10 najlepszych aplikacji golfowych Apple Watch dla lepszych danych i analiz [2023]

Czy w pełni wykorzystujesz swój zegarek Apple Watch jako miłośnik golfa? Jeśli nie, potrzebujesz tych aplikacji już teraz.

Technologia stale się poprawiała. Zapewnia najlepsze możliwe wrażenia bezpośrednio w Twojej dłoni za pośrednictwem słuchawek i smartwatchy. Ten sam czynnik można zauważyć w życiu golfistów, zwłaszcza tych, którzy korzystają z Apple Watcha.

Twórcy aplikacji golfowych zawsze brali udział w niezapowiedzianym wyścigu w epoce rywalizacji. W związku z tym użytkownicy potrzebują pomocy w znalezieniu najlepszej aplikacji do gry w golfa wśród regularnych nowych aktualizacji i wydań aplikacji. Dlatego wybrałem najlepsze aplikacje golfowe do imponujących danych i analiz za pośrednictwem zegarka Apple Watch, aby cię ratować.

W jaki sposób golfiści mogą w pełni wykorzystać możliwości zegarka Apple?

Będąc fantastycznym urządzeniem, Apple Watch oferuje golfistom wiele funkcji.

Korzystając z najlepszych aplikacji golfowych na Apple Watch, możesz łatwo uczynić to urządzenie techniczne alternatywą dla niektórych z najlepszych golfowych urządzeń GPS. Od śledzenia twoich kroków po monitorowanie ogólnej wydajności, te aplikacje poprawiają użyteczność twojego urządzenia i pomagają ci bardziej skupić się na grze.

Jak działa aplikacja golfowa na Apple Watch?

Możesz w pełni wykorzystać swój zegarek Apple Watch, dodając lub instalując aplikacje golfowe jako golfista. Ale teraz pojawia się pytanie: jak działa aplikacja golfowa na Apple Watch?

Te aplikacje w pełni wykorzystują urządzenie i dostarczają danych i analiz dotyczących Twoich wyników na trasie w różnych aspektach. Kilka aplikacji golfowych wykorzystuje sztuczną inteligencję do liczenia i dostarczania dokładnych danych.

Działanie i wydajność aplikacji golfowych dobrze współgrają z Apple Watch. Apple Watch zapewnia łatwy dostęp do aplikacji do wykonywania różnych zadań, takich jak wykrywanie zamachu, automatyczne wykrywanie strzałów, śledzenie GPS, ocenianie i nie tylko.

Kluczowe funkcje, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem najlepszej aplikacji do gry w golfa na Apple Watch

Wybranie jednej aplikacji z kilku opcji to trudna bitwa. Ale nadal możesz skategoryzować aplikację i pobrać odpowiednią, sprawdzając podstawowe funkcje, które chcesz. Nadal jesteś zdezorientowany? Pozwól że ci pomogę. Oto kilka kluczowych funkcji, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem najlepszej aplikacji do gry w golfa

  • Cena – Wiemy, że sklepy z aplikacjami są wypełnione dwoma podstawowymi typami aplikacji, które są płatne i bezpłatne. Dlatego sprawdzenie ceny aplikacji i sprawdzenie, czy jej funkcje uzasadniają cenę, jest niezbędne.
  • Wsparcie sprzętowe – Ponieważ mówimy o aplikacjach golfowych dla Apple Watch, zawsze dobrze jest sprawdzić obsługę urządzenia przez aplikację, zanim zrobisz duży krok. Możesz sparować laptopa lub GPS z aplikacją.
  • Wykorzystanie danych i baterii – Wykorzystanie baterii i danych to istotne czynniki, które należy sprawdzić przed wybraniem aplikacji. Aplikacje, które pochłaniają dużo danych i baterii, mogą postawić Cię w trudnej sytuacji. Dlatego przed pobraniem lepiej sprawdzić, ile danych i baterii zużywa aplikacja.

W sklepie z aplikacjami dostępnych jest wiele aplikacji Golf. Dlatego określenie najlepszego dla Twoich potrzeb może być trudne. Mam jednak zestaw kilku najlepszych aplikacji golfowych, na których możesz polegać na swoim zegarku Apple Watch.

