iOS

11 najlepszych aplikacji Selfie do dodawania efektów specjalnych na Androida i iOS

Aparaty w smartfonach ewoluowały przez lata, ale domyślna aplikacja aparatu na naszych urządzeniach to tylko minimum.

Jeśli lubisz klikać selfie, tak jak większość ludzi, dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z aplikacji do selfie, aby uzyskać idealne selfie i edytować je w dowolny sposób.

Aplikacje Selfie pozwalają dodawać efekty, korygować kolory, ukrywać skazy i wiele więcej. Jest wyposażony w funkcje, które mają na celu ulepszenie zdjęć, aby za każdym razem osiągać najlepsze możliwe rezultaty.

W tym poście przyjrzymy się najlepszym aplikacjom do selfie na urządzenia z Androidem i iOS.

Jeśli to brzmi interesująco, przejdźmy do tego.

Wybitne funkcje aplikacji Selfie

Kiedy mówimy o mediach społecznościowych, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest selfie. Mimo że aparaty w smartfonach znacznie się poprawiły na przestrzeni lat, zawsze istnieje różnica między profesjonalnie klikniętymi zdjęciami a zdjęciami zrobionymi aparatem w telefonie.

Aby udoskonalić swoją grę w selfie, możesz użyć aplikacji do selfie, które pomogą Ci poprawić jakość zdjęć w ciągu kilku sekund i sprawić, że będą wyglądały prawie jak profesjonalne zdjęcia bez użycia zaawansowanych narzędzi. Oto niektóre z wielu funkcji, które oferują aplikacje do selfie:

 • Kolekcja wbudowanych efektów ✨
 • Możliwość korygowania wyprysków skórnych, cieni pod oczami, zmęczonych oczu i nie tylko
 • Możliwość dodawania zabawnych naklejek i tekstu
 • Klikaj lepsze zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu
 • Natychmiastowe udostępnianie na platformach społecznościowych

Większość aplikacji jest bezpłatna i zawiera plany premium umożliwiające korzystanie z dodatkowych funkcji. Ogólnie rzecz biorąc, te aplikacje są świetne, zwłaszcza gdy Twój telefon nie ma najlepszych megapikseli.

Przejdźmy teraz do listy aplikacji.

Aparat do selfie – aparat kosmetyczny

Selfie Camera jest wyposażony w aparat upiększający, narzędzie do tworzenia kolaży zdjęć i edytor zdjęć, których możesz użyć do ulepszenia swoich zdjęć.

Ta aplikacja ma bogatą listę funkcji, która obejmuje filtry do zdjęć, jedzenia, scenerii, dzieł sztuki i nie tylko, z których można natychmiast korzystać. Posiada również opcje przycinania, podwójną ekspozycję i różne narzędzia do regulacji.

W Internecie dostępne są naklejki i filtry, których możesz użyć, klikając swoje zdjęcie, jeśli nie lubisz kłopotliwego dodawania ich po zrobieniu zdjęcia. Możesz edytować zdjęcia i filmy w trybach precyzji natury i ekstremalnego piękna.

Ta aplikacja, będąca dobrodziejstwem dla użytkowników Androida, ma również inteligentną galerię, z której można łatwo zarządzać swoimi zdjęciami i filmami.

Słodkie selfie: aparat i edytor

Z ponad milionem pobrań i mnóstwem recenzji, ten darmowy aparat do selfie z Androidem i edytor o nazwie Sweet Selfie odcisnął swoje piętno dzięki bogatemu zestawowi funkcji, którym trudno się oprzeć.

