11 najlepszych klawiatur do gier zapewniających płynną i responsywną rozgrywkę

Rozejrzyj się wokół siebie. Co widzisz? Co druga osoba gra w jakąś grę na swoim smartfonie lub komputerze.

Według nowego raportu PwC, do 2026 roku sektor gier osiągnie wartość 321 miliardów dolarów. Ze względu na stały wzrost w sektorze nastąpił ogromny wzrost popytu na sprzęt do gier. Jednym z podstawowych urządzeń peryferyjnych używanych przez wszystkich entuzjastów gier jest niezawodna klawiatura do gier.

Zanim zagłębimy się w ten temat, zrozummy, jak ważna jest dobra klawiatura do gier.

Co to jest klawiatura do gier?

Klawiatura do gier to klawiatura, która została zredukowana, aby wyposażyć przyciski niezbędne do grania. Jego głównym celem jest uproszczenie i usprawnienie rozgrywki. Ogólny projekt umożliwia szybkie naciskanie klawiszy gry.

Oto niektóre z zalet korzystania z klawiatury do gier:

  • Zajmuje mniej miejsca: kompaktowa konstrukcja klawiatur do gier zajmuje mniej miejsca w porównaniu z tradycyjną klawiaturą. Gracze mogą usiąść w wygodnej pozycji i sterować swoimi klawiszami. Dzięki temu mogą z łatwością cieszyć się swoim doświadczeniem.
  • Ma dodatkowe funkcje: Oferuje dodatkowe funkcje, takie jak połączenie USB, porty zestawu słuchawkowego, przyciski makr, szybkie klawisze i regulacja głośności.
  • Zmniejsza zmęczenie: ogólna konstrukcja sprawia, że ​​gra jest płynna. Dzięki mniejszej liczbie klawiszy gracze mogą się dobrze bawić bez uczucia letargu. W przeciwieństwie do tradycyjnych klawiatur, dzięki klawiaturom do gier można uniknąć obrażeń dłoni.

Chociaż mogą brzmieć podobnie, klawiatury do gier i klawiatury różnią się od siebie. Chodź, przeczytamy.

Różnica między klawiaturą do gier a klawiaturą

Oto niektóre różnice między klawiaturą do gier a klawiaturą:

  • Wygląd: Klawiatura jest znacznie mniejsza niż zwykła klawiatura. Podczas gdy klawiatury są kompaktowe, klawiatury mają konstrukcję z pełnymi przyciskami.
  • Wydajność: Ponieważ klawiatury są przeznaczone głównie do gier, zapewnia większą wydajność. Z drugiej strony klawiaturom brakuje niektórych dodatkowych funkcjonalności, które zapewniają manipulatory.
  • Komfort: dzięki mniejszej liczbie klawiszy klawiatury zapewniają większy komfort w porównaniu z klawiaturami. Możesz grać przez dłuższy czas z klawiaturą bez zmęczenia rąk.
  • Pisanie: Klawiatury do gier pomagają zarówno w pisaniu, jak iw grach. Wręcz przeciwnie, klawiatury do gier tego nie robią.

Przyjrzyjmy się najlepszym klawiaturom do gier zapewniającym płynną i responsywną rozgrywkę.

Jednoręczna mechaniczna klawiatura do gier Cakce RGB

Klawiatura Cakce ma wszystkie 35 bezkonfliktowych klawiszy z funkcją podświetlenia tęczy RGB. Ma ergonomiczną konstrukcję i udoskonalony dotyk palca.

Posiada również funkcję mikroodczytu i mikrodelecji. Mechaniczna nasadka klawiszy zapewnia lepsze wrażenia podczas gry. Ponadto jest kompatybilny z systemami Maximum i nie wymaga wcześniejszego oprogramowania.

USonline911 Zaawansowany K-700

Klawiatura USonline911 Advanced K-700 posiada 44 trwałe klawisze mechaniczne.

Włącz kilka klawiszy, aby działały jednocześnie. Jest wyposażony w konfigurowalne podświetlenie RGB z różnymi wzorami oświetlenia.

Jest ergonomicznie zaprojektowany z magnetyczną podkładką pod nadgarstek dla maksymalnego komfortu. Ponadto składa się z mocnego i stabilnego materiału. Klawisze makr pomagają w nagrywaniu gier.

Czerwone przełączniki Koolertron Gateron

Przenośne przełączniki Koolertron Gateron Red zawierają 43 programowalne klawisze i 8 programowalnych elementów sprzętowych opartych na makrach. Jest również wyposażony we wbudowany MCU.

Pełne anti-ghosting i przełączniki Gateron Red gwarantują doskonały chwyt i dokładność. Mini klawiatura skutecznie zmniejsza miejsce na biurku.

