11 najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych średniej klasy (TWS) do kupienia już dziś

Te czasy minęły, kiedy ludzie podłączali te przewodowe słuchawki i słuchali muzyki. Teraz jest czas, kiedy każdy posiada bezprzewodowe słuchawki douszne.

Połączenie słuchawek dousznych z urządzeniem przez Bluetooth zapewnia dostęp do najwyższej jakości muzyki i swobodę cieszenia się muzyką tak, jak lubisz, bez zakłóceń. Podróżowanie, uczęszczanie na spotkania, odbieranie połączeń, słuchanie muzyki – od wprowadzenia bezprzewodowych wkładek dousznych wszystko stało się łatwiejsze.

Istnieje konkurencja między różnymi markami, aby wprowadzić najlepsze słuchawki douszne. Różne marki wprowadzają inne produkty z wieloma funkcjami, aby zaimponować klientom. Ten artykuł koncentruje się na 11 najlepszych bezprzewodowych słuchawkach dousznych, które zmienią Twoje wrażenia dźwiękowe i sprawią, że będziesz cieszyć się każdym uderzeniem.

Dlaczego warto kupić bezprzewodowe słuchawki douszne?

Przewodowe zestawy słuchawkowe i słuchawki mają stosunkowo niższą cenę niż słuchawki douszne. Jaki jest więc powód, dla którego należy zdecydować się na zakup bezprzewodowych słuchawek dousznych? Omówmy szczegółowo te powody.

Życie bez plątaniny

Jeśli jesteś kimś, kto kocha muzykę i nie możesz bez niej pozostać na długo, znasz zmagania i wysiłki, które za każdym razem tkwią w rozplątaniu słuchawek. Bez względu na to, jak bardzo się starasz, zawsze zaplączesz się w słuchawki.

Kolejną zaletą jest to, że urządzenie Bluetooth zużywa znacznie mniej energii z urządzenia w porównaniu do przewodowej słuchawki.

Stylowy i niedrogi

Korzystanie z bezprzewodowych wkładek dousznych dodaje stylu Twojemu życiu. Ich projekty są intrygujące i ekscytujące i zawsze przyciągają Twoją uwagę. Będziesz zaskoczony, gdy zdasz sobie sprawę, że słuchawki douszne Bluetooth mają wiele pięknych wzorów i uroczych małych pudełek na słuchawki.

Większość wkładek dousznych ma taką konstrukcję, że wspierają wszystkie Twoje aktywności sportowe. Gwarantuje to, że te wkładki douszne nie wyślizgną się z płatka ucha pomimo intensywnych ćwiczeń i trudnych treningów.

Łatwo przenośny

Możesz nosić bezprzewodowe słuchawki douszne w kieszeniach i podróżować, gdzie tylko chcesz. Są małe, pasują wszędzie, a szanse na ich uszkodzenie są prawie znikome. Wyobraź sobie ten sam scenariusz z przewodowymi słuchawkami. Drut może się zaplątać, złamać i uszkodzić, jeśli nie będzie właściwie przechowywany. Kupując bezprzewodowe słuchawki douszne, unikasz tej sytuacji.

Nieprzerwana usługa

Możesz się zastanawiać, że żywotność baterii tych wkładek dousznych będzie krótsza, ale tak nie jest. Bezprzewodowe słuchawki douszne mają doskonałe podtrzymanie bateryjne i mogą być używane przez długie godziny bez przerwy. Bateria nie wyczerpuje się szybko, co zapewnia łatwą obsługę i doskonałe wrażenia z bezprzewodowych słuchawek dousznych przez długie godziny.

Kontrolowanie urządzenia

Twoja słuchawka Bluetooth będzie miała funkcję ułatwiającą sterowanie niektórymi funkcjami urządzenia. Możesz odbierać połączenia, wstrzymywać, odtwarzać muzykę, przechodzić do następnego utworu lub regulować głośność bez dotykania telefonu komórkowego. Ta funkcja wkładek dousznych umożliwia zarządzanie urządzeniem bez włączania go.

Trwałe i trwałe

Z przewodowymi słuchawkami masz problem z łatwym uszkodzeniem. Mogą przestać działać nawet przy niewielkich uszkodzeniach. Nie są tak trwałe jak bezprzewodowe słuchawki Bluetooth. Bezprzewodowe wkładki douszne pozostają w etui, gdy nie są używane, a także w innych przypadkach, co pozwala uniknąć uszkodzeń.

Z drugiej strony możesz uszkodzić słuchawki przewodowe nawet podczas wyjmowania ich z gniazda słuchawkowego.