18Ptaszki

18Birdies to popularna bezpłatna aplikacja Golf GPS, która z łatwością pomoże Ci ulepszyć grę w golfa. Aplikacja zawiera kilka funkcji, które nie tylko sprawiają, że jest niezawodna, ale także zabawna.

18Birdies może śledzić Twój wynik i oferować ekscytujące nowe gry poboczne i statystyki. Dodatkowo, jeśli szukasz szczerej opinii na temat swoich zamachów i chcesz poprawić swoją grę, potrzebujesz tej aplikacji. 18Birdies ma trenera AI, do którego musisz przesłać film ze swojego zamachu, aby uzyskać natychmiastową informację zwrotną i wskazówki, jak poprawić błędy w zamachu.

Kluczowe funkcje darmowej wersji aplikacji obejmują dalmierz GPS, statystyki i historię rund, automatyczne przełączanie dołków, gry poboczne, takie jak Skins, Wolf, Dots i punkty za darmo. 18Birdies oferuje również wersję premium z dodatkowymi funkcjami. Dodatkowe funkcje obejmują Caddy, śledzenie strzałów, kompas ślepych strzałów, mapę pogody na żywo i wiele innych.

Sklep z aplikacjami – Apple Watch

Tag Heuer

Tylko golfista może zrozumieć potrzeby i wymagania drugiego golfisty. Mając to na uwadze, zespół miłośników golfa opracował ekscytującą aplikację, aby pomóc sobie i dziesiątkom podobnych im osób. Tag Heuer to doskonałe narzędzie stworzone przez golfistów, aby przenieść Twoją grę na wyższy poziom.

Tag Heuer Golf jest pomocny dla ludzi na całym świecie, ponieważ ta aplikacja zapewnia ekskluzywne mapy 3D ponad 39 000 pól golfowych na całym świecie. Poza tym aplikacja może również pomóc w mierzeniu uderzeń w golfa, sprawdzaniu wyników, śledzeniu stanu zdrowia i nie tylko.

Będąc aplikacją Apple Watch, możesz uzyskać interaktywne kursy 2D zmapowane na nadgarstku, rekomendacje klubowe i nie tylko. Co więcej, w tej aplikacji możesz także zapisać wyniki maksymalnie czterech graczy. W rezultacie możesz sprawdzać statystyki i cieszyć się grami z energią rywalizacji.

Sklep z aplikacjami – Apple Watch

Otwór19

Hobby lub miłość do golfa mogą być drogie, jeśli kupisz dalmierze lub inne drogie urządzenia lub aplikacje. Ale Hole19 może wprowadzić idealną i dokładną alternatywę bez żadnych kosztów. Hole19 oferuje kilka funkcji, które mogą Cię ekscytować i śledzić przez całą grę.

Hole19 udostępnia ponad 43 000 pól golfowych z 21 krajów na całym świecie. Dalmierz GPS mierzy odległości strzałów z dokładnymi liczbami na całym polu golfowym. Oprócz tego aplikacja zawiera również cyfrową tablicę wyników, która zapisuje Twoje uderzenie w golfa.

Hole19 może również pomóc Ci ulepszyć Twoją grę. Hole19 pozwala znaleźć kilka nowych kursów z ocenami dla lepszego doświadczenia. Oprócz tych podstawowych funkcji, Hole19 nadal może wyróżniać się na tle podobnych aplikacji dzięki unikalnej koncepcji comiesięcznych wyzwań. Gracze mogą dołączać do różnych wyzwań w tej funkcji i wygrywać nagrody.

Sklep z aplikacjami – Apple Watch

GolfTeraz

Oprócz znalezienia pola golfowego, innym dużym wyzwaniem jest uzyskanie najlepszych ofert na tee time. Właśnie tam GolfNow ułatwia pracę golfistom. GolfNow to jedna z najbardziej zaufanych aplikacji, z ponad 3 milionami użytkowników.

