10 najlepszych portfeli Tron do przechowywania i zarządzania tokenami TRX

Przechowuj, zarządzaj i rozwijaj się: poznaj najlepsze portfele Tron, aby zabezpieczyć swoje tokeny TRX.

Portfele Tron to portfele kryptograficzne opracowane do przechowywania TRX, natywnego tokena ekosystemu Tron. Co więcej, ten token ma kapitalizację rynkową w wysokości ponad 6 miliardów dolarów.

Ponadto możesz również używać tych portfeli do natychmiastowego przeprowadzania różnych transakcji kryptograficznych na całym świecie. Na przykład możesz wysłać tokeny TRX do znajomego mieszkającego w innym kraju w ciągu kilku sekund.

Ekologiczny charakter Tron sprawia, że ​​projekt ten jest również popularny wśród społeczności kryptograficznej. W rzeczywistości Crypto Carbon Ratings Institute (CCRI) umieścił Tron wśród najbardziej przyjaznych dla środowiska łańcuchów bloków.

Źródło: CCRI

Zwiększony popyt na ten token kryptograficzny skłonił również ludzi do odkrywania najlepszych portfeli TRON (TRX). Ale zanim do tego przejdziemy, zrozummy znaczenie portfeli Tron.

Dlaczego portfel Tron jest ważny?

Oto niektóre z ważnych czynników portfeli Tron:

 • Bezpieczeństwo: Portfele Tron to najbezpieczniejsza opcja przechowywania cennych TRX i innych obsługiwanych tokenów kryptograficznych. Te dedykowane portfele ograniczają ryzyko włamań i kradzieży, które mają miejsce, gdy powierzasz swoje kryptowaluty aplikacjom lub giełdom innych firm.
 • Łatwe w zarządzaniu i monitorowaniu: zasoby kryptowalut na różnych giełdach i w różnych portfelach mogą być mylące. Tutaj portfele Tron pomagają przechowywać wszystkie kryptowaluty w jednej aplikacji. Ponadto możesz natychmiast zarządzać swoimi tokenami w oparciu o warunki rynkowe.
 • Własność aktywów: Portfele omówione w tym artykule nie służą do przechowywania, co oznacza, że ​​masz pełną kontrolę nad wszystkimi zasobami kryptograficznymi. Ta własność nie pozostawia miejsca na niewłaściwe użycie przechowywanych tokenów w żadnych okolicznościach.
 • Kompatybilność urządzeń: Zwykle używamy wielu urządzeń do kupowania, przechowywania i monitorowania kryptowalut. Tutaj portfele Tron są dostępne dla użytkowników telefonów komórkowych i komputerów PC, a ta elastyczność oszczędza czas i pozwala uniknąć komplikacji.
 • Łączność DApp: Zdecentralizowane aplikacje lub DApps ułatwiły nam łączenie się z giełdami, platformami NFT i platformami do obstawiania. Portfele Tron umożliwiają natychmiastowe łączenie się z tymi aplikacjami bez instalowania innego oprogramowania lub aplikacji innych firm.
 • A teraz przejdźmy do najlepszych portfeli Tron!

  Exodus

  Szukasz portfela Tron kompatybilnego z komputerami i urządzeniami mobilnymi? Exodus to świetna opcja do rozważenia przy przechowywaniu i przesyłaniu tokenów TRX.

  Dzięki Exodus możesz także przechowywać i przenosić ponad 260 zasobów kryptograficznych. Ponadto możesz również śledzić aktualną cenę swoich kryptowalut.

  Jedną z najbardziej imponujących cech tego portfela jest jego „Crypto Status”. Tutaj możesz sprawdzić status sieci wszystkich obsługiwanych sieci blockchain. W rezultacie możesz odłożyć transakcje w sieciach, w których występują tymczasowe problemy.

  Możesz utworzyć ten portfel bez rejestracji lub weryfikacji KYC. Ponadto Twoje klucze prywatne i dane są szyfrowane w celu ochrony Twoich zasobów kryptograficznych.

  Exodus jest dostępny jako portfel stacjonarny i mobilny dla systemów Android, iOS, Windows, Mac i Linux. Możesz także dodać rozszerzenie przeglądarki do swojego Brave lub Chrome.

