10 najlepszych przepisaczy zdań, aby poprawić swój styl pisania

Tworzenie, zarządzanie i publikowanie treści może być żmudnym zadaniem.

Zawsze musisz być na bieżąco, zwłaszcza gdy Twoje treści będą czytane przez osoby, które były częścią Twojej podróży przez długi czas.

Wysokiej jakości treści są koniecznością, jeśli nie możesz się doczekać stworzenia lojalnej bazy fanów i podjęcia blogowania jako poważnego modelu biznesowego.

Jednak gdy regularnie wymyślasz nowe treści, prawdopodobnie używasz tych samych starych, powtarzających się zdań.

Możesz także napotkać blokadę pisarską lub użyć splagiatowanych treści, aby uczynić rzeczy „unikalnymi” w swoim stylu pisania.

Ten scenariusz pogarsza się, gdy masz ustalony harmonogram publikowania i musisz ukończyć swój artykuł do tego czasu.

Jeśli odnosisz się głównie do tego wszystkiego, istnieje bardzo sprytne rozwiązanie. Rozwiązaniem jest użycie narzędzia do przepisywania zdań, które pomoże ci poprawić styl pisania i wyciągnąć cię z blokady pisarza.

Jeśli to brzmi interesująco, dowiedzmy się o nich więcej i odkryjmy najlepsze opcje.

Kiedy używać przepisywania zdań?

Narzędzie do przepisywania zdań pomoże Ci przepisać zdania i ułożyć je znacznie lepiej, zachowując jednocześnie ich pierwotne znaczenie.

Możesz w pełni wykorzystać to narzędzie, gdy:

 • Chcesz uniknąć przypadkowego plagiatu
 • Chcesz dostosować ton i użyć innego tonu w swoich treściach
 • Chcesz poprawić jakość swoich treści
 • Chcesz, aby Twoje zdania były wyraźniejsze i bardziej zwięzłe
 • Chcesz przezwyciężyć blokadę pisarza w napiętym terminie

Narzędzie do przepisywania zdań korzysta z pomocy sztucznej inteligencji, aby przeformułować Twoje zdania w ciągu kilku minut. Pomaga to utrzymać kontrolę nad grą przy jednoczesnym zachowaniu czasu i wydajności.

Jednak ważne jest, aby pamiętać, że tych narzędzi nie należy używać do napisania całego artykułu, ponieważ chcesz zachować ludzki charakter.

Treści generowane przez sztuczną inteligencję nie są doceniane przez lojalnych czytelników ani wyszukiwarki.

Przeczytaj także: Narzędzia do sprawdzania, dzięki którym Twój post na blogu będzie można udostępniać

Jak przepisujący zdania może poprawić Twój styl pisania?

Jeśli używasz narzędzia do przepisywania zdań po raz pierwszy, zdasz sobie sprawę, że jest to dobrodziejstwo w czasach kryzysu. Pomaga zmienić ton, jakość i strukturę zdań. Zapewnia świeże i nowe podejście do treści pisanych.

Zwiększasz również swoje umiejętności werbalne i pisemne, ucząc się nowych słów za pomocą sztucznej inteligencji. Nauczysz się, jak lepiej układać zdania, aby brzmiały bardziej angażująco i przyjaźnie dla czytelnika.

Gdybym miał podsumować korzyści płynące z używania narzędzia do przepisywania zdań, byłby to fakt, że uczysz się nowych sposobów formułowania zdań.

Różnica między narzędziem do parafrazowania a narzędziem do przepisywania zdań

Wiele osób myśli, że oba narzędzia są takie same, ale prawda jest taka, że ​​mają różne zastosowania i wyniki, i musisz znać różnice między nimi.

Narzędzie do parafrazowania pomaga „obracać” lub parafrazować zdania i sprawia, że ​​są one wolne od plagiatu. Eliminuje również wszystkie niepotrzebne słowa, aby Twoje zdania były wyjątkowe.

Sztuczna inteligencja zachowuje ideę i przedstawia ją inaczej, zmieniając ważne aspekty tekstu, aby przekazać oryginalne przesłanie. Jest szeroko stosowany podczas przemówień lub gdy trzeba przekazać wiadomość w mniejszej liczbie słów.

Z drugiej strony narzędzie do przepisywania zdań przepisuje to samo zdanie „twórczo”, aby poprawić jakość twojego pisania.

Wiem, że to brzmi tak samo, ale obiecuję, że tutaj jest różnica. Główną różnicą w narzędziu do przepisywania zdań jest to, że narzędzie to zachowuje wszystkie oryginalne informacje tekstu.

