10 witryn z płatnymi ankietami, w których można zdobyć nagrody online za dzielenie się swoimi poglądami

Czy słyszałeś kiedyś o płaceniu za wyrażanie swoich pomysłów na temat marki lub firmy? Tak, możesz zarabiać odpowiadając na pytania w płatnych ankietach.

Jeśli dana osoba chce zarabiać, dzieląc się opiniami, mogą jej w tym pomóc płatne ankiety. Ankiety odgrywają najważniejszą rolę w podnoszeniu poziomu zaawansowania biznesu.

Pomaga jednak firmom w efektywnym prowadzeniu biznesu. Możemy uznać ankiety za potężne narzędzie, które buduje pomosty w celu zrozumienia spostrzeżeń Twoich klientów. Ze względu na kilka korzyści płynących z ankiety, sprzedawcy detaliczni, biznesmeni i firmy płacą za udział w internetowym formularzu ankiety.

Co więcej, w Internecie dostępne są ogromne witryny z płatnymi ankietami, ale nie wszystkie są legalne. Niewiele firm zajmujących się badaniem rynku oferuje gotówkę i nagrody za wypełnienie ankiet online.

Ankiety online to świetna zabawa i mogą zasilić Twoją kieszeń finansowo, kiedy ich potrzebujesz. Ponadto jest kilka rzeczy, o których dana osoba musi pamiętać podczas wypełniania ankiet online. Czasami może to potrwać dłużej niż myślisz.

Po prostu, jeśli chcesz zarobić trochę dodatkowych pieniędzy w wolnym czasie, możesz skorzystać z płatnych ankiet online. W tym artykule wyjaśnimy, czym są płatne ankiety i jakie są ich zalety. Później zajmiemy się legalnymi witrynami z płatnymi ankietami, które pomogą poprawić twoją sytuację finansową. Więc nie marnując czasu, dowiedzmy się więcej na ten temat.

Co rozumiesz przez płatną ankietę?

Płatna ankieta to rodzaj ankiety, w której osoba udzielająca informacji zwrotnej jest nagradzana gotówką lub nagrodami. Wiele różnych firm przeprowadza takie ankiety, aby dowiedzieć się, kim są ich klienci i co sądzą o ich usługach. Jednak wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań wymienionych w formularzu.

Ponadto pojawia się pytanie – czy płatne ankiety są legalne? Tak, jeśli robisz to z legalnymi firmami, mogą one poprawić twoją sytuację finansową, dodając kilka dolców do twoich oszczędności.

Jednak kwota pieniędzy, którą można zarobić, wypełniając te płatne ankiety, zależy od liczby ankiet, które można ukończyć. Złożoność i poziom kompatybilności ankiet mogą się różnić, ponieważ nie każda wypełniona ankieta ma tę samą perspektywę.

Korzyści z płatnych ankiet dla firm

Geodezja to jedna z najlepszych metod zbierania danych. Firmy, które mierzą satysfakcję klientów, częściej określają swoją działalność jako odnoszącą sukcesy. Dla sprzedawców detalicznych i biznesmenów ankiety są niezbędne, aby pomóc Ci w dalszym aktualizowaniu Twojej firmy. Informacje zwrotne są przydatne do ulepszania produktów lub usług Twojej marki, których klienci nie lubią.

Ponadto płatne ankiety pomagają firmom zarządzać relacjami klientów z firmami. Istnieje wiele zalet przeprowadzania płatnych ankiet wśród ludzi biznesu, które są następujące:

  • Ekonomiczność – w przeciwieństwie do pisemnych ankiet, nie musisz wydawać pieniędzy na drukowanie formularzy. Wystarczy udostępnić kwestionariusz za pośrednictwem linku swoim klientom.
  • Oszczędzaj czas – Próba wypełnienia płatnych ankiet online jest skuteczna i oszczędza dużo czasu.
  • Dostępny – Możesz udostępniać linki za pośrednictwem dowolnej platformy internetowej, a Twoi klienci mogą łatwo wypełnić kwestionariusz w dowolnym momencie za pomocą swoich gadżetów. Najlepsze jest to, że masz nieograniczoną liczbę respondentów.
  • Bardziej rzetelny i wybiórczy – opinie Respondentów będą bardziej trafne i szczegółowe. Płatne ankiety gwarantują anonimowość respondenta. Firmy mogą wybrać grupę docelową, aby odpowiedzieć na swoje kwestionariusze.

