11 fajnych biurek do gier dla profesjonalnych graczy [2022]

Kto nie lubi grać w gry! Jeśli chodzi o profesjonalne gry, gracze bardzo lubią fajny sprzęt.

Gry stały się dynamicznie rozwijającą się branżą, w której ludzie mogą robić karierę jako programista i gracz. Szał gier osiągnął nowy poziom dzięki kilku grom, takim jak PUBG, Minecraft, Valorant, Counter-Strike i inne gry wieloosobowe. Drużyny biorą udział w konkursach gier na różnych poziomach i wygrywają kilka nagród 💰 też.

Gry, które oferują opcje dla wielu graczy, stały się najbardziej znane, ponieważ ludzie mogą siedzieć w domu i łączyć się za pośrednictwem czatu głosowego ze znajomymi i ludźmi na całym świecie.

Profesjonalni gracze nigdy nie rezygnują ze swojego sprzętu do gier, a najważniejszą rzeczą, której nigdy nie przegapią, jest fajne biurko do gier. Biurko do gier może nie wpływać na ich tabele wyników, ale zdecydowanie chodzi o wrażenia z grania na nim. Kiedy grasz na ergonomicznym biurku gamingowym, to zupełnie inna przyjemność i wygoda. Jeśli włożyłeś już trochę pieniędzy w najlepszy fotel do gier, nie może być nic lepszego niż fajne biurko do gier, które go uzupełni.

Kupując biurko do gier, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, aby uzyskać najlepsze. Niektóre czynniki obejmują wytrzymałość, miejsce na biurku, regulację wysokości, a nawet funkcję podświetlenia RGB.

Opracowaliśmy listę najlepszych biurek do gier, aby ułatwić Ci wybór właściwego. Bez względu na budżet, po przejrzeniu tej listy będziesz w stanie dokonać właściwego wyboru.

Eureka Ergonomia

The Eureka Ergonomiczna Z1-S z pewnością będzie najfajniejszym biurkiem do gier dla profesjonalnych graczy ze względu na swój elegancki wygląd. Aby wiedzieć, że to biurko zostało stworzone specjalnie do gier, jest półka na kontrolery i inne akcesoria oraz uchwyt na kubek.

Przestrzeń na biurku może wyglądać na minimalną w tym biurku do gier w porównaniu do innych dostępnych na rynku, ale z łatwością zmieściłaby się w dwóch monitorach razem. Ten produkt to nie tylko estetyka, ale nogi w kształcie litery Z są dość mocne i stabilne, aby utrzymać ładunek. Oświetlenie RGB jest wyposażone w 8 trybów oświetlenia i 6 różnych kolorów, aby zwiększyć wrażenia graczy. Jest również wyposażony w bardzo dużą podkładkę pod mysz i klawiaturę do gier.

Eureka wierzy w dostarczanie profesjonalnym graczom najwyższej klasy wrażenia z gry ze wszystkimi funkcjami na najwyższym poziomie. Zbuduj własną stację bojową z tym minimalistycznym biurkiem do gier.

pan IRONSTONE

Mr Ironstone nie wyglądałby na najładniejsze biurko do gier, ale jest zdecydowanie skuteczne za cenę, jaką dostajesz. Nogi w stylu R wbudowane w biurko zapewniają wyjątkowe poczucie równowagi, zapewniając pewny chwyt. Blat tego biurka do gier jest dość obszerny, a jego prosta konstrukcja ułatwia wykorzystanie przestrzeni w pokoju, przesuwając ją w dowolny sposób.

Biurko jest wyposażone w haczyk na słuchawki i uchwyt na kubek, co zapewnia lepsze wrażenia z gry, gdy siedzisz tam przez długi czas. Jest wyposażony w laminowany blat, który zapobiega przywieraniu plam do biurka i ułatwia proces czyszczenia.

Jest to lekkie i bardzo przenośne biurko do gier z wystarczającą ilością miejsca, aby umieścić sprzęt do gier, taki jak monitor, klawiatura, mysz i inne.

Thermaltake

Biurko do gier Thermaltake wcale nie jest tani, ale zdecydowanie jest doskonały, który jest dostępny na rynku. Biurko jest wyposażone w dość wyrafinowany system zarządzania kablami i sześć paneli sterowania, które są przydatne w dostosowywaniu czterech programowalnych ustawień poziomu i różnych opcji wyświetlania.

Najlepszą rzeczą w tym fajnym biurku do gier jest oświetlenie RGB, które można zsynchronizować z biurkiem. Dzięki temu biurkowi do gier możesz łatwo zmienić pozycję z pozycji stojącej na siedzącą, naciskając jeden przycisk.

Możesz użyć oprogramowania iTake do sterowania 20 konfigurowalnymi strefami oświetlenia na biurku. Posiada również 8 dynamicznych efektów świetlnych.

