10 najlepszych wzmacniaczy gier na Androida i PC

Współczesne komputery i smartfony mogą pełnić mnóstwo funkcji, ale gry bez wątpienia są źródłem zasobów. Wzmacniacze gier zapewniają dodatkową wydajność na tym samym sprzęcie.

Twój smartfon lub komputer traktuje grę jako kolejne zadanie, ale gry wymagają znacznie więcej zasobów systemowych niż proste zadanie. Możesz być świadkiem powolnego grania nawet na sprawnym urządzeniu bez odpowiedniej optymalizacji. Wzmacniacze gier optymalizują Twój smartfon/komputer i upewnij się, że podczas grania wykorzystujesz urządzenie do granic możliwości.

Co to jest Game Booster?

Game Boosters to oprogramowanie, które optymalizuje zasoby systemowe, aby zapewnić zdrową rozgrywkę bez opóźnień. Nawet jeśli uważasz, że gra działa dobrze, wypróbowanie wzmacniacza gry z pewnością poprawi wydajność gry. Niektóre wzmacniacze zapewniają lepsze połączenie sieciowe, inne pracują nad przeznaczeniem większej ilości pamięci na gry, ale wszystkie zapewniają najlepsze wykorzystanie urządzenia.

Jak działają boostery gier na telefonach?

Ostatnio branża gier na smartfony przeżyła ogromny boom dzięki lepszym SOC (System-on-Chip) i wypuszczeniu gier z intensywną grafiką. Wzmacniacze gier dla urządzeń smartfonowych stają się koniecznością, aby grać w cięższe gry na urządzeniach budżetowych. Aplikacje wspomagające wykonują różne zadania, takie jak zarządzanie powiadomieniami w celu skoncentrowanej rozgrywki, zarządzanie aplikacjami w tle w celu lepszej optymalizacji, zarządzanie baterią, zarządzanie siecią i inne.

Niektóre boostery gier optymalizują również łączność sieciową, aby uzyskać lepszy czas reakcji serwera i mniejsze pingi w grach wieloosobowych. Blokowanie połączeń to kolejna doskonała funkcja, która sprawia, że ​​żadne połączenia telefoniczne nie przeszkadzają Ci podczas grania w ulubioną grę.

Jak działają boostery gier na PC?

Wzmacniacze gier na PC skupiają się przede wszystkim na zwalnianiu pamięci w celu uzyskania lepszej wydajności. Niektóre programy optymalizują również ustawienia gry, aby uzyskać najlepszą wydajność na danym sprzęcie. Na PC istnieje wiele procesów działających w tle, które trudno zabić samemu. Wzmacniacze gier zabijają takie niepotrzebne aplikacje lub procesy, dopóki sesja gry nie zostanie włączona. Upewniają się również, że blokują powiadomienia i pozwalają skupić się na grze.

Plusy korzystania z Game Boostera 👍

Korzystanie z Game Boostera ma wiele zalet, takich jak lepsza wydajność w grach i optymalizacja systemu. Ceny procesorów graficznych i innych komponentów PC wzrosły w ostatnim czasie, a korzystanie z Game Boostera stało się najtańszym sposobem na dobrą rozgrywkę. Poza tym otrzymujesz skoncentrowaną rozgrywkę z lepszą łącznością w grach online dla wielu graczy.

Wady korzystania z Game Boostera 👎

Nie wszystko jest tak zielone w Game Boosters, ponieważ są one znane z tego, że urządzenia zachowują się w nieoczekiwany sposób. Czasami eliminują niezbędne procesy systemowe, przez co maszyna jest mniej stabilna, a w takim przypadku można być świadkiem częstych awarii. Ponadto opcje powiadomień i blokowania połączeń świetnie nadają się do skoncentrowanej rozgrywki, ale podczas gry możesz przegapić ważne powiadomienia. Zamykają wszystkie niepotrzebne aplikacje działające w tle, co oznacza, że ​​zadania takie jak pobieranie, przesyłanie, aktualizacje i inne zostają wstrzymane, chyba że wzmacniacz gry zostanie wyłączony.

