11 najlepszych firm druku na żądanie dla Twojego nowego sklepu internetowego

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć małą firmę eCommerce, czy sprzedawać spersonalizowane męskie produkty swoim obserwatorom w mediach społecznościowych, firmy drukujące na żądanie to urzeczywistniają.

Firmy te dbają o druk i wysyłkę produktów, które klienci zamawiają w Twoim sklepie. Dzięki temu nie ma marnotrawstwa produkcji i nadmiaru zapasów.

Uzyskanie pomocy z rozwiązań drukowania na żądanie będzie przydatne, jeśli uruchomiłeś sklep internetowy z towarami. Dowiedzmy się więcej o tej usłudze i niektórych najlepszych firmach, które świadczą tę usługę.

Co to jest druk na żądanie?

Druk na żądanie (POD) to technologia, która oznacza wytwarzanie produktów na zamówienie dla Twojego sklepu. Te produkty zawierają Twój projekt i są sprzedawane na podstawie zamówienia. Dzięki niemu możesz pominąć kłopoty i koszty związane z zarządzaniem zapasami oraz zaoszczędzić cenny czas.

Ponadto każdy produkt powstaje tylko wtedy, gdy ktoś go zamówi. Dzięki temu nie ma marnotrawstwa i niepotrzebnego przechowywania produktów. Ponieważ chodzi o sprzedaż Twoich projektów, ten model biznesowy jest idealny dla artystów do sprzedaży swoich dzieł sztuki na różnych produktach, takich jak magnesy na plakaty, koszulki, kubki i maski na twarz.

Zalety druku na żądanie

  • Nie musisz inwestować w produkty do drukowania hurtowego, ponieważ ten model biznesowy oznacza drukowanie, gdy istnieje zapotrzebowanie na produkt. W ten sposób oszczędzasz pieniądze, czas i wysiłek.
  • Nie ma potrzeby kupowania drogich maszyn drukarskich ani uczenia się ich obsługi. Firmy druku na żądanie wykonują to zadanie za Ciebie.
  • Dzięki łatwej konfiguracji i marketingowi typu white label, możesz bez wysiłku skonfigurować swój sklep i zwiększyć świadomość marki wśród odbiorców.
  • Usługodawca obsługuje większość segmentów technicznych, produkcyjnych i logistycznych. Dzięki temu możesz skupić się na swojej kreatywności i tworzyć bardziej oszałamiające projekty swoich produktów.

Wady drukowania na żądanie

  • Musisz polegać na firmach zewnętrznych w zakresie dostępności i dostawy produktów. Niewiele można z tym zrobić.
  • Ponieważ jedna firma drukująca na żądanie obsługuje zamówienia produktów od różnych dostawców, mogą wystąpić opóźnienia w realizacji zamówienia.
  • Jakość Twoich produktów zależy również od usługodawcy. Z tego powodu musisz wybrać solidną firmę.
  • W większości przypadków Twoja marża zysku będzie niższa, ponieważ musisz dać firmie POD duży udział w produkcji i wysyłce.

Czynniki, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze witryn do druku na żądanie

Przy tak wielu firmach drukujących na żądanie możesz się zastanawiać, jak wybrać właściwą. Zanim wybierzesz usługę drukowania na żądanie, przyjrzyjmy się kluczowym czynnikom, które powinieneś wziąć pod uwagę.

Produkty dobrej jakości

Nawet jeśli chcesz rozpocząć działalność od samych kubków, lepiej wybrać firmę oferującą bogatą kolekcję produktów. Wtedy masz możliwość skalowania swojej firmy w przyszłości.

Rentowność

Dowiedz się, która firma zaoferuje Ci największą marżę zysku po kosztach produktu i wysyłki. Jeśli nie prowadzisz organizacji charytatywnej, musisz to potwierdzić, zanim zdecydujesz się na dowolnego dostawcę.

Szybka dostawa

Czas dostawy jest kluczowym kryterium, które klienci zauważają podczas składania zamówienia. Firmy posiadające globalne zakłady wysyłkowe i wiele jednostek produkcyjnych na całym świecie są w stanie dostarczyć na czas pod dowolny adres.

