11 najlepiej zarządzanych hostingów WooCommerce dla Twojego sklepu internetowego

Założenie sklepu internetowego stało się tak proste, jak założenie bloga. Narzędzia i technologia ewoluowały do ​​tego stopnia, że ​​wystarczy pomysł na produkt i można założyć sklep internetowy w jeden dzień.

Nadal masz do czynienia z kwestiami prawnymi, takimi jak uporządkowanie podmiotu gospodarczego, ale nawet ten aspekt sprzedaży online staje się z dnia na dzień łatwiejszy.

W przypadku sprzedawców cyfrowych po raz pierwszy trudniej będzie zdecydować, z której platformy eCommerce skorzystać. Obecnie na rynku jest ich tak wiele, że zrozumienie, co sprawia, że ​​każdy z nich jest inny, może być mylące.

WooCommerce – który jest zintegrowany bezpośrednio z WordPress – istnieje od dekady i okazał się jedną z najbardziej niezawodnych platform eCommerce na świecie. Z łatwością konkuruje z platformami takimi jak Shopify, Magento, BigCommerce czy Weebly. A oto dlaczego.

Na zawsze wolny.

Jednym z powodów, dla których WooCommerce jest tak popularny wśród sprzedawców internetowych, jest to, że jest całkowicie darmowy. Podobnie jak WordPress, który jest kręgosłupem tej platformy eCommerce. Poza kosztami hostingu, prowadzenie zarówno WordPressa, jak i WooCommerce jest całkowicie bezpłatne.

Oczywiście, są związane z tym koszty zewnętrzne, takie jak hosting strony internetowej i procesor płatności kartą kredytową – ale koszty te pozostają stosunkowo niskie, nawet jak na nowoczesne standardy.

A biznesplan od Shopify przywróci Ci około 79 USD miesięcznie, przy połowie elastyczności, jaką zapewnia WooCommerce.

Wreszcie, WooCommerce obsługuje wtyczki innych firm, podobnie jak sam WordPress. Oznacza to, że możesz uzyskać setki darmowych rozszerzeń WooCommerce od oficjalne repozytorium wtyczek.

Możesz wybierać spośród wtyczek typu „wszystko w jednym”, takich jak Plecak odrzutowy, które radykalnie poprawiają bezpieczeństwo i ochronę Twojej witryny. I możesz iść z czymś takim jak Wzmacniacz – wtyczka, która dodaje ponad 100 narzędzi marketingowych, które możesz wykorzystać do promocji nowo utworzonego sklepu internetowego.

Jest także oficjalny sklep z rozszerzeniami od WooCommerce – wiele wtyczek wymienionych w tym sklepie nie jest darmowych, ale może zapewnić znacznie głębszą personalizację Twojego sklepu internetowego.

Jak założyć sklep internetowy?

Dobra, teraz wiesz trochę więcej o WooCommerce i dlaczego może to być dobry wybór dla Twojego pierwszego sklepu internetowego. A więc, jak właściwie założyć swój sklep internetowy za pomocą WooCommerce?

Jednym z powodów, dla których WordPress jest tak popularny, jest jego prostota. Nie ma żadnych dodatkowych „gałek” ani „zadań”, które musisz wykonać, aby uruchomić stronę internetową, to samo dotyczy WooCommerce. Na początek będziesz potrzebować dwóch rzeczy:

 • Konto hostingowe.
 • Aktywna instalacja WordPressa.

Na szczęście ten artykuł dotyczy tego. Zaletą wyboru platformy hostingowej WooCommerce jest to, że będziesz mieć bardzo mało do zrobienia w zakresie zarządzania technicznego.

Firmy hostingowe WooCommerce wymienione w tym artykule zapewniają zarówno konto hostingowe, jak i aktywną instalację WooCommerce. Ponadto będziesz mieć dostęp do niezawodnego systemu wsparcia, w którym możesz zadawać pytania lub wyrażać swoje obawy.