To powiedziawszy, Game Boosters to znacząca poprawa w grach, chyba że nie podkręcisz ich na maksymalnych ustawieniach. Większość awarii systemu ma miejsce, gdy próbujesz nadmiernie zoptymalizować system za pomocą wzmacniacza gry. To powiedziawszy, spójrzmy na niektóre z najlepszych boosterów gier na Androida i PC:

WTFast

Na pewno słyszałeś o VPN (Virtual Private Network). Jest to niezbędne narzędzie do zapewnienia bezpieczeństwa sieci, które działa poprzez maskowanie adresu IP, ale VPN nie jest zasadniczo znany z poprawiania prędkości sieci. Zacinanie się sieci staje się powszechne podczas korzystania z VPN; W związku z tym WTFast wymyślił inny produkt, a mianowicie GPN (Gamers Private Network).

WTFast twierdzi, że ich GPN nie maskuje twojego adresu IP ani nie spowalnia połączenia; zamiast tego przekierowuje dane przy użyciu najkrótszej ścieżki. Korzystanie z najkrótszej trasy to najłatwiejszy sposób na poprawę czasów odpowiedzi serwera, co prowadzi do lepszego pingowania w grach online dla wielu graczy. Masz również możliwość wyboru ścieżki danych, którą lubisz podczas korzystania z WTFast.

Pożegnaj się z wyższymi pingami, ponieważ GPN WTFast znacznie zmniejsza opóźnienia serwera i zapewnia, że ​​zabijesz wrogów, zanim cię zauważą w szybkiej strzelance FPS. Aplikacja umożliwia również monitorowanie połączenia sieciowego za pomocą punktów danych, takich jak ping w czasie rzeczywistym, szybkość połączenia, trasa serwera i inne, za pomocą aplikacji GPN.

Otrzymasz wiele popularnych tytułów, w które możesz grać bezpośrednio z WTFast, takich jak Swords of Legends, Madden NFL 22, F1 2021 i wiele innych.

Wzmocnienie gry

Wzmocnienie gry to gratka dla Ciebie, zwłaszcza jeśli jesteś graczem League of Legends lub Teamfight Tactical. Platforma nie tylko zwiększa wydajność, ale działa jako kompleksowy pakiet dla LoL (League of Legends). Otrzymujesz usługi zwiększania konta wraz z coachingiem LoL i kontami na sprzedaż. Usługa wspomagająca w tej aplikacji zwiększa rangę Twojego konta i sprawia, że ​​jesteś wśród profesjonalistów. Dostajesz również opcję Solo Boosting i Duo Boosting w zależności od rodzaju posiadanego konta.

Dopalacze z Game Boost wykorzystują Twoje konto, aby podnieść Twoją rangę, jednocześnie zapewniając, że Twoje konto pozostanie z 0% ryzykiem bankowym dla wszystkich zamówień TFT i LoL. Co więcej, funkcja Smerf Shop ma wiele kont rankingowych, które możesz kupić po nominalnych cenach. Funkcja coachingu to kolejna świetna funkcja, która przypisuje trenera LoL/TFT w celu zwiększenia twoich umiejętności.

Game Boost oferuje ochronę VPN, funkcję śledzenia zamówień i wsparcie 24*7 do Twojej dyspozycji ze wszystkimi pakietami. Oprócz wsparcia firmy, otrzymujesz również funkcję łatwego czatowania ze swoim wzmacniaczem za pomocą aplikacji.

Wzmocnienie GG

Wzmocnienie GG to kolejna świetna usługa wzmacniająca League of Legends z lepszymi opcjami dostosowywania i doskonałym współczynnikiem wygranych. Aplikacja pozwala wybrać swoich ulubionych czempionów i role, gdy przekazujesz swoje konto boosterowi. Ta funkcja zapewnia, że ​​nadal masz osobisty charakter na swoim koncie, pomimo korzystania z usługi Booster.

GG Boost ceni bezpieczeństwo Twojego konta; dlatego przydzielają ci boostery z tego samego regionu, co twój. Platforma szyfruje również wszystkie informacje o koncie przy użyciu najlepszych algorytmów szyfrowania zapewniających wszechstronne bezpieczeństwo. Dopalacze przestrzegają ścisłych wytycznych dotyczących wyłączania czatu podczas gry z Twojego konta, co sprawia, że ​​są pozornie offline dla wszystkich Twoich znajomych.