Wreszcie, ankiety pozwalają firmom na całym świecie dokładnie zbierać informacje zwrotne, opinie i odpowiedzi. Ankiety te dostarczą firmom natychmiastowych danych na temat opinii klientów w sposób strukturalny, aby opracować strategie zwiększania produktywności.

Wreszcie, płatne ankiety mogą wzbudzić wśród Twoich klientów zainteresowanie uczestnictwem w Twoich kwestionariuszach i wywiadach, które dodatkowo ujawnią mocne i słabe strony Twoich produktów.

Jak płatna ankieta pomaga klientowi?

Firmy polegają na ocenach i opiniach klientów, aby poprawić jakość swoich produktów i usług. Biorąc udział w tych płatnych ankietach, przekażesz im swoją opinię, która jest dla nich korzystna do wprowadzenia nowych zmian.

Wiarygodna witryna najpierw poprosi Cię o wypełnienie ankiety profilowej. Wypełniając ankiety profilowe, możesz brać udział w ankietach odpowiadających Twoim zainteresowaniom.

Co więcej, ankiety nie tylko pozwalają konsumentom wyrazić to, co czują, ale także przyciągają konsumentów do poznania nowych informacji o marce i firmie. Co więcej, klienci mogą zaznaczyć, jakich zmian oczekują od nich w swoich ulubionych produktach. Wreszcie regularne uczestnictwo w ankietach może pomóc w utrzymaniu lojalności klientów.

Po przeczytaniu tej ilości musiało ci przyjść do głowy pytanie: Jak wybrać legalną płatną witrynę z ankietami, aby zarabiać pieniądze?

Możesz dołączyć do jak największej liczby platform ankiet online, aby zdobyć nagrody. Rejestrując się, możesz łatwo uczestniczyć w ankietach, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom. Pamiętaj, aby spieniężyć pieniądze, gdy osiągniesz limit, i nigdy nie płacić ani grosza, aby dołączyć do tych platform z ankietami.

Tutaj przedstawiamy kilka wybranych przez nas platform płatnych ankiet, z których możesz łatwo zacząć zdobywać nagrody. Chociaż ankiety są kluczowe dla badaczy rynku, aby zdobyć opinię publiczną, nadal mogą się one różnić w przypadku różnych produktów.

Przejdźmy teraz do najlepiej płatnych witryn z ankietami, aby je wypróbować.

Pawns.app

Pawns.app to jedna z najlepiej opłacanych witryn z ankietami. Minimalna kwota potrzebna do wypłaty wynosi 5 USD. Jednak maksymalna kwota, jaką możesz zarobić, to 140 USD miesięcznie. Platforma jest legalna i nie ma skutków ubocznych z jej używania. Ponadto ta platforma obsługuje wiele systemów operacyjnych. Jednak średnia wypłata może się różnić w zależności od miejsca zamieszkania.

Średnia wypłata (za ankietę): 1–5 USD

Dostępność: Stany Zjednoczone, Indie, Kanada, Hiszpania, Portugalia i wiele innych.

Wolna gotówka

Freecash to platforma, która płaci za wypełnianie ankiet. W zamian zaoferują ci monety, które możesz dalej zamieniać na gotówkę. Oprócz wypełniania ankiet możesz zarabiać na testowaniu aplikacji, testowaniu stron internetowych, otwieraniu kont bankowych i innych tego typu zadaniach.

Możesz jednak otrzymywać gotówkę za pośrednictwem PayPal, kart podarunkowych lub bezpośrednio na swoje konto bankowe. Co więcej, nie będziesz musiał uiszczać opłaty, aby rozpocząć wypełnianie ankiet w Freecash.

Średnia kwota, jaką użytkownicy zarabiają dziennie: 10 USD

Dostępność: Stany Zjednoczone

Markowe ankiety

Branded Surveys to jedna z wiodących na świecie społeczności zajmujących się badaniem rynku, nagradzająca klientów za ich opinie. Ma kreatywny i przyjazny dla użytkownika interfejs. Wystarczy się zarejestrować lub dołączyć przez Facebooka.

