10 najlepszych gier mobilnych Pokemon (Android + iOS), w które powinieneś zagrać

Pokemony są atrakcją od naszego dzieciństwa, prawda? Oto kilka najlepszych gier mobilnych Pokemon do wypróbowania.

Wszyscy uwielbiamy grać w gry wideo i nie ma wątpliwości, że pewnego dnia spróbujesz grać w gry mobilne Pokemon. Pokemon to znacząca franczyza oparta na fanach. Od programów telewizyjnych po gry, od samego początku rządzi sercami ludzi. Jeśli jesteś jednym z tych fanów, ten blog jest właśnie dla Ciebie.

Dzisiaj na tym blogu zostaniesz poprowadzony do niesamowitych gier mobilnych Pokemon. Znalezienie najlepszych dopasowań spośród milionów gier zgodnie z własnymi preferencjami może być trudne. Tak samo jest w grach Pokemon. Według ankiety istnieje do 122 gier Pokemon.

Próbowanie każdego z nich w celu znalezienia najlepszego nie jest rozwiązaniem. Dlatego, aby ci to ułatwić, opracowaliśmy jedne z najlepszych gier mobilnych Pokemon, które dodadzą rozrywki i zabawy Twojemu urządzeniu.

W jaki sposób Pokemon jest jedną z najbardziej udanych serii gier wszechczasów?

Wszyscy znamy serię Pokemon w taki czy inny sposób. Niezależnie od tego, czy chodzi o program telewizyjny, czy gry, seria Pokemon ma wystarczająco dużo fanów, aby zaangażować każdego, niezależnie od wieku. Ale co sprawiło, że Pokemon stał się jedną z najbardziej udanych serii gier?

Wiedziałbyś, że Pokemon jest znany publiczności. Po raz pierwszy ukazał się światu w 1998 roku i od dwóch dekad z powodzeniem rządzi ludzkimi sercami. W rezultacie Pokemon od samego początku stworzył bazę lojalnych fanów.

Inną kwestią, która sprawia, że ​​jest jeszcze bardziej kochana przez ludzi, jest to, że nie ogranicza się tylko do telewizji. Pokemon ma wirtualny wszechświat, w którym oferuje popularne karty, gry, programy telewizyjne, filmy i wiele innych.

Ponadto twórcy serii Pokemon nigdy nie poszli na kompromis z potrzebami swoich odbiorców. Stale ulepszają swoje treści, dodając nowe Pokemony i postacie z ewoluującym światem, aby zapewnić swoim odbiorcom łączność z grami i programami telewizyjnymi.

Pokemon Go

Pokemon Go został wydany w 2016 roku. Stał się dochodową aplikacją mobilną z ponad 500 milionami pobrań na całym świecie. Te liczby są więcej niż wystarczające, aby przewidzieć środowisko gry.

Pokemon Go to gra wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość. Gracz musi założyć konto i awatar. Po utworzeniu awatara zauważysz, że zostanie on wyświetlony na mapie na podstawie Twojej lokalizacji geograficznej.

W tej grze gracz musi poruszać się fizycznie w swoim otoczeniu, aby znaleźć różne gatunki Pokemonów. Pokemon Go to darmowa gra, ale możesz także dokonywać zakupów w aplikacji dla przedmiotów w grze.

Twórcy gry nieustannie dodają i ulepszają grę dla graczy. Na przykład gra została uruchomiona z około 150 gatunkami pokemonów, która obecnie wzrosła do 700. I jak powiedziano wcześniej, musisz zlokalizować te pokemony w swoim otoczeniu.

Pokemon Go to fantastyczna gra, jeśli chcesz być aktywny fizycznie podczas grania w gry lub odwrotnie.

Platformy – iOS, Android

Gatunek – Rzeczywistość rozszerzona

Pokemon Masters EX

Pokemon Masters EX to darmowa gra wydana i opracowana przez firmę DeNA. Pokemon Masters EX to gra polegająca na rywalizacji, w której odbywa się turniej bitew 3 na 3. Ta gra jest w całości rozgrywana na wirtualnej wyspie o nazwie Pasio. Nadrzędnym celem gracza jest zostanie mistrzem w turniejach.

Jeśli przeczytasz instrukcje, prawdopodobnie pomyślisz, że Pokemon Masters EX to gra oldskulowa. Dla porównania rzeczywistość jest zupełnie inna. Gdy zaczynasz grę, nie możesz bezpośrednio wejść do ligi. Zamiast tego gracz musi zebrać co najmniej 5 Odznak, wygrywając z liderami PML na tej samej wirtualnej wyspie.