GG Boost twierdzi, że współczynnik wygranych wynosi 87%. Zakup jest prosty, a obsługa klienta na żywo 24*7 sprawia, że ​​czujesz się bezpiecznie podczas przekazywania konta na platformę. Rozwiązania zapytań są szybkie i możesz uzyskać dostęp do opcji czatu bezpośrednio z pulpitu wielozadaniowego.

Elo Boost

Elo Boost to najdłużej działająca usługa wzmacniająca LoL z najbardziej lojalną bazą fanów spośród wszystkich boosterów LoL. Platforma jest idealna dla Ciebie, jeśli grasz z serwera w Europie, Ameryce lub Australii, ponieważ oferuje ona sześciodniową usługę wsparcia w czasie rzeczywistym 24*7 dla wszystkich tych regionów. Używają VPN do maskowania Twojego adresu IP i wyłączają opcję czatu, aby zapewnić bezpieczniejszą rozgrywkę. Twierdzenia Elo Boost nigdy nie zbanowały konta klienta ze względu na ich rygorystyczną politykę danych i praktyki szyfrowania.

Możesz oczekiwać najlepszych dopalaczy, które pomogą Ci w Twojej podróży do League of Legends, dzięki szybszej realizacji celów w konkurencyjnej cenie. Elo Boost oferuje gwarantowane siedem wygranych na każde dziesięć gier, w które gra booster. Możesz wybrać role, które chcesz, aby booster grał w celu spersonalizowanego wzmocnienia konta. Co więcej, możesz wybierać między różnymi usługami zwiększającymi, które oferują różne tempo doładowania.

Razer Cortex

Razer jest dobrze znaną marką wśród społeczności graczy dzięki szerokiej gamie produktów do gier, takich jak laptopy, oświetlenie RGB i smartfony. Kora to kolejna skoncentrowana na grach oferta firmy Razer, która zapewnia, że ​​grasz w gry w najlepiej zoptymalizowanym stanie systemu. Aplikacja Game Booster ogranicza wszystkie niepotrzebne aplikacje działające w tle i czyści pamięć Twoich gier.

Możesz oczekiwać lepszych ramek dzięki mikrozarządzaniu przez Cortex systemem operacyjnym Windows i innymi nieistotnymi procesami. Wykorzystuje tryb dwurdzeniowy, który jednocześnie wyłącza tryb uśpienia procesora i umożliwia lepsze działanie rdzenia procesora. Dostajesz także poręczny licznik FPS w grze, który pozwala monitorować wydajność gry podczas całej rozgrywki.

Co więcej, nie musisz przełączać Razer Cortex podczas gry, ponieważ inteligentne rozwiązanie włącza się samo po uruchomieniu gry. Otrzymujesz także więcej niezwykłych funkcji optymalizacji w określonych grach, takich jak Valorant, Fortnite i nie tylko. Podczas grania w jakąkolwiek grę Cortex daje ci znaczne wsparcie, ale działa na innym poziomie podczas grania w określone gry, o których mowa wcześniej.

Wspomaganie mądrej gry

Cała linia Wise Cleaner obejmuje popularne produkty zorientowane na komputery PC, ale Wspomaganie mądrej gry to doskonały dodatek do komputera do gier. Proste, ale potężne rozwiązanie działa poprzez optymalizację systemu i czyszczenie pamięci, aby zapewnić lepszą rozgrywkę. Rzadko komputery stają się niestabilne po optymalizacji za pomocą Game Boosters, ale funkcja Stabilizatora systemu w Wise zapewnia, że ​​komputer zwykle działa nawet po ciężkiej sesji gry.

Możesz dodać swoje ulubione tytuły do ​​sekcji Moje gry, aby Wise automatycznie rozpoczynał optymalizację po uruchomieniu gry na komputerze. Chociaż Wise jest wyposażony w fantastyczny mechanizm optymalizacji, który eliminuje tylko niepotrzebne aplikacje, wraz z platformą otrzymujesz również opcję ręcznej optymalizacji. Możesz wybrać procesy, które chcesz zabić, a Wise Game Booster pokazuje również sugestie, gdy wybierzesz opcję ręcznej konfiguracji.

