10 najlepszych zamków do drzwi z klawiaturą zapewniających bezproblemowe bezpieczeństwo w domu

Dzisiaj technologia zmienia wyposażenie domu dzięki pomysłowym i oryginalnym rozwiązaniom. Systemy inteligentnego domu i narzędzia rzeczywistości wirtualnej rewolucjonizują sposób, w jaki ulepszamy nasze domy.

Co więcej, technologia rozwija się twórczo w dziedzinie ulepszeń domowych dzięki drukowaniu 3D do wyposażenia domu i energooszczędnych rozwiązań. Perspektywy są nieograniczone, zapewniając właścicielom domów ekscytujące możliwości ulepszenia ich przestrzeni życiowej przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Bezpieczeństwo w domu nie jest wyjątkiem w tej dziedzinie. Jeśli więc szukasz bezpiecznego sposobu ochrony swojego domu, nie szukaj dalej. Zamki do drzwi z klawiaturą są po to, aby Twoje życie było płynne i bezproblemowe. Chodź, zbadamy więcej na ten temat.

Co to są zamki do drzwi z klawiaturą?

Zamki do drzwi z klawiaturą to rodzaj zamka zabezpieczającego, który wykorzystuje klawiaturę w celu uzyskania dostępu. Zwykle składają się z klawiatury, panelu sterowania, mechanizmu blokującego i źródła zasilania i mogą zawierać dodatkowe funkcje, takie jak alarmy.

Klawiatury to panele z przyciskami lub klawiszami, zwykle z wzorem siatki. Konstrukcja może być wykonana z tworzywa sztucznego, metalu lub innych.

Jednak centrala przetwarza dane wprowadzane z manipulatora w celu ustalenia, czy wprowadzona kombinacja jest poprawna. Mechanizm zamka fizycznie zabezpiecza drzwi lub bramę i może być napędzany silnikiem lub uruchamiany mechanicznie.

Blokady klawiatury wymagają źródła zasilania, którym mogą być baterie, przewodowe połączenie elektryczne lub połączenie obu. W rezultacie zamki z klawiaturą zasilane bateryjnie są popularne ze względu na łatwość instalacji.

Ludzie często używają blokad z klawiaturą do zabezpieczania punktów wejścia w obiektach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Zamki do drzwi z klawiaturą a tradycyjne zamki do drzwi

Oto kilka powodów, dla których zamki z klawiaturą są lepsze niż tradycyjne zamki:

  • Łatwy dostęp: zamki do drzwi z klawiaturą zapewniają wygodny i łatwy sposób na wejście bez konieczności używania fizycznych kluczy.
  • Wygoda bez klucza: zamki do drzwi z klawiaturą eliminują zależność od fizycznych kluczy, zmniejszając ryzyko zgubienia lub kradzieży kluczy i zapewniając opcję dostępu bez klucza.
  • Konfigurowalne kody: zamki do drzwi z klawiaturą oferują elastyczność łatwej zmiany kodów dostępu, ułatwiając nadawanie lub cofanie dostępu w razie potrzeby.
  • Zaawansowane zabezpieczenia: zamki do drzwi z klawiaturą są wyposażone w zaawansowane środki bezpieczeństwa, które skutecznie powstrzymują nieautoryzowane wejście.
  • Ulepszona kontrola dostępu: zamki do drzwi z klawiaturą oferują lepszą kontrolę dostępu, umożliwiając unikalne kody dla różnych użytkowników, zapewniając precyzyjną kontrolę nad uprawnieniami do wejścia.
  • Funkcja ścieżki audytu: Niektóre zamki do drzwi z klawiaturą mają wbudowane funkcje ścieżki audytu, które rejestrują próby dostępu, zwiększając bezpieczeństwo i odpowiedzialność.
  • Możliwość zdalnego dostępu: Niektóre zamki do drzwi z klawiaturą można kontrolować zdalnie za pomocą smartfonów lub innych urządzeń, zwiększając wygodę i elastyczność zarządzania dostępem.

Poznaj niektóre z najlepszych zamków do drzwi z klawiaturą, aby zapewnić bezproblemowe bezpieczeństwo w domu.

TEEHO TE001

Blokada klawiatury TEEHO TE001 to doskonały wybór dla osób poszukujących bezproblemowego zabezpieczenia domu. Zamek zapewnia łatwe i wygodne wprowadzanie hasła z 20 kodami dostępu oraz kodem tymczasowym dla gości. Zawiera również jednorazowy kod PIN i funkcje inteligentnego blokowania, takie jak automatyczne blokowanie i automatyczne blokowanie jednym dotknięciem.

