10 najlepszych inteligentnych budzików dla przyjemności Poranne budzenie

Jeśli nie lubisz wstawać wcześnie, a budzik również Cię przeraża, potrzebujesz inteligentnego budzika, który sprawi, że Twoje poranki będą przyjemne.

Możesz więc pomyśleć, po co mi inteligentny budzik, skoro mam smartfon?

Ponieważ inteligentny budzik trzyma Cię z dala od ekranu smartfona w nocy, smartfon stał się istotną częścią naszego życia, „jest jak część naszego ciała”.

Ale prawda jest taka, że ​​smartfony bezpośrednio wpływają na naturalny cykl snu (czyli rytm dobowy). Smartfony emitują niebieskie światło, które aktywuje melatoninę w organizmie, powoduje senność i utrudnia sen.

W dzisiejszym świecie rozumie się, że nie można uniknąć telefonu w ciągu dnia, ale można go unikać w nocy, dobrze spać i uczynić swoje życie zdrowszym.

Inteligentne zegary są tworzone z wykorzystaniem IoT (inaczej Internet rzeczy). Oznacza to, że inteligentny zegar jest zaprogramowany przez określone języki komputerowe i czujniki, co zapewnia spersonalizowane wrażenia. Zegary te mogą wykrywać Twoje otoczenie (czujniki temperatury, czujniki wilgotności) i cykl snu, zapewniając nieskończone funkcje zapewniające lepsze wrażenia.

Oto kilka inteligentnych budzików, które sprawią, że Twoje noce będą wygodne, a poranki dobre.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Inteligentny zegar Ecozy Sunrise

Inteligentny zegar Ecozy sunrise bardzo delikatnie obudzi Cię o poranku. Ponadto jego piękny design i kształt podkreślają piękno Twojego pokoju.

Ten inteligentny zegar jest wyposażony w 7-kolorowe oświetlenie nastrojowe z 20 regulowanymi poziomami jasności, dzięki czemu możesz zmieniać oświetlenie w zależności od nastroju i uspokajać przed snem. Możesz również użyć go jako pomocy w zasypianiu, tworząc relaksujące środowisko i pomagając w problemach ze snem, imitując zanikający zachód słońca.

Możesz łatwo uzyskać dostęp do ekologicznego inteligentnego zegara za pomocą telefonu. Dzięki aplikacji EcozyHome możesz uzyskać dostęp do tego zegara ze swojego telefonu. Ma łatwy w użyciu interfejs, a Amazon Alexa ma również dostęp do tego inteligentnego zegara.

Ten inteligentny budzik posiada wbudowane radio FM dla wszystkich miłośników muzyki oraz naturalne dźwięki dzwonków wietrznych, strumieni, pianina, fal, deszczu i ognia. Dźwięki te odprężają ciało i dają poczucie natury po ciężkim dniu. Wyłącznik czasowy ma zakres od 10 do 120 minut.

Ecozy to idealny inteligentny budzik dla Ciebie, jeśli lubisz przebywać blisko natury i chcesz sprawić, by przed snem odpoczywał, zdrowy sen i budził się każdego dnia.

Zegar WiFi CZAS LaMetric

Czy jesteś fanem sztuki pikselowej? Inteligentny budzik LaMetric jest idealny do Twojego pokoju.

Jest wyjątkowy na swój sposób, a piksele na ekranie dają poczucie, że jesteś w grze. Jednak jego oszałamiające funkcje sprawiają, że ten zegar jest bardziej opłacalny.

Mówiąc, jego wyświetlacz pozwala wybrać ulubione tarcze zegara i wyróżnić otoczenie. Możesz także ustawić tryb świąteczny na zegarze na nadchodzące święta, takie jak Boże Narodzenie, Nowy Rok itp. Co więcej, informuje Cię o wschodzie, zachodzie słońca i złotych godzinach na całym świecie za pomocą obrazów pikseli.

Częste aktualizacje pogody mogą uratować Twój dzień, od wyboru odpowiedniego stroju po wybór najlepszej trasy do pracy. Budzik LaMetric zapewnia aktualizacje pogody z kalendarzem, dzięki czemu każdego dnia będziesz o krok do przodu.

Zachowuje się jak smartwatch. Po prostu podłącz go do telefonu i otrzymuj wszystkie powiadomienia na ekranie, takie jak połączenia, wiadomości lub e-maile. Co więcej, funkcja sterowania głosowego sprawia, że ​​jest bardziej poręczna. Posiada głośniki, dzięki czemu możesz także słuchać ulubionych piosenek przed snem.

To nie tylko budzik; to gadżet z niesamowitymi funkcjami, które sprawią, że Twój poranek będzie piękny i łatwiejszy.

