11 najlepszych gier Apple Watch do zabawy bezpośrednio na nadgarstku

Z biegiem lat Apple zyskało tytuł „symbolu statusu” dzięki ogromnej gamie wysokiej jakości produktów na rynku.

Jednym z ich najczęściej kupowanych produktów po iPhonie jest ich Apple Watch. Zmienił sposób, w jaki postrzegamy smartwatche i stał się ostatecznym urządzeniem do zdrowego życia.

Od zaawansowanych trackerów zdrowia, Apple Music i wykrywania awarii po służby ratunkowe, to jest jak mini wersja Twojego iPhone’a na nadgarstku.

Możesz także sterować połączeniami, muzyką i innymi powiadomieniami aplikacji z nadgarstka. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to najlepszy smartwatch do noszenia na rynku.

Do tej pory było wiele wersji Apple Watch, z których ostatnio wypuszczono serię 8 i Ultra. Chociaż urządzenie może ci pomóc w kilku rzeczach, zdziwisz się, wiedząc, że możesz także grać w gry na zegarku.

Brzmi dziwnie? Chociaż nie można go podzielić na pełnoprawne urządzenie do gier, programiści starali się zapewnić ci to doświadczenie w małych wybuchach ekscytacji.

Jak fajnie będzie grać w niektóre gry bezpośrednio na nadgarstku? Chociaż wszystko to może zabrzmieć nieco dziwnie, z przyjemnością dowiesz się, że pobieranie gier na zegarek jest łatwe w 3 prostych krokach:

 • Uzyskaj dostęp do App Store na swoim zegarku
 • Wyszukaj grę, której szukasz
 • Kliknij „Pobierz”, aby zainstalować go na zegarku i zacząć

Możesz także grać w te gry na iPadzie i iPhonie oraz synchronizować je na wszystkich urządzeniach.

Jeśli do tej pory przykułem twoją uwagę, spójrzmy na niektóre z najlepszych gier, które spotkałem dla użytkowników Apple Watch. Te gry należą do różnych gatunków, aby zadowolić każdy gust.

Ping Pong – obejrzyj grę retro

Nie mogłem się doczekać, aby wspomnieć o naszej własnej klasycznej grze Ping Pong jako pierwszej na tej liście. Jedną z rzeczy, które uwielbiam w tej grze, jest intuicyjna kontrola gry za pomocą Digital Crown.

Ma dość prostą rozgrywkę, a celem jest kontrolowanie wiosła i odbijanie piłki z powrotem do przeciwnika.

Możesz wybierać spośród 8 różnych trybów gry i odblokowywać klasyczne gry zręcznościowe – Break out, Invader i Jump z 75 kolorowymi poziomami.

Jeśli masz ochotę, przejdź do selektora motywów i dostosuj kolory zgodnie z własnymi preferencjami.

Najlepsze w tej grze jest to, że możesz grać w nią jednocześnie w lokalnym trybie wieloosobowym – na iPhonie i Apple Watch.

Przeczytaj także: Jak tanio dostać się do ekosystemu Apple

Szachy – Graj i ucz się

Musiałem dołączyć coś dla analitycznych umysłów, jeśli mówimy o grach. Tej gry nie trzeba przedstawiać; możesz teraz uczyć się i grać w szachy z graczami z całego świata za pomocą zegarka Apple Watch.

Niektóre z wielu niesamowitych funkcji tej gry to:

 • Zagraj z komputerem lub globalnym przeciwnikiem
 • Dołącz do szachowej społeczności liczącej ponad 95 milionów graczy
 • Naucz się szachowej taktyki i ćwicz łamigłówki, aby poprawić swoje umiejętności
 • Przeczytaj artykuły trenerów, trenerów i autorów
 • Wybierz własny motyw, szachy 2D i 3D oraz tła

Możesz także śledzić słynne szachowe supergwiazdy Hiraku, Magnusa, Boteza i wielu innych, aby uczyć się od mistrzów.

linia życia

Jesteś fanem fajnych rzeczy? Jeśli tak, to ta gra jest idealna dla Ciebie. Pobierz Lifeline, aby pomóc astronautom w następstwie katastrofy podczas lądowania na obcym księżycu i pomóc mu znaleźć drogę powrotną do domu.