Nie eliminujesz żadnych słów ani tekstu, ale po prostu używasz innego tonu, figury retorycznej lub stylu, aby wyglądał i brzmiał inaczej.

Jeśli wszystko jest jasne, przejdźmy do listy narzędzi do przepisywania zdań, które doskonale wykonają zadanie.

Kopiuj.ai

Prawdopodobnie najpopularniejsze narzędzie do przepisywania zdań, Copy.ai istnieje już od jakiegoś czasu i pozostaje najlepszym wyborem dla wielu osób.

Jedną z rzeczy, które uwielbiam w tym narzędziu, jest to, że wymaga od Ciebie danych wejściowych i SZCZEGÓŁOWYCH informacji, aby dowiedzieć się, jak mają wyglądać Twoje zdania. Zada ci kilka pytań, w tym rodzaj tonu, który lubisz, grupę docelową i język.

Możesz korzystać z tego rozwiązania za darmo, o ile łączna liczba słów nie przekracza 2000 słów miesięcznie. Aby uzyskać coś więcej, musiałbyś kupić ich plan premium.

Jednak bądź pewny; otrzymasz łatwy w użyciu interfejs, ponad 45 szablonów w ponad 25 różnych językach i wiele niesamowitych funkcji, które sprawią, że przepisywanie treści będzie dziecinnie proste.

fraza

Frase pomaga przenieść tworzenie treści oparte na sztucznej inteligencji na wyższy poziom dzięki swoim wspaniałym funkcjom.

Możesz przepisać swoje zdania w 3 prostych krokach:

 • Skopiuj i wklej zdanie, które chcesz przepisać w polu wprowadzania narzędzia (do 400 słów)
 • Wybierz przepisz -> Zdecyduj ton -> Sprawdź wyjście AI
 • Możesz także przepisać zdanie różnymi głosami
 • Narzędzie wykonuje niesamowitą robotę, podświetlając zmiany na żółto, aby pomóc Ci zrozumieć, co zostało zmienione. Poza tym ma wiele pomocnych funkcji dla pisarzy, aby bezproblemowo przejść przez ten proces.

  Podsumowując, z łatwością zmienia twoje szorstkie na polerowane, zachowując jednocześnie oryginalne przesłanie. Nie zapominajmy, że wynik powraca w 100% wyjątkowy.

  Orzech łuskowy

  Dobrze znana nazwa w społeczności pisarzy, Scalenut ma wiele do zaoferowania w zakresie swojego narzędzia do przepisywania zdań. Treść, którą tworzy, jest przyjazna dla SEO, co jest prawdopodobnie głównym USP, na które należy uważać w tych narzędziach.

  Upraszcza zdania, aby poprawić czytelność i strukturę, jednocześnie upewniając się, że jest to plagiat i wolne od błędów.

  Scalenut ma ogromną społeczność na Facebooku i pomocny zespół wsparcia, który pomoże Ci, gdy utkniesz z problemem.

  Oprócz narzędzia do przepisywania zdań, możesz także wypróbować inne narzędzia, takie jak kreator metaopisów, generator wstępów do blogów i konwerter głosu pasywnego na aktywny.

  Sprawdzanie zdania

  Narzędzie, które pomaga wyostrzyć umiejętności pisania poprzez przepisywanie zdań w najczystszy sposób, Sentence Checkup ma swoją nazwę. W pewnym sensie sprawdza wprowadzony tekst i naprawia go w coś wyjątkowego i świeżego.

  Jest również wyposażony w zaawansowane narzędzie do parafrazowania, które ułatwia czytanie złożonych zdań i oszczędza czas, przetwarzając je w mgnieniu oka.

  To rozwiązanie jest przyjazne dla początkujących i tworzy treści wolne od plagiatu, z których możesz korzystać, gdy utkniesz w króliczej norze blokady pisarza. Fakt, że używa unikalnych synonimów, pomaga wzmocnić grę treści jak profesjonalista.

  Przeczytaj także: Najlepsze generatory wprowadzające do blogów dla pisarzy

  SEOLupa

  SEOMagnifier przydaje się, gdy kończy Ci się czas i chcesz opublikować post w wyznaczonym terminie.

  Oto niektóre z wielu niesamowitych funkcji, które sprawiają, że to narzędzie jest naprawdę fajne:

  • Internetowy edytor zdań oparty na sztucznej inteligencji
  • Najlepsze do użytku profesjonalnego lub osobistego, nawet dla studentów
  • W ciekawy sposób formułuje zdania
  • Zachowuje oryginalne przesłanie zdania
  • Zawiera bogatą bibliotekę unikalnych słów

  Pomimo tych funkcji korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne, o ile Twoje wymagania są podstawowe.