Jeśli miałbyś to zrobić ręcznie, najlepszym zasobem będzie oficjalna dokumentacja WooCommerce. W obecnej formie instalację WooCommerce na istniejącej witrynie WordPress można wykonać za pomocą kilku kliknięć. Spójrz tutaj:

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do Wtyczki -> Dodaj nowy i wyszukać WooCommerce. Następnie możesz postępować zgodnie z instrukcjami instalacji i pobrać je stamtąd. Tak czy inaczej, przyjrzyjmy się bliżej opcjom zarządzania hostingiem WooCommerce!

Nadmiar

Nadmiar to rodzinna marka LiquidWeb – marka hostingowa, która istnieje od początków sieci. Wiadomo, że LiquidWeb ma specjalistów od WordPressa, takich jak Chris Lema po ich stronie, więc od samego początku jesteś w dobrych rękach.

Jedną z rzeczy, które Nexcess robi bardzo dobrze, jest integracja z zewnętrznymi narzędziami i platformami. Pod koniec dnia będziesz potrzebować dodatkowych narzędzi, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż.

Co więcej, otrzymujesz również zarządzany hosting. Oznacza to, że zawsze, gdy masz pytanie lub potrzebujesz pomocy – zawsze znajdzie się przynajmniej jedna osoba wspierająca, która poda Ci pomocną dłoń.

Jako początkujący będziesz chciał zacząć od planu Starter. Ostateczna cena rocznej subskrypcji wynosi około 190 USD rocznie. Daje to 30 GB przestrzeni dyskowej, 500 zamówień na godzinę i ponad 3 TB miesięcznej przepustowości. Są to idealne specyfikacje dla każdego nowego sklepu internetowego.

Dodatkowo plan Starter jest uzupełniony o następujące narzędzia i wtyczki:

 • AffiliateWP + Bezpośrednie śledzenie linków
 • Samouczki WP101 WooCommerce
 • Kompresja obrazu (przez Jetpack Free)
 • Astra Pro
 • Lazy loading obrazu (przez Jetpack Free)
 • Faktury PDF i dokumenty dostawy Rozszerzenie WooCommerce
 • WP All Import Pro dla WooCommerce
 • Bramka płatności Stripe
 • iThemes Security Pro

Ważną cechą oferowaną przez Nexcess jest jego Monitor wyników sprzedaży. Ta funkcja śledzi Twoją przeszłą sprzedaż, wykorzystuje różne modele do przewidywania przyszłej sprzedaży i ostrzega w przypadku odchyleń.

Aby skorzystać z tej funkcji, musisz aktywować Monitor wydajności sprzedaży WooCommerce na swoim pulpicie nawigacyjnym.

Dostęp do nich uzyskasz po sfinalizowaniu rejestracji. Dodatkowe plany (Creator, Standard, Growth, Enterprise) zawierają jeszcze więcej takich narzędzi i wtyczek. Ogólnie rzecz biorąc, Nexcess przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców. Będziesz mieć wszystko, co niezbędne do uruchomienia sklepu internetowego od pierwszego dnia.

Kinsta

Kinsta jest w pewnym sensie dźwignią wszystkich transakcji, jeśli chodzi o rozwiązania hostingowe. Ich usługi hostingowe obejmują zarówno hosting osobisty premium, jak i bardziej skomplikowane rozwiązania, takie jak wysokowydajny hosting WooCommerce.

Na wyższych szczeblach sklepów WooCommerce masz do czynienia z wieloma żądaniami i przetwarzaniem danych, co oznacza, że ​​możliwości Twojego dostawcy hostingu są ważniejsze niż kiedykolwiek.

W tym miejscu dostawcy hostingu, tacy jak Kinsta, najbardziej błyszczą.

Przyjrzyjmy się niektórym powodom wyboru dostawcy usług hostingowych o wysokiej wydajności:

Badania stale pokazują, że powolny sklep eCommerce jest głównym powodem słabych wyników sprzedaży. Czasami ma to związek ze źle zoptymalizowanymi obrazami, a innym razem ze słabą wydajnością serwera od dostawcy usług hostingowych. W związku z tym Kinsta oferuje narzędzia i gwarancję, że Twój sklep WooCommerce zawsze będzie działał do końca.