Gniazda słuchawkowe nieobecne w smartfonach

Firmy produkujące smartfony wprowadzają nowe modele telefonów komórkowych, w których nie ma gniazda słuchawkowego. Nie wszystkie firmy, ale niektóre z nich rozumieją, że obecność gniazda słuchawkowego nie jest konieczna. Dlatego z czasem rośnie zapotrzebowanie i popularność bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Staraliśmy się zebrać wszystkie funkcje prowadzące świat, od słuchawek przewodowych po świat bezprzewodowy. Ponieważ coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z komfortu i funkcji, jakie oferują słuchawki bezprzewodowe, przestawia się na słuchawki bezprzewodowe.

Teraz, gdy Ty również zdecydowałeś się przejść na bezprzewodowe słuchawki douszne, przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych słuchawek dousznych TWS (True Wireless Stereo), które możesz kupić dla siebie i swoich bliskich.

Apple AirPods (2. generacji)

Apple AirPods oferują doskonałą, bogatą jakość dźwięku, który jest ucztą dla Twoich uszu. Musisz wykonać konfigurację jednym dotknięciem, po której Twoje AirPods zawsze pozostaną połączone. Układ H1 w AirPods zapewnia dostęp do najwyższej jakości dźwięku.

Cechy

 • Masz prawo do 5 godzin słuchania po jednym naładowaniu i 24 godzin przedłużonego czasu w przypadku słuchawek dousznych. Czas rozmów oferowany przez Apple AirPods to 3 godziny.
 • Możesz szybko uzyskać dostęp do Siri za pośrednictwem tych słuchawek AirPods, mówiąc „Hej Siri”.
 • Możesz łatwo udostępniać dźwięk między dwoma urządzeniami za pomocą AirPods.

Sony WF-C500

Kompaktowa konstrukcja słuchawek Bluetooth Sony WF-C500 zapewnia doskonały dostęp do dźwięku. Ich zgrabny design i idealne wykończenie wzbudziły atrakcyjność wśród użytkowników. Są wodoodporne, dzięki czemu można je bez problemu stosować w każdych warunkach.

Cechy

 • Konstrukcja wkładek dousznych Sony zapewnia przywrócenie dźwięku o wysokiej częstotliwości.
 • Słuchawki douszne Sony są dostarczane z baterią podtrzymującą łącznie przez 10 godzin. Za pomocą etui na słuchawki można to przedłużyć do 20 godzin.
 • Odporny na wodę i pot.
 • Funkcja dzwonienia bez użycia rąk.
 • Obsługa przycisków, która pomaga sterować funkcjami bez korzystania z telefonu.

Sennheiser

Słuchawki douszne Sennheiser zapewniają doskonałe podtrzymanie bateryjne, krystalicznie czysty dźwięk i doskonałe wrażenia dźwiękowe. Dynamiczne głośniki 7 mm zapewniają 9 godzin odtwarzania.

Idealnie dopasowana konstrukcja zapewnia redukcję szumów, dzięki czemu masz doskonałe wrażenia dźwiękowe. Sterowanie dotykowe sprawia, że ​​słuchawki Sennheiser są bardziej ekscytujące i wydajne.

Cechy

 • Etui ładujące uprawnia do 27-godzinnego podtrzymania bateryjnego.
 • Głośniki 7 mm zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe i nic nie zakłóca wrażeń.
 • W słuchawkach Sennheiser dostępna jest pasywna funkcja redukcji szumów.
 • Kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS.
 • Cyfrowe sterowanie połączeniami, asystentem głosowym, muzyką itp.

Dźwięk LG

Słuchawki douszne LG Tone mają żele douszne wykonane z hipoalergicznego silikonu, które zapewniają gładkie i wygodne dopasowanie. Te wkładki douszne mają funkcję redukcji szumów. Wzmacniają również Twój wokal w zatłoczonej przestrzeni, aby zapewnić precyzyjne dostarczanie głosu podczas połączeń. W tych słuchawkach otrzymasz również funkcję usuwania echa.

Cechy

 • Słuchawki douszne LG Tone zapewniają 6 godzin odtwarzania po naładowaniu i dodatkowe 12 godzin pracy na baterii w etui ładującym.
 • Możesz ładować obudowę wkładek dousznych za pomocą podkładki do ładowania bezprzewodowego.
 • Eliminacja echa i minimalizacja niechcianych dźwięków otoczenia.
 • Wzmocnienie wokalu dla czystych połączeń.
 • Kompatybilny z urządzeniami iOS i Android.

