11 najlepszych gier motocyklowych na smartfony (iOS + Android)

Gry są teraz częścią życia każdego z nas. Gry wyścigowe, takie jak samochody czy motocykle, nadrabiają zaległości. Czytaj dalej, aby znaleźć kilka godnych gier motocyklowych na telefon komórkowy.

Wszyscy musimy się zgodzić, że gry wyścigowe online zwiększają zdolność podejmowania decyzji przez jednostkę i utrzymują zaangażowanie jej umysłu. Jednak gry motocyklowe są niezwykle zabawne, ponieważ oferują ciekawe zwroty akcji w stosunku do zwykłych gier wyścigowych, które mogą sprawić, że każdy mecz będzie ekscytujący.

Dla miłośników motocykli i pasjonatów gier motocyklowych dostępnych jest obecnie wiele opcji na smartfonach z systemem Android.

Co więcej, gry motocyklowe mają do wyboru szeroką gamę motocykli, z których każdy ma unikalny zestaw opcji dostosowywania. Motocyklami możesz uderzać w barierki i kręcić się w powietrzu; są o wiele bardziej niesamowite niż typowe gry wyścigowe.

Jednak podczas grania w gry motocyklowe można łatwo wyczuć dreszczyk emocji, adrenalinę i radość. Dlatego te gry motocyklowe są ponadczasowe i wszyscy je uwielbiają. Co więcej, gry motocyklowe słyną z doskonałej grafiki, szybkich przygód i wrażeń z jazdy.

Oprócz tych wszystkich pozytywnych stron, granie w gry motocyklowe może być również niebezpieczne. Pamiętaj, że gry motocyklowe są zaprojektowane tak, aby dostarczać ci adrenaliny, której eksploracja w prawdziwym świecie byłaby zbyt niebezpieczna.

Gry mogą wyzwalać uwalnianie adrenaliny, zwiększając ciśnienie krwi, tętno i częstość oddechów. Dodatkowo nadmierne zabawy motocyklowe pozbawiają jednostkę aktywności fizycznej.

Jeśli lubisz wyścigi motocyklowe i chcesz zacząć grać w gry motocyklowe na swoim smartfonie, ale nie masz pojęcia, jakie są dostępne opcje, oto miejsce docelowe. Jeśli jesteś fanem motocykli, niezależnie od tego, czy jeździsz na nich, czy nie, nadal możesz cieszyć się jazdą na swoim smartfonie.

Jednak gry motocyklowe mają różne tryby rozgrywki, które warto sprawdzić przed wyborem jednego z nich.

W poniższym artykule omówimy niektóre z najlepszych gier motocyklowych odpowiednich dla użytkowników Androida i iOS wraz z ich kluczowymi funkcjami. Więc bez zbędnych ceregieli omówmy kilka wybranych przez nas gier motocyklowych.

Wyścig rowerowy

Bike Race to jedna z najbardziej konkurencyjnych i szybkich gier opartych na fizyce przeznaczona na smartfony. Możesz grać w dowolnym miejscu na smartfonie w trybie dla jednego gracza lub online przeciwko milionom graczy.

Możesz jednak jeździć na rowerze po niesamowitych torach ze skokami i pętlami. Ponadto możesz dostosować swój tor do jazdy. Nieograniczone darmowe poziomy są dostępne do gry za darmo.

Ta gra o motocyklach nie wymaga połączenia z Internetem. Dzięki temu możesz grać w dowolnym miejscu i czasie, bez żadnych przeszkód. Proste i intuicyjne sterowanie zapewnia graczom niesamowitą rozgrywkę.

Możesz wyzywać znajomych do udziału w turniejach za pośrednictwem platform mediów społecznościowych. Mnóstwo niesamowitych kolekcji motocykli sprawia, że ​​gra jest interesująca i wciągająca. Dodatkowo gracze mogą z łatwością skorzystać z tego w sklepie Google Play lub Apple Store.