Nie martw się! Zawsze możesz przywrócić komputer do poprzednich ustawień, jeśli kiedykolwiek wpadniesz w kłopoty, zabijając kluczowy proces systemowy. Opcja tworzenia kopii zapasowej w Wise Game Booster działa jak przycisk Cofnij, jeśli tworzysz bałagan podczas ręcznej optymalizacji komputera.

BGNmobi

The Wzmacniacz gry Aplikacja to prosta, ale potężna usługa zwiększająca wydajność dla urządzeń z systemem Android. Dostajesz wiele pomocnych narzędzi do gier dzięki platformie, która zapewni Ci dodatkową przewagę, której potrzebujesz, aby wyróżniać się we wszystkich konkurencyjnych grach.

Game Booster ma unikalną funkcję, która dodaje celownik do szybkich strzelanek FPS, pozwalając ci być o krok przed innymi graczami. Funkcja celownika umożliwia zabicie wroga z dodatkową precyzją bez marnowania strzałów. Oszczędzasz również znaczną ilość czasu, unikając otwierania lunety, jeśli przyzwyczaisz się do gry bez lunety.

Dzięki aplikacji otrzymujesz wszystkie doskonałe funkcje zwiększające wydajność, takie jak zarządzanie niepotrzebnymi aplikacjami i usługami w tle. Kompleksowe rozwiązanie umożliwia przejście do trybu doładowania za pomocą jednego dotknięcia i pozwala cieszyć się lepszą rozgrywką z niewielkim rozdarciem. Możesz także zaobserwować wzrost wydajności w aplikacjach do testów porównawczych, takich jak Antutu, Geekbench, 3DMark i innych. Tryb Booster w tej aplikacji blokuje procesor z maksymalną częstotliwością, aby lepiej zarządzać zadaniami i klatkami w grach.

Aplikacja zapewnia również system monitorowania klatek w czasie rzeczywistym do pomiaru wydajności urządzenia w różnych częściach gry. Co więcej, aplikacja pozwala monitorować temperaturę urządzenia, co jest szczególnie ważne podczas blokowania procesora na jego maksymalnej częstotliwości.

Narzędzie GFX

Game Booster 4X szybszy Aplikacja to kompleksowe rozwiązanie do gier od G19 Mobile Tools. Rozwiązanie zorientowane na system Android pozwala na wiele przydatnych sposobów dostosowywania wrażenia z gry i urządzenia. Otrzymujesz wspaniałe funkcje, takie jak Game Turbo, GFX Tool, HUD Monitor, Zero Lag Mode i inne funkcje. Co więcej, aplikacja zapewnia, że ​​nigdy nie uszkodzisz swojego sprzętu, jednocześnie podkręcając go do granic możliwości.

Funkcja Game Turbo to funkcja optymalizacji pamięci, która czyści pamięć RAM, usuwając niepotrzebne aplikacje. Najlepsze w tej funkcji jest to, że jest oparta na sztucznej inteligencji, optymalizując zadania w tle zgodnie z grą i aktualnym stanem systemu. Ta funkcja automatycznie włącza jakość obrazu HDR i efekty specjalne w grach za jednym dotknięciem.

Narzędzie GFX w tej aplikacji to znaczący USP, który pozwala dostosować ustawienia graficzne urządzenia. Zwykle nie masz opcji zmiany rozdzielczości gier na smartfonach, ale narzędzie GFX pozwala zmienić rozdzielczość w celu uzyskania lepszej rozgrywki. Możesz także odblokować funkcje HDR na słabszych urządzeniach, które natywnie nie obsługują HDR. Co więcej, otrzymujesz opcję Extreme FPS, która zapewnia ogromny wzrost liczby klatek na sekundę w twoich grach.

Tryb Zero Lag to najbardziej ekstremalny tryb optymalizacji w aplikacji Game Booster 4X Faster. Umożliwia korzystanie z renderowania przyspieszanego sprzętowo poprzez włączenie obsługi VULKAN i OPENGL 3.1+. Upewnij się, że uzyskasz najlepsze wrażenia w grach z włączonym trybem Zero Lag.

