10 najlepszych generatorów kopii reklam w Google i mediach społecznościowych dla marketerów

Spojrzmy prawdzie w oczy; tekst reklamy może zrujnować lub zrujnować kampanię. Może to być różnica między tym, czy ktoś kupi Twoje produkty, czy przewinie Twoją reklamę, zanim jeszcze zdążysz wyjaśnić, co oferujesz.

Tylko 20% ludzi czyta poza nagłówkami. Sztuka copywritingu to umiejętność, która wymaga wielu ćwiczeń.

Na szczęście technologia pozwoliła przeciętnemu pisarzowi pisać oszałamiające teksty reklamowe.

Przygotowaliśmy obszerną listę najlepszych generatorów kopii reklam w Google i mediach społecznościowych, których każdy marketer może użyć do stworzenia zwięzłej i przekonującej kopii w ciągu kilku minut.

Ale najpierw poznajmy podstawy…

Co to jest kopia reklamy?

Tekst reklamy to słowa używane w reklamach do konwersji ruchu na potencjalnych klientów lub sprzedaż. W przeciwieństwie do pisania treści, tekst reklamy ma na celu skłonienie czytelników do kliknięcia reklamy.

W rezultacie zostaną przekierowani na stronę docelową lub lejek sprzedażowy, który dokładniej wyjaśni ich produkt lub usługę.

Tekst reklamy musi skutecznie komunikować wartość Twojej oferty, przykuwając uwagę docelowych odbiorców i nakłaniając ich do kliknięcia reklamy.

Słaby tekst reklamy przekłada się na słabą skuteczność licytacji, niskie wyniki jakości, niewielką liczbę wyświetleń i niski współczynnik klikalności (CTR).

Zwykle składa się z nagłówka i krótkiego, jedno- lub dwuzdaniowego opisu wyjaśniającego, czego ludzie mogą się spodziewać odwiedzając ich stronę docelową.

W jaki sposób tekst reklamy pomaga w marketingu?

Świetny tekst reklamy na platformach reklamowych, takich jak Google, Facebook i inne serwisy społecznościowe, pomoże Twojej reklamie dotrzeć do większej liczby osób. Napisanie lepszego tekstu reklamy zwiększy zaangażowanie w Twoje kampanie, co zasygnalizuje platformie zwiększenie zasięgu reklamy.

Tekst reklamy powinien bezpośrednio odnosić się do kierowania na odbiorców. Platformy takie jak Facebook i Google będą mierzyć zasięg Twoich reklam na podstawie tego, jak dobrze udało Ci się dotrzeć do odbiorców i jak skuteczne są reklamy. Tekst reklamy ma bezpośredni wpływ na oba czynniki.

Im lepszy tekst reklamy, tym wyższy wynik jakości reklamy. Google zależy od pieniędzy z reklam; w ten sposób wynik jakości pomaga Google wyświetlać trafne reklamy właściwym użytkownikom za każdym razem, gdy przeprowadzane jest wyszukiwanie.

Dobry tekst reklamy powinien zawierać docelowe słowo kluczowe w tytule i treści reklamy, aby Google wiedział, komu wyświetlić reklamę. Wyższe wyniki jakości pomogą Ci obniżyć koszty reklamy.

Dobrze napisany tekst reklamy pomoże Ci obniżyć koszty, zwiększyć współczynniki klikalności i przyciągnąć odpowiednich klientów do Twojej firmy.

Jeśli kiedykolwiek miałeś blokadę pisarską, wiesz, jak trudne jest tworzenie wysokiej jakości kopii. Na szczęście istnieją generatory tekstów reklam, które pomagają automatycznie tworzyć teksty na podstawie wprowadzonych danych wejściowych i słów kluczowych. Omówimy, co każde narzędzie ma do zaoferowania.

Wskakujmy!

Kopiuj.ai

Copy.ai jest uważany za uniwersalne narzędzie marketingowe, które pomaga tworzyć i edytować tekst reklam Google i innych form tekstu.