ODRODZENIE

Respawn 1000 Gaming Desk został innowacyjnie zaprojektowany, aby zajmować mniej miejsca w Twoim domu lub biurze. Ta minimalistyczna konstrukcja jest wyposażona w uchwyt na kubek, który zapewnia nawodnienie przez cały czas, gdy grasz przez długie godziny. Najbardziej niesamowitą rzeczą w jego ergonomicznej konstrukcji jest to, że zapobiega zawieszaniu nadgarstków pod dowolnym kątem. Regulowane stopki zapewniają większą kontrolę nad tym biurkiem do gier.

Ta innowacyjna konstrukcja jest wyposażona w podwyższone półki na głośniki i monitory, aby uzyskać ulepszone wyjścia audio i wideo. To biurko do gier jest dostępne w dwóch różnych rozmiarach i możesz łatwo dostosować wysokość obu tych biurek do swoich preferencji w grach.

Vitesse

Jeśli całkowicie interesujesz się grami, na pewno skupisz się na zdobyciu wszystkich fajnych akcesoriów i sprzętu, aby poprawić wrażenia z gry. Biurko do gier Vitesse to idealna rzecz, której potrzebujesz do przechowywania wszystkich akcesoriów do gier w jednym miejscu wraz z dodatkowymi urządzeniami peryferyjnymi. Wszystko jest starannie zorganizowane, aby Twój sprzęt był w zasięgu ręki.

Biurko składa się z uchwytu na kubek i haczyka na słuchawki po przeciwnych stronach. Jest również wyposażony w wytrzymały stojak, który służy do przechowywania kontrolerów, który można umieścić w dowolnym miejscu na biurku. Najbardziej innowacyjną rzeczą w tym biurku do gier jest dostępność czterech portów ładowania, aby uzyskać łatwy dostęp do ładowania.

Możesz ustawić wiele monitorów na tym biurku, nie martwiąc się o zwinięcie całej konfiguracji. Konstrukcja w kształcie litery T nie jest najlepsza dla biurek do gier, ale z pewnością wykona Twoją pracę. To wysokiej jakości biurko jest wyposażone w powlekaną stalową ramę, która zapewnia stabilność podczas gry.

atlantycki

The Biurko Atlantic Original został zaprojektowany specjalnie dla graczy, aby zwiększyć ich wrażenia z gry. Najbardziej niesamowitą rzeczą jest to, że ma wiele funkcji spakowanych na małym biurku. Biurko jest wyposażone w uchwyt na kubek, tacę na akcesoria przydatne do umieszczania telefonów, tabletów lub innych rzeczy, 2 tace do ustawienia dwóch głośników oraz system zarządzania kablami.

System zarządzania kablami sprawia, że ​​cała konfiguracja wygląda na uporządkowaną i schludną. Rama ze stalowego pręta jest solidna i wystarczająco trwała, aby poradzić sobie z konfiguracją. Możesz dostać to fajne biurko do gier w bardzo przystępnej cenie.

Brak miejsca na biurku to jedyna wada tego biurka do gier. Jeśli masz konfigurację wielu dużych monitorów, możesz skorzystać z dwóch opcji. Pierwszym z nich jest zdejmowanie podwyższonej podstawy monitora, a drugim mocowanie obu monitorów za pomocą zacisku.

Kuguar Mars

Biurko do gier Cougar Mars jest solidne i trwałe, a jego całkowity montaż zajmuje mniej czasu. Po złożeniu tego biurka do gier z solidną stalową ramą możesz łatwo dostosować wysokość zgodnie z wygodą dzięki trzem dostępnym poziomom ręcznym.

Efekty świetlne RGB i doskonały design zapewniają całkowicie niesamowite wrażenia z gry. Blat biurka z włókna węglowego zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby z łatwością ustawić dwa 27-calowe monitory, a także inny sprzęt do gier na górze. Zakrzywione krawędzie i zaokrąglone rogi są bardzo przydatne, ponieważ Twoje nadgarstki nie będą już zwisać pod dziwnymi kątami.

Paski oświetleniowe RGB można zsynchronizować, łącząc je z płytą główną komputera. Pomaga również zoptymalizować system zarządzania kablami dzięki łatwemu dostępowi do portów audio i portów USB.

AuAg

Biurko do gier AuAg ma absolutnie ogromną powierzchnię, aby z łatwością ustawić cały sprzęt do gier. Całe biurko jest taktowane 3-milimetrową wodoodporną tkaniną, która może służyć również jako podkładka pod mysz. Proces czyszczenia tego biurka jest dość prosty, ponieważ każdy płyn spływałby prosto z biurka.