Jego solidna konstrukcja ze stopu aluminium, odporność na warunki atmosferyczne i ochrona przed podglądaniem kodu użytkownika zapewniają niezawodne bezpieczeństwo w domu. Ten zamek z łatwością pasuje do otworów drzwiowych 2-1/8″, ale nie nadaje się do otworów drzwiowych 38 mm. Zamek z łatwością zamontujesz za pomocą śrubokręta, a producent zapewnia dożywotnią obsługę posprzedażową klienta.

Elektroniczna klawiatura Zowill

Blokada drzwi z klawiaturą Zowill oferuje wygodne otwieranie bez klucza z wieloma metodami odblokowywania. Ułatwia to dostęp do domu bez szukania kluczy. Możesz także natychmiast zablokować drzwi, naciskając i przytrzymując dowolny przycisk przez 2 sekundy, gdy wychodzisz. Możesz zaprogramować zamek z maksymalnie 21 kodami użytkownika dla rodziny, przyjaciół, kontrahentów lub osób wyprowadzających psy.

Posiada ochronę przed podglądaniem hasłem dla zwiększenia bezpieczeństwa. Dodatkowo zamek ma stylowy i uniwersalny design, który dopasuje się do każdego rodzaju dekoracji Twoich drzwi. Zowill oferuje roczną gwarancję na produkt i dożywotnią obsługę posprzedażową klienta, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość zamka.

Elektroniczna klawiatura Amazon Basics

Blokada klawiatury Amazon Basics zapewnia dostęp bezkluczykowy i bezpieczne zmotoryzowane rygle. Spełnia normy ANSI klasy 3 w zakresie bezpieczeństwa i wytrzymałości. Posiada sześć konfigurowalnych kodów użytkownika dla łatwego programowania i pasuje do drzwi o grubości od 1-3/8 do 1-3/4 cala. Producenci wykonują zamek z wytrzymałych materiałów cynkowych, stalowych i ze stali nierdzewnej, z odwracalną dźwignią i 6-stopniową regulacją zatrzasku.

Zapewnia również prawidłowe dopasowanie, mierząc dorn, otwór poprzeczny i grubość drzwi. Nadaje się wyłącznie do użytku w pomieszczeniach. Instalacja jest prosta za pomocą śrubokręta, a zamek jest objęty roczną ograniczoną gwarancją Amazon Basics.

Zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych Veise

Blokada czytnika linii papilarnych Veise zapewnia bezpieczne i szybkie odblokowanie w ciągu 0,3 sekundy przy współczynniku rozpoznawania 99,99%. Zapewnia również wiele metod odblokowywania, w tym odciski palców, hasła, kody jednorazowe i klucze. Ten zamek do drzwi z klawiaturą i uchwytem jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, posiada certyfikat ANSI Grade 3 i stopień ochrony IP54.

Może pracować w temperaturach od -31 ° F do 158 ° F przez ponad rok przy użyciu 4 baterii AA. Blokada oferuje opcje automatycznego blokowania i blokowania jednym dotknięciem, idealne do szybkiego wchodzenia i wychodzenia. Można go łatwo zainstalować za pomocą śrubokręta i jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi amerykańskimi drzwiami lewymi i prawymi. Veise oferuje roczną gwarancję na produkt i obsługę klienta.

Bezkluczykowy zamek do drzwi firmy Sifely

Inteligentny zamek do drzwi Sifely jest idealny dla gospodarzy wynajmujących krótkoterminowo, zarządzających wynajmowanymi nieruchomościami i właścicieli domów. Możesz zdalnie generować hasła i udostępniać je odwiedzającym za pomocą zaawansowanego systemu dostępu bezkluczykowego 5 w 1.

System wykorzystuje odcisk palca, kod, brelok, smartfon i klucz do odblokowania drzwi. Możesz łatwo zainstalować go za pomocą śrubokręta i nie potrzebujesz ślusarza.

Dzięki opcjonalnej bramce Wi-Fi Sifely możesz zdalnie sterować zamkiem, konfigurować kody i sprawdzać dzienniki dostępu w czasie rzeczywistym. Z aplikacji i oprogramowania można korzystać za darmo na zawsze.

Nie ma żadnych ukrytych opłat ani kosztów długoterminowych. Istnieje również 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i roczna gwarancja na produkt. Posiada również dożywotnią obsługę klienta od daty zakupu.

Amazon Basics Tradycyjna klawiatura elektroniczna

Tradycyjna klawiatura elektroniczna Amazon Basics zapewnia konfigurowalny dostęp bezkluczykowy z blokowaniem 1-dotykowym/czasowym i wskaźnikiem niskiego poziomu baterii. Możesz nim sterować za pomocą touchpada lub tradycyjnego klawisza na zewnątrz i blokady kciuka w środku. Dodatkowo zasuwkę można zaprogramować sześcioma kodami użytkownika oraz jednorazowymi kodami tymczasowymi.