Cechy

 • Generator nagłówków Google: Prosi o wprowadzenie tytułu projektu i odpowiedniej strony internetowej w celu wygenerowania odpowiedniej kopii.
 • Google Description Generator: Wprowadź nazwę produktu lub marki i napisz opis odbiorców, ich problemów oraz tego, co czyni Twoją markę wyjątkową.
 • Dziesiątki szablonów: Copy.ai oferuje dziesiątki szablonów, które pomogą Ci pisać na każdą okazję.
 • Ponad 25 języków: Copy.ai może w kilka sekund tworzyć kopie w ponad 25 językach.
 • Prezentacje na żywo: Cotygodniowe prezentacje na żywo są hostowane, aby pomóc użytkownikom zrozumieć i efektywnie korzystać z funkcji.

Copy.ai może bezpłatnie używać do 2000 słów miesięcznie lub możesz przejść na ich plan Pro, dający dostęp do 40 000 słów.

Jaspis

Zaufało mu ponad 50 000 marketerów i dużych firm, takich jak Airbnb, Google, IBM i Logitech, Jasper tworzy atrakcyjne kopie reklam, które wyglądają na profesjonalnie napisane.

Cechy

 • Sprawdzone ramy marketingowe: Wykorzystuje sprawdzone ramy marketingowe, takie jak PAS (Problem-Agitate-Solution) lub AIDA (Attention-Interest-Desire-Action), aby stworzyć mistrzowsko napisany tekst reklamy.
 • Facebook i Google Ads: tworzy chwytliwe nagłówki i opisy dla obu platform. Mogą generować wiele pomysłów na tekst reklamy, dzięki czemu można przeprowadzić test częściowy, aby zobaczyć, który z nich jest najskuteczniejszy.
 • Różnorodność stylów i tonów pisania: może generować teksty reklam w różnych stylach i tonach. Niektóre obejmują swobodne, zabawne, profesjonalne, sarkastyczne, podekscytowane, męskie, kobiece i inne.
 • Wiele języków: Jasper pisze w ponad 25 językach, w tym angielskim, chińskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim i innych.
 • Funkcja zespołu: Możesz dodać członków zespołu do swojego konta, aby mieli dostęp do generatora reklam.
 • Ponad 50 szablonów: oprócz pisania reklam znajdziesz wiele innych gotowych szablonów do pisania blogów, biografii firm, opisów produktów, kreatywnego pisania historii i nie tylko.

Jasper jest dostępny w dwóch pakietach cenowych: Starter i Boss Mode. Tryb Starter oferuje 20 000 słów, a tryb Boss oferuje 50 000 słów.

cokolwiek

Anyword to wysokowydajny, bogaty w funkcje generator kopii reklam oparty na sztucznej inteligencji, który zapewnia inteligentne kopiowanie przy niskich kosztach. Zaufały mu takie marki jak Red Bull, Ted Baker i NBC.

Cechy

 • Google i reklamy w mediach społecznościowych: Anyword może skutecznie generować nagłówki i opisy dla wszystkich wyszukiwarek i platform mediów społecznościowych. Dzięki temu Twoja reklama będzie zgodna z zasadami każdej platformy i nie przekroczy limitu znaków.
 • Różnorodne tony pisania: Możesz dostosować kopię do preferowanego tonu, takiego jak surowy, męski, kobiecy, zrelaksowany, starsze lub młodsze grupy wiekowe itp.
 • Integracja konta reklamowego: Anyword umożliwia integrację mediów społecznościowych i kont Google za pośrednictwem interfejsu API. W rezultacie możesz dostosować budżety reklamowe w różnych zestawach reklam i podzielić tekst reklamy testowej.
 • Content Improver: Platforma pobiera dowolne treści i oferuje wiele ulepszonych wersji, dzięki czemu możesz zobaczyć, która kopia reklamy działa najlepiej.
 • Predictive Performance Score: zapewnia ocenę opartą na tym, jak dobrze Twoja reklama prawdopodobnie zaangażuje odbiorców docelowych.
 • 24 języki: produkuje teksty reklam w wielu językach, w tym angielskim, francuskim, hiszpańskim, chińskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim itp.

Anyword to przystępna cenowo platforma z limitem 15 000 słów w planie początkowym.

StoryLab.ai

StoryLab to doskonałe narzędzie do generowania haczyków i konturów w celu usprawnienia rozwoju postaci. Jeśli szukasz narzędzia o kreatywnej sile ognia, to jest dla Ciebie.