Wsparcie integracji

Upewnij się, że firma drukująca na żądanie obsługuje integrację z głównymi platformami eCommerce. Usługi z opcją zarządzania wieloma sklepami z jednej platformy przyniosą dodatkową korzyść Twojej firmie.

Przejrzysta komunikacja

Ta firma będzie odpowiedzialna za Twoją markę i reputację, ponieważ to ona będzie wytwarzać produkty i je wysyłać. Dlatego powinieneś być w stanie komunikować się z nimi w razie potrzeby.

Teraz spójrz na kilka popularnych i renomowanych firm zajmujących się drukowaniem na żądanie, które możesz wybrać w zależności od swoich potrzeb.

Drukowane

Czy chcesz pozostawić trwałe wrażenie w umysłach swoich klientów dzięki spersonalizowanym produktom najwyższej jakości?

Printful pomaga tworzyć i sprzedawać produkty online na całym świecie. Ponieważ firma drukuje i wysyła zamówienia w Twoim imieniu, oszczędzasz czas i możesz zainwestować go w coś innego.

Wbudowany program Design Maker umożliwia tworzenie wszechstronnych projektów, takich jak skomplikowane, wzorzyste, proste lub minimalistyczne — nawet jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w projektowaniu. Platforma nie ma minimalnej rezerwy zamówień i konsekwentnie dostarcza produkty wysokiej jakości.

Co więcej, oferuje konkurencyjne stawki wysyłki dzięki swoim zakładom wewnętrznym i partnerskim na całym świecie. Możesz połączyć Printful ze swoim ulubionym rynkiem lub platformą, w tym Shopify, Etsy, Wix, WooCommerce, Amazon, eBay, Magento, Webflow, PrestaShop i TikTok.

WIOSNA

Szukasz niezawodnej firmy zajmującej się drukowaniem na żądanie, która pozwoli Ci bez wysiłku zarabiać na treści i lepiej nawiązać kontakt z fanami? W takim przypadku SPRING, wcześniej znany jako Teespring, może być twoją opcją. Oferuje bezproblemowe rozwiązanie, które nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Korzystając z Teespring Launcher, możesz dostosowywać i tworzyć szereg produktów, w tym odzież, etui na telefony, kubki, akcesoria, wystrój domu i wiele innych. Co więcej, po utworzeniu projektu możesz wykorzystać jego inne atrybuty, takie jak narzędzia marketingowe, integracje partnerskie i rozszerzoną sieć, aby dokończyć sprzedaż swoich produktów.

Dzięki tej platformie możesz łatwo zintegrować sklep z gadżetami Twitcha, kasę na Instagramie i półkę z produktami YouTube. W przypadku zamówień masowych oferuje wsparcie projektowe i konkurencyjne ceny.

Teemill

Możesz znaleźć wiele firm zajmujących się drukowaniem na żądanie, ale niewiele oferuje robienie tego w sposób zrównoważony. Teemill to popularna firma, która ułatwia Ci sprzedaż towarów online, a także w zrównoważony sposób. Wszystkie fabryki Teemill uzyskują energię ze źródeł odnawialnych.

Umożliwia projektowanie produktów do bezpłatnego sklepu internetowego. Gdy ktoś zamawia w Twoim sklepie, Teemill wysyła projekt do swojej fabryki i drukuje go na produkcie przed wysłaniem go bezpośrednio do klienta. Firma zajmuje się również zwrotami bez konieczności zajmowania się nimi.

Każdy może szybko stworzyć profesjonalną markę, korzystając z setek gotowych do użycia projektów, unikalnych grafik, zasobów marketingowych i modeli makiet. Dodatkowo każdy element garderoby może zostać zwrócony firmie do recyklingu po zużyciu, a zwroty otrzymują w nagrodę kredyt sklepowy.

Zazzle

Artyści i twórcy szukający możliwości pasywnego dochodu powinni wybrać Zazzle. Ta platforma pozwala zarabiać na swoich treściach lub usługach kreatywnych. Tutaj masz szansę połączyć i sprzedać swoje produkty tysiącom ludzi, którzy chcą upamiętnić ważne wydarzenia w swoim życiu.

