Udostępnij teraz w social media:

Jednym z głównych powodów, dla których Android był w stanie pokonać konkurencję, jest po części stale ewoluujący system, a po części jego skłonność do dostosowywania. Za pomocą programów uruchamiających (niestandardowych lub innych) urządzenie z Androidem może wyglądać dosłownie jak wszystko. Możesz zmienić interfejs użytkownika w coś takiego jak Windows Phone lub iOS, a nawet inne urządzenia z Androidem. Najlepsze jest to, że społeczność programistów wymyśliła bardzo kreatywne i potężne rozwiązania. Oto lista najlepszych programów uruchamiających dla Androida.

1. Apex Launcher

Apex Launcher ma wiele podobieństw do Google Now Launcher (natywny dla urządzeń Nexus i Pixel). Ma nakładkę wyszukiwania i bardzo dobrze znaną szufladę aplikacji. Ikony również wydają się prawie identyczne. Różnica w tym programie uruchamiającym polega na tym, że podczas przełączania między widokami można dodawać animacje przejścia. Możesz ukryć aplikacje w szufladach, automatycznie sortować aplikacje na podstawie poziomu aktywności i czasu, w którym zostały zainstalowane. Możesz instalować niestandardowe ikony i menu, co zapewnia bezprecedensową kontrolę nad znanym wcześniej środowiskiem. Istnieje wersja płatna, która zapewnia dodatkową kontrolę, ale zalecamy rozgrzanie się z wersją bezpłatną przed aktualizacją do wersji pro.

Pobierz Apex Launcher

2. Apus Launcher

Program uruchamiający Apus zawiera nakładkę wyszukiwania podobną do dawnych czasów iOS. Ten program uruchamiający automatycznie sortuje aplikacje na podstawie kategorii i użycia. To jest bardzo pomocne. Jeśli zlikwidujesz windchime, zostaniesz przeniesiony do APUS Know, kontekstowej wyszukiwarki, która dostarcza aktualności dotyczące pogody, ruchu drogowego i wiadomości. Program uruchamiający Apus jest również wyposażony w aplikację zwiększającą wydajność (czyszczenie pamięci podręcznej, rozładowywanie pamięci RAM itp.) Oraz kilka nadużyć, które można łatwo usunąć, jeśli nie są potrzebne.

Sprawdź -   7 najlepszych motywów pulpitu inspirowanych przez Google dla systemu Linux

Pobierz Apus Launcher

3. Atom Launcher

Atom, jak sama nazwa wskazuje, jest wyrzutnią gołych kości, ponieważ każdy jej aspekt można w pełni dostosować. Możesz wybrać niestandardowe zachowania aplikacji, ikony i motyw. Atom Launcher umożliwia nawigację po urządzeniu z Androidem za pomocą gestów, takich jak pociągnięcie w dół, przeciągnięcie w górę lub dwukrotne dotknięcie, aby uzyskać dostęp do innych funkcji. Laboratorium Atom zawiera wiele widżetów, które można konfigurować, a nawet rozszerzać za pomocą dodatkowych plików do pobrania. Jest to cały ekosystem zbudowany w celu dostosowania do wszystkich poziomów optymalizacji.

Pobierz Atom Launcher

4. Evie Launcher

Evie Launcher rezygnuje z tradycyjnego projektu na rzecz optymalizacji mobilnego doświadczenia od podstaw. Ten program uruchamiający nie opiera się na tradycyjnej szufladzie aplikacji (chociaż można ją skonfigurować), ani nie polega na przytłaczaniu ekranu ikonami i widżetami, a raczej umożliwia dostęp do ważnych aplikacji za pośrednictwem płynnie przewijanej szuflady aplikacji. Możesz usunąć etykiety ikon, dwukrotnie dotknąć, aby zablokować i dostosować Evie Launcher bez końca.