Poza tym innym pozytywnym aspektem gry jest to, że umożliwia kooperacyjne wydarzenia dla wielu graczy. W tej grze wieloosobowej gracze mogą łączyć siły, aby pokonać wrogów i zdobyć nagrody w grze.

Platformy – Android, iOS

Gatunek – RPGowa gra wideo

Pokemon Zjednoczenie

Pokemon Unite to gra na arenie bitewnej. Gra składa się z dwóch drużyn, z których każda składa się z pięciu graczy. Możesz więc rozważyć grę w Pokemon Unite z maksymalnie 10 znajomymi. Pokemon Unite to gra na arenie bitewnej, a każdy mecz jest ograniczony do 10 minut.

Ponadto gra oferuje tryb Quick Battle, w którym mecz trwa zaledwie 5 minut i można w nim rozegrać maksymalnie 4 graczy z każdej drużyny. To bezpośrednio wskazuje, że nie jest konieczne, abyś zawsze poświęcał całe 10 minut. Możesz nawet rozegrać szybki mecz ze znajomymi, aby odświeżyć umysł.

Mówiąc o polu bitwy, każdy gracz otrzymuje kontrolę nad Pokemonem, którego siła całkowicie zależy od osiągnięć gracza. A jeden gracz musi walczyć z Pokemonem drużyny przeciwnej.

Pokemon Unite to zestaw atrakcyjnych funkcji, takich jak tablica wyników, ruchy jednoczące i wiele innych. Dlatego dobrze by było, gdybyś nie przegapił gry ze znajomymi.

Platformy – Android, iOS

Gatunek – Strategia czasu rzeczywistego

Pokemon: Skok Magikarp

Pokemon: Magikarp Jump został wydany w maju 2017 roku. Jest to gra konkursowa w skokach. W tej grze gracz musi zwiększyć wysokość skoku swojego Mahikarpa różnymi metodami.

Pokemon: Magikarp Jump to urocza gra animowana, w której każdy gracz odgrywa rolę trenera i trenuje Magikarp. Głównym celem Magikarp jest podniesienie ich Magikarpu, aby skakać coraz wyżej.

Gracz może zwiększyć siłę skoku Magikarpa, dokonując zakupów i nagród w grze. Pokemon Magikarp Jump ma różne kolory Magikarp z innymi cechami.

Platformy – Android, iOS

Gatunek – gra przyrostowa

Pokemon Quest

Kto nie lubi przygodowych gier akcji? Pokemon Quest jest tutaj, aby zaspokoić potrzebę. Pokemon Quest został pierwotnie wydany w maju 2018 roku. W ciągu tygodnia osiągnął ponad 7,5 miliona pobrań. Od tego czasu ta gra w stylu wokseli rządzi grami.

Projekt Pokemon Quest jest podobny do Minecrafta. Gra oparta jest na wirtualnej wyspie o nazwie Tumblecube. Podstawową postacią gry jest sześcienny pokemon o imieniu Pokexel, którego głównym zadaniem jest pokonywanie poziomów na wyspie poprzez pokonywanie dzikich pokemonów.

Gracz musi wykonywać różne zadania, aby rozwijać się w grze, w tym przygotowywanie potraw i robienie dekoracji, aby przyciągnąć nowe pokemony, przechodzenie przez wiele lokalizacji i przechodzenie od 3 do 7 poziomów w każdym, szkolenie nowego pokemona na nadchodzące zajęcia i nie tylko. Wprowadzenie do gry może wydawać się tak proste, jak strzelanie do bąbelków, ale Pokemon Quest oferuje znacznie więcej.

Platformy – Android, iOS

Gatunek – Akcja-przygoda

Przetasowanie Pokemonów

Pokemon Shuffle to darmowa gra logiczna wydana w 2015 roku. Gra jest w całości oparta na strategii. W tej grze gracz musi walczyć z innym Pokemonem za pomocą trzech lub więcej podobnych Pokemonów. Na przykład możesz pomyśleć o pośpiechu Candy Crush.

Gracz może wykonać to zadanie, zamieniając się Pokemonami na dole ekranu.

Ponadto gra pozwala zabrać do czterech dodatkowych Pokemonów, aby pomóc ci ukończyć poziom. Każdy z nich ma inną jakość. Aby przejść dalej, gracze muszą wykonać dane zadanie w ograniczonych ruchach.

To wydaje się proste, prawda? Pokemon Shuffle nie jest takie proste. Oprócz spełnienia zadania w małych czynnościach, trzeba złapać Pokemona za pomocą Pokeballa. Gra zawiera zakupy w aplikacji i waluty w grze dla różnych potrzeb.