  Chcesz więcej bezpieczeństwa? Następnie możesz wybrać ich portfel sprzętowy zbudowany z Trezorem, aby uzyskać najlepszą funkcję bezpieczeństwa.

  TyHodler

  Szukasz portfela, który oferuje znacznie więcej niż tylko przechowywanie tokenów? Jeśli tak, z pomocą przychodzi YouHodler!

  Dodatkowe funkcje dostępne w tym portfelu Tron obejmują:

  • Crypto Exchange: Tutaj możesz bezpośrednio kupić dowolne obsługiwane kryptowaluty w oparciu o ich aktualną cenę rynkową. Ponadto zakupione kryptowaluty są teraz natychmiast przechowywane w portfelu.
  • Crypto Yield Account: Utwórz bezpłatne konto dochodowe, aby generować zwroty z przechowywanych aktywów. W takim przypadku możesz uzyskać roczną stopę procentową do 8%.
  • Pożyczki zabezpieczone kryptowalutami: Ten portfel zapewnia do 90% pożyczek na Twoje aktywa kryptograficzne. Co więcej, możesz wypłacić tę kwotę pożyczki bezpośrednio do swoich banków, kart kredytowych i giełd.

  Martwisz się o bezpieczeństwo swoich aktywów? Nie martw się!

  YouHodler ma ubezpieczenie od przestępstw o ​​wartości 150 milionów dolarów, aby chronić zasoby cyfrowe użytkowników. Ponadto ten portfel współpracuje ze szwajcarskimi i unijnymi dostawcami płatności.

  Możesz zainstalować ten portfel z App Store lub Google Play. Ponadto otrzymasz bonus w wysokości 10 $ za swój początkowy depozyt TRX.

  Zaufaj portfelowi

  Trust Wallet jest liderem w branży portfeli kryptograficznych. Na przykład ten portfel ma ponad 60 milionów użytkowników.

  Ten portfel, wspierany przez Binance, jest jedną z najbardziej zaufanych nazw w przestrzeni kryptograficznej. Możesz także natychmiast połączyć się z popularnymi zdecentralizowanymi giełdami (DEX), takimi jak Uniswap i PancakeSwap.

  Ci użytkownicy portfela Tron mogą również skorzystać z dużej prędkości 2000 transakcji na sekundę (TPS). W rezultacie Twoje tokeny TRX i inne kryptowaluty znajdują się w ciągu kilku sekund.

  Co więcej, w tym portfelu możesz również przechowywać swoje ulubione NFT. Możesz także monitorować aktualną wartość całego portfela kryptograficznego.

  Trust Wallet wykorzystuje szyfrowanie na poziomie wojskowym, aby chronić Twoje dane i klucze prywatne. Co więcej, możesz dodać więcej zabezpieczeń za pomocą Face ID, haseł lub Touch ID.

  Możesz zainstalować ten portfel z Google Play lub App Store. Ponadto dla użytkowników Chrome i Brave dostępne jest rozszerzenie przeglądarki.

  Wolny portfel

  Freewallet to wielofunkcyjny portfel Tron, na którym możesz polegać nie tylko na przechowywaniu tokenów TRX.

  W tym portfelu możesz zapoznać się z funkcjami takimi jak:

  • Zarządzanie zasobami: Ten portfel może przechowywać i zarządzać wszystkimi zasobami kryptograficznymi bez dodatkowych aplikacji innych firm.
  • Obsługa wielu kryptowalut: Oprócz tokena TRX możesz używać tego portfela do kupowania i przechowywania ponad 100 kryptowalut.
  • Obsługa kart: Ten portfel umożliwia kupowanie tokenów kryptograficznych za pomocą kart debetowych lub kredytowych.
  • Bezpłatna transakcja: Możesz cieszyć się bezproblemowymi transakcjami dla wszystkich aktywów obsługiwanych przez portfel.

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ten portfel prosi o potwierdzenie wieloma podpisami dla wszystkich transakcji kryptograficznych. Ponadto możesz ustawić dzienny/tygodniowy limit transakcji dla większego bezpieczeństwa.

  Nadal martwisz się o bezpieczeństwo swoich aktywów? W takim przypadku możesz włączyć blokadę PIN, odcisk palca lub uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) w tym portfelu.