Plan Starter kosztuje około 35 USD miesięcznie i obejmuje wszystko, od konfiguracji sklepu WooCommerce, przez certyfikaty SSL, po najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa. Możesz stopniowo ulepszać swój plan w miarę wzrostu popularności sklepu i zapotrzebowania na zasoby.

Cloudways

Cloudways zapewnia zgrabną równowagę między przystępną ceną a doskonałą funkcjonalnością zarządzanego hostingu WooCommerce. Wysoce zoptymalizowane pod kątem wydajności i skalowalności witryny WooCommerce hostowane na Cloudways charakteryzują się najkrótszym czasem ładowania strony.

Pomimo tych intensywnych błyskawic, pozostaje opłacalnym rozwiązaniem dzięki modelowi Pay-As-You-Go, który pobiera opłaty tylko za zużyte zasoby. (Pochodzi z bezpłatny 3-dniowy okres próbny a także z pakietem e-commerce!) A konfiguracja i uruchomienie serwera na Cloudways jest zbyt łatwe. Mantrę intuicyjnej Platformy można podsumować w ten sposób: kliknij i idź. Oznacza to, że nawet użytkownicy bez najmniejszego zrozumienia technicznych aspektów, takich jak kodowanie, mogą z łatwością manewrować swoimi aplikacjami i witrynami.

Lub zamiast konfigurować od nowa, możesz przenieść istniejącą aplikację do witryny. Nie ma problemu – inżynierowie Cloudways mogą to zrobić bezpiecznie za Ciebie bez konieczności przechodzenia aplikacji w tryb offline. A pierwsza migracja jest bezpłatna!

Gdy znajdziesz się na samej platformie, możesz szybko skorzystać z niektórych jej ekscytujących korzyści:

 • Zoptymalizowana wydajność: własny niestandardowy stos Cloudways obejmuje NGINX, Apache, MySQL/MariaDB i PHP-FPM i zwiększa wydajność nawet podczas dużego ruchu. Wtyczka Breeze jest preinstalowana w sklepach WooCommerce, aby jeszcze bardziej wzmocnić buforowanie, które jest już wzmocnione dzięki wbudowanym narzędziom, takim jak Memcached, Varnish i Redis.
 • Żelazne bezpieczeństwo: Cloudways bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo, o czym świadczą dedykowane zapory sieciowe chroniące przed nieautoryzowanym logowaniem, bezpłatne certyfikaty SSL dzięki uprzejmości Let’s Encrypt, biała lista adresów IP i wiele innych. Dodatkowo, jeśli prowadzisz więcej niż jeden sklep WooCommerce, wszystkie będą hostowane w izolacji na tym samym serwerze, więc atak na jeden nigdy nie wpłynie na inne.
 • Elastyczność i skalowalność: Cloudways szczyci się swobodą wyboru. Możesz wybierać spośród ponad 60 globalnych centrów danych i wśród 5 najlepszych dostawców hostingu na świecie (DigitalOcean, Amazon Web Services, Google Compute Engine, Vultr i Linode). A gdy Twój sklep jest gotowy do rozwoju, możesz łatwo skalować zasoby serwera.
 • Wyjątkowe wsparcie: Tam, gdzie Cloudways naprawdę przewyższa, jest wsparcie ekspertów, które jest dostępne przez cały rok 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo. Personel pomocy technicznej potrzebuje średnio 2,1 minuty na odpowiedź na zapytanie i 30 minut na jego rozwiązanie i zamknięcie. Aktywna społeczność ekspertów WooCommerce Cloudways dodaje do oficjalnego wsparcia, podobnie jak jego Baza Wiedzy (zestaw zasobów, które pomogą Ci rozwiązać problemy na Platformie).

Zagnieżdżać

Zagnieżdżać pozwala wykorzystać moc Amazon Web Services do Twojego sklepu WooCommerce. Dostępność podstawowych i zaawansowanych planów hostingowych sprawia, że ​​jest ona równie atrakcyjna dla początkujących, jak i dla ekspertów.

