11 najlepszych portfeli SHIBA INU do bezpiecznego przechowywania monet

Szukasz najlepszych portfeli Shiba Inu do bezpiecznego przechowywania monet? Sprawdź naszą listę najlepszych portfeli do przechowywania ulubionej memowej monety!

Chociaż zaczęło się to jako żart w 2020 roku, Shiba Inu znacznie ewoluował, aby rozwinąć swój Metaverse. Co więcej, ta moneta-mem ma kapitalizację rynkową przekraczającą 5 miliardów dolarów.

Źródło: CoinMarketCap

Shiba Inu ma silne wsparcie społeczności, które odgrywa kluczową rolę w rozwoju tego projektu kryptograficznego. Na przykład mają ponad 3,7 miliona obserwujących na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

Jako natywny token ekosystemu Shiba Inu, tokeny SHIB są szeroko stosowane do wymiany, handlu i inwestowania. W rezultacie bardzo ważne jest, aby wybrać najlepszy portfel do przechowywania tokenów.

Czekać na dalsze informacje!

Co to jest portfel Shiba Inu (SHIB)?

Portfele Shiba Inu umożliwiają bezpieczniejsze przechowywanie tokenów SHIB. Poza tym możesz również użyć tego portfela do przesyłania lub wymiany swoich tokenów z innymi.

Możesz także wybrać różne rodzaje portfeli w zależności od wymagań dotyczących wygody i bezpieczeństwa. Załóżmy na przykład, że masz znaczną liczbę tokenów SHIB; w takim przypadku możesz zdecydować się na portfele sprzętowe.

W przeciwieństwie do innych typów portfeli, portfele sprzętowe mają swoją cenę, ale są warte swojej ceny. Świetne można znaleźć za około 150 dolarów.

Ponadto możesz również preferować portfele programowe w oparciu o urządzenie, którego używasz do przechowywania kryptowalut i transakcji. Tutaj portfele Shiba Inu obsługują systemy Android, iOS, Windows, Linux i Mac.

Szukasz szybkich transakcji tokenowych? Jeśli tak, z pomocą przychodzą portfele internetowe. Możesz użyć tego portfela, aby natychmiast połączyć się z platformami kryptograficznymi z przeglądarki internetowej.

Teraz przyjrzyjmy się korzyściom płynącym z posiadania portfeli Shiba Inu.

Zalety portfeli Shiba Inu (SHIB).

Główne zalety korzystania z portfeli Shiba Inu (SHIB) to:

 • Bezpieczeństwo: Posiadanie zabezpieczonego portfela jest ważnym czynnikiem do rozważenia. Tutaj portfele Shiba Inu pomagają zabezpieczyć zasoby kryptograficzne za pomocą zaawansowanych metod szyfrowania danych.
 • Wsparcie społeczności: społeczność Shiba Inu składa się z oddanych entuzjastów kryptowalut. Z tego powodu ich portfele poddawane są ciągłemu ulepszaniu funkcjonalności i cech.
 • Wygoda: monety Meme są w stanie przyciągnąć tysiące nowych użytkowników. Tutaj przyjazny dla użytkownika interfejs tego portfela sprawia, że ​​tworzenie, przechowywanie i przesyłanie portfela to kilka prostych kroków.
 • Obsługa wielu urządzeń: Możesz znaleźć wiele typów portfeli, które obsługują Twoje komputery PC lub urządzenia mobilne. Ponadto możesz uzyskiwać dostęp do jednego portfela i zarządzać nim z wielu urządzeń.
 • Kompatybilność z kryptowalutami: Portfele Shiba Inu nie ograniczają się do przechowywania i transakcji tokenami SHIB. Ten portfel obsługuje również przechowywanie i transakcje wieloma innymi kryptowalutami.
 • Monety Meme charakteryzują się dużą zmiennością cen w oparciu o nastroje na rynku kryptograficznym. Dlatego zawsze należy brać pod uwagę ryzyko związane z handlem i inwestowaniem.

