11 generatorów listów motywacyjnych AI upraszczających proces ubiegania się o pracę

Czy przechodzisz przez proces poszukiwania pracy, szukasz nowych możliwości zatrudnienia, ale zastanawiasz się, jak wyróżnić siebie i swój profil jako najlepszych?

Oprócz twoich umiejętności, życiorysy i listy motywacyjne odgrywają ogromną rolę w uzyskaniu oddzwonienia od zespołu rekrutacyjnego, ponieważ działają jako pierwsze wrażenie i otwierają drzwi, abyś był bliżej zabezpieczenia wymarzonej pracy.

Statystyki wskazują, że 49% menedżerów ds. rekrutacji uważa, że ​​dobry list motywacyjny przekonuje ich do rozmowy z kandydatem słabym, a 33% z nich uważa, że ​​dobry i robiący wrażenie list motywacyjny może podnieść pozycję słabego kandydata i wpłynąć na silnego kandydata, jeśli w przypadku wysyłają złe listy motywacyjne.

Więc w obliczu stresu związanego z zatrudnieniem, w jaki sposób możesz stworzyć mocny list motywacyjny, który pomoże ci przejść tę rozmowę kwalifikacyjną?

W tym miejscu do gry wchodzą generatory listów motywacyjnych AI, aby złagodzić stres i dostarczyć listy motywacyjne, które odpowiadają oczekiwaniom rekrutera.

W tym artykule dowiemy się więcej o liście przewodnim AI i przyjrzymy się niektórym z najlepszych narzędzi do tworzenia listów motywacyjnych AI, których możesz użyć, aby przyspieszyć swoją karierę.

Co to jest generator listów motywacyjnych AI?

Generator listów motywacyjnych AI wykorzystuje algorytmy oparte na sztucznej inteligencji do automatycznego tworzenia spersonalizowanych, dostosowanych i przekonujących, aby ułatwić pracę osobom poszukującym pracy.

Gdy podasz w narzędziu swoje dane, takie jak odpowiednie umiejętności, doświadczenie, tytuł stanowiska, nazwę organizacji i kwalifikacje, generatory listów motywacyjnych AI wygenerują listy motywacyjne dostosowane do konkretnego podania o pracę, o które chcesz się ubiegać.

Ten proces znacznie skraca czas pisania imponujących listów motywacyjnych, zwłaszcza w przypadku ubiegania się o wiele stanowisk.

W ten sposób generatory listów motywacyjnych AI to wysoce efektywne czasowo i wydajne narzędzia, które automatyzują proces tworzenia profesjonalnych i spersonalizowanych listów motywacyjnych.

Jeśli brzmi to kusząco, oto lista najlepszych generatorów listów motywacyjnych AI do wyboru z puli dostępnych opcji.

CoverDoc.AI

CoverDoc.AI to generator wideo oparty na sztucznej inteligencji, który pomaga przyspieszyć proces tworzenia spersonalizowanych listów przewodnich 10 razy szybciej.

Generuje listy motywacyjne jasnym i zwięzłym pismem z mniejszą liczbą błędów gramatycznych i bierze pod uwagę wgląd w firmę. To z kolei pomaga ci, jako osobie poszukującej pracy, poświęcić więcej czasu na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej lub doskonalenie swoich umiejętności i mniej stresować się napisaniem atrakcyjnego listu motywacyjnego.

Wszystko, co musisz zrobić, aby wygenerować listy motywacyjne za pomocą tego narzędzia, to:

 • Wprowadź podstawowe informacje o stanowisku, takie jak nazwa firmy, stanowisko i opis, a także preferowany styl pisania i link do swojego profilu na LinkedIn.
 • Po wprowadzeniu tych danych CoverDoc.AI zrobi swoje i wyśle ​​spersonalizowany list motywacyjny bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail.
 • Na koniec możesz edytować wersję roboczą listu motywacyjnego i dopracować go zgodnie ze swoimi unikalnymi wymaganiami.

I to wszystko; przy minimalnym wysiłku przygotujesz swój list motywacyjny w mgnieniu oka. Co więcej, to narzędzie pozwoli Ci zaoszczędzić czas na badaniu spostrzeżeń firmy, takich jak ich wyniki finansowe lub docelowe produkty, ponieważ automatycznie przechwytuje te dane.

