11 najlepszych aplikacji do jogi (Android + iOS) dla wszystkich poziomów ćwiczeń

„Joga jest lustrem, w którym można spojrzeć na siebie od wewnątrz”. Wszyscy staramy się przetrwać w zgiełku życia. Regularny stres i lęki obniżyły jakość naszego stylu życia.

Wtedy do akcji wkracza joga. Joga to podróż, która kładzie nacisk na osiągnięcie równowagi ciała i umysłu. Oprócz korzyści fizycznych joga została stworzona w celu zmniejszenia lęku i poprawy samopoczucia psychicznego.

Na rynku pojawiły się różne aplikacje, które zwiększają praktykę jogi wśród ludzi. Aplikacje te nie tylko kultywują kulturę praktykowania jogi, ale także tworzą społeczność zdrowych ludzi.

Jak możesz skorzystać z aplikacji do jogi?

Wraz z postępem nauki i technologii aplikacje do jogi sprawiły, że praktyka jogi stała się czymś więcej niż tylko siedzeniem na macie. Obejmuje wstępnie zaprojektowane procedury dostosowane wyłącznie do wymagań zdrowotnych. Tworzy to społeczność podobnie myślących ludzi, dla których priorytetem jest zdrowie psychiczne i fizyczne.

Otrzymujesz najwyższej klasy instruktorów, rutynowe plany dietetyczne, dostosowane filmy i nie tylko w tych aplikacjach. Nawet leniwi chłopcy są entuzjastycznie nastawieni do dodawania sprawności do swojego życia dzięki tym aplikacjom.

Funkcje, które należy sprawdzić przed wyborem aplikacji Yoga

Na rynku dostępnych jest kilka aplikacji do jogi. Wybór odpowiedniego może być trudnym zadaniem. Oto kilka funkcji, które należy sprawdzić przed wybraniem aplikacji do jogi:

  • Dobra ocena od klientów
  • Doskonałe wrażenia konsumenckie i interfejs użytkownika
  • Wbudowany z konfigurowalnymi funkcjami
  • Obejmuje różne formaty jogi wraz z dodatkowymi zajęciami
  • Posiada całodobową obsługę klienta
  • Mam dobre opinie klientów
  • Posiada bezpieczną politykę prywatności

Sprawdźmy niektóre z najlepszych aplikacji do jogi dla wszystkich poziomów ćwiczeń.

Codzienna joga

Daily Yoga zapewnia 100 zajęć jogi i medytacji dla początkujących i ekspertów. Otrzymujesz obszerną kolekcję samouczków przyjaznych dla początkujących, dzięki którym możesz się rozwijać w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Cotygodniowe aktualizacje kursów nie sprawią, że będziesz powtarzać tę samą rutynę jogi w kółko. Możesz także śledzić swój spersonalizowany rozwój od pierwszego dnia do dnia dzisiejszego.

Ta aplikacja zapewnia korzyści zdrowotne dla twojego umysłu i ciała dzięki wielu joginom z całego świata. Zadawaj pytania, poznawaj nowych ludzi, dziel się swoimi doświadczeniami z jogą i rozpocznij jogiczną podróż. Aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i na iOS.

Glo

Glo to wszechstronna aplikacja do fitnessu, pilatesu, jogi i medytacji, której celem jest zapewnienie zdrowego stylu życia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym wykonawcą jogi, ta aplikacja oferuje szeroki zakres funkcji dla wszystkich.

Aplikacja jest dobrze zaprojektowana i można szybko znaleźć odpowiednie zajęcia za pomocą trafnych słów kluczowych. Ponadto otrzymujesz spersonalizowane doświadczenie w oparciu o swoją praktykę. Możesz łatwo zapisać i pobrać zajęcia do wykorzystania w przyszłości. Możesz znaleźć tę aplikację zarówno na Androida, jak i iOS.

Po prostu joga

Simply Yoga obejmuje kursy jogi online i sześć programów jogi poziomu 1, które przeprowadzą Cię przez ten proces. Film skrupulatnie pokazuje każdą pozę, abyś mógł z łatwością się jej nauczyć. Wyszkolony instruktor przeprowadzi Cię przez każdą pozycję.

Tę aplikację można dostosować do własnych potrzeb. Uzyskaj piękne filmy w jakości HD, aby poprawić swoje wrażenia. Ponadto podczas ćwiczenia dostępne są instrukcje dźwiękowe. Możesz skorzystać z tej aplikacji zarówno na Androida, jak i iOS.

Joga kieszonkowa

Jak sama nazwa wskazuje, Pocket Yoga przenosi Yoga Studio do Twojej kieszeni. Ta elastyczna aplikacja do jogi pozwala wybierać spośród różnych ćwiczeń o różnych poziomach trudności. Możesz ćwiczyć w zaciszu własnego domu, wybierając spośród 27 różnych sesji.