Subskrypcje Nestify nie ograniczają liczby odwiedzających witrynę i pozwalają na budowanie nieograniczonej liczby sklepów internetowych.

Sprawdź to demo, aby zobaczyć, jak szybko możesz zacząć:

Poza tym otrzymujesz wiodącą w branży pamięć masową NVMe i masz gwarancję zerowych przestojów, korzystając z bezpłatnych migracji.

Jak więc Nestify wypada na tle konkurencji?

Po pierwsze, uzyskujesz pełną przejrzystość w zakresie krytycznych zasobów (procesor, pamięć RAM itp.). Następnie masz bezpłatny CDN premium, dzięki czemu Twój sklep jest naprawdę międzynarodowy bez powolnego czasu ładowania.

Dodatkowo masz bezpłatny SSL, wsparcie 24×7 oraz codzienne i na żądanie kopie zapasowe.

Wreszcie, możesz wypróbować Nestify za pomocą 7-dniowej bezpłatnej wersji próbnej bez karty kredytowej, a następnie cieszyć się 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

SiteGround

SiteGround jest jedną z najstarszych firm hostingowych działających od początków sieci. A ich sukces rozciąga się na wiele różnych kategorii i wyborów hostingowych. Jeśli chodzi konkretnie o WordPress, SiteGround jest zarówno aktywnym deweloperem motywów i wtyczek, jak i niezawodnym dostawcą hostingu WordPress. Ich wiedza nie ogranicza się do jednego obszaru, co sprawia, że ​​są bezpiecznym wyborem, szczególnie na potrzeby WooCommerce.

Rozpoczęcie pracy z SiteGround jest łatwe. Możesz wybrać rozpoczęcie nowego planu hostingowego, który w większości jest objęty zautomatyzowanym procesem instalacji. Alternatywnie możesz przeprowadzić migrację istniejącej witryny WooCommerce do SiteGround i skorzystać z wielu unikalnych funkcji, które ten dostawca ma do zaoferowania.

Oto niektóre z tych funkcji:

 • Codzienne kopie zapasowe. Twórz kopię swojej istniejącej witryny każdego dnia, aby mieć pewność, że w razie potrzeby będziesz mógł natychmiast przywrócić swój sklep.
 • Ochrona przed spamem oparta na sztucznej inteligencji. SiteGround wykorzystuje nowoczesne technologie sztucznej inteligencji, aby zapewnić, że Twój sklep internetowy pozostanie wolny od spamu i złośliwych robotów.
 • Aktualizacje automatyczne. SiteGround zajmuje się automatyczną aktualizacją instalacji WordPress i WooCommerce, aby zapobiec pozostawaniu w tyle. Obejmuje to również ochronę przed niezamierzonym uszkodzeniem witryny.
 • Bezpłatny certyfikat SSL. Upewnij się, że atakujący o złośliwych zamiarach nie ominie Twojego bezpieczeństwa dzięki bezpłatnemu certyfikatowi SSL — dzięki uprzejmości LetsEncrypt.

Jeśli Twój WooCommerce wymaga więcej zasobów, będziesz mieć możliwość uaktualnienia swojego planu bez przestojów. Ostatnio SiteGround zaczął wykorzystywać Google Cloud Platform, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się siecią o niskim opóźnieniu, aby uzyskać lepszą wydajność na całym świecie.

Silnik WP

Silnik WP to jedna z najbezpieczniejszych i najszybszych platform eCommerce, która pomoże Ci z łatwością zbudować i uruchomić Twój sklep internetowy.

Pozbądź się kłopotów związanych z budowaniem sklepu internetowego, korzystając z przydatnych funkcji, takich jak gotowe do użycia motywy, kreatory konfiguracji, przepisy typu „przeciągnij i upuść” i nie tylko, bez konieczności uczenia się kodowania. Wszystkie te korzyści umożliwiają łatwe dodawanie produktów i treści, nawet jeśli jesteś początkującym.