Loftie Budzik

Inteligentny budzik Loftie został specjalnie zaprojektowany dla lepszego snu. Teraz możesz pomyśleć o tym, jak budzik poprawia ci sen. Prawidłowy?

Przejrzyj funkcje, a dowiesz się, jak ten budzik działa jak magia.

Pozwoli ci spać szybciej i poprawi jakość snu dzięki hipnotyzującym dźwiękom natury, białym dźwiękom i opowieściom na dobranoc. Ten budzik odtwarza dwa dźwięki: pierwszy budzi cię delikatnie, a drugi budzi cię szybciej. Dodatkowo możesz dowolnie dostosować alarm, zmieniając ustawienia dźwięku, głośności i dnia tygodnia.

Możesz nawet słuchać ulubionej playlisty na dobranoc z głośnika Bluetooth. Możesz łatwo podłączyć ten budzik do telefonu, pobrać aplikację Loftie i połączyć się z Wi-Fi.

Dodatkowo jest wyposażony w podtrzymanie zasilania.

Inteligentny zegar Lenovo

Lenovo to znana marka inteligentnych gadżetów. Inteligentny zegar Lenovo to kolejny gadżet, który nie jest tylko budzikiem, który Cię budzi, ale został specjalnie zaprojektowany w celu skrócenia czasu spędzanego na ekranie w nocy, co prowadzi do wygodnego snu.

Jest wyposażony w pomoc Google, więc wystarczy powiedzieć „ok, google i twoje zapytanie”, a zrobi resztę za Ciebie, na przykład ustawienie alarmu, zmianę oświetlenia w pokoju, zmianę muzyki, uzyskanie odpowiedzi i pogodę raporty.

Możesz wdrożyć technologię inteligentnego domu za pomocą budzika Lenovo, ponieważ ten zegar jest kompatybilny z dziesięcioma tysiącami inteligentnych gadżetów domowych ponad 1000 marek.

Ten inteligentny zegar jest idealny, jeśli jesteś nowym rodzicem, ponieważ możesz kontrolować swoje dziecko na dużym i wyraźnym ekranie zegara. Działa jeszcze mądrzej w nocy. Automatycznie przyciemnia światło w nocy, zapewniając kojące doznania.

Cyfrowy inteligentny zegar Dekala

Miliony ludzi na całym świecie polegają na nagradzanej firmie Dekala w zakresie inteligentnych rozwiązań oświetleniowych, które pasują do ich stylu życia. Dekala jest również znana z tworzenia inteligentnych budzików, które są kompatybilne z Google i Alexa oraz obsługują 2,4 GHz WI-FI.

Inteligentny zegar Dekala jest wyposażony w ściemniane światła. Możesz używać go jako lampy do czytania ulubionej książki w nocy lub jako lampki nocnej. Dodatkowo, jego tryb automatyczny może automatycznie dostosować jasność wyświetlacza do oświetlenia otoczenia w Twoim otoczeniu.

Posiada sześć naturalnych dźwięków, które delikatnie Cię obudzą i pozwolą rozpocząć dzień z uśmiechem. Oddzielne alarmy na dni powszednie i weekendy nie wpływają na późny sen w weekendy. Funkcja drzemki w aplikacji zapewnia dodatkowe 5–20 minut snu, co budzi Cię z głębokiego snu.

Inteligentny zegar Dekala Digital to zegar nocny z opcjonalnym wyłącznikiem czasowym ustawionym na 5–120 minut, aby ułatwić zasypianie, pozostawanie w stanie snu i budzenie się wypoczętym.

Inteligentny budzik Emerson

Ten inteligentny budzik jest wyposażony w technologię radiową SmartSet, która natychmiast zmienia Twój zegar na bieżący rok, miesiąc, dzień i strefę czasową, gdy tylko go uruchomisz.

Inteligentny budzik Emerson jest wyposażony w port USB do ładowania telefonu w przypadku awarii zasilania.

Jest również wyposażony w radio FM i cyfrowe strojenie. Możesz ustawić swoją ulubioną stację radiową, aby budziła Cię rano lub ustawić brzęczyk. Zapewnia również cyjanowy wyświetlacz LED o przekątnej 1,4 cala, który działa jak lampka nocna.

Ten zegar jest łatwy w obsłudze i prosty oraz zapewnia inne funkcje niż inne inteligentne zegary.

Centrum Nest

Google Nest Hub drugiej generacji to coś więcej niż budzik; możesz oglądać Netflix i Youtube, słuchać muzyki za pomocą asystenta Google i sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi za pomocą jednej aplikacji. Ale ma niesamowitą funkcję inteligentnego zegara, taką jak wykrywanie snu, która bez wysiłku wykrywa Twój sen i budzi Cię na czas.

