iOS

11 najlepszych aplikacji do chłodzenia telefonu na Androida i iOS

Udostępnij teraz w social media:

Bez względu na to, z jakim urządzeniem elektronicznym masz do czynienia, ogrzewanie jest zawsze dużym problemem, zwłaszcza jeśli chodzi o telefony komórkowe. Wydłużone godziny użytkowania powodują przegrzewanie się wielu zestawów mobilnych ze względu na wyższe obroty wentylatorów procesora, co może bezpośrednio wpłynąć na żywotność urządzenia i spowodować wypalenie sprzętu urządzenia. Zwykle dzieje się tak z powodu złego zarządzania aplikacjami przez telefony, na których aplikacja lub proces działający w tle działa bez pozwolenia, rozładowując baterię i powodując dodatkowe obciążenie procesora telefonu, dlatego mamy różne aplikacje na planie, które pomagają w chłodzenie smartfonów, a w tym artykule wymienimy niektóre z najlepszych aplikacji do chłodzenia telefonów z systemem Android i iOS. Zanim przejdziemy bezpośrednio do listy, zrozummy ich proces pracy.

Najlepsze aplikacje do chłodzenia telefonu na Androida i iOS

Z różnych powodów telefon może bardzo szybko się nagrzać. Podczas korzystania z telefonu należy spodziewać się trochę ciepła. Jednak zbyt wiele aktywnych aplikacji w telefonie może spowodować jego przegrzanie. Potencjalnie może się bardzo nagrzać w wyniku intensywnego nasłonecznienia lub infekcji. Aplikacje chłodzące są skuteczne, ale nie w takim sensie, w jaki wierzy większość użytkowników. Aplikacje chłodzące działają poprzez monitorowanie temperatury telefonu w czasie rzeczywistym i ostrzeganie o przegrzaniu. Aplikacje chłodzące zmodyfikują następnie ustawienia telefonu i zamkną energochłonne aplikacje, które powodują przegrzanie telefonu. Pomaga to ochłodzić telefon. Więc teraz, gdy znamy podstawy aplikacji do chłodzenia telefonu, przejdźmy do listy.

1. Chłodniejszy Mistrz

Będąc dość prostym w użyciu, Cooler Master jest na szczycie naszej listy. Wystarczy jedno dotknięcie, aby schłodzić telefon z Androidem. Jak tylko oprogramowanie zostanie otwarte, wyświetla procent pamięci RAM i procesora. Jeśli aplikacja ostrzega, że ​​temperatura jest nieodpowiednia, dotknij niebieskiego przycisku poniżej, a Cooler Master przeszuka zainstalowane programy. Jeśli uważasz, że jest to konieczne, możesz również odznaczyć aplikację. Aby pomóc w obniżeniu temperatury, wybranie przycisku Let’s Cool Down spowoduje wyłączenie wszystkich aplikacji na liście. Upewnij się, że telefon nie jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, gdy zostawiasz go w spokoju na okres ochłodzenia, ponieważ zatrzyma to proces ochładzania.

  Jak zablokować numer przed wysyłaniem wiadomości w systemie iOS 10

Cechy:

 • Jednym przesunięciem możesz zamknąć aplikacje, które zużywają zbyt dużo procesora.
 • Możesz przypominać o aplikacjach zużywających dużo energii, obserwując programy, które zużywają energię, nawet gdy nie są aktywne. Zgodnie z listą możliwe jest zapisywanie jednym kliknięciem. Zwiększ żywotność baterii po hibernacji.
 • Jednym kliknięciem Android Accelerator przyspieszy działanie telefonu.
 • Urządzenie do czyszczenia śmieci do prostego i bezpiecznego czyszczenia za pomocą funkcji czyszczenia Master i Power Cleaner.
 • Odzyskaj miejsce, usuwając śmieci z pamięci podręcznej, pamięć podręczną, pliki reklam i pozostałe pliki! Odzyskaj miejsce w pamięci, a Twój smartfon i karta SD będą działać lepiej.
 • Aby uzyskać szybszy i czystszy telefon z Androidem, po prostu usuń pliki śmieci.