Jednoręczna mechaniczna klawiatura do gier Koolertron

Jednoręczna, mechaniczna klawiatura do gier Koolertron ma 45 programowalnych klawiszy z obrotowym pokrętłem. Dostępnych jest szesnaście makrofunkcyjnych przycisków z maksymalnie 349 poleceniami klawiszowymi.

Użytkownicy mogą dostosować podświetlenie RGB do swoich preferencji. Ma unikalną 4-warstwową konfigurację i zintegrowaną pamięć masową MCU. Możesz także dostosować ruch kursora za pomocą myszy.

Bezprzewodowa jednoręczna klawiatura do gier RedThunder

Klawiatura RedThunder ma 35 klawiszy, których nie ogranicza kabel. Akumulator działa przez 15-20 godzin. Wzbogać swoje wrażenia dzięki efektom świetlnym i 7-kolorowemu podświetleniu RGB.

Zaprojektowany ergonomicznie, z szeroką podpórką pod nadgarstek, która zapewnia wygodę. Ma niezależny przełącznik klawiatury i port ładowania typu C. Posiada również automatyczny tryb oszczędzania energii.

Programowalna klawiatura Koolertron z 24 klawiszami

Programowalna klawiatura Koolertron 24 Keys ma wysokiej jakości pleksiglas z odłączanym kablem USB o długości 1,5 m. Wszystkie przyciski, w tym dwa podświetlane okrągłe przyciski, są programowalne.

Dzięki regulowanej jasności i dynamicznym efektom świetlnym podświetlenie RGB jest ulubionym rozwiązaniem graczy. Ma również wbudowaną pamięć MCU z konfiguracją 4-warstwową.

Razer Tartarus v2

Razer Tartarus v2 zapewnia graczom płynne działanie dzięki klawiszom osadzonym w gumowym przełączniku kopułkowym. 32 klawisze mecha-membranowe to idealne rozwiązanie dla graczy. Jest zasilany przez Razer Synapse, najlepsze narzędzie do konfiguracji sprzętu.

Jest wyposażony w 8-kierunkowy kierunkowy kciuk, który wspiera nadgarstek gracza. Umożliwia wyświetlanie 16,8 miliona kolorów na indywidualnie podświetlanych klawiszach.

HUO JI K-700

Ergonomicznie zaprojektowana klawiatura HUO JI K-700 ma wyjmowaną podpórkę pod nadgarstki. Jest wyposażony w wiele klawiszy, które działają jednocześnie z dużą prędkością.

Ponadto ma wstępnie ustawione podświetlenie RGB z 16,8 milionami kolorów i jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS i aluminium o matowym wykończeniu. Niestandardowe przełączniki mechaniczne zapewniają długowieczność i wytrzymałość.

Redragon K585 DITI

Redragon K585 DITI jest wyposażony w 7 programowalnych klawiszy makr łączących wiele poleceń. Dzięki 5 trybom podświetlenia RGB i 16,8 milionom kolorów zapewnia efekt świetlny.

Ergonomicznie zaprojektowany z odłączaną podpórką pod nadgarstek zabezpieczoną magnesami. Przełączniki Redragon Blue pomagają zrozumieć rytm gier na PC.

Makromechaniczna klawiatura jednoręczna Koolertron

Jednoręczna makromechaniczna klawiatura Koolertron jest wyposażona w 23 programowalne klawisze i 19 skrótów multimedialnych. Ponadto ma 4-warstwową strukturę ze zintegrowaną pamięcią MCU.

Skutecznie oszczędza miejsce na biurku dzięki przenośnej mini klawiaturze. Ma konfigurowalne podświetlenie RGB z różnymi trybami oświetlenia. Zawiera przełączniki taktyczne i kliknięcia. Kompatybilny z Windows XP, 7, 8, 10 i Mac OS.

Klawiatura do gier RedThunder

Klawiatura do gier RedThunder z szybkością reakcji szybszą o 3 ms to najlepszy zakup dla entuzjastów gier. Ergonomiczna, przenośna konstrukcja zwiększa przestrzeń i wygodę.

Podświetlenie RGB ma 7 kolorów i oszałamiający efekt świetlny. Ta łatwa w użyciu klawiatura ma funkcję nagrywania makr.

Ostatnie słowa

Jeśli więc szukasz klawiatury do gier, która zapewni płynną i responsywną rozgrywkę oraz poprawi wrażenia, zapoznaj się z tą listą.

Następnie sprawdź najlepsze komputery stacjonarne do gier, które zapewniają rozgrywkę bez opóźnień.

x