10 najlepszych CGM (monitorów ciągłego pomiaru stężenia glukozy we krwi), aby utrzymać zdrowie w ryzach

Udostępnij teraz w social media:

Na twoje zdrowie może wpływać wiele czynników, a pierwszym, który przychodzi ci na myśl, jest poziom cukru we krwi.

Jeśli masz wysoki poziom glukozy we krwi, może to spowodować mnóstwo problemów, od uszkodzenia nerek po choroby serca. Z tego powodu konieczne jest regularne monitorowanie poziomu cukru we krwi. W takich przypadkach korzystne może być ciągłe monitorowanie stężenia glukozy we krwi.

Co to jest ciągły monitor stężenia glukozy we krwi?

Ciągły monitor stężenia glukozy we krwi (CGM) to małe, poręczne urządzenie, które stale monitoruje poziom cukru we krwi. Monitor przesyła odczyty bezprzewodowo do opiekuna lub lekarza, aby mogli skuteczniej wykrywać i zarządzać powikłaniami cukrzycy.

Na rynku dostępne są różne rodzaje CGM, więc wybór tego, który będzie dla Ciebie najlepszy, jest niezbędny. Niektóre modele wykorzystują paski jednorazowe, które należy wymieniać co kilka dni, podczas gdy inne wykorzystują czujniki, które mogą działać do sześciu miesięcy bez konieczności wymiany.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania przy wyborze CGM jest to, że przyzwyczajenie się do prawidłowego korzystania z niego wymaga czasu i praktyki. Jeśli masz pytania dotyczące tego, czy CGM może być dla Ciebie odpowiedni, porozmawiaj ze swoim lekarzem lub edukatorem diabetologicznym.

Kto powinien rozważyć korzystanie z ciągłego monitora stężenia glukozy we krwi?

Niektórzy ludzie uważają, że noszenie CGM wymaga regularnych zmian w ich stylu życia, takich jak dostosowanie pór posiłków lub nawyków ćwiczeń.

Jednak przy odpowiednim przeszkoleniu i praktyce większość ludzi stwierdza, że ​​stosowanie CGM jest łatwe do opanowania i pomocne w leczeniu cukrzycy. Ponadto ciągłe monitorowanie stężenia glukozy we krwi może pomóc wcześnie zidentyfikować problemy i zapobiec ich pogorszeniu.

Kolejną zaletą ciągłego monitorowania stężenia glukozy we krwi jest to, że może pomóc w zapobieganiu cukrzycowej kwasicy ketonowej (DKA). DKA to poważne powikłanie, które może wystąpić, gdy osoba z cukrzycą nie ma wystarczającej ilości insuliny w swoim systemie.

Objawy DKA obejmują nudności, wymioty, ból brzucha i biegunkę. Nieleczona szybko DKA może prowadzić do śpiączki, a nawet śmierci.

Dzięki regularnemu monitorowaniu poziomu cukru we krwi osoby z cukrzycą mogą wykryć, czy zaczynają odczuwać objawy DKA i podjąć kroki w celu rozwiązania problemu, zanim stanie się on zbyt poważny.

Ciągłe monitorowanie stężenia glukozy we krwi jest również korzystne dla osób ze stanem przedcukrzycowym lub cukrzycą typu 2. Regularnie sprawdzając poziom cukru we krwi, osoby ze stanem przedcukrzycowym lub cukrzycą typu 2 mogą śledzić postęp swojego stanu i upewnić się, że podejmują odpowiednie kroki, aby sobie z tym poradzić.