  Przejdźmy od razu do najlepszych portfeli Shiba Inu (SHIB)!

  Portfel atomowy

  Atomic Wallet umożliwia bezpieczne przechowywanie i zarządzanie tokenami SHIB. Ponadto możesz zarządzać ponad 300 zasobami kryptograficznymi.

  Ten portfel jest również wyposażony w imponującą funkcję wymiany tokenów. Możesz użyć tej funkcji do wymiany tokenów SHIB na inne obsługiwane kryptowaluty bezpośrednio za pomocą portfela.

  Przetwarzaniem tego portfela zajmuje się licencjonowany dostawca płatności z UE. Co więcej, Twoje transakcje kryptograficzne są całkowicie zaszyfrowane.

  Możesz także użyć tego portfela Shiba Inu do obstawiania swoich tokenów kryptograficznych. W chwili pisania tego tekstu Atomic Wallet zapewnia do 20% rocznej rentowności dla ponad 10 kryptowalut.

  Ponadto ten portfel zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs do zarządzania całym portfelem kryptograficznym. Tutaj możesz również szybko sprawdzić historię transakcji.

  Możesz również otrzymać zwrot gotówki za każdą wymianę kryptowalut za pośrednictwem tego portfela. Ta zachęta dotyczy ponad 60 par kryptowalut.

  Atomic Wallet jest dostępny dla systemów MacOS, Windows, Debian, Ubuntu i Fedora. Poza tym możesz zainstalować portfel mobilny z App Store i Google Play.

  Portfel Nieskończoności

  Dostępny w ponad 170 krajach, Infinity Wallet ma ogromną bazę użytkowników liczącą ponad 200 000. Co więcej, ten portfel obsługuje dużą liczbę zasobów kryptograficznych.

  Poza tym ten portfel ma wielofunkcyjny interfejs użytkownika. Ta funkcja może wymieniać, śledzić i zarządzać wszystkimi zasobami kryptograficznymi na jednym ekranie.

  Tutaj możesz również utworzyć wiele portfeli, aby zdywersyfikować swoje aktywa. Możesz na przykład utworzyć dedykowany portfel Infinity Wallet do przechowywania wszystkich swoich NFT.

  Ten portfel Shiba Inu zapewnia zaawansowane szyfrowanie danych i kluczy prywatnych. Ponadto Twoje dane pozostają anonimowe.

  Ten portfel zapewnia również funkcje natychmiastowej wymiany w oparciu o cenę rynkową kryptowalut na żywo. Dlatego możesz natychmiast wymienić swój SHIB na inne tokeny kryptograficzne.

  Obecnie Infinity Wallet jest dostępny tylko dla użytkowników komputerów PC. Możesz pobrać ten portfel na swoje urządzenia z systemem MacOS, Windows lub Linux.

  ZenGo

  ZenGo to portfel kryptograficzny zapewniający więcej funkcji bezpieczeństwa. Jego główną cechą jest zaawansowana kryptografia, która chroni Twoje tokeny SHIB i inne zasoby.

  Podobnie, ten portfel zapewnia również przydatne 3-czynnikowe odzyskiwanie i szyfrowanie bez klucza. Co więcej, możesz także aktywować ochronę biometryczną i dodać warstwę bezpieczeństwa.

  Ten portfel jest również wyposażony we wbudowany moduł do śledzenia portfela, który umożliwia jednoczesne monitorowanie wszystkich zasobów kryptograficznych. Możesz również sprawdzić wykres historyczny bezpośrednio z tego portfela.

  Najlepszą rzeczą, jaką zauważyłem w ZenGo, jest opcja pojedynczego przeciągnięcia lub dotknięcia. Na przykład możesz natychmiast wysyłać lub odbierać SHIB i inne kryptowaluty bez opłat transakcyjnych.