2. Chłodzenie telefonu Chłodzenie procesora Master

Phone Cooler to jedna z doskonałych aplikacji do chłodzenia telefonu, które regulują temperaturę urządzenia podczas jego chłodzenia. Twój telefon będzie działał szybciej, ponieważ zarządza programami zajmującymi się zasobami i wychodzi z nich. Zmniejsza zapotrzebowanie na procesor, poprawiając wydajność. Lepsza wydajność jest możliwa dzięki chłodnicy telefonu, która również rozwiązuje i rozwiązuje kilka problemów. Sklep Play ma to za darmo.

3. Lekarz baterii

Battery Doctor to lubiana aplikacja, która pomaga przedłużyć żywotność baterii telefonu i poprawić jego ogólną wydajność. Jest to również jedna z najlepszych aplikacji do chłodzenia telefonów z systemem Android i iOS. Co więcej, działa jako doskonałe oprogramowanie do chłodzenia telefonu z Androidem i może pomóc w utrzymywaniu telefonu z dala od plików śmieci.

Cechy:

 • Jest prosty w obsłudze i optymalizuje go jednym ruchem.
 • Miernik baterii organizuje i wyświetla zużycie energii przez każdą aplikację.
 • Możesz po prostu wyłączyć aplikacje, które zużywają baterię telefonu i powodują jego przegrzanie jednym naciśnięciem.
 • Posiada doskonałe właściwości chłodzące.
 • Może monitorować temperaturę telefonu i chronić go przed przegrzaniem i przeładowaniem. Podczas ładowania telefonu możesz zauważyć, że bardzo się nagrzewa, zwłaszcza jeśli go używasz.
 • Battery Doctor poprawia stan ładowania telefonu, aby go chronić. Dowiesz się również, jak chłodzić telefon podczas ładowania.

4. Mistrz chłodzenia – chłodzenie telefonu

Cooling Master to potężny wpis na liście aplikacji do chłodzenia telefonu, które po prostu obniżają temperaturę i zwiększają prędkość Wi-Fi. Przegrzanie wkrótce powróci do normy, a procesor zacznie działać lepiej. To oprogramowanie do chłodzenia telefonu powiadamia o zużyciu energii i aplikacjach wytwarzających ciepło, dzięki czemu możesz ich uniknąć. Jeśli nie chcesz, aby Twoja ulubiona aplikacja została usunięta, umieść ją w kategorii ignorowania podczas chłodzenia baterii. To oprogramowanie informuje również o aktualnej temperaturze, pamięci RAM i stanie ładowania urządzenia.

  Zamień swoją listę rzeczy do zrobienia w grę i awansuj, gdy coś osiągniesz [iOS]

5. All-in-one Toolbox: Cleaner

Super Phone Cooler jest dostarczany z oprogramowaniem All-in-One Toolbox i może obniżyć temperaturę smartfona, jednocześnie monitorując jego ogólną wydajność. Jest to skuteczny odśmiecacz, chroniący telefon przed przegrzaniem poprzez usuwanie zbędnych danych i pamięci podręcznej. Ten jest ostatecznie przydatny do monitorowania temperatury urządzenia.

6. Asystent dla Androida

Jedną z najlepszych i najbardziej kompletnych aplikacji narzędziowych do zarządzania dla systemu Android jest aplikacja Assistant for Android, która pomaga w bardziej wydajnym działaniu telefonu z systemem Android. Jest również jednym z najlepszych programów do czyszczenia pamięci podręcznej. Daje dostęp do 18 najlepszych funkcji do szybkiego i skutecznego zarządzania smartfonem, a także utrzymuje telefon w chłodzie, a jednocześnie radzi sobie z problemami z przegrzewaniem. Identyfikuje również programy, które stanowiły barierę dla poprawy wydajności.