Rozwiąż przestrzeń i czas razem z Taylorem i pomóż mu przetrwać, ponieważ jego życie zależy od twoich wyborów. Przekonasz się, że rozmawiasz z nim, a twoim obowiązkiem jest wybór jego dalszego postępowania.

Ma wciągającą narracyjną fabułę, która zawsze trzyma cię na palcach dzięki aktualnym powiadomieniom o rozwoju historii. Rozgrywka jest dostępna w 8 różnych językach.

Niech twoje czyny mówią same za siebie i bądź teraz kołem ratunkowym Taylora.

Elevate – trening mózgu

Nadszedł czas, aby uczyć się w biegu lub robić sobie dobre umysłowe przerwy w codziennym zgiełku dzięki Elevate – Brain Training.

Ta gra ma na celu poprawę umiejętności poznawczych i koncentruje się na skupieniu, umiejętnościach matematycznych, pamięci, szybkości itp.

Możesz pobrać tę grę i zacząć od:

Wraz z tym otrzymujesz również dostęp do 4 mini-gier i spersonalizowanego programu treningowego, który ewoluuje z czasem, aby zmaksymalizować wyniki.

Stuknij, aby Dash Bird – nie machaj

Zabij swój czas jak profesjonalista z Tap to Dash Bird, który jest gotowy przedzierać się przez przeszkody, aby zbierać monety. Ta gra pozwoli ci kontrolować prędkość, a rozgrywka jest prosta. Prawdziwym zadaniem jest rozwijanie koordynacji wzrokowo-umysłowej poprzez szybkość.

Możesz wybierać między ptakiem, samolotem lub smokiem i zbierać monety, aby odblokować nowe postacie. Gdy będziesz gotowy, możesz rzucić wyzwanie światu i przyjaciołom oraz pochwalić się umiejętnościami, które opanowałeś z biegiem czasu.

W tę grę można grać offline na telefonie iPhone, tablecie lub zegarku Apple Watch.

Snake.io – zabawny ślizgacz online

Czy mogę popełnić grzech usunięcia Snake.io z tej listy? Absolutnie nie, ponieważ jest to popularny klasyk milenijny. Podejmij wyzwanie i zostań największym wężem na swoim zegarku Apple Watch.

Ta wersja zawiera jednak pewną niespodziankę. Aby stać się dużym, będziesz musiał zaatakować inne węże, które same próbują zrobić to samo.

Możesz zwiększyć swoją prędkość, wyrzucając masę. To najlepsza sztuczka do wykorzystania podczas starcia z innymi wężami.

Rozwijaj się, aby zdominować rozgrywkę i dostać się na szczyt tabeli liderów w czasie rzeczywistym. Ciesz się graniem w tę grę online lub offline na preferowanych urządzeniach Apple.

Pictoword – zabawne quizy słowne

Akredytowana przez Academic’s Choice Smart Media Awards, Pictoword jest najpopularniejszą grą słowną w 30 krajach.

Jest to prosta gra, w której musisz przeczytać serię obrazków, które łączą się, tworząc słowo. Oprócz tego możesz również poprawić swoje wrażenia poprzez:

 • Gry w odgadywanie słów
 • Zabawne kategorie ciekawostek
 • Gry treningowe mózgu

Możesz grać w łamigłówki, łamigłówki, zgadywać, ciekawostki i nie tylko. Pozwala grać solo lub ze znajomymi w trybach online/offline.

Ciekawostki Crack

Jak sama nazwa wskazuje, jest to konkurencyjna gra o ciekawostkach, w którą możesz grać z ludźmi z całego świata w ponad 20 różnych językach. Trivia Crack jest wyposażona w tysiące ekscytujących pytań, dzięki którym szybko uzależnisz się od tej gry.