Obecnie na rynku dostępne są różne urządzenia do ciągłego monitorowania stężenia glukozy we krwi (CGM), ale który z nich jest najskuteczniejszy? Odpowiedź na to pytanie jest trudna, ponieważ w tej decyzji rolę odgrywa kilka czynników. Do rozważenia, oto najlepsze monitory CGM:

Metene TD-4116

Zestaw do pomiaru stężenia glukozy we krwi Metene TD-4116 to innowacyjne i wydajne rozwiązanie do badania cukrzycy dla osób w każdym wieku. Ten łatwy w użyciu zestaw zawiera 100 pasków glukometru, 100 lancetów, 1 monitor poziomu cukru we krwi, zestaw do badania poziomu cukru we krwi z nakłuwaczem oraz duży wyświetlacz.

Dzięki szybkiemu działaniu i 7-sekundowemu czasowi pomiaru wartości cukru we krwi, Metene TD-4116 pozwala za każdym razem szczegółowo śledzić poziom cukru we krwi.

  Jak korzystać z funkcji cytowania w Dokumentach, Arkuszach i Prezentacjach Google

Cztery tryby rejestrowania wartości glukozy w różnych momentach pokazują wyraźniej trend stężenia glukozy, dzięki czemu można lepiej zrozumieć poziom glukozy we krwi. Dzięki 450 przechowywanym wartościom cukru we krwi w trwałej 14/21/28/60/90-dniowej średniej pamięci, Metene TD-4116 pomaga bezproblemowo radzić sobie z cukrzycą.

Zestaw diabetologiczny Metene TD-4116 jest również wyposażony w zaawansowane technologie, przynoszące dokładniejsze i bardziej wiarygodne wyniki.

Glukometr nie jest kodowany, co ułatwia obsługę, a zawiera skróconą instrukcję, która zawiera listę czynności, które należy wykonać, aby szybko wykonać test. Łatwiej jest odczytać cztery alarmy przypominające na dużym wyświetlaczu, dzięki czemu można na czas sprawdzić poziom glukozy.

DARIO

Zestaw DARIO Blood Glucose Monitor to świetny sposób na rozpoczęcie badania poziomu cukru we krwi i radzenia sobie z cukrzycą. Ten zestaw startowy zawiera glukometr, 25 pasków testowych, dziesięć sterylnych lancetów oraz aplikację Dario, która umożliwia monitorowanie i śledzenie postępów.

Ten zestaw (dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych) zapewnia nieograniczone wyniki i informuje o zmianach poziomu cukru we krwi w czasie, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć swoje postępy. Mierniki są zatwierdzone przez FDA dla iPhone’a 6 i nowszych, więc nie musisz się martwić o kompatybilność.

Zestaw do monitorowania poziomu glukozy we krwi DARIO jest niezbędny dla każdego chorego na cukrzycę. Ten system umożliwia testowanie poziomu cukru we krwi i śledzenie postępów w łatwej w użyciu aplikacji. Bez kodowania i baterii glukometr podłącza się do telefonu i natychmiast rozpoczyna śledzenie.

CareSens N

Zestaw do monitorowania stężenia glukozy we krwi CareSens N to jeden z najwygodniejszych i najbardziej przystępnych cenowo sposobów pomiaru poziomu cukru we krwi. Ten zestaw glukometru z funkcją automatycznego kodowania wymaga tylko niewielkiej próbki o wielkości 0,5 μl, dzięki czemu nie będziesz musiał cierpieć z powodu bolesnych nakłuć palca ani długo czekać na wyniki.

Dzięki szybkim wynikom w zaledwie 5 sekund, za każdym razem będziesz znać poziom cukru we krwi, nie wstając z łóżka. Lekki monitor poziomu cukru we krwi jest łatwy w obsłudze i kompaktowy, dzięki czemu idealnie nadaje się do zabrania ze sobą wszędzie.

A jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z monitorem, ich zespół obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby Ci pomóc. Jako bonus ma żywotność baterii 1000 testów, dzięki czemu możesz kontrolować poziom cukru we krwi przez wiele lat.

Ten zestaw testowy zawiera glukometr, 100 pasków testowych poziomu cukru we krwi, nakłuwacz, 100 lancetów i etui podróżne, które pomogą Ci zadbać o cukrzycę w podróży.