Rezi

Rezi to jedno z najbardziej profesjonalnych i potężnych narzędzi do listów motywacyjnych opartych na sztucznej inteligencji, z ponad 315 tysiącami użytkowników i oferującym kandydatom do pracy 62% skuteczność.

Zapewnia repozytorium 255 gotowych próbek listów motywacyjnych, dzięki czemu osoby poszukujące pracy mogą rozpocząć proces tworzenia listów motywacyjnych.

Oto, w jaki sposób Rezi pracuje nad generowaniem dostosowanych i dostosowanych listów motywacyjnych:

 • Zachęca Cię, abyś najpierw wygenerował CV ukierunkowane na opis stanowiska, ułatwiając narzędziu odniesienie się do Twoich doświadczeń w CV i tego, jak najlepiej pasują do stanowiska podczas generowania listów motywacyjnych.
 • Następnie zachęca do wprowadzenia danych firmy i konkretnych wyróżnień, takich jak umiejętności i wyróżnienia stanowiska.
 • Po wprowadzeniu tych danych po kliknięciu „AI Writer Ready” Rezi wygeneruje dostosowany list motywacyjny w ciągu kilku sekund.

Dlatego Rezi jest doskonałym narzędziem, jeśli szukasz generatora listów motywacyjnych oferującego szablony listów motywacyjnych, które ułatwią projektowanie listów motywacyjnych spełniających wymagania rekrutera.

Wznów AI

ResumAI to kolejny potężny i łatwy w obsłudze generator listów motywacyjnych AI, który oferuje ponad 350 rzeczywistych darmowych i premium szablonów CV, umożliwiających dostosowanie CV i listów motywacyjnych do własnych potrzeb.

Wymaga podania istniejącego CV jako punktu wyjścia oraz wprowadzenia danych osobowych i szczegółowych oraz informacji związanych z pracą. Pomaga to narzędziu wyróżnić Twoje kluczowe umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie pasujące do stanowiska, którego szukasz.

Po wprowadzeniu tych informacji, w tym doświadczenia zawodowego i wykształcenia, ResumAI wygeneruje wiele wersji listu motywacyjnego jednym kliknięciem, podkreślając punkty, które najlepiej pasują do pożądanego stanowiska.

Dlatego ResumAI to elegancki, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika generator listów motywacyjnych, który sprawia, że ​​tworzenie niestandardowych listów motywacyjnych jest bezproblemowe.

List motywacyjny Simple.ai

List motywacyjny Simple.ai pomaga bez wysiłku generować unikalne i specyficzne dla stanowiska pracy listy motywacyjne.

To narzędzie do listu motywacyjnego AI jest wyjątkowe spośród innych narzędzi wymienionych na liście. Przeszukuje około 188 miliardów punktów danych, aby uzyskać istotne informacje dla konkretnego stanowiska, takie jak oczekiwane i wysoko cenione umiejętności i osiągnięcia w konkretnej firmie.

W ten sposób po wprowadzeniu tytułu i opisu stanowiska generuje imponujące listy motywacyjne, które wyróżniają Cię na tle innych aplikacji.

Należy jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do wielu innych generatorów listów motywacyjnych AI, to narzędzie nie bierze pod uwagę Twojego CV, umiejętności ani wcześniejszego doświadczenia w celu wygenerowania spersonalizowanych listów motywacyjnych.

KickResume

Kickresume jest zasilany przez model GPT-4 OpenAI, który wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego (ML) do tworzenia listów motywacyjnych przypominających ludzi.

Jeśli masz problemy z pisaniem lub masz blokadę pisarską, narzędzie Kickresume jest idealne do stworzenia pierwszej wersji listu motywacyjnego za pomocą jednego kliknięcia.

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu podać stanowisko, na które chcesz aplikować, i kliknąć „Użyj AI Writer”, aby wygenerować unikalny list motywacyjny. Ponadto zapewnia również ponad 35 konfigurowalnych i przyjaznych dla ATS szablonów listów motywacyjnych zaprojektowanych przez profesjonalny zespół ekspertów.