  Jeśli jesteś użytkownikiem komputera stacjonarnego, możesz korzystać z Freewallet na urządzeniach z systemem Windows, OSX, Ubuntu lub Linux. Możesz także zainstalować ten portfel na swoich urządzeniach z Androidem lub iOS.

  Guarda

  Czy chcesz być w pełni anonimowy podczas przechowywania i przeprowadzania transakcji tokenami TRX? Guarda może Ci w tym pomóc!

  Najbardziej imponującą funkcją, na której możesz polegać w tym portfelu, jest ochrona tokenów i danych. Co więcej, możesz przeprowadzać wszystkie swoje przechowywanie i transakcje bez weryfikacji KYC.

  Przyjazny dla użytkownika interfejs tego portfela Tron pomaga zarządzać tokenami kryptograficznymi i NFT na jednym ekranie. Otrzymasz również aktualną cenę swoich ulubionych kryptowalut bezpośrednio w swoim portfelu.

  Ten portfel nie przechowuje Twoich kluczy prywatnych. Z tego powodu będziesz mieć pełne prawo własności do wszystkich swoich zasobów. Poza tym mają również całodobową obsługę klienta, aby wyjaśnić wszystkie pytania.

  Czy jesteś znudzony pozostawieniem swoich aktywów bezczynnych w portfelu? Jeśli tak, możesz postawić swoje tokeny, aby wygenerować dodatkowy zwrot, który waha się od 3% do 20% rocznie.

  Portfel Guarda jest dostępny na urządzenia z systemem iOS i Android. Ponadto ten portfel obsługuje komputery Mac, Windows i Linux.

  Portfel atomowy

  Szukasz prostego portfela Tron do przechowywania tokenów TRX? Portfel Atomic się przyda!

  Elegancki wygląd tego portfela pozwala zarządzać portfelem kryptograficznym. W rezultacie możesz łatwo kupować lub sprzedawać w oparciu o wyniki tej konkretnej kryptowaluty.

  Atomic Wallet ma doskonałą ocenę 4,4/5 na platformie Trustpilot. Jego płynna transakcja i prosty interfejs użytkownika (UI) robią wrażenie na użytkownikach.

  Możesz także skorzystać z funkcji wymiany tokenów dostępnej w tym portfelu. Korzystając z tego, możesz łatwo wymienić ponad 60 par kryptowalut z szansą na uzyskanie 1% zwrotu gotówki.

  Ten portfel ma również wbudowany system zarządzania portfelem kryptograficznym. Jeśli jesteś handlowcem lub inwestorem, możesz użyć tej funkcji do zarządzania i monitorowania wszystkich swoich aktywów kryptograficznych.

  Portfel Atomic jest dostępny w App Store i Google Play. Jeśli jesteś użytkownikiem komputera PC, możesz pobrać ten portfel na urządzenia MacOS, Ubuntu, Windows, Fedora lub Debian.

  Powiernik Plus

  Trustee Plus oferuje funkcje natychmiastowego kupna i sprzedaży po najlepszych kursach wymiany kryptowalut. Co więcej, możesz również skorzystać z ich bezmyślnych transferów.

  Ponadto możesz użyć tego portfela do natychmiastowej wymiany obsługiwanych tokenów kryptograficznych. Możesz także kupować kryptowaluty za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

  Warto zauważyć, że ten portfel Tron ma również technologię audytu w czasie rzeczywistym, aby chronić zasoby użytkowników. Poza tym możesz także użyć ich wielu funkcji bezpieczeństwa jako dodatkowej opcji bezpieczeństwa.

  Trustee Plus zapewnia również opcję płynnego doładowania kryptowaluty. Tutaj nie musisz płacić żadnych opłat za korzystanie z tej funkcji.

  Ten portfel ma również funkcję natychmiastowego kodu QR do przesyłania zasobów kryptograficznych. Tutaj wszystko, czego potrzebujesz, to udostępnić ten kod nadawcy.

  Możesz zainstalować ten portfel na urządzeniach z systemem iOS lub Android. Ponadto mają dedykowaną obsługę klienta, która Cię wspiera.

  BitKeep

  Chcesz wiedzieć o portfelu Tron, któremu zaufało 10 milionów użytkowników? Następnie sprawdź BitKeep, którego łączna wartość transakcji przekracza 100 miliardów dolarów!