Granica prób

Trials Frontier to jedna z szalenie wciągających gier motocyklowych. Z fascynującą fabułą, przyjazną rywalizacją, łatwą do zrozumienia rozgrywką opartą na fizyce i ogromnym strumieniem treści, Trials Frontier należą do kolekcji.

Ta gra o motocyklach oferuje głęboką metagrę i zaskakujący świat przygód i eksploracji. Dzięki wielu niesamowitym funkcjom ta gra pozwala odkrywać, jeździć i tworzyć unikalne rzeczy w grze.

Ponadto możesz eksplorować rozległą mapę świata dostępną w grze. Trials Frontier umożliwia łączenie się na całym świecie w celu rywalizacji. Możesz jeździć na motocyklach, wykonując różne akrobacje.

Co więcej, ta gra motocyklowa została stworzona przez RedLynx jako następca linii Trials, z wysokiej jakości grafiką. Najlepszą rzeczą, która może przyciągnąć graczy do wypróbowania tej gry, jest dostępność ponad 250 unikalnych torów wyścigowych i ton motocykli. Ponadto Trials Frontier jest teraz dostępny na iOS i Androida.

SBK16

SBK16 jest darmowy i jest teraz dostępny na iOS i Androida. Podczas gry możesz poczuć dreszczyk emocji związany z obsługą bestii o mocy 200 HP. Najbardziej wymagające tory wyścigowe sprawiają, że gra wyróżnia się z listy.

Realistyczna grafika 3D z dynamicznymi efektami świetlnymi sprawia, że ​​środowisko gry jest atrakcyjne i przyciąga wzrok. Ponadto możesz jeździć na rowerze w dowolny sposób, aby wygrać na najszybszym torze ze wszystkich.

Ponadto, aby zdobyć tytuł nowego Mistrza Świata Superbike, musisz stawać na wysokości zadania w wyzwaniach i turniejach. Kluczowe funkcje SBK16 Game obejmują 24-gwiazdkowych jeźdźców z międzynarodowego składu, 5 trybów gry i kontroler MFi.

3D Touch pozwala przejść bezpośrednio do szybkiego wyścigu z ekranu głównego. Chociaż SBK16 – oficjalna gra mobilna jest darmowa, zapewnia najwyższą jakość gier.

Wyścigi MotoGP ’22

W MotoGP Racing ’22 możesz doświadczyć intensywności wyścigowej akcji. Możesz dostosować swój motocykl i rzucić wyzwanie znajomym z najwyższymi wynikami za pośrednictwem platform mediów społecznościowych.

Bez żadnych wskazówek gracze mogą grać w tę grę, ponieważ jest przyjazna dla użytkownika i łatwa do grania. Możesz śledzić swoją pozycję w każdej dywizji podczas przechodzenia poziomów, możesz jednocześnie poprawiać swoje wyniki.

Co więcej, gracze z najwyższym wynikiem na każdym torze mogą co dwa tygodnie dołączyć do swojego ulubionego zawodnika na podium FWC. Możesz wygrać niesamowite nagrody, takie jak zegarki Tissot, kaski Nolan i trofeum FWC. MotoGP Championship Quest jest darmowy.

Jednak możesz również przejść na premium. Ta gra motocyklowa jest dostępna w Apple Store i Play Store dla użytkowników iOS i Androida.

Wypróbuj Xtreme 4 Moto

Trial Xtreme 4 Moto Bike Game opracowana przez Deemedya INC jest jednym z najlepszych wydawców gier mobilnych i twórców najwyżej ocenianych gier. Aby uzyskać zaawansowany poziom rozgrywki, możesz bezpłatnie wypróbować Trial Xtreme 4 Moto Bike Game.

Co więcej, możesz poczuć pompowanie adrenaliny wraz ze wzrostem poziomu. Ta gra o motocyklach pozwala dotrzeć na szczyty światowych rankingów.

Ponadto możesz hakować i ciąć swoich konkurentów, aby zostać mistrzem. Możesz zoptymalizować swoje motocykle, aby stworzyć wyjątkowy rower, korzystając z setek opcji dostosowywania.