Cechy

 • Generator tytułów: wymyśl najlepsze nagłówki, aby przyciągnąć uwagę i zwiększyć liczbę kliknięć.
 • Kreator opisu: tworzy uporządkowany i profesjonalnie napisany opis w celu zbudowania zaufania i konwersji ruchu.
 • Różnorodność generatorów: StoryLab oferuje wiele typów generatorów, które mogą generować szereg kopii, takich jak opisy YouTube, podpisy w mediach społecznościowych, podpisy na Instagramie, reklamy Google, kopie wiadomości e-mail i wiele innych.

StoryLab zapewnia bezpłatny plan. Możesz jednak wybrać ich miesięczne plany, aby odblokować funkcje premium.

Writecream

Writecream to wysoce innowacyjne oprogramowanie marketingowe oparte na sztucznej inteligencji, które wykorzystuje zaawansowane uczenie maszynowe do tworzenia profesjonalnych tekstów reklamowych.

Cechy

 • Cyfrowy generator kopii reklam: Writecream pomaga pisać wszelkiego rodzaju teksty reklam, takie jak Facebook, Google i Instagram.
 • Ice Breakers: Pomaga to w pisaniu zimnych e-maili lub 1 kopii reklamy liniowej, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych nabywców.
 • Rozszerzenie Chrome: umożliwia łatwy dostęp do funkcji Writecream za pośrednictwem paska narzędzi Chrome.
 • Sprawdzanie plagiatu: Unikaj ostrzeżeń o plagiacie, korzystając z narzędzia do sprawdzania plagiatu.
 • Ponad 75 języków: pisz teksty w niemal każdym języku, jaki przychodzi Ci do głowy.
 • Samouczki: Writecream oferuje wiele samouczków, które uczą, jak zmaksymalizować ich funkcje, aby można było tworzyć kopie o wysokiej konwersji.

To oprogramowanie oferuje cztery plany: bezpłatny, standardowy, rozszerzony i niestandardowy. Plan standardowy jest idealny dla startupów, freelancerów lub małych firm, które chcą przetestować platformę.

Odbić

Smart Copy od Unbounce to narzędzie do pisania, które zawiera ponad 30 szablonów do pisania reklam i innych potrzeb.

Cechy

 • Generator kopii reklam: Smart Copy tworzy kopie reklam dla platform takich jak Google, LinkedIn, Facebook i Amazon.
 • Darmowy plan: dzięki ich wiecznie darmowemu planowi masz do 5 generacji treści dziennie, niezależnie od liczby słów.
 • Wiele języków: Smart Copy oferuje kilka opcji językowych do pisania tekstów reklam.
 • Rozszerzenie Chrome: dzięki rozszerzeniu Chrome możesz tworzyć teksty reklam z platformy Google Ads lub dowolnej innej platformy mediów społecznościowych.
 • Poprawia zawartość: może również ulepszyć istniejącą kopię, przeredagowując ją lub rozszerzając.

Platforma jest dostarczana z 14-dniowym bezpłatnym okresem próbnym, a następnie, jeśli podoba Ci się platforma, możesz przejść na płatny plan i nadal z niego korzystać.

Kora tekstowa

Text.cortex to generator tekstów reklam, któremu zaufało ponad 10 000 użytkowników z uznanych marek, takich jak Shopify, Amazon, Etsy, Fiverr i Upwork.

Cechy

 • Tworzenie treści: Textcortext wykorzystuje zaawansowane algorytmy NLG i najlepsze praktyki marketingowe do tworzenia kopii o wysokiej konwersji.
 • Generator kopii reklamy: Wprowadź tytuł produktu i segment docelowy, a natychmiast otrzymasz nagłówek i opis tekstu reklamy.
 • Rozszerzenie Chrome: pisz wszędzie szybciej i lepiej dzięki rozszerzeniu Chrome.
 • Przepisz: narzędzie do przepisania umożliwia przepisanie dowolnej formy istniejącej kopii lub treści.
 • Przypadki użycia: Pozwól Textcortex pisać wszelkiego rodzaju kopie, takie jak opisy produktów, blogi, wiadomości e-mail dotyczące zimnej sprzedaży, wiadomości e-mail dotyczące obsługi klienta i nie tylko.