GolfNow to potężna aplikacja golfowa ze wszystkimi niezbędnymi i dodatkowymi funkcjami. Aplikacja ma bezpłatny GPS i dalmierz golfowy, zbieranie wyników i analizę gier. Te funkcje nie tylko zmniejszają obciążenie, ale także pomagają ulepszyć grę dzięki szczegółowym analizom.

Jednak GolfNow jest popularny wśród użytkowników przede wszystkim ze względu na rezerwacje tee time i oferty. Aplikacja pozwala użytkownikom rezerwować tee razy w ułamku czasu bez dzwonienia i czekania. Ponadto recenzje prawdziwych golfistów pomagają użytkownikom w podejmowaniu mądrych decyzji.

Sklep z aplikacjami – Apple Watch

Swingu

Jest to jeden z najbardziej zaufanych dalmierzy GPS, z ponad 6 milionami użytkowników na całym świecie. Swingu to darmowa, wydajna, oszczędzająca baterię aplikacja do gry w golfa, dostępna w sklepie z aplikacjami.

Aplikacja Swingu zawiera różne niezawodne i unikalne funkcje. Oprócz dokładnego dalmierza GPS, aplikacja oferuje cyfrową kartę wyników, która śledzi Twój wynik, putty i automatyczne awanse od dołka do dołka.

Co więcej, Swingu to wydajna aplikacja zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących. Ta aplikacja zapewnia codzienne wskazówki dotyczące gry w golfa, śledzenie kalorii, kroków i nie tylko. Aplikacja zawiera ponad 13 000 kursów, analiz dołków i statystyk. Jeśli chcesz darmowej i niezawodnej aplikacji do gry w golfa, możesz bez obaw wybrać Swingu.

Sklep z aplikacjami – Apple Watch

Strzał w golfa

Golfshot to doskonała aplikacja, która pomoże Ci śledzić swoje uderzenia bez dodatkowej ciężkiej pracy. Aplikacja automatycznie śledzi każde uderzenie za pomocą zegarka Apple Watch, aby uzyskiwać dokładny dystans dla każdego kija, automatyczne statystyki i nie tylko.

Golfshot oferuje wszechstronny i solidny zestaw funkcji GPS. W rezultacie uzyskujesz najlepsze wrażenia z gry w golfa, zarządzając grą w jednym miejscu. Ta aplikacja zapewnia w czasie rzeczywistym odległości ponad 45 000 kursów na całym świecie oraz szczegółowe statystyki, punktację i śledzenie strzałów.

Oprócz tych podstawowych funkcji, inną najlepszą funkcją tej aplikacji jest Siri. Użytkownik może włączyć Siri za pośrednictwem tej aplikacji, aby uzyskać odległość do greenu w czasie rzeczywistym i cieszyć się grą z wolnej ręki. Co więcej, możesz także dzielić się swoimi wynikami i wysyłać tee time do znajomych za pośrednictwem Golfshot.

Sklep z aplikacjami – Apple Watch

TheGrint

Jeśli szukasz aplikacji golfowej dla Handicapsów, przeczytałem Twoje myśli. Ta jest wiodącą i popularną aplikacją golfową do Handicapu, GPS i Punktacji. TheGrint to jedyne narzędzie, które każdy golfista musi mieć ze względu na swoją wszechstronność i funkcje.

Kluczowe funkcje aplikacji obejmują śledzenie strzałów i obliczanie odległości, śledzenie wyników i wiele innych. Możesz także połączyć swój numer GHIN i ​​zarządzać swoimi wynikami z tej aplikacji bezpośrednio na serwerach USGA.

Aplikacja TheGrint pozwala dołączyć do społeczności w aplikacji i łączyć się z innymi golfistami. Możesz przeglądać swoje statystyki i wyniki, przesyłać zdjęcia golfowe i nie tylko. TheGrint to doskonała aplikacja, jeśli lubisz łączyć się z nowymi ludźmi i doświadczeniami.

Sklep z aplikacjami – Apple Watch

GolfLogix

Jeśli jesteś zagorzałym miłośnikiem golfa i chcesz wydać pieniądze na aplikację z zaawansowanymi funkcjami, GolfLogix może spełnić Twoje wymagania. GolfLogix to golfowy GPS, któremu zaufało ponad milion osób w ciągu ostatnich 22 lat.

