11 aplikacji/platform do tworzenia niestandardowych emotikonów dla WhatsApp i Telegram

Czy lubisz używać emotikonów podczas wysyłania SMS-ów lub wysyłania wiadomości do znajomego? Oto kilka aplikacji, które mogą pomóc w tworzeniu niestandardowych emotikonów dla Telegrama i WhatsApp.

Kiedy piszesz SMS-y, często błędnie rozumiesz treść. Dlatego konieczne staje się ustawienie tonu w formie pisemnej, która jest łatwiejsza dzięki emotikonom. Emotikony ułatwiają wyrażanie się w mediach społecznościowych, wysyłanie wiadomości tekstowych i czatów grupowych bez błędnych interpretacji słów.

W kilku przypadkach wysłanie emotikonów wystarczy, aby przekazać myśli i uczucia. Istnieje wiele opcji emotikonów, które można odkrywać, aby komunikować się z innymi. Często walczy się o znalezienie odpowiednich pieniędzy na rozmowę.

W takich przypadkach niestandardowe emotikony są przełomem w grze, który może definiować emocje na swój sposób. Rozmowy z niestandardowymi emotikonami i ilustracjami mają inny wpływ, dzięki czemu są bardziej osobiste. Użytkownicy mogą wykorzystać kilka aplikacji dostępnych na rynku do tworzenia niestandardowych emotikonów, których mogą używać do wiadomości błyskawicznych i sieci społecznościowych.

Chcesz stworzyć własny emotikon, a może awatar? Oto niektórzy ze słynnych twórców niestandardowych emotikonów.

Bitmoji

Bitmoji to jedno z najpopularniejszych niestandardowych narzędzi do tworzenia emotikonów, które umożliwiają użytkownikom tworzenie emotikonów i awatarów siebie (lub innych). W Bitmoji jest kilka opcji, takich jak spersonalizowane włosy, oczy, kolory, twarz, ubrania i buty, z których można wybierać.

Ponadto użytkownicy mogą połączyć Bitmoji z Snapchat, aby odblokować kilka funkcji wraz z Chrome, Gboard i iMessage. Jeśli chcesz udostępnić swoje Bitmoji innym, otwórz aplikację, kliknij emoji i udostępnij ją w dowolnej aplikacji. Jest dostępny na urządzeniach z systemem iOS i Android, aby urozmaicić życie użytkowników.

Dzięki nowym funkcjom Bitmoji można używać swojego awatara w pakiecie Games SDK i odtwarzaczu. Oferuje graczom zabawne, towarzyskie i osobiste wrażenia, zmieniając dla nich rozgrywkę.

Kuchnia Emoji Gboard

Korzystając z Gboard, możesz łatwo uzyskać dostęp Kuchnia Emoji bez pobierania innej aplikacji. Google wprowadziło Emoji Kitchen dla użytkowników, którzy chcą bawić się emotikonami. Dzięki Gboard Emoji Kitchen użytkownicy mogą połączyć dwa emotikony, aby utworzyć nowy.

Google oferuje kolekcję tak wielu emotikonów, które można wykorzystać do tworzenia nowych emotikonów i dzielenia się uczuciami z innymi w zabawny i atrakcyjny sposób. Wyniki mashup pozwolą użytkownikom tworzyć mieszane emotikony i dostosowywać je do istniejących emotikonów.

Użytkownicy Androida mogą pobrać Gboard, ustawić go jako domyślną klawiaturę i wybrać Ustawienia > Emoji, naklejki i GIF-y > Sugestie podczas pisania > Emoji. Włącz emotikony, które włączą tę funkcję, aby utworzyć emotikony. Gboard można używać do WhatsApp, LinkedIn, Signal, Google Messages, Telegram, TextNow, Facebook Messenger, Instagram i Twitter.

Anioł Emoji Maker

Anioł Emoji Maker to narzędzie, które pozwala tworzyć osobiste emoji, które są całkowicie bezpłatne i proste w użyciu. Można użyć funkcji internetowego kreatora emoji do BIY emoji, jeśli znudzisz się domyślnymi. To narzędzie zajmuje się tworzeniem profesjonalnych projektów i udostępnianiem ich innym.

Rynek emotikonów twarzy pozwala użytkownikom dostosować dowolną twarz, na przykład twarze znajomych, w celu utworzenia emotikonów. Użytkownicy mogą zmieniać warstwy, powiększać i pomniejszać, przenosić, edytować, kopiować i używać innych komponentów emoji. Narzędzie ma wiele opcji, takich jak niestandardowe rozmiary, radio i regiony przycinania, do tworzenia emotikonów.

Narzędzie do projektowania emoji zawiera unikalne funkcje i przyjazny interfejs użytkownika, co ułatwia dodawanie unikalnych i pięknych komponentów emoji. Obejmuje emoji smutne usta, brwi, stażyę, brodę, nos, ręce, czapki, maskę, okulary, wesołe usta itp. Można również dodać tekst do emoji, tworząc go w dowolnym stylu, kolorze lub rozmiarze i zmieniając go w panelu podglądu.