Możesz dostosować funkcję automatycznego blokowania drzwi, aby zablokować drzwi po 10-99 sekundach. Rygiel może pasować do drzwi o grubości od 1-3/8 cala do 1-3/4 cala.

Zawiera regulowany zatrzask pasujący do wszystkich standardowych przygotowań do drzwi. Producenci zapewniają wszystkie niezbędne komponenty sprzętowe; możesz łatwo zainstalować produkt za pomocą śrubokręta. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku w pomieszczeniach.

Klawiatura Schlage BE365 V CAM 716 Camelot

Klawiatura Schlage to zamek ryglowy, który zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Jest wyposażony w 2 wstępnie zaprogramowane kody i możesz przypisać do 19 kodów rodzinie i przyjaciołom. Zamek ma ocenę Grade 2/AAA dla zaufanych zabezpieczeń. Produkt działa na baterię 9V i posiada wskaźnik niskiego poziomu baterii.

Zamek ma trwałe, pokryte silikonem cyfry, które podświetlają się po naciśnięciu, dzięki czemu można go łatwo używać w ciemności. Możesz go łatwo zainstalować za pomocą śrubokręta. Dodatkowo producenci udzielają ograniczonej dożywotniej gwarancji mechanicznej i wykończeniowej oraz 3-letniej gwarancji na elektronikę.

Klawiatura Kwikset SmartCode 955

Klawiatura Kwikset SmartCode 955 jest trwała i bezpieczna, a jej żywotność baterii wynosi do 3 lat. Posiada certyfikat BHMA jako komercyjna klasa 2 i AAA dla najwyższego poziomu bezpieczeństwa mieszkalnego.

Zamek oferuje trzy różne tryby blokowania, w tym automatyczne ryglowanie z wymaganym kodem lub kluczem do wejścia. Posiada również tryb przejścia, w którym rygiel pozostaje odblokowany.

Dzięki możliwości dostosowania do 30 unikalnych kodów użytkownika zamek ten jest idealny dla małych firm i wypożyczalni publicznych. Zamek jest również odwracalny zarówno dla drzwi lewych, jak i prawych. Posiada 3-letnią gwarancję na elektronikę oraz dożywotnią gwarancję mechaniczną i wykończenie.

TEEHO TE002

Klawiatura TEEHO TE002 zapewnia wygodny dostęp do domu dzięki różnym funkcjom blokowania. Obejmuje jednorazowy kod PIN i identyfikację odcisków palców w celu bezpiecznego wejścia.

Pozwala na wprowadzenie do 20 unikalnych kodów dostępu dla rodzin oraz kodów tymczasowych dla gości. Technologia biometrycznego odcisku palca rozpoznaje Twój odcisk palca w 0,3 sekundy i odblokowuje drzwi w zaledwie 1 sekundę.

Zamek posiada również funkcję automatycznego blokowania drzwi i funkcję automatycznego blokowania jednym dotknięciem. Dodatkowo jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, bezpłatną wymianą w ciągu 1 roku i dożywotnią obsługą posprzedażną klienta.

U-bolt ULTRALOQ Pro

Ultraloq U-Bolt Pro to system dostępu bezkluczykowego 6 w 1. Łączy w sobie identyfikację odcisków palców, klawiaturę zapobiegającą podglądaniu, smartfon, automatyczne odblokowanie, potrząśnięcie, aby otworzyć i klucz mechaniczny.

Użytkownicy mogą sterować zamkiem przez Bluetooth za pomocą aplikacji na smartfony Ultraloq. Posiada również identyfikator linii papilarnych na żywo 360 °, przechowujący do 100 odcisków palców i do 50 konfigurowalnych 4-8-cyfrowych kodów do tworzenia kopii zapasowych.

Ultraloq Smart Lock posiada certyfikat ANSI Commercial Grade 1 i stopień ochrony IP65 w zakresie odporności na kurz i warunki atmosferyczne. Producenci projektują go tak, aby był odporny na ciepło i zimno. Instalacja odbywa się samodzielnie, a zamek jest objęty dożywotnią gwarancją mechaniczną i 18-miesięczną gwarancją elektroniczną.

Ostatnie słowa

Krótko mówiąc, zamki do drzwi z klawiaturą są łatwe i bezproblemowe w przypadku ulepszeń bezpieczeństwa w domu. Możesz znaleźć odpowiednią opcję dla prostej wymiany lub zaawansowanych funkcji, takich jak zdalny dostęp.

Inwestując w jeden, możesz mieć spokój ducha i chronić swoją rodzinę i majątek. Sprawdź naszą listę najlepszych zamków do drzwi z klawiaturą, aby zapewnić sobie bezpieczny styl życia.

Możesz również sprawdzić teraz kilka inteligentnych zamków do drzwi do swojego domu.

x