Platformy – Android, iOS

Gatunek – Puzzle

Pokemonowy uśmiech

Pokemon Smile to urocza, przyjazna dzieciom i najlepsza aplikacja dla rodziców. Pokemon Smile to gra dla dzieci, która pomoże im zachować higienę i szybko wykonać wszystkie niezbędne codzienne czynności, takie jak ścielenie łóżka, mycie zębów itp.

Gra wykorzystuje przednią kamerę i zamienia mycie zębów w grę, która wizualizuje bakterie na zębach dzieci i zmusza je do całkowitego oczyszczenia zębów w celu ulepszenia nowego Pokemona.

Poszukiwanie gry, która nie tylko zajmie Twoje dzieci, ale także pomoże w codziennych czynnościach, jest trudnym zadaniem. Ale Pokemon Smile poradzi sobie z tym szybko, ponieważ gra angażuje ich i cieszy, że mogą wygrać nagrody za proste zadania, takie jak mycie zębów. Ogólnie rzecz biorąc, Pokemon Smile jest jedną z niezbędnych aplikacji, jeśli masz w domu małe dziecko.

Platformy – Android, iOS

Gatunek – edukacyjny

Domek Pokemon

Pokemon to franczyza, którą kochają ludzie niezależnie od wieku. Ponieważ istnieje wiele gier Pokemon dla dorosłych, jak mogłoby ich nie być dla dzieci?

Ta gra jest przeznaczona dla uroczych fanów Pokemonów w wieku od 3 do 5 lat. Pokemon Playhouse to udawana gra dla małych dzieci. Ta gra pozwala Twojemu dziecku wchodzić w interakcje z uroczymi Pokemonami podczas odkrywania miejsc, takich jak wieże, salony itp.

Pokemon Playhouse to jedna z najlepszych gier, dzięki którym Twoje dzieci będą zajęte bez żadnych zmartwień. Każda lokalizacja w tej grze obejmuje zajęcia przeznaczone specjalnie dla dzieci. Na przykład opieka nad Pokemonami, ich pielęgnacja itp. Poza tym Pokemon Playhouse ma również funkcje, które oferują im audio i wirtualne historie.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Pokemon Playhouse jest dość prosty i uroczy dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Początkowo gra daje graczowi jajko do śledzenia. Gracz musi wykonywać i przechodzić różne czynności, aby zobaczyć wzrost i rozwój jaja. Pokemon Playhouse nie zawiera żadnych zakupów w grze i jest darmowy.

Platformy – Android, iOS

Gatunek – Udawaj, że grasz

Dom Pokemonów

Pokemon Home to gra mobilna, która została pierwotnie wydana w lutym 2020 r. Ta gra nie przypomina innych prostych gier dla użytkowników mobilnych. Zamiast tego zapewnia głównie przechowywanie w chmurze dla Pokemonów. Ponadto Pokemon Home zawiera również „Globalny system handlu”, który jest wyłączony z Pokemon Sword i Pokemon Shield.

Pokemon Home ma zarówno wersje darmowe, jak i premium. Ta aplikacja umożliwia wymianę Pokemonów z innymi przy użyciu wielu funkcji.

Ogólnie rzecz biorąc, Pokemon Home to doskonała aplikacja, jeśli grasz w gry Pokemon na Nintendo Switch i telefony komórkowe, ponieważ ta aplikacja pozwala przenosić Pokemony między różnymi grami.

Platformy – Android, iOS

Gatunek — narzędzie

Pokemon kolekcjonerska gra karciana

Gra Pokemon Trading Card Game została pierwotnie wydana w październiku 1996 roku. Jednak z czasem została przejęta przez Nintendo i wprowadziła wiele ulepszeń.

Pokemon Trading Card Game to strategiczna gra karciana. W tej grze wieloosobowej bierze udział dwóch graczy, którzy odgrywają role trenerów Pokemonów. Każdy gracz umieszcza jednego Pokemona jako swojego Aktywnego Pokemona, aby zaatakować przeciwnika i znokautować go, aby wygrać różne nagrody.

Gra zawiera wiele kart Pokemon o różnych cechach z serii gier wideo Pokemon. To doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi.

Platformy – Android, iOS

Gatunek – Strategia

Wniosek

Pokemon był naszym ulubionym programem telewizyjnym od samego początku. Nie ma nic lepszego niż posiadanie ulubionej postaci z programu telewizyjnego na urządzeniu, aby zabić nudny czas. Granie w gry wideo to pierwszy pomysł na zabicie czasu, a zdobycie odpowiedniej gry to najtrudniejsze zadanie. Dlatego dzisiaj na tym blogu wybraliśmy najlepsze gry Pokemon, które musisz wypróbować, zarówno dla siebie, jak i dla swoich dzieci.

Możesz także zapoznać się z najlepszymi grami e-sportowymi.