Dzięki tej platformie zarabianie na projektach jest łatwe, ponieważ możesz założyć bezpłatny sklep na Zazzle i zacząć sprzedawać. Możesz także nawiązać kontakt z innymi twórcami, aby czerpać od nich inspirację. Możesz użyć wtyczki Adobe Photoshop Design to Print do usprawnienia przepływu pracy.

Lody

Gelato to platforma dla sklepów internetowych, które chcą wytwarzać produkty na zamówienie lokalnie i szybko je dostarczać. Jest to w pełni zintegrowane rozwiązanie dla produktów poligraficznych, ponieważ oferuje wszystko, czego potrzebujesz do sprzedaży, produkcji i dostarczania spersonalizowanych produktów klientom na całym świecie.

Oprócz zwiększania możliwości twórców i przedsiębiorców w zakresie produktów drukowanych, pomaga im również w kwestiach związanych z fakturowaniem, podatkami i VAT. Gelato produkuje produkty w 33 krajach, co skutkuje szybszą dostawą do klientów. Emisja dwutlenku węgla jest również mniejsza, ponieważ odległości żeglugi są mniejsze.

Ponadto większość swoich produktów dostarcza w ciągu 72 godzin od złożenia zamówienia. Jego funkcja kompleksowej realizacji zapewnia zarządzanie każdym etapem Twojej firmy, od produkcji przez wysyłkę po opodatkowanie. Nie ma minimalnego zakupu, więc płacisz za to, co produkujesz.

Drukuj

Dzięki Printify tworzenie i sprzedawanie niestandardowych produktów klientom stało się łatwe. Bezpłatne narzędzia do projektowania umożliwiają dodawanie niestandardowych projektów do setek produktów, w tym koszulek, kubków, etui na telefony, notebooków, ręczników, ozdób, dekoracji wnętrz, masek, toreb, bezrękawników, bluz z kapturem i odzieży sportowej.

Printify posiada sieć partnerów dla funkcji automatycznego routingu. Dzięki temu możliwe jest zarządzanie szczytami świątecznymi bez żadnych bólów głowy. Pozwala sprzedawać produkty na Twoich warunkach, podczas gdy firma zajmuje się całą logistyką druku i dostaw.

Możesz zintegrować go z głównymi platformami i rynkami handlu elektronicznego, w tym eBay, Presta Shop, Shopify, Etsy, Wix, BigCommerce i Squarespace. Dlatego na tej platformie można zarabiać pieniądze bez ryzyka.

Redbubble

Chcesz zamienić swoją kreatywność na gotówkę? Redbubble to platforma, na której możesz sprzedawać swoje dzieła sztuki wydrukowane na dowolnym produkcie swoim globalnym odbiorcom. Ludzie z całego świata odwiedzają tę platformę, aby znaleźć to, co kochają. W ten sposób oferuje platformę, na której możesz łączyć się z ludźmi, którzy kochają Twoją pracę i chcą ją posiadać.

Umożliwia drukowanie na ponad 70 produktach, w tym na koszulkach, maskach, kubkach i innych towarach. Możesz dołączyć do tysięcy artystów na platformie i zacząć zarabiać. Jego elastyczna funkcja tworzenia daje Ci kontrolę nad tym, co zarabiasz. Co więcej, możesz dołączyć funkcje znaku wodnego, aby chronić swoje projekty przed powielaniem.

Subliminator

Niezależnie od tego, czy są to podkoszulki, joggery, bluzy, kąpielówki czy peleryny, Subliminator jest po to, by sprzedawać Twoją odzież na żądanie. Ta łatwa w użyciu platforma umożliwia również realizację zamówień i wysyłkę w Twoim imieniu bez użycia rąk. Własna produkcja zapewnia wysokiej jakości produkty dla każdego klienta. Nie musisz się też martwić o zapasy swoich produktów.