Platforma oferuje trzy plany: Free, Pro i Business. Z darmowym planem otrzymujesz do 10 kreacji dziennie, podczas gdy inne plany oferują nieograniczoną liczbę kreacji.

Połączenie

Connectio to zestaw narzędzi do zwiększania skuteczności reklam na Facebooku, w tym pisania tekstu reklamy.

Cechy

 • Kwestionariusz: Connectio zadaje szczegółowe pytania dotyczące głównego tematu, grupy docelowej, produktu lub usługi, unikalnych cech sprzedaży i innych informacji.
 • Dostawa: W przeciwieństwie do innych narzędzi, Connectio wysyła wstępnie napisane reklamy na Twój adres e-mail
 • Darmowy: Generator reklam jest darmowy.
 • Integracja: Integracje z platformami do automatyzacji marketingu, takimi jak ActiveDemand, ConvertKit, Hubspot i inne.

Connectio to idealne oprogramowanie do automatycznego zarządzania, tworzenia i testowania reklam na Facebooku.

Writesonic

Writesonic to innowacyjny asystent pisania oparty na sztucznej inteligencji, który jest w stanie wygenerować tekst reklamy o wysokiej konwersji w ciągu kilku minut.

Cechy

 • Generator reklam Google: generuj reklamy Google, wpisując po prostu nazwę produktu lub usługi, opis i słowo kluczowe.
 • Ponad 25 języków: Pisz reklamy Google w wielu językach obcych, aby dotrzeć do odbiorców na całym świecie.
 • Testowanie: przetestuj różne kopie reklam, aby lepiej wykorzystać budżet reklamowy i poprawić współczynniki klikalności.
 • Biblioteka: Generuj wszelkiego rodzaju reklamy dla Google, Facebook, LinkedIn, a nawet SMS-y.

Wszystkie plany Writesonic oferują bezpłatny okres próbny, dający przedsmak ich funkcji. Plany różnią się również między generatorami krótkich i długich kopii.

Rytr

Z ponad 450 000 marketerów i właścicieli firm korzystających z Rytr, jest to jeden z najpotężniejszych generatorów kopii reklam na rynku.

Cechy

 • Google i reklamy w mediach społecznościowych: Rytr wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji GPT3 oraz ramy PAS i AIDA do tworzenia nagłówków i tekstów o wysokiej konwersji dla reklam Google, Facebook, Twitter i LinkedIn.
 • Ponad 20 tonów: może pisać kopię w ponad 20 tonach, takich jak formalny, swobodny, przekonujący, podrywający, entuzjastyczny i inne.
 • Ponad 30 języków: Rytr może generować kopie w językach globalnych, takich jak angielski, hiszpański, rosyjski, koreański, hindi itp.
 • Dostępność zespołu: Jeśli masz zespół marketerów, platforma umożliwia utworzenie konta zespołu, aby każdy miał dostęp do generatora reklam.
 • Ponad 30 przypadków użycia: poza pisaniem płatnych reklam, Rytr może tworzyć treści do różnych celów, takich jak posty na blogach, kopiowanie stron internetowych, strony docelowe i pisanie SEO.

Dzięki Rytr użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swojego planu na zawsze za darmo, generującego do 5000 znaków miesięcznie.

Ostatnie słowa

Generatory tekstów reklamowych stają się obecnie coraz bardziej popularne. Jeśli zmagasz się z blokadą pisarską lub potrzebujesz dodatkowej siły ognia przy pomocy sztucznej inteligencji, masz do wyboru mnóstwo narzędzi AI. t

Prawda jest jednak taka, że ​​żaden generator tekstów reklamowych nie zastąpi ludzkiej kreatywności, pomysłowości i strategii.

Jednak narzędzia do pisania tekstów oparte na sztucznej inteligencji mogą być doskonałym ulepszeniem podczas pisania tekstu reklamy, aby pomóc zwiększyć współczynniki klikalności, a ostatecznie sprzedaż.

Następnie możesz sprawdzić narzędzia do śledzenia reklam.

x