatnie słowa

Każda wymieniona tutaj aplikacja e-mail ma swoje zalety i wady. Do Ciebie należy wybór najbardziej wydajnej aplikacji, która spełni Twoje potrzeby osobiste lub biznesowe.

Niektóre osoby będą szukać najbezpieczniejszej aplikacji do obsługi poczty e-mail, inne aplikacji z największymi możliwościami dostosowywania, a jeszcze inne będą chciały mieć łatwy dostęp. Użycie i cena to dwa kluczowe czynniki decydujące o tym, która aplikacja jest dla Ciebie najlepsza.

Następnie możesz sprawdzić aplikacje do czyszczenia skrzynki odbiorczej poczty e-mail.