Tryb gier

4,4-gwiazdkowa ocena Tryb gier – Game Booster PRO jest potwierdzeniem skuteczności tego gamingowego rozwiązania. Aplikacja zajmuje się wszystkimi błędami i problemami z opóźnieniami, które napotykasz na smartfonie podczas grania w grę. Sprytny zestaw funkcji w aplikacji Gaming Mode wyróżnia ją spośród innych wzmacniaczy gier w branży.

Najlepszą częścią rozwiązania jest jego jednorazowa konfiguracja; możesz skonfigurować ustawienia gry, a aplikacja automatycznie wykonuje podobną optymalizację za każdym razem, gdy grasz w grę. Możesz także połączyć swoje ustawienia gry z kontem trybu gier, a później skopiować te same ustawienia na wszystkie zalogowane urządzenia. Aplikacja oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak automatyczne odrzucanie połączeń podczas grania w gry, blokowanie powiadomień, optymalizacja aplikacji w tle i wiele innych.

Narzędzie Gaming Anti-lag to rozwiązanie za jednym dotknięciem, aby przełączyć się w tryb ekstremalny w celu usunięcia zacięć lub spadków klatek. Możesz także tworzyć widżety swoich ulubionych tytułów za pomocą aplikacji Gaming Mode, która umożliwia eksplorację gry z uruchomionym wzmacniaczem gier. Co więcej, otrzymujesz tryb automatyczny, który automatycznie wykrywa grę i stosuje najlepsze ustawienia dla tytułu.

Laboratorium narzędzi fotograficznych

Wzmacniacz gry to elegancki i prosty sposób na zwiększenie wydajności w grach i naprawienie opóźnień w grach w ciężkich tytułach. Aplikacja pozwala dostosować ustawienia pamięci RAM, procesora i karty graficznej, aby uzyskać najlepszą możliwą optymalizację systemu na twoim urządzeniu. Narzędzia GFX w Game Booster to wisienka na szczycie i tak już potężnego trybu gry.

Otrzymasz różne profile gry, takie jak Play Offline Mode, Long Play Mode i inne, które możesz wybrać podczas grania w różne gry. Aplikacja umożliwia bezpośrednią zmianę ustawień systemowych, takich jak dane mobilne, jasność, orientacja ekranu, automatyczna synchronizacja danych i inne, za pomocą zasobnika systemowego. Masz również możliwość przejścia do trybu gry jednym dotknięciem. Co najważniejsze, tryb gry czyści pamięć systemową, aby lepiej wykorzystać zasoby podczas grania w gry wymagające dużej ilości sprzętu.

Co więcej, ustawienia GFX pozwalają dostosować rozdzielczość ulubionych gier, ustawienia HRD i FPS. Najlepszą częścią funkcji HDR jest to, że pozwala cieszyć się niesamowitymi wrażeniami w grach HDR na urządzeniach z niższej półki. Dostajesz również funkcję antyaliasingu w ustawieniach GFX, która wygładza narożniki różnych obiektów w grze, aby zmniejszyć jej intensywność sprzętową, co znacznie poprawia wydajność.

Ostatnia uwaga 🎮

Game Boostery są koniecznością dla każdego gracza, ponieważ pomagają wydobyć to, co najlepsze ze sprzętu. Wzmacniacze poprawiają wrażenia z gry na wiele sposobów; niektóre poprawiają łączność sieciową, inne zapewniają wzrost rangi w grach takich jak League of Legends, inne optymalizują zasoby systemowe na PC, a inne robią to samo na Androida.

Aplikacje takie jak Razer Cortex i WTFast doskonale nadają się do optymalizacji systemu i poprawy łączności. Możesz także skorzystać z Game Boosters na Androida, aby uzyskać lepsze wrażenia z gier mobilnych.

Jesteśmy pewni, że chcesz sprawdzić wydajność swojego urządzenia po użyciu Game Boosters. Sprawdź aplikacje Android Benchmarking, aby sprawdzić wydajność swojego urządzenia.