Oprócz tego funkcja błyskawicznego wyszukiwania pomaga klientom znaleźć żądany produkt. Możesz także przyciągnąć więcej kupujących dzięki funkcjom, takim jak „czy chodziło Ci o” i autouzupełnianiu, dzięki czemu mogą otrzymać odpowiednie produkty.

Pokaż wyjątkowość swojej marki, dodając wysokiej jakości tekst marketingowy do produktów. Edukuj swoich klientów, publikując blogi dla każdej kategorii, utrzymuj je i aktualizuj od czasu do czasu, aby zwiększyć swoją obecność w internecie. Zapewniają 3 witryny w swoim profesjonalnym planie dla Twojego sklepu, bloga i innych zastosowań.

Ta niewiarygodnie szybka platforma jest zoptymalizowana pod kątem szybkości witryny, skalowalności i bezpieczeństwa przy użyciu wiodącej w branży infrastruktury. Automatycznie aktualizują wtyczki i witrynę, dzięki czemu możesz mieć dostęp do najnowszych funkcji i poprawek bezpieczeństwa dla swojego sklepu internetowego.

Jeśli masz witrynę hostowaną w innym miejscu, możesz szybko przeprowadzić migrację swojej witryny za pomocą wtyczki do automatycznej migracji. Po prostu zainstaluj wtyczkę w sklepie internetowym, zweryfikuj transfer i natychmiast przenieś swój sklep do wysokowydajnego silnika WP.

Jesteś całkowicie właścicielem swoich danych i sklepu i nie jesteś ograniczony do jednej platformy lub dostawcy, w przeciwieństwie do rozwiązań o zamkniętym kodzie źródłowym, takich jak Shopify, Squarespace itp.

Niektóre z zawartych tutaj zaawansowanych funkcji to błyskawiczne wyszukiwanie w sklepie z obsługą Elasticsearch, szybka instalacja sklepu startowego, dostęp do SSH, BEZPŁATNE certyfikaty SSL, uprawnienia użytkowników i dzienniki aktywności, wieloskładnikowe uwierzytelnianie haseł, WAF zoptymalizowany pod kątem WordPress, CDN w chmurze, ponad 30 StudioPress motywy, ramy Genesis, witryny do testowania jednym kliknięciem i nie tylko.

Plany hostingowe WP Engine zaczynają się od 30 USD miesięcznie za 1 witrynę, przepustowość 50 GB, wizyty 25 000 i pamięć 10 GB.

DreamHost

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w przestrzeni hostingowej, DreamHost jest jednym z największych i niezależnych dostawców hostingu. W rzeczywistości jest to jedna z polecanych przez WordPressa stron.

WooCommerce i WordPress są skonfigurowane z Twoją witryną wraz z doskonałymi wtyczkami i motywami, które pomogą Ci wejść na łódź. Sprzedaż za pomocą witryny WooCommerce obsługiwanej przez DreamHost, a raczej DreamPress, jest zabawą zarówno dla Ciebie, jak i Twoich klientów, ponieważ zapewnia niesamowicie szybką wydajność witryny dzięki połączeniu buforowania na poziomie serwera i technologii chmury nowej generacji.

DreamHost przechowuje wszystkie pliki na dyskach SSD, aby zapewnić o 200% wyższą wydajność. Gwarantuje 100% dyspozycyjności dzięki wielu centrom danych zlokalizowanym na całym świecie wraz z generatorami awaryjnymi, nadmiarowym chłodzeniem i regularnym monitorowaniem lokalizacji.

DreamPress wykorzystuje bezpieczny WAF, aby zapobiegać złośliwemu oprogramowaniu i innym zagrożeniom internetowym. Zapewnia również kopie zapasowe witryny, aby zapewnić ochronę w przyszłości w przypadku jakichkolwiek zakłóceń.

Dzięki odizolowanym zasobom Twoja witryna może przewyższyć ogromne skoki ruchu i zawsze działać! Zapewniają bezpłatny certyfikat SSL firmy Let’s Encrypt. Pomaga ustalić wiarygodność i przetwarzać płatności bezpośrednio od klientów, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo.