PiZap

Kreator emotikonów PiZap jest łatwy w użyciu i zawiera kilka komponentów do tworzenia emotikonów. The internetowy twórca emotikonów Narzędzie pozwala użytkownikom wybierać spośród różnych elementów, takich jak usta, nos, włosy, brwi, a nawet dodawać wybrany przez siebie tekst. PiZap jest dostępny na Androida i iOS i pozwala użytkownikom na kreatywne wyrażanie siebie.

Płaska ikona Emoji Maker

Flat Icon zawiera zestawy ikon premium i darmowe, które pozwalają użytkownikom przeglądać wysokiej jakości wektory i zestawy ikon. Zawiera kilka zestawów ikon, takich jak stres w pracy, animowany sprzęt sportowy, infografiki 3D, usługi hotelarskie, luka pokoleniowa, przemysł, planowanie wakacji, treści cyfrowe i gesty rąk, żeby wymienić tylko kilka.

Płaski ekspres do emotikonów zawiera kilka elementów, takich jak kolor emotikonów, oczy, usta, łzy itp. Niestandardowe emotikony pomagają w tworzeniu najbardziej lubianych emotikonów.

Elitarne Emoji

Elitarne Emoji oferuje świetny sposób na wyrażanie pomysłów i emocji w rozmowach. Użytkownicy mogą wykorzystać 2000 naklejek i emotikonów w wysokiej rozdzielczości z 5000 dowcipnych wiadomości, aby wysłać wiadomość przez Messenger, WhatsApp, Instagram itp.

Narzędzie pozwala użytkownikom dołączyć podpis do emotikonów i dodać kilka cech osobowości. Łatwo jest tworzyć animowane obrazy i GIF-y, aby odkryć popularność emotikonów, aby połączyć się z najbliższymi.

Emoji

Emoji ułatwiło wysyłanie zabawnego tekstu z odpowiednim emoji do znajomych, aby rozmowa przebiegała łatwo. Użytkownicy mogą wybierać spośród mnóstwa przedmiotów z szalonymi, losowymi funkcjami, aby tworzyć niepowtarzalne projekty. Umożliwia użytkownikom korzystanie z emotikonów w aplikacjach iMessage i klawiaturach innych firm.

Emojily jest łatwe w użyciu. Wystarczy dotknąć przycisku >, użyć przycisku sklepu z aplikacjami, przejść do szuflady aplikacji w lewym dolnym rogu i dotknąć „+”, a następnie zakładki „Zarządzaj”. Teraz przełącz go na Emojily, aby użyć emotikonów i przeciągnij go do dymków czatu Wiadomości.

Labeley.com

Labeley.com umożliwia użytkownikom tworzenie niestandardowych etykiet online w ciągu kilku minut. Użytkownicy mogą wybrać etykietę, wybrać kształty, wybrać obramowanie, wybrać ilustrację, dodać tekst i gotowe. Labeley.com umożliwia użytkownikom dostosowywanie i projektowanie naklejek lub emotikonów na każdą okazję, taką jak ceremonia, firma, ślub, urodziny, wydarzenie sportowe, a nawet program powrotu do szkoły.

Pozwala użytkownikom tworzyć spersonalizowane emotikony za pomocą obrazów i telefonów, które mogą zintegrować z końcowym wynikiem. Narzędzie online umożliwia również użytkownikom wydrukowanie lub pobranie pliku w celu wykorzystania w dowolnym miejscu. Ma różne kształty, tła, twarze, brwi, akcesoria i tekst, aby nadać mu nowy wygląd.

Emotiyou

Emotiyou animowany generator pomaga tworzyć niestandardowe i animowane emotikony ze zdjęć znajomych, obiektów lub zwierząt. Jest to świetne narzędzie do zaimponowania znajomym lub kontaktom za pomocą spersonalizowanych funkcji, aby nadać mu nowy wygląd. Emotiyou zawiera galerię emotikonów, z których można wybierać.

Boomoji

Boomoji może tworzyć super zabawne postacie 2D, które pozwalają użytkownikom modyfikować oczy, kontur twarzy, brwi, nos i rzęsy. Jest również wyposażony w inne rysy twarzy, aby dodać charakteru do twarzy, tworząc fantastyczne emotikony. Zmień kolor włosów i skórę oraz udoskonal twarz klona. Boomoji ma różne cechy, które nadają twarzy świeży wygląd i pozwalają użytkownikom dzielić się nią z przyjaciółmi.

Zmoji

Jeśli lubisz robić selfie, Zmoji może sprawić, że będziesz się nim bardziej cieszyć, przekształcając swoje selfie w postaci z kreskówek. To świetny sposób na stworzenie niestandardowego awatara społecznościowego, który zawiera wiele naklejek, strojów lub stylów z numerami oraz funkcji rozpoznawania twarzy. Zmoji może łatwo uchwycić twarz, aby zaprojektować kreskówkę, aby stworzyć idealny moment.

Wniosek

Uwolnij swoją wyobraźnię, twórz niestandardowe naklejki, GIF-y lub emotikony i udostępniaj je znajomym na każdą okazję. Te aplikacje mogą pomóc w spakowaniu fantastycznych i znaczących emotikonów, które mogą wyrazić Twoje myśli i uczucia.

x