Tworzenie chwytliwych produktów jest łatwe dzięki szerokiej gamie kolekcji. Zaprojektowane produkty możesz sprzedawać w swojej witrynie e-commerce, korzystając z funkcji automatycznej synchronizacji zamówień. Za każdym razem, gdy pojawia się zamówienie, firma produkuje je i wysyła pod Twoją marką po sprawdzeniu jakości.

Aby zwiększyć zadowolenie klienta, możesz korzystać z różnych opcji znakowania, takich jak opakowania, niestandardowe torby pocztowe, tkane etykiety i zawieszki. Ponadto Subliminator korzysta z usług przewoźników premium w celu szybkiej dostawy na całym świecie.

Ognisko

Czy jesteś influencerem w mediach społecznościowych, który chce sprzedawać koszulki swoim obserwatorom? Bonfire pozwala zaprojektować spersonalizowane koszulki najwyższej jakości i je sprzedać. Tutaj możesz również otworzyć bezpłatny sklep internetowy, aby zaprezentować wszystkie zaprojektowane koszule i ubrania.

Ponadto możesz łatwo dostosować swoje produkty do swojej marki. Kolejną atrakcyjną cechą tej platformy jest to, że możesz tutaj utworzyć stronę kampanii do sprzedaży niestandardowych produktów.

Po zakończeniu kampanii Bonfire bezpośrednio wyśle ​​produkty do klientów, gdy uzyskasz zyski. Jego responsywny zespół obsługi klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji, aby uratować Twoje plecy.

Sprzedaj

Jeśli należysz do społeczności twórców i firm internetowych, które chcą zamienić swoją pasję w dochód bez żadnych komplikacji, Sellfy jest tu dla Ciebie. Z tej jednej platformy możesz sprzedawać swoje towary lub produkty cyfrowe swoim klientom za pośrednictwem swojej witryny internetowej lub uchwytów mediów społecznościowych.

Pozwala w ciągu kilku minut uruchomić sklep z materiałami do druku na żądanie, w którym można wykonać wszystkie zadania — zaprojektować, stworzyć i sprzedać. Możesz użyć tej samej platformy do hostowania swoich produktów cyfrowych i ich dostarczania. Jego wbudowane atrybuty marketingowe i narzędzie pomagają w rozwoju Twojej firmy.

Dzięki funkcji osadzania możesz dodać do swojej witryny funkcje, takie jak koszyk na zakupy i przycisk „kup teraz”, po prostu kopiując i wklejając. Ponadto firma ma do dyspozycji zespół wsparcia 24/7.

SPOD

Twórcy poszukujący platformy do przekształcenia swoich pomysłów w produkty drukowane powinni wybrać SPOD. Z jego pomocą tworzenie i sprzedaż produktów do druku na żądanie staje się bezproblemowe dla każdego. Ta wydajna usługa druku na żądanie dropshipping oferuje wszystkie funkcje niezbędne do tworzenia, budowania i rozszerzania Twojej oferty produktów.

Przetwarza 95% swoich produktów w ciągu 48 godzin, więc klient musi czekać na mniej, aby dostać produkty w swoje ręce. Ponadto klienci otrzymują produkty po uczciwych cenach bez uszczerbku dla jakości. SPOD obsługuje Squarespace, Shopify, WooCommerce, Magento, OrderDesk lub SPOD API do integracji.

Wspiera zrównoważony rozwój, pozwalając uniknąć nadprodukcji i marnotrawstwa zapasów. Ponadto jej model biznesowy działa na rzecz bardziej ekologicznej przyszłości, zmniejszając jej ślad. Firma posiada zakłady w USA i UE, dzięki czemu możesz sprzedawać swoje produkty na całym świecie.

Wniosek

Choć ma swoje wady i zalety, rozwiązanie druku na żądanie jest świetną pomocą dla influencerów i twórców, którzy chcą zarabiać na swojej kreatywności. Oprócz omówienia kilku najlepszych firm zajmujących się drukowaniem na żądanie, rozmawialiśmy również o tym, jak wybrać odpowiednią firmę.

Decydując się na te usługi, możesz również zwiększyć sprzedaż dzięki strategiom marketingowym FOMO.

x