Oprócz generowania listów motywacyjnych, Kickresume pomaga również generować CV, budować strony internetowe, sprawdzać i porównywać CV z bazą danych udanych CV oraz sprawdzać CV lub listy motywacyjne, aby wyeliminować głupie błędy gramatyczne.

Możesz także użyć tego narzędzia na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, aby generować listy przewodnie w podróży.

List motywacyjny AI

List motywacyjny AI to doskonałe narzędzie do tworzenia profesjonalnych i spersonalizowanych listów motywacyjnych w dowolnym języku.

Musisz przesłać swoje CV i przekonwertować je na tekst lub wprowadzić tekst CV i wstępne informacje, w tym styl pisania, opis stanowiska, nazwę firmy i umiejętności, na których chcesz się skupić.

Po wprowadzeniu tych informacji możesz wygenerować wiele wersji listu motywacyjnego i powtarzać dane wyjściowe, aż będziesz zadowolony z końcowego wyniku.

Najlepszą częścią Listu przewodniego AI jest to, że zapewnia najwyższą prywatność danych i nie przechowuje żadnych informacji, które podajesz na swoich serwerach, w tym nazw Twoich lub firmy.

LazyApply

LazyApply to darmowy generator listów motywacyjnych oparty na sztucznej inteligencji, który pomaga łatwo tworzyć przekonujące listy motywacyjne.

Pozwala wybierać spośród ponad 20 tonów, w tym pokornych, przekonujących, doceniających, formalnych, przemyślanych i inspirujących, aby pomóc Ci wygenerować listy przewodnie, które najlepiej pasują do Twojego tonu.

Ponadto wymaga danych osobowych, takich jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące stanowiska, takie jak stanowisko, nazwa firmy i nazwisko osoby rekrutującej, do której chcesz wysłać list motywacyjny. Wszystkie te parametry są obowiązkowe.

Składa się również z kilku nieobowiązkowych lub opcjonalnych parametrów, w tym twoich umiejętności, miejsca pracy i rodzaju roli, takiej jak pełny etat, część etatu lub staż.

Ponadto LazyApply oferuje również bezpłatne szablony listów motywacyjnych w oparciu o określoną organizację lub stanowisko, takie jak list motywacyjny Amazon, list motywacyjny programisty front-end i list motywacyjny menedżera produktu itp.

Tak więc, bez względu na to, do jakiej firmy chcesz aplikować lub na jakie stanowisko, LazyApply to najlepszy i łatwy w użyciu generator listów motywacyjnych AI, który możesz wypróbować podczas ubiegania się o stanowisko.

listonosz

Postlander to generator listów motywacyjnych wykorzystujący sztuczną inteligencję, który wykorzystuje technologię ChatGPT do generowania spersonalizowanych listów motywacyjnych w kilka sekund.

Gdy wpiszesz opis stanowiska, prześlesz swoje CV lub połączysz swój profil LinkedIn z Postlanderem, automatycznie wygeneruje on spersonalizowane listy motywacyjne, w 100% dopasowane do Twojej oferty pracy i umiejętności CV.

Twierdzi, że uzyskał wynik 94% treści generowanych przez ludzi w narzędziach wykrywających AI, oferując superspersonalizowane, niestandardowe i unikalne dla Ciebie listy motywacyjne.

Tych listów motywacyjnych generowanych przez sztuczną inteligencję możesz używać na różnych stanowiskach, w tym na pełny etat, dorywczo, w niepełnym wymiarze godzin, na stażach i jako freelancer.

Oprócz generatora listów motywacyjnych AI, Postlander oferuje inne kluczowe narzędzia specyficzne dla aplikacji, takie jak systemy śledzenia aplikacji (ATS), optymalizacja CV i rozmowa kwalifikacyjna, kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich rzeczy potrzebnych do skutecznego przygotowania aplikacji o pracę.

Twój list motywacyjny

YourCoverLetter to kolejny wiarygodny generator listów motywacyjnych AI, który oferuje łatwe i szybkie rozwiązanie do generowania listów motywacyjnych w kilka sekund.