Dzięki łatwej w użyciu funkcji Bluetooth zestaw ten jest idealny do pomiaru poziomu cukru we krwi w ruchu. Możesz skontaktować się z ich zespołem obsługi klienta telefonicznie lub e-mailem w dowolnym momencie.

AUVON

Glukometr AUVON to precyzyjny, łatwy w użyciu zestaw, który pomaga śledzić poziom cukru we krwi. Ten najnowocześniejszy glukometr przekracza międzynarodowe standardy i jest objęty dożywotnią gwarancją.

Dzięki 50 x paskom testowym i 50 x lance o rozmiarze 30, ten zestaw jest idealny do monitorowania poziomu cukru we krwi w podróży. To uniwersalne urządzenie umożliwia testowanie poziomu cukru we krwi w 5 łatwych krokach i oferuje ciągłe średnie wyniki z 7/14/30 dni, opakowanie 50 pasków testowych i jedno nakłuwacz.

AUVON BGM ma niesamowitą precyzję i działa w zakresie ±10% lub ±10 mg/dl wartości laboratoryjnych, wartości 95 na 100 razy. Dla kontrastu, norma ISO 15197:2013 to ±15% lub ±15 mg/dl wartości laboratoryjnych, o 50% więcej niż zakres błędu AUVONs.

Dzięki certyfikacji CE, GMP, ISO 13485:2016 i ISO 15197:2013 ten produkt przekracza międzynarodowe standardy i zapewnia spokój podczas monitorowania poziomu cukrzycy.

  Jak skonfigurować konto POP3 lub IMAP w programie Microsoft Outlook

Technika automatycznego drukowania na węglu stosowana do produkcji wysokiej jakości pasków pomiarowych zapewnia, że ​​jakość każdej partii pasków może być znacznie bardziej stabilna, precyzyjna i dokładna.

Minimalna cena 0,16 USD/szt. zapewnia również najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Zestaw jest łatwy w użyciu, wystarczająco mały do ​​podróży i zawiera jedno urządzenie testowe, jednometrową instrukcję obsługi oraz jedną pisemną instrukcję obsługi i wsparcie techniczne.

Wyskakuje buntownik

Szukasz monitora cukru we krwi, który może dostarczyć wyniki na Twoim telefonie? Nie szukaj dalej niż zestaw do monitorowania stężenia glukozy we krwi Pops Rebel.

Ten kompaktowy zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, w tym glukometr Bluetooth, port dostępu do aplikacji, dwie baterie, osiem modułów (24 paski/lancety z czterema różnymi rozmiarami lanc) i dwa magnesy.

Glukometr Bluetooth jest zgodny z najnowszym standardem FDA (+/15%). CGM w połączeniu z aplikacją mobilną zapewnia dostęp do historii testów, portalu dla opiekunów, powiadomień o testach rodzinnych i ścieżek trendów.

Po wykonaniu pierwszego testu za pomocą zestawu należy zamówić więcej materiałów eksploatacyjnych w aplikacji (moduły z trzema lancetami/paskami testowymi każdy). Subskrypcja próbna pozwala na dalsze korzystanie z glukometru nawet w przypadku zgubienia lub zgubienia telefonu.

Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby wykonać pierwszy test. Ponadto ich innowacyjny system nakłuwania zapewnia mniejszy ból i większą dokładność, co zapewnia lepszą kontrolę poziomu cukru we krwi.

Zestaw do pomiaru poziomu cukru we krwi jest mniejszy niż Twój smartfon, dzięki czemu możesz wykonać test w mniej niż 20 sekund. Zestaw został zwalidowany pod kątem obniżenia poziomu A1c i jest dokładny zgodnie z najnowszym standardem FDA wynoszącym +/15%.

Dzięki kompatybilności z aplikacjami mobilnymi i funkcjom wirtualnego asystenta zdrowia, takim jak Mina, zestaw ten został zaprojektowany, aby ułatwić zarządzanie cukrzycą.