Zdobywasz punkty, biorąc udział w ankietach dla klientów badań rynkowych Branded Surveys. Później możesz wymienić te punkty na gotówkę.

Jednak ankiety dotyczące marki są przeprowadzane dla firm z listy Fortune 500. Dodatkowo średnia wypłata to około 300 punktów za ankietę. Możesz wymienić te punkty na gotówkę za pośrednictwem konta PayPal, gdy osiągniesz 500. Według ankiet Branded, 500 punktów jest równe 5 USD.

Co więcej, ankiety markowe są szybsze do wypłaty dzięki wyjątkowej obsłudze klienta. Wreszcie, możesz łatwo śledzić swoje postępy i zarobki oraz uzyskać wspaniałe premie za bycie lojalnym członkiem.

Dostępność: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Kanada

Swagbucks

Swagbucks to jedna z zabawnych platform z nagrodami, która pozwala zdobywać punkty, robiąc zakupy, oglądając filmy online i wypełniając ankiety. Platforma zapewnia dostęp do różnych możliwości płatnych ankiet, a codziennie dodawanych jest więcej ankiet. Większa liczba ankiet może zwiększyć szanse na to, by Twoja opinia się liczyła.

Co więcej, ta strona nagrodzi Cię premią, jeśli nie zakwalifikujesz się do ankiety, co oznacza, że ​​nigdy nie przestaniesz zarabiać. Wreszcie, wypełnianie ankiet jest łatwiejsze dzięki Swagbucks. Rejestrując się, możesz cieszyć się wypełnianiem ankiet opartych na zainteresowaniach.

Średnia wypłata (za ankietę): 0,40 USD – 2 USD

Dostępność: Stany Zjednoczone, Irlandia, Francja, Niemcy, Australia, Nowa Zelandia, Indie, Kanada, Hiszpania, Portugalia i Wielka Brytania

Punkty Życia

Jedną z największych społeczności influencerów na świecie jest LifePoints. Po zarejestrowaniu się LifePoints przyzna Ci 10 LifePoints na rozpoczęcie podróży.

Kwalifikacja do płatnych ankiet na tej stronie z płatnymi ankietami jest łatwiejsza, a wypełnienie ankiet zajmuje 10 minut. Jego ogromna dostępność na całym świecie dowodzi, jak godna zaufania jest strona z płatnymi ankietami LifePoints.

20 $ to minimalna kwota do wypłaty zarobków. Panel LifePoints jest uporządkowany, przyciąga wzrok i bardzo przyciąga użytkowników. Wreszcie najlepszą częścią LifePoints jest wiele sposobów na wymianę punktów i brak ograniczeń geograficznych. Jednak punkty mogą wkrótce stracić ważność.

Średnia wypłata (za ankietę): 0,60 USD – 1 USD

Dostępność: Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania i ponad 40 innych krajów na całym świecie.

Placówka opinii

Platforma płatnych ankiet z niskim progiem wypłaty i prostym projektem, Opinion Outpost to łatwa w użyciu witryna dla początkujących. Opinion Outpost to bezpłatna strona do rejestracji, w której dostępne są wygodne opcje wymiany nagród.

Firma stara się być bardziej interaktywna ze swoimi klientami. Ponadto na pulpicie nawigacyjnym dostępne są różne ankiety do wyboru. Ponadto minimalna kwota wymagana do wypłaty zarobków wynosi do 5 USD w przypadku kart podarunkowych i 10 USD w przypadku PayPal.

Średnia wypłata (za ankietę): 0,50 USD – 5 USD

Dostępność: Stany Zjednoczone

Ipsos iSay

iSay jest zasilany przez Ipsos, firmę najwyższej klasy, która istnieje od ponad 30 lat. Jeśli chcesz zacząć wypełniać ankiety, aby zarobić trochę dodatkowych pieniędzy i chcesz, aby Twoja opinia została wysłuchana, ta strona z płatnymi ankietami może być świetną platformą do rozpoczęcia.