Inne zawarte funkcje to bezpłatne migracje WordPress, inscenizacja 1 kliknięciem, Kreator witryn WP, plan Jetpack, prywatność domeny, konta e-mail, dostęp SFTP, WP-CLI, czat na żywo 24/7 i obsługa biletów.

Skorzystaj z hostingu za jedyne 16,65 USD miesięcznie. Obejmuje 1 witrynę, 100 000 wizyt (bez pamięci podręcznej), wizyty bez pomiaru (z pamięci podręcznej), 30 GB pamięci SSD i wiele innych.

WooCart

WooCart to pierwsza firma na naszej liście, która koncentruje się wyłącznie na zarządzanym hostingu WooCommerce. Marka została pierwotnie wprowadzona na rynek w 2017 roku i od tego czasu odniosła ogromny sukces w zdobywaniu popularności ze względu na charakter funkcji i wsparcia zapewnianego przez zespół WooCart.

Jedną z głównych zalet hostingu zarządzanego jest to, że nie musisz samodzielnie wykonywać żadnych prac konserwacyjnych. W takim przypadku, jeśli zostaniesz klientem WooCart – wszystko, od instalacji po konfigurację, zajmuje się zespół wsparcia WooCart.

Nadal musisz ręcznie dostosować ustawienia witryny i wybrać styl, ale większość ciężkich prac wykonuje się w Twoim imieniu. Ponadto WooCart pomoże bezpłatnie przenieść Twój istniejący sklep WooCommerce (jeśli taki posiadasz) na ich platformę.

Wśród powodów, dla których wybrałeś WooCart jako swój wybór hostingu, wydajność musi być bardzo wysoka na liście. A oto dlaczego:

 • WooCart używa Google Cloud jako swojej usługi hostingu zaplecza. Jest to światowej klasy infrastruktura serwerowa, do której w przeciwnym razie dostęp byłby bardzo ograniczony, chyba że na specjalnie zbudowanych platformach, takich jak WooCart.
 • Skanowanie WooCart i sprawdzanie używanych wtyczek w celu wykrycia potencjalnych wąskich gardeł wydajności. Jeśli zostaną znalezione problemy, możesz je rozwiązać za pośrednictwem zespołu pomocy technicznej lub całkowicie wyłączyć wtyczkę.
 • WooCart automatycznie rozbija (optymalizuje) wszystkie zdjęcia, które dodajesz do swojego sklepu. To stopniowo przeradza się w stałą poprawę wydajności, ponieważ możesz zapewnić szybsze ładowanie stron swoim klientom.

Podstawowy plan sklepu zaczyna się od około 60 USD miesięcznie. Obejmuje to wszystkie wyżej wymienione funkcje, ze skromnym limitem około 50 000 odwiedzających miesięcznie. WooCart nie wyłączy Twojego sklepu eCommerce, jeśli przekroczysz ten limit, ale będziesz musiał rozważyć aktualizację, gdy Twój sklep powiększy się i wzrośnie.

FastComet

FastComet specjalizuje się w różnych rozwiązaniach hostingowych, w tym hostingu WordPress, podstawowego hostingu współdzielonego i oczywiście hostingu WooCommerce. Z perspektywy czasu, co przyciąga ludzi do FastComet, to liczba bezpłatnych funkcji, które zapewniają swoim klientom.

Mianowicie:

 • Bezpłatny transfer domeny od dotychczasowego dostawcy domeny, który obejmuje również bezpłatne roczne odnowienie domeny.
 • Bezpłatny Cloudflare CDN integracja, dzięki której możesz obsługiwać swoją witrynę z lokalizacji najbliższej odwiedzającym Twój sklep.
 • Zarządzane i całodobowe wsparcie techniczne, dostępne bezpłatnie, gdy jest potrzebne.
 • Bezpłatna migracja od istniejącego dostawcy usług hostingowych, jeśli zdecydujesz się przejść na FastComet. Obejmuje to wszystko, od zdjęć po informacje o produktach i wszystko, czego używasz w swoim istniejącym sklepie.