Jego funkcja wykrywania snu może śledzić Twój sen, np. ile godzin śpisz i jaka jest Twoja jakość snu. To urządzenie ma wbudowany czujnik, który wykrywa otoczenie, takie jak temperatura w pomieszczeniu, częstość oddechów i światło, i sprawdza, czy mają one wpływ na sen, czy nie.

Aby wiedzieć „jak spałeś, wystarczy obudzić się następnego ranka i zapytać urządzenie. Mówi „ok, google, jak spałem ostatniej nocy?”

Tylko dobrze przespana noc może zapewnić dobry poranek. To urządzenie jest idealne, jeśli masz problemy ze zdrowiem lub snem, jego dodatkowa funkcja będzie warta twoich pieniędzy.

MI INTELIGENTNY ZEGAR

Inteligentny zegar MI słynie z pięknego i eleganckiego wzornictwa, które pasuje do każdego wnętrza. Co więcej, jest wyposażony w dziesięć wzorów tarczy zegara, dzięki czemu można dostosować projekt twarzy zgodnie z własnymi preferencjami.

Za pomocą inteligentnego zegara MI możesz z łatwością ułożyć sobie rutynę wstawania i snu. Inteligentny zegar MI jest wyposażony w pomoc Google, która zapewnia Ci przewagę i zapewnia wszystkie ważne informacje, takie jak prognoza pogody, kalendarze, informacje o dojazdach do pracy i aktualności.

Zapewnia również integrację inteligentnego domu, która pozwala kontrolować wszystko z łóżka, na przykład włączanie ulubionego kanału youtube lub ściemnianie światła. Podłączenie inteligentnego aparatu może nawet użyć tego zegara do obserwowania dziecka.

Cyfrowy budzik JALL

Budzik Jall jest wyposażony w wykrywanie wilgotności i temperatury oraz drewniany elektroniczny wyświetlacz czasu LED, co odróżnia go od innych inteligentnych budzików.

Możesz ustawić do trzech alarmów, aby budzić się powoli i szczęśliwie. Ponadto możesz ustawić tryby dnia tygodnia i weekendu. Dostosuj jasność budzika z niskimi lub wysokimi funkcjami i jest delikatny dla twoich oczu w nocy

Kolejną unikalną cechą jest to, że możesz obsługiwać ten zegar tylko z przewodami zasilającymi i nie jest zasilany bateriami. Oznacza to, że nie będzie musiał się martwić o ładowanie na czas. Po prostu podłącz, ustaw alarm i idź spać.

Bezprzewodowe ładowanie Dekala

To ostatni inteligentny budzik na liście, ale nie mniej ważny. Po pierwsze, jego unikalny design pozwala pochwalić się tym zegarem rodzinie i przyjaciołom, a jego funkcje zaskoczą ich. Dzięki temu inteligentnemu budzikowi otrzymujesz aplikację, która pomoże Ci spersonalizować ten zegar. Za pomocą kilku kliknięć możesz dostosować jasność, głośność i kolor zegara.

Pozwala spać jak dziecko z dźwiękami głębokiego snu, takimi jak biały i brązowy szum, fale i lekka muzyka, przez pełne 8 godzin snu. Co więcej, Dekala Arches Gradual Sunrise Alarm Clock delikatnie drzemie, aby powoli pozwolić Ci oswoić się z zmysłami.

Co więcej, jest wyposażony w Asystenta Google i Alexę oraz inteligentną aplikację, która sprawia, że ​​ten zegar jest wygodniejszy, gdy chcesz włączyć bajkę na dobranoc lub zmienić jasność zegara. Robi też więcej dla Ciebie, na przykład może ładować telefon bezprzewodową ładowarką podczas snu, dzięki czemu Ty i Twój telefon będziecie naładowani, gdy zaczniecie dzień.

Ma świąteczne, nastrojowe światło, które sprawi, że Twoja uroczystość będzie jeszcze weselsza. Możesz ustawić światło zgodnie z okazją, niezależnie od tego, czy jest to sylwester, Boże Narodzenie, czy przyjęcie urodzinowe.

Ten inteligentny budzik został specjalnie zaprojektowany dla osób z wadami słuchu i osób, które mają trudności z przebudzeniem się po śnie. Ma głośność 100 dB, która jest głośniejsza i pozwala wstać bez utraty alarmu.

Wniosek

Inteligentne budziki nie tylko Cię budzą. Budzi Cię jak dziecko, monitoruje cykl snu i jest wyposażony w funkcje inteligentnego domu.

Wymieniliśmy dla Ciebie najlepsze inteligentne budziki. Abyś mógł wybrać swój ulubiony z listy, porównać funkcje i uprzyjemnić sobie poranki. Co więcej, te budziki będą najlepszym prezentem dla Twoich wyjątkowych osób.

Możesz także zapoznać się z najlepszymi gadżetami do inteligentnego domu, aby poprawić swój styl życia.