To narzędzie jest całkowicie bezpłatne i może Cię zatrudnić w niektórych z czołowych światowych firm, takich jak Google, Amazon, PnG i Uber.

Oto kroki, które należy wykonać, aby wygenerować spersonalizowane i profesjonalne listy motywacyjne za pomocą tego narzędzia:

 • Najpierw musisz przesłać swoje CV w formacie PDF i podać podstawowe informacje o ofercie pracy.
 • Następnie generator YourCoverLetter AI analizuje Twoje CV za pomocą sztucznej inteligencji, aby wyodrębnić kluczowe spostrzeżenia i informacje. Tutaj możesz również dodać dodatkowy kontekst dotyczący swojego doświadczenia, na przykład najważniejsze umiejętności, pasję i historię zatrudnienia.
 • Następnym krokiem jest podanie szczegółów stanowiska, w tym opisu stanowiska, nazwy organizacji i innych. Może również zawierać logo firmy, o którą się ubiegasz, jeśli podasz prawidłowy link, dzięki czemu Twój list motywacyjny będzie bardziej atrakcyjny i wyjątkowy niż inne.
 • Po wprowadzeniu wszystkich tych informacji narzędzie ostatecznie generuje spersonalizowane listy motywacyjne, podkreślając Twoje mocne strony i umiejętności, dzięki którym jesteś lepiej dopasowanym kandydatem na dane stanowisko.

Możesz edytować ostateczny wynik listu motywacyjnego lub wyeksportować go jako PDF.

Kariera

Careered umożliwia bezpłatne utworzenie listu motywacyjnego w kilka sekund.

Musisz po prostu podać dwie podstawowe rzeczy lub wymagania: swoje CV i ofertę pracy. Tak, możesz wkleić całą ofertę pracy i kopię swojego CV, a Careered przygotuje dla Ciebie list motywacyjny.

Chociaż jest darmowy, Careered nie jest tak zaawansowany jak inne generatory listów motywacyjnych AI, ponieważ nie uwzględnia tonu głosu ani szablonów ofert, przez co listy motywacyjne są mniej spersonalizowane niż inne narzędzia.

CoverPro AI

CoverPro AI to rozszerzenie przeglądarki Chrome, które analizuje Twoje CV i ofertę pracy w celu wygenerowania profesjonalnego, dostosowanego i specyficznego dla stanowiska listu motywacyjnego dla każdego ogłoszenia o pracę w Internecie.

Oto jak używać tego rozszerzenia Chrome:

 • Najpierw prześlij swoje CV do narzędzia.
 • Przejdź do żądanej oferty pracy online lub na dowolnej platformie z ofertami pracy.
 • Kliknij przycisk na rozszerzeniu Chrome.
 • Wygeneruje dostosowany list motywacyjny, który możesz skopiować do schowka lub pobrać jako plik PDF.

Dlatego CoverPro AI to świetne bezpłatne narzędzie do generowania listów motywacyjnych za pomocą sztucznej inteligencji i eliminowania procesu ręcznego pisania i burzy mózgów w celu stworzenia listu motywacyjnego, gdy w przeciwnym razie mógłbyś poświęcić ten czas na przygotowanie się do właściwej rozmowy kwalifikacyjnej.

Wniosek

Profesjonalne listy motywacyjne są nadal aktualne w 2023 roku. Są jednym z najważniejszych aspektów podania o pracę, który może zapewnić przewagę konkurencyjną aplikacji i zwiększyć szanse na wybór.

Tak więc, jeśli szukasz pracy lub chcesz zmienić firmę swoich marzeń, generatory listów motywacyjnych AI wspomniane w tym artykule mogą pomóc przyspieszyć ten proces lub stworzyć spersonalizowane i unikalne listy motywacyjne, które pomogą Ci zdobyć tę pracę.

Sprawdź więc funkcje narzędzia do listów motywacyjnych AI i wybierz przyjazny dla użytkownika, bezpieczny, zaawansowany i wiarygodny generator listów motywacyjnych, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Powodzenia!

Następnie możesz również zbadać, jak napisać przekonujący list motywacyjny.