11 najlepszych narzędzi do przycinania wideo do użytku osobistego lub biznesowego

Szukasz narzędzia do przycinania wideo online? Cóż, nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Filmy wideo stały się jednym z głównych formatów interakcji z klientami i zwiększania widoczności. Osiągnął zupełnie nowy poziom, niezależnie od tego, czy chodzi o historie na Instagramie, rolki, telewizję, gry, YouTube, media społecznościowe czy stronę internetową.

Jak na Statystykatygodniowe wydatki konsumentów wideo na treści wideo są przeznaczone na oglądanie płatnych usług przesyłania strumieniowego wideo, filmów w mediach społecznościowych, bezpłatnych usług przesyłania strumieniowego wideo, programów telewizyjnych nagranych na DVR, kanałów telewizji kablowej/satelitarnej, przesyłania strumieniowego gier na żywo i na żądanie filmy.

Jednak są szanse, że filmy są duże dla konkretnych platform. Na przykład 10-minutowy film na YouTube nie jest najlepiej dopasowany do platformy Instagram. Dlatego niezbędna staje się wiedza, jak przycinać filmy, które mogą pomóc w wyodrębnieniu istotnej części filmu.

Podsumowaliśmy listę narzędzi do przycinania wideo, z których możemy korzystać. Zapnij pasy i wybierz narzędzie, które Ci odpowiada.

Animator

Animator oferuje kilka narzędzi, które można wybrać, w tym przycinanie wideo online. Narzędzia zapewniają przycinanie wideo w poziomie, kwadracie, pionie FB, okładce FB, wymiarach pionowych itp. Użytkownicy mogą łatwo przycinać i pobierać filmy bez martwienia się o znak wodny.

To narzędzie może pomóc w wycinaniu filmów na YouTube, Instagram, Twitter, Snapchat i inne w dowolnym rozmiarze i formacie. Użytkownicy muszą wybrać żądaną platformę mediów społecznościowych, przesłać wideo (przeciągnij i upuść), edytować wideo i nacisnąć przycisk pobierania.

Movavi

Movavi jest dostępny na platformach Mac i Windows, które umożliwiają szybkie tworzenie, tworzenie i edytowanie filmów. Użytkownicy mogą wyłączyć oprogramowanie i natychmiast rozpocząć ich edycję.

Istnieje kilka funkcji, takich jak animacja klatek kluczowych, efekty specjalne i gotowe wstępy, które użytkownicy mogą dołączyć. Pomaga edytować ciekawe i wysokiej jakości filmy dla użytkowników, w tym doskonałe wbudowane funkcje.

Promocja Przycinanie wideo online to najszybszy i najłatwiejszy sposób na edycję wideo lub natychmiastowe przycięcie. Narzędzie online najlepiej nadaje się do przycinania wideo i projektowania, marek i dodawania muzyki, która nadaje nowy wygląd.

Użytkownicy mogą łatwo przesyłać filmy, wybierać biblioteki multimediów lub szablony, wybierać żądany rozmiar przycięcia – kwadratowy, szeroki, pionowy – i pobrać ostateczny film. Narzędzia zapewniają przycinanie wideo w odpowiednich proporcjach i wyróżniają się.

Adobe Spark

Adobe Spark to jedno z praktycznych narzędzi Adobe, które pomaga w przycinaniu wideo za darmo. Użytkownicy mogą wybrać proporcje i natychmiast przyciąć wideo.

Prześlij wideo z urządzenia, wybierz proporcje lub wstaw niestandardowy rozmiar, przytnij obszar i pobierz wideo. Stosunek będzie zależeć od rozmiaru poziomego, kwadratowego lub pionowego, aby spełnić wymagania. Niektóre kierownice pozwalają użytkownikom przycinać wideo (do dokładnego czasu), aby uzyskać wyniki, a nawet dodawać lub wyciszać dźwięk.

Kapwing

Kapwing łatwo przycinać wideo na Facebooku, TikTok, Instagram, IGTV, YouTube i inne platformy mediów społecznościowych. Użytkownicy mogą zacząć od przesłania wideo, wybrania proporcji, aby rozpocząć przycinanie, a następnie pobrania końcowego wideo. Funkcje takie jak dodawanie muzyki, tekstu, animacji i inne poprawiają jakość wideo, która idealnie pasuje bez znaku wodnego.