To powiedziawszy, to nie tylko gratisy, które dostajesz, dlaczego FastComet jest popularnym wyborem. To także przystępna cena. Wspólne plany hostingowe zaczynają się już od 10 USD miesięcznie za bardzo skromną liczbę zasobów.

Otrzymujesz przydział do 25 000 odwiedzających miesięcznie, z 15 GB przestrzeni dyskowej i natychmiastowym dostępem do swojego konta. Co więcej, będziesz mieć dedykowany pulpit nawigacyjny konta z oddzielnym dostępem do narzędzi, takich jak cPanel i oczywiście pulpit nawigacyjny WooCommerce.

Jeśli szukasz rozwiązania budżetowego na poziomie podstawowym, nie szukaj dalej niż FastComet. Ich zestaw funkcji i opcji aktualizacji jest na najwyższym poziomie!

Wciskany

Z przystępnymi planami i gwarantowaną wyjątkową wydajnością, Prasowe Hosting WooCommerce korzysta z tej samej sieci, co WordPress.com, która jest najbardziej niezawodna z dostępnych.

Kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, w tym codzienne tworzenie kopii zapasowych, ataki typu brute force i skanowanie złośliwego oprogramowania, a wszystko to dzięki premii Jetpack, która jest dostarczana wraz z hostingiem za darmo.

Migracja to także pestka. Możesz pozwolić zespołowi zrobić to za Ciebie lub skorzystać z wtyczki automatycznej migracji, aby zrobić to samemu w krótkim czasie. Jeśli w dowolnym momencie napotkasz jakiekolwiek trudności lub wątpliwości, ich zespół wsparcia będzie dostępny 24/7, aby Ci pomóc.

Pamiętaj, że cały ich zespół jest wypełniony certyfikowanymi inżynierami WordPress i WooCommerce, więc nie musisz się ani trochę martwić.

GreenGeeks

Założona w 2008 roku i szybko stała się preferowaną opcją hostingu stron internetowych, GreenGeeks obecnie obsługuje łącznie ponad 300 000 stron internetowych. Przy takiej statystyce nie było mowy, żebym mógł pominąć to z listy, szczególnie w przypadku czegoś takiego jak WooCommerce, który wymaga niczego innego niż najlepszej wydajności.

Jest superszybki, przyjazny dla środowiska i jest wyposażony w najnowszą technologię, taką jak CDN, SSD i PHP7, aby utrzymać poziom zaawansowania dla użytkowników. Co więcej, ma zaawansowaną kontrolę bezpieczeństwa, automatyczne aktualizacje i codzienne kopie zapasowe.

Oto niektóre z wielu niesamowitych funkcji ich planu premium, który zapewnia najlepszą wartość:

 • 4-krotny wzrost wydajności
 • Darmowa nazwa domeny
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Transfer danych bez pomiaru

Wybór tej platformy hostingowej zapewni nie tylko wspaniałe wrażenia dla Twojego sklepu internetowego, ale także poczucie zadowolenia, ponieważ stale rekompensuje energię zużywaną przez ich usługi na utrzymanie rzeczy przyjaznych dla środowiska, stąd nazwa GreenGeeks.

Co więcej, ma zespół wsparcia ekspertów 24/7, z którym można się skontaktować, gdy natkniesz się na problem.

Zarządzany hosting WooCommerce: podsumowanie

Istnieje wiele możliwości wyboru profesjonalnego i niezawodnego hostingu dla sklepów WooCommerce. Ostatecznie sprowadza się to do Twoich konkretnych potrzeb i preferencji. Każdy dostawca usług hostingowych ma unikalną przewagę lub specjalizację, którą jest w stanie zapewnić swoim klientom. I na tym głównie będziesz opierać swoją ostateczną decyzję.

To zestawienie najlepiej zarządzanych usług hostingowych WooCommerce obejmuje zarówno dostawców na poziomie podstawowym, jak i profesjonalne usługi wysokiej klasy.

x