Możesz go użyć do przekształcenia codziennych zdjęć w te, które można udostępniać. Oto niektóre z tych wspaniałych funkcji, które przykuły moją uwagę:

 • Szablony teledysków
 • Kreator kolaży i siatka zdjęć
 • Aparat do selfie z wieloma efektami upiększającymi
 • Dopasuj twarz, aby poprawić rysy twarzy
 • W razie potrzeby retusz ciała w celu uzyskania idealnego kształtu ciała
 • Minutnik do selfie
 • Elementy wycinanki

Przeczytaj także: Jak edytować zdjęcia jak profesjonalista w serwisie Canva

Możesz także uzyskać podstawowe funkcje edycji zdjęć, jeśli chcesz wprowadzić kilka prostych zmian do swoich zdjęć. Chociaż korzystanie z tej aplikacji jest bezpłatne, możesz dokonywać zakupów w aplikacji zgodnie ze swoimi preferencjami, aby rozszerzyć jej funkcjonalność.

InstaBeauty – aparat do makijażu

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do edycji selfie wśród użytkowników iOS, Instabeauty ma ponad 50 stylów makijażu i 100 filtrów. Oferuje różnorodne narzędzia, dzięki którym Twoje selfie będą błyszczeć tak, jak powinny.

Funkcje makijażu upiększającego umożliwiają nakładanie makijażu na skórę przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego piękna. Możesz także tworzyć kolaże w stylu czasopism z ponad 200 eleganckich szablonów w trybach selfie, portretu, pasków i krajobrazu.

Najpopularniejszą funkcją InstaBeauty jest Quicksnap, którego możesz użyć do zrobienia wielu autoportretów, przejrzenia ich i zachowania tych, które lubisz.

Mint – filtry i edytor selfie

Jeśli sezon odcisnął na tobie piętno i masz wyjątkowo suchą skórę i wypryski, Mint Selfie Editor jest tutaj, aby to naprawić – wirtualnie.

Dzięki funkcji nawilżania skóry możesz zmienić swoją skórę na zdjęciu w coś nieskazitelnego, zachowując jednocześnie jej naturalność. Dodaje subtelnego blasku w końcowej edycji.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoje zdjęcia, możesz zastosować szeroką gamę filtrów lub po prostu edytować zdjęcia za pomocą funkcji edytora zdjęć jednym dotknięciem.

Możesz także kliknąć świetnie wyglądające zdjęcia z wbudowanego aparatu do selfie.

YouCam doskonały

Jeśli Twoim celem jest uzyskanie efektownych zdjęć, YouCam Perfect może być Twoim nowym najlepszym przyjacielem. Z ponad 800 milionami pobrań na iOS i Androida, ten edytor zdjęć ma wszystkie narzędzia potrzebne do zrobienia świetnego selfie.

Oto niektóre z głównych funkcji tej aplikacji:

 • Magiczny pędzel i warstwy
 • Wyróżnij lub ukryj obiekty za pomocą rozmycia
 • Tła fotograficzne i usuwanie obiektów
 • Kolaże, ramki i efekty
 • Filtry, korekty, naklejki i czcionki

Funkcji szybkiej edycji YouCam Perfect można używać do edytowania zdjęć i filmów jednym dotknięciem. Możesz także uaktualnić swój plan, aby uzyskać dostęp do wspaniałych funkcji premium, które obejmują ponad tysiąc ramek, czcionek, naklejek i nie tylko.

Edytor Facetune’a

Kolejną niesamowitą opcją w aplikacjach do selfie na Androida i iOS jest edytor Facetune. Pozwala uchwycić to światło reflektorów, usuwając elementy rozpraszające uwagę ze zdjęć i rozmywając tło lub zastępując je nowym.

Ma ogromny katalog funkcji, które łącznie pozwalają edytować selfie i filmy z potężnymi efektami w każdej klatce.

Możesz bawić się nasyceniem, dodawać filtry, edytować i wygładzać swoje filmy – wszystko to w ciągu kilku minut dla posta w mediach społecznościowych, który przyciąga wszystkie gałki oczne.

Kamera360

Camera 360 to bez wątpienia jedna z najlepszych aplikacji do robienia selfie i edycji zdjęć dla użytkowników systemów iOS i Android. To może być Twoja aplikacja, jeśli szukasz bezproblemowego rozwiązania, które w mgnieniu oka edytuje Twoje zdjęcia, a także pozwoli Ci klikać piękne autoportrety.