Pobierz Evie Launcher

5. Launcher Google Now

Google Now istnieje na rynku od pojawienia się Jellybean w 2012 roku. Google Now Launcher jest znakiem towarowym serii Nexus i Pixel ze względu na jego gołe kości. Ikony są duże i na temat, układ jest obszerny i zapewnia natychmiastowy dostęp do Google Now. Możesz zobaczyć swoje własne kanały informujące o pogodzie, warunkach drogowych i ogólnych informacjach o wydarzeniach na świecie w miarę ich postępu. Możesz mieć astronomiczne rozdzielczości, ale Google Now Launcher zapewnia, że ​​nadal możesz je zobaczyć.

Sprawdź -   Jak używać myszy Bluetooth z iPadem i iPhonem

Google dał programistom UI pełny dostęp do kanałów Google, sprawiając, że cel dedykowanego programu uruchamiającego stał się przestarzały. Z tego powodu Google Now Launcher nie będzie dostępny w Sklepie Play po maju 2017 r.

Pobierz Google Now Launcher

6. Hola Launcher

Hola Launcher był na rynku na długo przed pojawieniem się trendu na wyrzutnie. Było to w czasach, gdy urządzenia z Androidem były wolniejsze i mogły naprawdę skorzystać na liftingu tylko wtedy, gdy został wykonany chirurgicznie za pomocą zrootowanego urządzenia. Jednak Hola widziała przyszłość i spędzała czas na doskonaleniu platformy, podczas gdy inni przedstawiali się na rynku.

Hola Launcher zawiera wiele dodatkowych aplikacji, które pomagają poprawić ogólne wrażenia dzięki narzędziom, takim jak menedżer zasilania, optymalizator, wzmacniacz gier i ukrywacz aplikacji. Z tych powodów zdecydowanie wypróbuj aplikację.

Pobierz Hola Launcher

7. Smart Launcher

Omówiliśmy już raz Smart Launcher. Pasek boczny zapewnia dostęp do kategorii zainstalowanych aplikacji. Wybór między tradycyjnym układem siatki lub bardziej kreatywnym podejściem cyrkularnym umożliwia bardziej bezpośredni dostęp do treści.

Sprawdź -   Jak chronić się przed atakami polegającymi na zamianie karty SIM

Pobierz Smart launcher

8. ZenUI Launcher

Zen UI Launcher to w pełni konfigurowalna aplikacja z motywami, tapetami i widżetami. ZenUI umożliwia zmianę ikon aplikacji oraz stosowanie animowanych efektów przewijania i przejść. ZenUI Launcher umożliwia także ukrycie aplikacji w celu zachowania prywatności.

Pobierz ZenUI Launcher ze sklepu Google Play

9. Zero Launcher

Zero Launcher obsługuje również motywy z innych programów uruchamiających, dzięki czemu wyróżnia się z tłumu. Animacje przejścia są przyjemne do oglądania i nie obciążają baterii. Zero Launcher ma na celu optymalizację programów uruchamiających dla tabletów.

Pobierz Zero Launcher

10. Buzz Launcher

Buzz Launcher cieszy się zasłużonym statusem uważanego za najlepszy program uruchamiający dla urządzeń z systemem Android (dzięki licznym nagrodom za aplikacje). Ten program uruchamiający umożliwia udostępnianie ekranów głównych na różnych urządzeniach, używanie niestandardowych efektów przejścia i oferuje ponad 1 milion darmowych motywów do wyboru (każdy jest inny).

Buzz Launcher to prawdziwie rewolucyjny program uruchamiający, który może sprawić, że Twoje urządzenie będzie wyglądać jak dosłownie każde inne urządzenie, a najlepsze jest to, że każdy motyw ma własne konfiguracje i dodatki, więc nie musisz ruszać mięśniem i całym rzecz jest skonfigurowana dla Ciebie.

Pobierz Buzz Launcher

Wyróżnienia: Aviate and Go Launcher. Ci dwaj nie znaleźli się na liście, ponieważ są starymi wyrzutniami i od jakiegoś czasu nie widzieli żadnych innowacji. Jednak te wyrzutnie nadal dobrze wyglądają i zapoczątkowały trend.