Dodatkowo możesz brać udział w turniejach przeciwko prawdziwym graczom z całego świata. Przechodząc poziomy, możesz poprawić swoje osiągi na torze, a także wygląd swojego motocykla, korzystając z najbardziej hardkorowych dostępnych rzeczy. Gra Trial Xtreme 4 Moto Bike jest już dostępna na iOS i Androida.

Brud Xtreme

Kolejną aplikacją stworzoną przez Deemedya INC jest Dirt Xtreme. Możesz wypróbować darmową wersję, aby przeżyć najbardziej szalony moment w motocrossie. Możesz jednak rywalizować z prawdziwymi graczami dostępnymi na całym świecie i dać im z bliska widok brudu, który po sobie zostawiasz.

Jeśli chcesz ulepszyć swój zabytkowy motocykl, możesz dostosować go do swoich wymagań, aby przekształcić go w ryczącego potwora.

Co więcej, gracze mogą dostosować swojego jeźdźca za pomocą najbardziej chorych dostępnych strojów. Możesz zebrać najlepszy sprzęt z tajemnicy dla swojego motocykla. Dostępny jest również internetowy serwis rynkowy, który jest często aktualizowany, aby zapewnić Ci najświeższe informacje. Wreszcie, aplikacja jest dostępna w Apple Store i Play Store dla użytkowników iOS i Androida.

Wyścig klanów

Aby doświadczyć wyścigów motocrossowych PVP w czasie rzeczywistym, możesz wypróbować grę motocyklową Clan Race. Dzięki wielu niesamowitym funkcjom ta gra jest jedną z najlepszych gier o motocyklach.

Twórca aplikacji Clan Race, czyli Deemedya INC, jest jednym z wydawców i twórców najwyżej ocenianych gier. Jego nowa wersja zawiera nowe stroje jeźdźców i nowe emotikony.

Poza tym, kluczowe cechy tej gry o motocyklach obejmują mnóstwo niesamowitych rzeczy. Możesz połączyć siły ze znajomymi, aby stworzyć własny klan/zespół motocyklowy.

Gracze mogą dostosowywać i ulepszać swoje motocykle, aby tworzyć wyścigowe potwory. Ponadto możesz dostosować swojego jeźdźca, aby uzyskać niesamowite wrażenia z gry. W tej chwili jest łatwo dostępny w Apple Store i Play Store dla użytkowników iOS i Androida.

Gorączka wyścigów

Racing Fever jest tutaj z niesamowitymi wrażeniami z wyścigów i zapierającą dech w piersiach grafiką, aby zwiększyć poziom adrenaliny, zabawy i emocji. Jego 4 różne kąty kamery zapewniają graczom realistyczne wrażenia podczas gry.

Aby uzyskać super fajną przygodę wyścigową, ta aplikacja pozwala konkurować z 7 różnymi przywódcami gangów. Ponadto możesz bezpłatnie wypróbować dziesiątki różnych rodzajów wyścigów.

Ponadto różne opcje sterowania umożliwiają dostosowanie do poziomu komfortu. Racing Fever: Moto jest rozwijane przez Gameguru. Jest to jednak symulator motocykla, w którym każdy może poczuć dreszczyk emocji związany z jazdą jednym z dużych pojazdów cylindrycznych.

Dzięki poziomowi 3D zgubisz się w grze podczas gry. Ponadto gracze mogą doświadczać różnych wrażeń podczas jazdy tymi motocyklami. Wreszcie, ta aplikacja jest dostępna w Apple Store i Play Store dla użytkowników iOS i Androida.

Szalone umiejętności Motocross 2

Z 11 milionami pobrań i dużą ilością miłości, Mad Skills Motocross 2 jest jedną z najlepszych aplikacji do gier motocyklowych. Ta aplikacja zawiera najlepszą fizykę motocykli ze wszystkich gier wyścigowych typu side-scrolling.