  AISEO

  Pozycjonowane jako jedno z najbardziej wyrafinowanych narzędzi do przepisywania zdań w branży, AISEO jest narzędziem, które powinieneś wypróbować. Wykorzystuje GPT-3 i inne silniki sztucznej inteligencji, aby przepisać Twoje zdania z najwyższą jakością, nie tracąc ani jednego szczegółu.

  Oszczędza to również dużo czasu, gdy chcesz generować masową treść na swoim blogu, a nawet gdy potrzebujesz przejrzystości pośród blokady pisarza.

  Powiedziałbym, że to świetny sposób na zwiększenie produktywności i naukę nowych umiejętności pisania dzięki potężnemu silnikowi sztucznej inteligencji.

  Redaktor zdań Neila Patela

  Jeśli zajmujesz się biznesem online od jakiegoś czasu, z pewnością wiesz, kim jest Neil Patel. Siedzi na szczycie z największymi ekspertami SEO, więc naturalne jest stwierdzenie, że nie można się pomylić z jego ofertą.

  W tym przypadku jest to narzędzie do przepisywania zdań Neila Patela, którego możesz bez wątpienia używać w swojej głowie. Jak sama nazwa wskazuje, powraca ze zdaniami, które są przyjazne dla SEO, a jednocześnie łatwe do zrozumienia.

  Tworzy unikalne zdania i pomaga zwiększyć ruch organiczny w Twojej witrynie i utrzymać odbiorców w kontakcie z Twoim artykułem do samego końca.

  Pod względem treści

  Contentwise działa w oparciu o technologię sztucznej inteligencji, która stale uczy się na podstawie różnych danych wejściowych. Oznacza to, że stale uczy się nowych rzeczy, aby zastosować je w kolejnych poleceniach, dzięki czemu proces jest bardzo wygodny.

  Całe oprogramowanie ma pulę ręcznych edytorów treści, które stale sprawdzają jego wyniki i natychmiast korygują ewentualne błędy.

  Dokłada się również wszelkich starań, aby w razie potrzeby zmienić głos aktywny na pasywny w zdaniach.

  melodia

  Prezentowany w witrynach takich jak Yahoo, Fortune, Business Insider i inne wielkie nazwiska, Wordtune to narzędzie do przepisywania, które bezproblemowo integruje się z Twoimi ulubionymi witrynami, takimi jak Slack, Whatsapp i Dokumenty Google.

  Pozwala ci wybrać ton zdań i splata go w przekonujący i autentyczny fragment treści, którym możesz się z dumą obnosić.

  Nie wspominając o tym, że wyposaża również twoje treści w poprawki pisowni wraz z przeredagowaniem i przepisaniem zdań. Możesz używać Wordtune całkowicie za darmo.

  Narzędzie do przepisywania

  Bardzo proste i bezpośrednie rozwiązanie, Rewrite Tool, może być odpowiednie dla Ciebie, jeśli potrzebujesz czegoś szybkiego. Po prostu wklej treść w polu tekstowym i kliknij „Rozpocznij ponowne pisanie”, aby natychmiast poprawić swoje zdania.

  Oczywiście jest rzeczą oczywistą, że gdy sztuczna inteligencja zakończy przepisywanie, możesz ręcznie zmienić słowa, jeśli nie jesteś zadowolony z wyniku. Możesz jednak mieć pewność, że dołoży wszelkich starań, aby zapewnić tylko bezbłędne wydruki.

  Dodatkowo pozwala przeprowadzić głęboką kontrolę gramatyczną za pomocą Grammarly.

  Notka autora

  Jak wspomniano powyżej, powyższe narzędzia są świetne w tym, co robią, ale ważne jest również edytowanie i poprawianie kilku rzeczy w wyniku, abyś był w pełni zadowolony.

  Osobiście uważam, że dopóki nie używasz tych narzędzi nieprawidłowo, podsuwanie pomysłów i pomoc, gdy utkniesz, może być dla Ciebie korzystne.

  Zalecam również, aby nie polegać całkowicie na tych narzędziach, ponieważ możesz stracić kreatywność, korzystając zawsze z pomocy sztucznej inteligencji. Ludzki dotyk zawsze będzie potrzebny, aby zaangażować czytelników.

  Następnie sprawdź te niesamowite rozszerzenia Chrome, które pomogą Ci w pisaniu.