Pozwala jednak na wypełnianie ankiet na telefonach komórkowych. Minimalna kwota do wypłacenia zarobków to 10 USD w przypadku kart podarunkowych i 15 USD w przypadku PayPal lub VISA.

Średnia wypłata (za ankietę): 0,10 USD – 1 USD

Dostępność: Stany Zjednoczone

Cenne opinie

Cenne Opinie to strona oferująca nagrody w zamian za udział w ankietach. Ta strona z płatnymi ankietami oferuje szybki i łatwy sposób na zdobycie nagród. Strona płaci natychmiast po wypełnieniu ankiety. Po zdobyciu 10 $ możesz przeglądać różne nagrody lub przelewać je na swoje konto bankowe.

Witryny z Cennymi opiniami mają jednak pewne podstawowe wymagania, które należy spełnić, aby wziąć udział w ankietach i uzyskać więcej możliwości. Ponadto strona obsługuje wiele języków. Ponadto strona jest bezpłatna i zawiera łatwe odpowiedzi na kwestionariusze. Ponadto nie ma ryzyka wycieku danych osobowych; bezpieczny w użyciu.

Średnia wypłata (za ankietę): 1–5 USD

Dostępność: Stany Zjednoczone

Jedna opinia

OneOpinion pozwala zarabiać pieniądze, wypełniając ankiety. Następnie możesz wymienić te punkty na gotówkę lub kupony rabatowe. Ta jest legalną witryną, której można zaufać. Po prostu wypełniając formularz rejestracyjny, możesz zacząć brać udział w ankietach i zdobywać nagrody.

Raz po zdobyciu 25 000 punktów możesz wypłacić swoje zarobki. Wraz z usługami PayPal masz błogosławieństwo e-kuponami Amazon, kartami podarunkowymi Starbucks i wieloma innymi udogodnieniami.

Opcje płatności: PayPal, karty podarunkowe.

Minimalna wypłata: 25 USD

Dostępne kraje: USA, Wielka Brytania.

świat opinii

Świat Opinii sprawia, że ​​wypełnianie ankiet jest zabawą i pozwala wyrazić swoją opinię za pomocą ankiet. Aby wypłacić swoje zarobki, potrzebne jest co najmniej 10 USD. Otrzymasz nagrody za bycie aktywnym i interaktywnym członkiem. Świat Opinii oferuje jednak swoim członkom przyjazne dla użytkownika, regularne i odpowiednie ankiety.

Ponadto szczegółowe profile będą miały więcej okazji do wypełniania ankiet. Możesz wypłacić swoje zarobki za pośrednictwem PayPal lub kart podarunkowych. Dlatego ta strona z płatnymi ankietami jest nieszkodliwym dodatkiem do zarabiania pieniędzy.

Wypłata za ankietę: 100-300 punktów za ankietę

Próg wypłaty: 500 punktów

Dostępność: USA, Kanada, Wielka Brytania, Australia, Indie, Singapur, Nowa Zelandia i inne

Notka autora

Wymienione powyżej platformy to najlepsze wybory, jakich można dokonać, aby zacząć zarabiać na płatnych ankietach. Gorąco polecam wypróbowanie wszystkich witryn jednocześnie. Im więcej ankiet weźmiesz udział, tym więcej zarobisz. Na koniec pamiętaj, aby wypłacić swoje punkty, gdy tylko przekroczysz limit, ponieważ niektóre witryny mogą powodować dalsze problemy.

Wniosek

Reasumując, ankiety przeprowadzane są zwykle w celu wzmocnienia więzi między klientem a biznesem. Ankiety wśród klientów są niezbędne do rozwoju firm. Dla biznesmenów i detalistów płatne ankiety ułatwiły zbieranie danych.

Nieograniczona liczba klientów jest teraz zainteresowana wypełnianiem tych ankiet. Ze względu na te kilka korzyści sprzedawcy detaliczni, ludzie biznesu i firmy wprowadziły taki płatny proces ankietowy. Platformy te są mniej czasochłonne i dokładnie śledzą Twoje dane o zarobkach. Aby łatwo doświadczyć zarabiania pieniędzy, powinieneś spróbować wypełniać płatne ankiety.

x