Bose

Konstrukcja i wprowadzenie słuchawek Bose Sports Earbuds zapewniają wysoką jakość dźwięku i światowej klasy wrażenia muzyczne. Dzięki wkładkom dousznym Bose otrzymujesz trzy różne rozmiary końcówek StayHear max, które pomogą Ci znaleźć najlepsze dopasowanie do ucha. Za pomocą wkładek dousznych Bose można odtwarzać lub wstrzymywać muzykę albo uczestniczyć w rozmowach.

Cechy

 • Bose zapewnia łączność Bluetooth na odległość 9 metrów.
 • Posiada podtrzymanie bateryjne przez 5 godzin poza obudową. Szybkie ładowanie przez 15 minut zapewni kolejne 2 godziny użytkowania.
 • Wkładki douszne Bose są odporne na warunki atmosferyczne i pot.
 • Mikrofony oddzielają Twój głos od hałasu otoczenia, zapewniając w ten sposób lepsze wrażenia podczas rozmów.
 • Słuchawki douszne Bose są wyposażone w dotykowe elementy sterujące, które pomagają regulować głośność, odtwarzać lub wstrzymywać muzykę oraz odbierać połączenia jednym kliknięciem.

Jabra

Słuchawki douszne Jabra są przeznaczone dla tych, którzy chcą prowadzić krystalicznie czyste rozmowy i cieszyć się potężnymi dźwiękami. W słuchawkach Jabra. Natkniesz się na potężną kombinację 4 mikrofonów, które poprawią Twoje wrażenia słuchowe. Mają aktywną eliminację szumów, która eliminuje dźwięki otoczenia. Mają również pięć poziomów kontroli dźwięku, które można dostosować do hałasu w otoczeniu.

Cechy

 • Jabra oferuje technologię głosową MultiSensor, która zapewnia światowej klasy wrażenia słuchowe.
 • Słuchawki zapewniają kompaktowy dźwięk, który pozwala cieszyć się każdą minutą dźwięku.
 • Używając wkładek dousznych Jabra, masz dostęp do 8 godzin całkowitego czasu pracy baterii i 30 godzin podtrzymania bateryjnego w przypadku wkładek dousznych.
 • Zestaw słuchawkowy można zaktualizować za pomocą Aplikacja Jabra Sound+ aby uzyskać najlepsze wrażenia.

SAMSUNG

Słuchawki douszne Samsung Galaxy zapewniają moc i możliwość dostrojenia się do każdej chwili. Kształt i konstrukcja idealnie pasują do ucha. Mikrofon tych wkładek dousznych ma 12 mm, co poprawia wrażenia słuchowe. Aktywna redukcja szumów pomaga wyeliminować wszystkie dźwięki otoczenia i skoncentrować się na muzyce.

Cechy

 • Istotną cechą tych wkładek dousznych Galaxy jest ich konstrukcja i kształt. Zapewniają lepsze i lepsze wrażenia dźwiękowe.
 • Zapewniają aktywną eliminację szumów, która pomaga żyć chwilą i unikać hałasu w tle.
 • Po jednym pełnym naładowaniu otrzymujesz dostęp do 6 godzin całkowitego użytkowania. Czas rozmów to 4,5 godziny.

Wolność 3 Pro

Słuchawki douszne Liberty 3 Pro zapewniają dostęp do najwyższej jakości dźwięku. Te słuchawki douszne Liberty 3 obsługują tryb LDAC do redukcji szumów. Możesz podłączyć słuchawkę douszną Liberty 3 Pro do dwóch urządzeń Bluetooth jednocześnie i przełączać się między połączeniami, muzyką, wiadomościami itp. w mgnieniu oka. Możesz włączyć tryb przezroczystości, aby wyraźniej słuchać otoczenia.

Cechy

 • Technologia podwójnego sterownika słuchawek Liberty 3 Pro zapewnia dostęp do dźwięków o wysokiej i niskiej częstotliwości.
 • Funkcja redukcji szumów dostępna w słuchawkach Liberty analizuje ciśnienie wewnątrz uszu, a następnie odpowiednio dostosowuje redukcję dźwięku.
 • Otrzymujesz 4 różne rozmiary końcówek dousznych wykonanych z silikonu, które zapewniają doskonały chwyt wkładek dousznych.

Piksel Google

The Słuchawki douszne Google Pixel zaoferuje Ci wysokiej jakości dźwięk w atrakcyjnej cenie. Mikrofony oferują krystalicznie czysty dźwięk. Elegancki design przyciąga uwagę wszystkich. Za pomocą tych wkładek dousznych możesz odtwarzać muzykę, otrzymywać powiadomienia, a także sprawdzać pogodę. Słuchawki douszne Google Pixel zapewniają 5 godzin nieprzerwanej muzyki po jednym naładowaniu.