Ma przyjazną postać Willy’ego, który pomoże ci wybrać pytania z sześciu różnych kategorii, obracając kołem. Za każdym razem, gdy kręcisz kołem, lądujesz na postaci reprezentującej określoną kategorię.

Dołącz do wyścigu, aby zdobyć wszystkie 6 koron, ale jeszcze nie świętuj, ponieważ w każdej chwili możesz zostać wyzwany do rewanżu. Możesz także rozmawiać ze swoimi przeciwnikami i zbierać dużo wiedzy podczas zabawy.

Pasjans Gra

Ta gra nie wymaga oficjalnego wprowadzenia, ponieważ dorastaliśmy grając w nią prawdziwymi kartami i na naszych niezbyt eleganckich komputerach. Ciesz się, ponieważ teraz możesz mieć miniaturową wersję Solitaire tej klasycznej gry retro na swoim zegarku Apple Watch.

Zmierz się z codziennymi wyzwaniami za pomocą funkcji wymienionych poniżej:

 • Losowanie 1 karty pasjansa
 • Punktacja standardowa
 • Układ lewo/prawostronny
 • Niestandardowe tła i rewersy kart

Ta gra zawiera również dźwięki, statystyki, opcje autouzupełniania i cofania, których możesz używać i dostosowywać podczas gry. Nie kieruj się jego rozmiarem; ta gra jest bardzo intuicyjna, dzięki czemu ładuje się niezwykle szybko, więc zacznij już dobierać karty.

Arkadia – gry zręcznościowe do oglądania

Czy tęsknisz za zabawą, jaką mieliśmy w dzieciństwie na naszych konsolach do gier? Cóż, a co, jeśli powiem ci, że Apple przyniosło to doświadczenie bezpośrednio na twoim nadgarstku, a także w jednej grze?

Tak, Arcadia to zbiór 22 gier zręcznościowych na zegarek Apple Watch. Moje ulubione typy z listy to:

 • Bąbelkowa Mania
 • Szybki bieg
 • Deszcz w kręgle
 • Owocowy Wąż
 • Yarr!
 • Cegła
 • BadaBoom
 • Najeźdźcy galaktyki
 • Odbić
 • Mapa skarbów

Wyżej wymienione gry to tylko kilka; Będzie mi miło, jeśli przejrzysz całą listę. Ta gra jest wolna od reklam i nie zawiera zakupów w aplikacji. Więc walcz o pierwsze miejsce w tabeli liderów w czasie rzeczywistym.

Magiczna 8-bitowa kula 8

Pochodząca z 1983 roku kula ósemkowa została stworzona przy użyciu voodoo, czarnej magii, czarów i anyżu gwiazdkowatego, co dało jej moc odpowiadania na wszystkie pytania, jakie każdy może mieć.

Miało to 100% skuteczność w pytaniach związanych z miłością, pracą, codziennymi czynnościami, pracą i nie tylko, aż… zostało utracone na zawsze.

Teraz Apple odzyskał i uchwycił swoją magię w aplikacji o nazwie Magic 8-bit 8 ball, którą możesz pobrać na swój smartwatch. Możesz zadawać magiczne pytania, takie jak:

 • Czy on/ona mnie kocha?
 • Czy powinienem dziś zjeść makaron?
 • Czy Ronaldo zdobędzie mistrzostwo świata?

Korzystaj z tej aplikacji, gdy utkniesz i wydostań się z tymczasowych niezdecydowanych sytuacji.

Notka autora

To było moje spojrzenie na niektóre z najlepszych gier Apple Watch, które możesz pobrać i używać do zabijania wolnego czasu, zdobywania wiedzy w podróży lub zdobywania doświadczenia w grach na jednocalowym ekranie.

Odkąd gry na Apple Watch stały się rzeczą, rzeczy wzrosły dla użytkowników, ponieważ stał się świetnym sposobem rozrywki, gdy się nudzisz.

Pełne naładowanie zegarka Apple Watch przed rozpoczęciem korzystania z tych gier to najlepszy sposób na niezakłócone działanie.

Następnie sprawdź te przydatne aplikacje do monitorowania tętna na Apple Watch.

x