Dostępnych jest 13 różnych motocykli, każdy z inną prędkością i prowadzeniem, z możliwością wyboru dowolnego z nich. Funkcje, takie jak korzystanie z opcjonalnych rakiet, pomogą ci przejść trudne poziomy.

Dostępny jest jednak ekscytujący tryb „Versus” gracz kontra gracz. Możesz wybrać przyjaciela lub przeciwnika do rywalizacji. Mad Skills Motocross 2 jest na tyle interesujący, że wciąga na lata.

Częścią tej aplikacji są również prawdziwi profesjonalni zawodnicy motocrossu. Możesz za nimi podążać lub rozegrać z nimi pojedynek. Dzięki niesamowitym cotygodniowym konkursom Mad Skills Motocross 2 zapewnia najbardziej uzależniające wrażenia. Ta aplikacja jest dostępna dla użytkowników systemów iOS i Android.

Szalone umiejętności Motocross 3

Jeśli szukasz najlepszej mobilnej gry motocyklowej, Mad Skills Motocross 3 jest tutaj. Mad Skills Motocross 3 wyznaczył standardy gier wyścigowych typu side-scrolling, ponieważ zawiera wiele kluczowych funkcji.

Ma niesamowitą grafikę 3D, realistyczne dźwięki motocykla i energetyczną oryginalną ścieżkę dźwiękową, która wyróżnia tę aplikację motocyklową.

Jeśli jesteś początkującym i chcesz rozpocząć swoją przygodę jako gracz motocyklowy, możesz zacząć od tej aplikacji. Jego proste sterowanie ułatwia naukę.

Jednak ta gra o motocyklach zapewnia użytkownikowi najlepszą fizykę motocykli. Możesz dostosować części rowerowe do swojego stylu jazdy.

Najlepszą częścią wyboru tej gry jest to, że zawsze jest coś nowego i wymagającego do zdobycia, co sprawi, że będziesz ciekawy. Możesz pobrać tę grę zarówno ze sklepu Apple Store, jak i Play Store dla użytkowników iOS i Androida.

Szalone umiejętności BMX 2

Mad Skills BMX 2 został opracowany przez firmę Turborilla dla profesjonalnych kierowców. Starannie zaprojektowane tory rzucą wyzwanie Twoim umiejętnościom wyścigowym. Możesz wybrać przeciwnika z dowolnego zakątka świata.

Najlepszą częścią tej niesamowitej gry o motocyklach jest jej wspaniała fizyka, która łączy zabawę zręcznościową z kluczowymi elementami realizmu. Dostępnych jest mnóstwo opcji dostosowywania motocyklisty, które pomogą Ci uzyskać wygląd na torze.

Oprócz tego obecne są dziesiątki ręcznie wykonanych torów, co sprawia, że ​​podróż jeźdźca jest niezwykła. Ponadto organizowane są cotygodniowe konkursy Jam. Mad Skills BMX 2 pozwala graczom rywalizować z przyjaciółmi.

Więc pospiesz się; dziesiątki zabawnych osiągnięć czekają na odblokowanie. Tę aplikację można bezpłatnie pobrać i grać dla użytkowników systemów iOS i Android.

Wniosek

Krótko mówiąc, wszyscy wiemy, że jest coś w grach motocyklowych, które przyciągają dużą liczbę graczy. Istnieje wiele gier motocyklowych dostępnych za darmo dla użytkowników Androida i iOS.

Co więcej, powyższe gry są bezpieczne dla każdego. Są nieszkodliwe i możesz cieszyć się graniem w te gry bez niczyich wskazówek i nadzoru. W związku z tym, wraz z rosnącymi trudnościami i przeszkodami, jednostka może doświadczyć jazdy na rowerze w czasie rzeczywistym i spełnić swoje marzenia o jeździe w zaciszu własnego domu.

Możesz także zapoznać się z niektórymi kołami do gier, aby symulować wrażenia z wyścigów.

x