  Ponadto ich portfele mobilne mają imponujące oceny klientów. Na przykład użytkownicy Androida ocenili w Google Play aż 4,9/5. Ponadto ten portfel ma do tej pory ponad 500 000 pobrań.

  Ponadto ten portfel nie ogranicza się tylko do przechowywania tokenów TRX. Tutaj możesz również uzyskać dostęp do ich startera, wymiany i rynku NFT.

  BitKeep ma pulę rezerw o wartości ponad 1 miliona USD jako ubezpieczenie przechowywanych aktywów. Co więcej, możesz także włączyć funkcje bezpieczeństwa w tym portfelu, takie jak hasło do aplikacji, odcisk palca lub weryfikacja twarzy.

  Możesz także użyć tego portfela, aby śledzić aktualną cenę rynkową swoich kryptowalut i NFT. Ponadto ich inteligencja DEX w czasie rzeczywistym pomaga w natychmiastowej wymianie tysięcy obsługiwanych zasobów kryptograficznych.

  Ten portfel jest dostępny w Google Play i App Store. Poza tym możesz także dodać rozszerzenie przeglądarki z Chrome Web Store.

  monety

  Czy zarządzasz swoimi tokenami TRX za pomocą wielu urządzeń? Jeśli tak, Coinomi może być doskonałym portfelem Tron do rozważenia.

  Z punktu widzenia bezpieczeństwa ten portfel nigdy nie został zhakowany. W rzeczywistości ten portfel nie zagrażał bezpieczeństwu użytkownika od czasu jego powstania w 2014 roku.

  Możesz także używać tego portfela do przechowywania i przeprowadzania transakcji aktywami kryptograficznymi z ponad 125 łańcuchów bloków. Poza tym Coinomi umożliwia również zakup kryptowalut za ponad 165 walut fiducjarnych.

  Ponadto możesz natychmiast łączyć się z platformami Web3 i przeglądarkami DApp. Ta funkcja pozwala uczestniczyć w pożyczkach kryptowalutowych, pożyczkach i możliwościach obstawiania.

  Zarządzanie różnymi zasobami kryptograficznymi może być mylące, prawda? Nie martw się; sekcja „Przegląd” tego portfela pomaga w zarządzaniu wszystkimi kryptowalutami i monitorowaniu ich w mgnieniu oka.

  Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia mobilnego, możesz zainstalować Coinomi z App Store lub Google Play. Ten portfel jest dostępny dla użytkowników komputerów PC z systemami Linux, macOS i Windows.

  imToken

  Wprowadzony w 2016 r. imToken ma ogromną bazę użytkowników, liczącą ponad 12 milionów. Ponadto ich użytkownicy przekazali aktywa kryptograficzne o wartości ponad 500 miliardów dolarów w momencie pisania.

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ten portfel zabezpiecza twoje klucze prywatne za pomocą metody szyfrowania danych. Ponadto możesz również odpowiednio dodać blokadę linii papilarnych lub hasło.

  Możesz także używać tego portfela Tron do przechowywania i przeprowadzania transakcji na aktywach z ponad 20 sieci blockchain. Poza tym zapewniają również dostęp do ponad 600 zweryfikowanych DApps.

  W szczególności możesz zarządzać wieloma zasobami kryptograficznymi i odpowiednio organizować swoje portfolio. Możesz także przechowywać swoje NFT i śledzić ich cenę rynkową na żywo.

  Ponadto możesz monitorować i zarządzać wszystkimi swoimi tokenami kryptograficznymi z poziomu aplikacji. Ponadto możesz przejrzeć historię transakcji i saldo portfela w kilku prostych krokach.

  imToken jest dostępny na urządzenia z systemem iOS i Android. Co więcej, możesz również uzyskać pomoc online za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  Końcowe przemyślenia

  Podsumowując, wybór odpowiedniego portfela jest bardzo ważny, jeśli chodzi o przechowywanie i zarządzanie tokenami TRX. Ten artykuł podkreśla główną cechę najlepszych portfeli Tron dostępnych w przestrzeni kryptograficznej.

  Wreszcie wybór portfela, który odpowiada Twoim preferencjom, należy do Ciebie. Jednak priorytetowo traktuj bezpieczeństwo, kompatybilność urządzeń i łatwość użytkowania.

  Możesz także sprawdzić najlepsze sprzętowe portfele kryptograficzne.