Ta aplikacja pozwala ćwiczyć bez połączenia z Internetem. Zawiera obszerną, skategoryzowaną i przeszukiwalną bibliotekę pozycji. Użyj AirPlay, aby przesłać swoją praktykę na telewizor. Odblokuj także różne kojące środowiska podczas podróży. Możesz pobrać tę aplikację na Androida i iOS.

FITNESS22

Aplikacja Yoga firmy FITNESS22 LTD pomaga ułatwić Ci podróż do jogi i jej bardziej zaawansowanych programów. Ta rutyna poprawia równowagę, zwinność i wytrzymałość. Otrzymaj dostosowaną strategię, aby stworzyć idealny schemat jogi i monitorować swoje postępy.

Ta aplikacja rozwija długotrwały nawyk, który przywraca energię i pozwala skupić się. Obejmuje sesje jogi z przewodnikiem z ponad 500 pozycjami jogi, filmy HD i doświadczonych trenerów, którzy Cię poprowadzą. Możesz ją pobrać na urządzenia z systemem iOS i Android.

Kolektyw Jogi

Yoga Collective oferuje ponad 1000 unikalnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb zajęć jogi, medytacji i fitness prowadzonych przez najlepszych trenerów jogi na całym świecie. Od telefonu po telewizor – możesz cieszyć się tą sesją na każdym urządzeniu.

Nowe zajęcia co tydzień przełamują monotonną rutynę. Te rygorystyczne sesje pomagają poprawić samopoczucie psychiczne i fizyczne. Zawiera również dodatkowe funkcje, takie jak otwarte wyzwania i przypomnienia w kalendarzu. Możesz to uzyskać zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS.

Międzynarodowy Joga

Yoga International oferuje liczne kursy, konkursy i programy jogi i medytacji, a codziennie dodawane są nowe zajęcia. Utrzymując się przez ponad 30 lat, mają doświadczenie w transformacyjnych korzyściach zdrowotnych jogi.

Dostępne są zajęcia dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania. Najlepsze jest to, że otrzymujesz bezpłatny dostęp przez pierwsze 30 dni. Możesz także śledzić swoje postępy i tworzyć zakładki do ulubionych na później. Aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS.

Joga w dowolnym momencie

Aplikacja Yoga Anytime została specjalnie zaprojektowana, aby wspierać intensywną praktykę jogi. Możesz pobierać i oglądać tysiące wysokiej jakości filmów o jodze i medytacji. Ich subskrypcja oferuje nieograniczony dostęp do innych pomysłów oprócz rutynowych ćwiczeń jogi.

Dzięki kilku doświadczonym instruktorom, którzy szczerze przestrzegają nauk jogi, poczujesz się mile widziany na każdym poziomie. Otrzymujesz również bezpłatną 14-dniową wersję próbną tej aplikacji. Możesz pobrać to zarówno na Androida, jak i iOS.

Czy ty

DoYou pomaga osiągnąć Twoje indywidualne cele poprzez różnorodne, dopasowane programy i spektakularne zajęcia. Możesz ćwiczyć na telefonie, tablecie, laptopie, a nawet na telewizorze. Szybko wybierz idealną klasę i uzyskaj dostęp do wszystkich poziomów programu, od poziomu podstawowego do zaawansowanego.

Ta aplikacja pozwala śledzić swoją praktykę i zachować motywację. Światowej sławy nauczyciele pomogą Ci przenieść doświadczenie jogi na wyższy poziom. Aplikacja zawiera zarówno bezpłatne, jak i premium modele subskrypcji. Możesz ją pobrać na Androida i iOS.

Moc rdzenia

CorePower obejmuje szeroką gamę internetowych zajęć jogi, rzeźbienia i medytacji. Dzięki członkostwu CorePower Yoga On Demand otrzymujesz różne rodzaje kursów o różnej długości i formatach.

Możesz uzyskać dostęp do ponad 300 zajęć w swoim harmonogramie. Nowe zajęcia nie pozwalają się nudzić. Najlepsze jest to, że pierwszy tydzień CorePower Yoga On Demand jest bezpłatny.

Możesz pobrać aplikację zarówno na Androida, jak i iOS.

Studio jogi

Yoga Studio firmy Fit For Life LLC umożliwia planowanie i personalizowanie prostych kursów jogi HD VIDEO. Możesz przeglądać zajęcia w dowolnym miejscu i czasie, bez połączenia z Internetem.

Wybieraj spośród wielu nastrojowych opcji muzycznych i dźwiękowych i przenieś swoje wrażenia na wyższy poziom. Wybierz swój poziom i obszar zainteresowań, aby znaleźć idealną klasę. Ta aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS.

Ostatnie słowa

Joga jest jedną z najlepszych form ćwiczeń, które mogą poprawić samopoczucie fizyczne i psychiczne. Nadaje się dla młodych i starszych. Jeśli chcesz studio jogi online na wyciągnięcie ręki i poprawić swoje wrażenia z jogi, zapoznaj się z powyższą listą. Pamiętaj jednak, aby przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu ćwiczeń skonsultować się z lekarzem.

Jeśli chcesz spróbować innej formy ćwiczeń, oto kilka innych aplikacji fitness.