VEED

VEED pozwala użytkownikom dodawać napisy, edytować filmy, transkrybować, animować itp. Jest łatwy w użyciu i nie wymaga wcześniejszego szkolenia, aby tworzyć angażujące treści.

Narzędzie online do przycinania wideo VEED działa w systemach Windows, Android, iPhone i Mac, aby natychmiast zmienić rozmiar lub przyciąć wideo, filmy premierowe i filmy imovie.

Użytkownicy mogą łatwo przycinać lub przycinać wideo dla platform społecznościowych – Twitter, YouTube, Pinterest, Snapchat, Instagram – i przeglądarek za pomocą VEED. Działa we wszystkich typach plików wideo, takich jak MOV, MKV, MP4, AVI itp., Które mogą działać na dowolnej platformie.

Edytor wideo przycinania, cięcia i przycinania

Edytor wideo przycinania, cięcia i przycinania to aplikacja mobilna, która z łatwością usuwa niechciane fragmenty, rozmywa tło, poprawia kolor, brak znaku wodnego itp. dla TikTok i Instagram. Użytkownicy muszą wybrać wideo, rozmyć pozycję, ustawić przycinanie, wybrać interwały, poprawić kolory, podgląd i udostępnianie.

Łatwe tworzenie wideo

The Łatwe tworzenie wideo pomaga przycinać wideo w dowolnym formacie, takim jak MP4, MPEG, AVI, MJPG, SWF itp. Jest dostępny w systemach Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 10 i Windows 8.

Ten łatwy w obsłudze program do tworzenia filmów może pomóc w tworzeniu szybszych i bezpieczniejszych filmów oraz zapisywać je w formacie WMV i MP4.

Typito

Typito działa skutecznie za pomocą kilku kliknięć. Może przycinać lub przycinać dowolną część wideo przy użyciu dowolnego współczynnika proporcji. Użytkownicy muszą przesłać film, przyciąć go zgodnie z formatami proporcji, wyświetlić podgląd wyników i pobrać.

Narzędzie pomaga bez wysiłku edytować, przycinać i łączyć wideo z zestawem marki i ponad 20 formatami wideo. Narzędzie do przycinania wideo online to proste narzędzie, które działa w szerokim, kwadratowym, pionowym i wielu innych aspektach.

Media.io to internetowy UniConverter, który może łatwo przyciąć wideo online. Jest to bezpłatne narzędzie do edycji wideo bez znaku wodnego, obsługujące formaty WMV, AVI, MOV, MP4, FLV itp. Użytkownicy mogą łatwo przycinać wideo na platformy YouTube i Instagram w proporcjach, takich jak 1:1, 4:3, 21:9, 16:9, 4:5 itd. To narzędzie online pomaga przycinać, przycinać, obracać, obracać i dostosuj filmy.

Nadające się do ugryzienia

Nadające się do ugryzienia to narzędzie online, które może pomóc w przycinaniu filmów na Twitterze, Facebooku i Instagramie, aby wymienić tylko kilka. Jest łatwy w użyciu i przyjazny, co czyni go idealną platformą.

Użytkownicy mogą przesyłać wideo online lub dodawać sceny, przycinać wideo do fabuły, mobilne, kwadratowe, szerokie i inne proporcje, przeciągać rogi, kontrolować wideo i pobierać wynik.

Wniosek

Dla hobbystów, marketingu cyfrowego lub niezależnych przedsiębiorców, narzędzia do tworzenia wideo (edycja, łączenie itp.) stają się znaczącym dodatkiem. Wiedza o tym, które narzędzie lub oprogramowanie online będzie działać zgodnie z Twoimi wymaganiami, jest niezbędna, aby uzyskać najlepsze wyniki. Naucz się więc podstaw, zagłęb się w narzędzia i zacznij przycinać filmy.

Możesz polubić:

Wyodrębnij dźwięk z wideo za pomocą tych narzędzi.

Najlepsze narzędzia do łączenia wideo w użyciu.

x