Wraz ze wzrostem odległości nóg od góry pojawiają się problemy związane ze stabilnością. Mimo to nie będziesz musiał stawić czoła takiemu problemowi, ponieważ biurko do gier AuAg jest wyposażone w regulowane nóżki do pracy nawet na nierównych podłogach. Na tym biurku bez problemu zmieścisz trzy monitory. Estetyka prezentuje się znakomicie ze względu na czerwone linie rozpryskujące się na stonowanym czarnym topie.

Możesz całkowicie skupić się na graniu, ponieważ na biurku nie będzie bałaganu, nawet jeśli grasz przez długie godziny. Zaczep na słuchawki i uchwyt na kubek przydadzą się, gdy długo siedzisz w tym samym miejscu.

Eureka Electric

Jeśli chodzi o ergonomiczną konstrukcję w połączeniu z innowacjami, otrzymujesz Eureka elektryczne stojące biurko do gier. Każdy woli grać na różnych wysokościach, dlatego Eureka wymyśliła programowalne ustawienia, aby ustawić 4 ustawienia pamięci wysokości. Możesz łatwo przełączyć się na idealną wysokość za pomocą tych wstępnie ustawionych przycisków.

Kontrolowane oświetlenie RGB tworzy relaksującą atmosferę gry i zapewnia kuszące wrażenia podczas grania. Możesz zsynchronizować oświetlenie z różnymi opcjami, takimi jak sześć pojedynczych kolorów, losowe światła RGB, a nawet oświetlenie stroboskopowe. Biurko ma wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić wiele monitorów, klawiatur, myszy i innego sprzętu do gier, o którym możesz pomyśleć. Jest wyposażony w w pełni zakrytą podkładkę pod mysz oraz specjalną półkę na klawiaturę, aby grać płynnie.

Do przechowywania otrzymujesz stojak do rozmieszczenia kontrolerów do gier, 4 porty USB do ładowania, uchwyt na kubek, podwójne stojaki na słuchawki i uchwyt na gniazdo. Duże przelotki do zarządzania kablami ułatwiają ułożenie wszystkich przewodów i stworzenie czystej konfiguracji do gier.

Konstrukcja została zbudowana z połączenia projektu konstrukcyjnego i solidnej nośności. Przy budowie tego projektu nie ma kompromisów z estetyką. Wspornik ramy ze stali węglowej jest pokryty metaliczną powłoką, która zapobiega rdzewieniu, a także zapewnia gładkie wykończenie.

Duże biurko do gier

Jeśli lubisz ostre gry i strumieniowanie, potrzebujesz fajnego biurka do grania, aby siedzieć przez długie godziny. To idealne biurko do gier firmy Mr IRONSTONE, które zostało zaprojektowane specjalnie dla graczy, aby mogli skonfigurować swój sprzęt. Na tym biurku możesz z łatwością ustawić trzy monitory do gier.

Biurko jest wyposażone w haczyk na słuchawki, uchwyt na kubek i 3 otwory do zarządzania kablami, aby uporządkować okablowanie. Dzięki eleganckiemu i nowoczesnemu wzornictwu zapewnia komfortowe wrażenia z gry. Dzięki laminowanej powierzchni jest ono dość łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu jest wodoodporne. Nawet jeśli grasz na nierównym terenie, solidna konstrukcja zapewni Ci doskonałe wrażenia z gry.

ToughDesk 500L RGB

Stacja bojowa ToughDesk to biurko do gier w kształcie litery L, którego wysokość można regulować elektrycznie. Cyfrowy wyświetlacz może być używany do wyświetlania dokładnych ustawień wysokości, a także można ustawić 4 wysokości w ustawieniach pamięci, aby wygodnie przełączać się między nimi.

Stalowa rama została zaprojektowana z myślą o większej trwałości i stabilności podczas grania. Inteligentne zarządzanie kablami jest możliwe dzięki systemowi półek do zarządzania kablami, aby utrzymać porządek i porządek w przestrzeni gier. Główne biurko jest wyposażone w podkładkę pod mysz RGB, a biurko boczne jest wyposażone w podkładkę pod mysz bez RGB.

Za pomocą oprogramowania iTake Engine możesz łatwo skonfigurować efekty świetlne oraz ich regulację jasności i szybkości. Zsynchronizuj cały ekosystem z tym oprogramowaniem. Biurko jest również kompatybilne z TT RGB Plus, aby bezproblemowo koordynować konfiguracje kolorów RGB w całym ekosystemie gier.

Wniosek

Jeśli zajmujesz się poważnymi grami, to jest to znacznie więcej niż tylko ustawienie fajnych świateł LED na swoim miejscu. Wysokiej jakości i fajne biurko do gier nie tylko poprawia wrażenia z gry, ale również sprawia, że ​​Twoje miejsce wygląda bardziej elegancko i przyjemnie się gra. Dlatego nadszedł właściwy czas, aby spędzić go na biurkach do gier, aby zapewnić komfortową rozgrywkę.

x