FreeStyle Freedom Lite

System monitorowania stężenia glukozy we krwi FreeStyle Freedom Lite umożliwia bezproblemowe monitorowanie poziomu cukru we krwi. Po prostu nakłuj palec i pozwól systemowi wykonać swoją pracę – to takie proste.

System wykorzystuje opatentowaną technologię kulometryczną, która zapewnia lepszą dokładność niż inne glukometry dostępne na rynku. Dodatkowo, przy użyciu tylko jednej kropli krwi na pasek testowy, możesz dodać tyle krwi, ile chcesz, nawet przez całą minutę – co oznacza, że ​​nie ma potrzeby marnowania cennych pasków testowych.

Dzięki temu możesz zmniejszyć ryzyko zachorowania na cukrzycę lub wczesne zachorowanie na inną chorobę – dzięki temu jest to jeden niezbędny element wyposażenia dla osób z cukrzycą.

Ten system testuje do 96 próbek dziennie i ma mniejszy rozmiar próbki niż dziesięciocentówka, oszczędzając cenny czas i energię. Ponadto nie jest wymagane kodowanie, więc wszystko jest proste — dodaj wystarczającą ilość krwi na całą minutę i szybko uzyskaj wyniki.

KONTUR NASTĘPNY

CONTOUR NEXT ONE to rewolucyjny system monitorowania stężenia glukozy we krwi, który zapewnia zdumiewającą dokładność i nie wymaga kodowania, aby uzyskać szybkie wyniki. Jego system obsługujący technologię Bluetooth zapewnia bezproblemowe połączenie z bezpłatną aplikacją, aby uzyskać informacje zwrotne na temat postępów w czasie rzeczywistym.

W tym samym czasie inteligentny wskaźnik zakresu docelowego światła natychmiast identyfikuje, czy odczyty mieszczą się w żądanym zakresie lub powyżej.

Paski testowe nadają się do wielokrotnego użytku do 60 razy, co ułatwia uzyskanie dokładnych odczytów bez błędów spowodowanych błędnym kodowaniem przez użytkownika. Jest to jedno z najdokładniejszych i najbardziej intuicyjnych urządzeń do monitorowania stężenia glukozy we krwi, zapewniające niezwykłą dokładność w zakresie ±8,4% wartości laboratoryjnych.

Glucomate

Ten kompleksowy zestaw do pomiaru poziomu cukru we krwi firmy OWELL zawiera glukometr Glucomate HT100, 50 pasków do testów na cukrzycę, nakłuwacz, 50 lancetów, roztwór kontrolny, 1 futerał na glukometr do glukometru i materiały dla diabetyków, 1 instrukcję obsługi , skrócona instrukcja obsługi, dziennik i 2 baterie AAA.

  Gmail działa teraz bez Internetu; Oto jak włączyć opcję „Włącz pocztę offline”!

Ten zaawansowany zestaw do badania poziomu cukru we krwi zapewnia dokładne wyniki w zaledwie 5 sekund i umożliwia monitorowanie do 500 odczytów. Dzięki technologii niewymagającej kodowania i wyrzutnikowi pasków bezpieczeństwa za jednym dotknięciem, ten łatwy w użyciu zestaw pasków testowych dla diabetyków doskonale nadaje się do użytku domowego lub w podróży.

Glucomate HT100 wykorzystuje również technologię odczynników GDH-FAD z zakresem testowym 20 – 600 mg/dL, zapewniając jeden z najdokładniejszych wyników. Ich gwarancja 100% satysfakcji gwarantuje, że otrzymasz najlepszy możliwy produkt od OWELL health.

Nakłuwacz i lancety OWELL o głębokości 10 głębokości sprawiają, że nakłuwanie palca i badanie poziomu cukru we krwi jest łatwe i bezbolesne. Dzięki 14-dniowym średnim odczytom przechowywanym na dużym ekranie, ten zestaw do monitorowania poziomu cukru we krwi jest idealny do długoterminowego leczenia cukrzycy.