Cechy

 • Pąki Google Pixel mają dynamiczny głośnik 12 mm, który zapewnia dźwięk wysokiej jakości.
 • Te wkładki douszne zapewniają 5 godzin całkowitego czasu słuchania po naładowaniu. Z etui możesz uzyskać 2,5 godziny rozmów i 24-godzinne zasilanie bateryjne.
 • Wkładek dousznych możesz używać z urządzeniami Pixel, Android lub iOS.
 • Mikrofony pomagają usunąć hałas i sprawić, że połączenia będą wyraźne.
 • Słuchawki douszne Google Pixel są wodoodporne; dlatego używanie ich w deszczową pogodę lub na treningu nie stanowi problemu.
 • Jedną z fantastycznych funkcji wkładek dousznych Google Pixel jest możliwość ich zlokalizowania za pomocą funkcji „Znajdź moje urządzenie”.

OnePlus

Słuchawki douszne OnePlus mają wbudowaną funkcję redukcji szumów, która pozwala cieszyć się muzyką bez zakłóceń. Inną istotną cechą wkładek dousznych OnePlus jest ich funkcja podwójnego połączenia. Możesz podłączyć wkładki douszne jednocześnie do dwóch urządzeń i skutecznie przełączać się między nimi bez konieczności wyłączania urządzenia. Słuchawki douszne OnePlus zapewniają pełne podtrzymanie baterii przez 38 godzin.

Cechy

 • Doskonała redukcja szumów, dzięki której możesz cieszyć się muzyką w najlepszym i pełnym zakresie.
 • Spadek basów jest doskonały, a dynamiczne przetworniki wkładek dousznych OnePlus ożywiają dźwięk. Mają dynamiczny głośnik 11 mm.
 • OnePlus ma również funkcję tworzenia spersonalizowanego profilu, który precyzyjnie dostosowuje Twoje wrażenia dźwiękowe.
 • Łączność jest szybka. Możesz także połączyć się jednocześnie z dwoma urządzeniami jednocześnie.
 • Masz prawo do 38 godzin nieprzerwanego doświadczenia muzycznego. Inną istotną cechą jest to, że możesz podłączyć ładowarkę na 10 minut i cieszyć się używaniem słuchawek przez kolejne 10 godzin.
 • Twoje słuchawki douszne OnePlus nie będą miały wpływu na pogodę. Są odporne na wodę i pot. Ta cecha sprawia, że ​​te pąki są idealne zarówno na siłownię, jak i na zewnątrz.

JBL na żywo za darmo

Słuchawki douszne JBL Live Free to jedne z najlepszych wkładek dousznych, które mają podtrzymanie bateryjne przez prawie 25 godzin. JBL jest dostępny w sześciu różnych kolorach. Możesz wybrać ten, który najbardziej pasuje do Twojej atmosfery. Ma sześć wbudowanych mikrofonów, które eliminują hałas i wykonują krystalicznie czyste połączenia.

Cechy

 • Dynamiczny dźwięk każdej wkładki dousznej JBL jest na najwyższym poziomie.
 • Wbudowana funkcja redukcji szumów dostosowuje się do otoczenia, pomagając w ten sposób odciąć wszystkie rozpraszające dźwięki.
 • Możesz korzystać z funkcji Smart Ambient, gdy chcesz skupić się na otoczeniu bez zdejmowania wkładek dousznych.
 • Otrzymujesz łącznie 35 godzin podtrzymania bateryjnego. 7 godzin pracy na baterii w słuchawkach + 28 godzin pracy na baterii wewnątrz etui.
 • Możesz przyspieszyć ładowanie urządzenia przez 15 minut i uzyskać czas słuchania wynoszący 4 godziny.
 • 6 mikrofonów poprawiających jakość dźwięku.
 • Za pomocą VoiceAware możesz sterować głośnością dźwięku.

Wniosek

Ten artykuł skupia się na jednych z najlepszych i najtańszych bezprzewodowych wkładek dousznych Bluetooth. Możesz je dokładnie zbadać, porównać ich ceny i funkcje, a następnie wybrać ten, który odpowiada Twoim wymaganiom.

Zdobycie pary wysokiej jakości bezprzewodowych wkładek dousznych powinno znaleźć się na Twojej liście, ponieważ całkowicie zmienią one Twoją muzykę i wrażenia słuchowe.

Jeśli jesteś graczem, musisz rozważyć zakup jednego z tych zestawów słuchawkowych do gier.

x