GolfLogix stale ulepsza się wraz z rozwojem technologii. W rezultacie ma różne niestandardowe funkcje. Jednym z najlepszych przykładów takiej funkcji są estakady 3D i trójwymiarowe mapy kursów. Aplikacja oferuje przeloty 3D nad każdym dołkiem na podstawie spersonalizowanej odległości klubowej.

Ponadto aplikacja pozwala śledzić karty wyników 4 graczy, uzyskiwać statystyki na poziomie profesjonalnym, śledzić utrudnienia i nie tylko. Dzięki tej aplikacji możesz również uzyskać zniżkę na tee time. GolfLogix to płatna aplikacja, ale możesz skorzystać z dwóch darmowych rund, aby się zapoznać.

Sklep z aplikacjami – Apple Watch

Gra V1

Wynajęcie trenera lub samotna gra w golfa może być dość kosztowna i nudna. Dlatego możesz uzyskać niedrogiego partnera na swoim Apple Watch o nazwie V1 Game. Ta aplikacja ma wirtualny Caddy, który podaje odległości i poleca kluby na podstawie Twojej historii wyników.

Wirtualny trener tej aplikacji analizuje Twoje wyniki w golfa i pomaga Ci szybko poprawić grę. V1 Game oferuje kilka zaawansowanych funkcji, w tym automatyczne wykrywanie strzałów, wyniki torów, zaawansowane analizy, łatwe do zrozumienia infografiki i wiele innych.

V1 Game to płatna aplikacja, która oferuje dokładną odległość GPS ponad 40 000 pól golfowych, uderzenia toru, uderzenia, rzuty karne itp. Poza tym możesz także łączyć się i udostępniać historię swoich wyników znajomym i instruktorom za pośrednictwem tej aplikacji.

Sklep z aplikacjami – Apple Watch

Podkładka golfowa

Golf Pad to jedna z najdokładniejszych i najszybszych aplikacji golfowych. Oferuje łatwy w użyciu interfejs i zużywa najmniejszą baterię w twoim urządzeniu. Ta aplikacja ma dalmierz GPS, kartę wyników i urządzenie do śledzenia strzałów.

Podobnie jak inne płatne aplikacje, Golf Pad GPS jest bezpłatny z najbardziej zaawansowanymi funkcjami. Ta aplikacja umożliwia śledzenie wyników maksymalnie 4 golfistów, udostępnia mapy lotnicze z wiaduktami i nie tylko. Chociaż Golf Pad GPS jest darmową aplikacją, nadal możesz wybrać wersję premium, aby uzyskać więcej funkcji.

Poza szczegółowymi statystykami i historią wydajności, aplikacja posiada również dodatkową funkcję tabeli liderów. Dzięki tej funkcji gracz może grać ze znajomymi i sprawdzać wyniki na żywo na swoim Apple Watch. Ta funkcja ułatwia procedurę śledzenia wyników i sprawia, że ​​gra jest ekscytująca.

Sklep z aplikacjami – Apple Watch

Notka autora

Masz mieszane uczucia po przeczytaniu tej listy? Pozwól, że ci to trochę ułatwię. Możesz jednak polegać na GolfShot, jeśli szukasz bezpłatnej aplikacji do gry w golfa. Ponieważ ta aplikacja ma nie tylko wszystkie niezbędne funkcje, ale także współpracuje z GolfNow w celu rezerwacji tee times z tej samej aplikacji. W konsekwencji dodaje wisienki na torcie.

Wniosek

Aplikacje golfowe pomagają golfistom w różnych aspektach. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalnym graczem, golfiści potrzebują aplikacji golfowej, zwłaszcza jeśli mają zegarek Apple Watch. Dzisiaj na tym blogu omówiłem niektóre z najlepszych aplikacji golfowych na Twój zegarek Apple Watch. Ta lista zawiera zarówno płatne, jak i bezpłatne aplikacje dla większej wygody.

Następnie możesz zapoznać się z niektórymi z najlepszych działających aplikacji na zegarek Apple.

x