Niektóre z wielu fajnych funkcji Camera360 obejmują:

 • Retusz twarzy
 • Upiększanie jednym dotknięciem
 • Profesjonalne funkcje uproszczone dla laika
 • Kolekcja filtrów
 • Galeria fajnych naklejek
 • Wysokiej jakości selfie w czasie rzeczywistym

Ponadto otrzymujesz również podstawowe funkcje edycji zdjęć, takie jak kadrowanie, korekty, nasycenie, rozmycie oraz wbudowany kreator kolaży, za pomocą którego możesz nadać swoim zdjęciom świetny wygląd.

Cymera

Cymera to jedna z takich aplikacji dostępnych na iOS i Androida, która umożliwia edycję zdjęcia i sposób prezentacji tych zdjęć. Jest wyposażony w potężny wbudowany aparat, który bezbłędnie rejestruje zdjęcia i umożliwia ich edycję w celu poprawy ogólnej jakości wizualnej.

Możesz także sprawić, że Twoje zdjęcia będą wyglądać lepiej za pomocą 130 różnych filtrów i różnych narzędzi, które pomogą w retuszowaniu, korekcji kolorów i nie tylko.

BeautyPlus

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do selfie, Beauty Plus, oferuje różne funkcje, dzięki którym możesz stworzyć idealny moment do zdjęcia. Tutaj jest kilka z nich:

 • Tryb automatycznego upiększania
 • Retusz urody
 • Efekty w bród
 • Wbudowany aparat do selfie upiększających

Ponadto, jeśli nie podoba Ci się niechciany obiekt lub osoba na zdjęciach, możesz je łatwo usunąć za pomocą technologii sztucznej inteligencji.

Ta aplikacja poprawia jakość zdjęć, zachowując ich naturalne piękno, dzięki czemu nie wyglądasz jak zupełnie inna osoba. BeautyPlus jest dostępny zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Retrica

OG znają Retricę jako jedną z pierwszych aplikacji do edycji selfie za pomocą wielu niesamowitych filtrów. Jest dostępny na urządzenia z Androidem i iOS i ma ponad 100 milionów pobrań.

Jest to również sieć mediów społecznościowych, w której możesz znaleźć inspirację do edytowania swoich selfie od innych osób i wchodzić z nimi w interakcje.

Ponadto umożliwia tworzenie GIF-ów i filmów przy użyciu zdjęć wykonanych aparatem. W tej aplikacji znajdziesz o wiele więcej funkcji, więc polecam sprawdzić tę.

B612

Wszechstronna aplikacja do aparatu, zdjęć i edycji wideo, B612 ma szeroką gamę funkcji, które pomogą Ci zrobić idealne selfie. Zawiera modne filtry, naklejki, efekty i opcje edycji, które są aktualizowane prawie codziennie.

Jedną z najlepszych cech tej aplikacji jest to, że umożliwia tworzenie filtrów, których można używać do robienia selfie za pomocą wbudowanego aparatu. Ta aplikacja niedawno zawierała również funkcje AR, więc możesz spodziewać się po niej fajnych możliwości.

Możesz bezpłatnie pobrać B612 na urządzenia z systemem Android i iOS.

Ostatnie słowa

Najlepszym zastosowaniem aplikacji do selfie nie jest całkowita zmiana wyglądu fizycznego, ale poprawienie zdjęcia w celu nadrobienia pewnych sytuacji. Na przykład, jeśli masz zmęczoną twarz z powodu braku snu, występują problemy z oświetleniem lub jakość aparatu nie jest najlepsza.

Powyższe aplikacje do selfie pomogą Ci w takich sytuacjach i nie tylko.

Następnie dowiedz się, jak usuwać niechciane obiekty ze zdjęć.

x