7. Chłodzenie procesora – antywirus, czyste

Ta jedna z aplikacji do chłodzenia telefonu ma przyciągający wzrok symbol, który symuluje otaczające Cię chłodne powietrze. Jedno spojrzenie na symbol chłodzi Cię, podobnie jak jedno dotknięcie telefonu komórkowego. Oprogramowanie do chłodzenia procesora pozwala łatwo znaleźć programy, które powodują problemy z przegrzewaniem. W zależności od zamówienia aplikacja je wyeliminuje, aby umożliwić wykrycie zauważalnej zmiany temperatury telefonu. Ten program do chłodzenia telefonu czyści również pamięć RAM, reguluje temperaturę procesora i monitoruje zużycie baterii. Ogólna wydajność telefonu ulegnie poprawie i przyspieszy.

8. Chłodnica procesora – czystsza, dopalacz

Nie pozwól, aby podobieństwo nazw do poprzedniego zmyliło Cię. Chociaż działa podobnie, oprogramowanie CPU Cooler – Cleaner, Booster pozwoli szybko obniżyć temperaturę telefonu po naciśnięciu tylko jednego przycisku.

Cechy:

 • Zaczyna się od pilnowania telefonu.
 • Pozbywa się również wszelkich programów, które sprawiają, że urządzenie jest gorące.
 • Po trzecie, zapobiega ponownemu nagrzewaniu się telefonu.
 • Potężne efekty chłodzenia Cooling Master pomagają schłodzić telefon, jednocześnie poprawiając wydajność procesora i precyzyjnie mierząc temperaturę.

9. Cleaner master – Super cleaner

Inteligentny środek czyszczący Cleaner Master pomoże Ci zidentyfikować i usunąć porównywalne zdjęcia i filmy, połączyć zduplikowane kontakty i wykonać kopię zapasową kontaktów z telefonu, aby pozbyć się niepotrzebnych danych i przyspieszyć działanie. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do chłodzenia telefonów z systemem Android i iOS. To fantastyczne oprogramowanie usuwa śmieci z telefonu i rozwiązuje problemy z opóźnieniami i przegrzewaniem. Pozytywne komentarze na temat najlepszych aplikacji Cooler na Androida i iOS na temat tego oprogramowania pochodzą z całego świata. Możesz uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji, kupując członkostwo Premium.

  7 najlepszych klientów poczty e-mail na iOS w 2019 r

10. Cool Down Phone: chłodzenie Master i chłodzenie procesora

Nic dziwnego, że ta jedna z aplikacji do chłodzenia telefonu działa cuda jak inne na liście. Nie spowalniając telefonu ani nie wymagając długiego czasu, ta aplikacja działa jak chłodzenie baterii i śledzi wszystkie działania. Za pomocą aplikacji Cool Down Phone: Cooling Master & CPU Cooler możesz schłodzić telefon jednym dotknięciem. Automatycznie analizuje, identyfikuje i eliminuje każdy problem, który stanowi barierę. Użytkownicy uważają, że jest mniej trudny w użyciu i mniej skomplikowany.

11. Mistrz telefonu – Mistrz czyszczenia śmieci

Phone Master – Junk Clean Master to kolejne popularne oprogramowanie do czyszczenia i chłodzenia telefonu. Twoja pamięć podręczna, pliki śmieci, pamięć RAM i inne elementy zostaną usunięte podczas czyszczenia aplikacji.

Cechy:

 • Aby zwiększyć wydajność telefonu, czyści również pamięć RAM.
 • Dodatkowo, aby zaoszczędzić miejsce w pamięci i żywotność baterii, Speed ​​Booster wyłącza programy automatycznego uruchamiania.
 • Oprogramowanie obsługuje wiele funkcji, w tym blokadę aplikacji do ochrony prywatności i skaner antywirusowy. Mimo to nadal działa dobrze jako aplikacja chłodząca.
 • Identyfikując i zamykając programy, które mogą podnieść temperaturę telefonu, aplikacja w znacznym stopniu obniża temperaturę procesora.

***

Nagrzewanie telefonu jest bardzo do bani bez względu na to, jakiego telefonu używasz i jakie operacje z nim wykonujesz, oczywiście z wyłączeniem nadmiernego przetwarzania. W Internecie dostępnych jest wiele aplikacji do chłodzenia telefonu, ale możesz polegać na powyższych, które mogą ci w dużym stopniu pomóc. Podziel się swoją cenną opinią w sekcji komentarzy poniżej, a do zobaczenia w następnym artykule.

x