Dzięki temu systemowi monitorowania glukozy możesz sprawdzać poziom cukru we krwi w domu, w pracy lub w podróży – co czyni go najlepszym wyborem w leczeniu cukrzycy. A jeśli są jakieś problemy z zestawem lub wynikami, nie martw się. Oferują wieczną gwarancję na swój zestaw do monitorowania poziomu cukru we krwi Glucomate z paskami.

Wybór bezprzewodowego monitora stężenia glukozy we krwi

Szukasz wygodnego i dokładnego monitora cukrzycy? Nie szukaj dalej niż bezprzewodowy monitor glukozy we krwi Choice. To małe, stylowe urządzenie szybko daje dokładne wyniki – w zaledwie 5 sekund.

Dzięki dodatkowemu monitorowi, nakłuwaczowi, lancetom (10), etui, skróconej instrukcji obsługi, instrukcji obsługi i fabrycznie zainstalowanym 3-woltowym bateriom litowym CR2032 to niezawodne narzędzie jest gotowe do wygodnego i wydajnego zarządzania informacjami o cukrzycy.

Co więcej, ich bezpłatna aplikacja do zarządzania cukrzycą jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS i Android, co ułatwia przechowywanie i udostępnianie danych zespołowi medycznemu.

Ten stylowy i maleńki zestaw mierzy zaledwie 2 x 1 cal, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz. Monitor szybko przesyła bezprzewodowo dokładne dane do smartfona lub tabletu, ułatwiając śledzenie trendów i otrzymywanie informacji o stanie.

Ponadto urządzenie to szybko i dokładnie mierzy poziom cukru we krwi, dostarczając precyzyjne informacje w zaledwie 5 sekund. Prosta konstrukcja jest łatwa w użyciu – nawet jeśli masz ograniczone praktyczne doświadczenie w opiece diabetologicznej.

Ponadto ich bezpłatna aplikacja do zarządzania cukrzycą (wymieniona jako „Agamatrix diabetolog Manager”) ułatwia przechowywanie i zarządzanie wszystkimi informacjami dotyczącymi cukrzycy, w tym trendami i aktualizacjami od lekarza.

Mając te cenne informacje na wyciągnięcie ręki, możesz lepiej zrozumieć swoją chorobę i współpracować z zespołem opieki zdrowotnej w celu osiągnięcia optymalnych wyników. Nie czekaj więc dłużej – zamów bezprzewodowy monitor stężenia glukozy we krwi Choice już dziś.

System monitorowania stężenia glukozy we krwi GE100

Czy kiedykolwiek chciałeś wiedzieć, jak sobie radzi twój poziom cukru we krwi, bez kłopotów z jego mierzeniem? System monitorowania stężenia glukozy we krwi GE100 jest po to, aby Twoje marzenie stało się rzeczywistością.

To automatyczne kody urządzeń o wysokiej dokładności zapewniają większą precyzję, zapewniając dokładne i terminowe odczyty przy minimalnym bałaganie. Dzięki dużemu, czytelnemu wyświetlaczowi ten system monitorowania poziomu glukozy w mgnieniu oka zapewni Ci gotowość do pracy.

Wniosek

Jeśli chodzi o glukometry, na rynku dostępnych jest wiele opcji. W tym artykule dokonaliśmy przeglądu najlepszych monitorów do ciągłego pomiaru stężenia glukozy we krwi (CGM), aby pomóc Ci wybrać najlepszy dla Twoich potrzeb.

Urządzenia te są używane przez osoby chore na cukrzycę, które muszą regularnie monitorować poziom cukru we krwi oraz osoby z pewnymi innymi schorzeniami.

Następnie możesz sprawdzić urządzenia do monitorowania ciśnienia krwi.

x