  Możesz także użyć tego portfela Shiba Inu do zakupu tokenów SHIB za pomocą popularnych walut fiducjarnych. Ponadto mają dedykowane wsparcie obsługi klienta, które działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Jednak ZenGo jest dostępny tylko jako portfel mobilny. Możesz zainstalować ją z Google Play lub App Store.

  Wolny portfel

  Jak sama nazwa wskazuje, Freewallet umożliwia bezpłatne transakcje kryptograficzne między swoimi użytkownikami. Co więcej, ten portfel obsługuje przechowywanie i transfer ponad 100 kryptowalut.

  Czy jesteś osobą, która lubi obdarowywać swoich bliskich? Następnie ten portfel umożliwia również kupowanie i wysyłanie kart podarunkowych z ulubionymi kryptowalutami.

  Freewallet przechowuje większość Twoich zasobów kryptograficznych w swoim skarbcu offline. W rezultacie Twoje aktywa będą bezpieczne przed atakami online.

  Ponadto ten portfel zapewnia również funkcje bezpieczeństwa, takie jak:

  Możesz także użyć tego portfela do monitorowania wartości całego portfela kryptograficznego. Co więcej, możesz śledzić ceny rynkowe wszystkich głównych kryptowalut.

  Ten portfel Shiba Inu jest dostępny jako portfel internetowy i mobilny. Ponadto zapewniają skuteczną obsługę klienta w wielu językach.

  Paybis

  Paybis to bezpieczny portfel, na którym możesz polegać, jeśli chodzi o przechowywanie tokenów SHIB i innych kryptowalut. Co więcej, zawsze możesz zweryfikować swoje transakcje, aby zapobiec kradzieży kryptowalut.

  Dla bezpieczeństwa użytkowników ten portfel wprowadził 3 warstwy ochrony. Poza tym Twoje klucze prywatne są zabezpieczone przy pomocy najnowocześniejszej technologii.

  Ten portfel jest również wyposażony w przejrzysty interfejs użytkownika. Ponadto możesz łatwo monitorować wartość przechowywanych aktywów w oparciu o aktualną cenę rynkową.

  Tutaj możesz również uzyskać dobre wsparcie obsługi klienta. Możesz skorzystać z ich usługi, aby zarejestrować swoje skargi lub zapytania 24/7.

  Jednak potrzebujesz konta Paybis, aby uzyskać dostęp do jego funkcji. Nie polecę tego portfela Shiba Inu, jeśli chcesz pełnej anonimowości.

  Guarda

  Guarda to wieloplatformowy portfel, który umożliwia przechowywanie i wymianę ponad 50 obsługiwanych kryptowalut. Co więcej, możesz dokonywać transakcji kryptograficznych w kilka sekund.

  Najbardziej imponującą cechą tego portfela, którą zauważyłem, jest to, że nie przechowuje on danych osobowych użytkownika. Możesz pozostać w 100% anonimowy i przechowywać swoje zasoby kryptograficzne.

  Masz również pełną kontrolę nad przechowywanymi zasobami kryptograficznymi, ponieważ ten portfel nigdy nie zapisuje twoich kluczy prywatnych. Ponadto w każdej chwili możesz skontaktować się z przedstawicielem obsługi klienta.

  Warto zauważyć, że ten portfel zapewnia również imponujące możliwości obstawiania dla tych, którzy chcą generować dodatkowe zwroty z aktywów. Tutaj Guarda zapewnia roczną wydajność od 3% do 20% w oparciu o postawione kryptowaluty.

  Ten portfel Shiba Inu ma również opcję zakupu kryptowalut za popularne waluty fiducjarne. Możesz użyć swoich kart bankowych, Apple Pay lub Google Pay.

  Możesz zainstalować Guardę z App Store lub Google Play. Co więcej, ten portfel jest również dostępny w systemach Linux, Windows i Mac.

  MONETY

  COINS to niezawodny portfel opracowany przez Coinpaprika, wiodącą platformę badania rynku kryptograficznego. Wprowadzony w 2019 roku, jest to portfel, który obsługuje ponad 2000 kryptowalut.

  Ten portfel jest bardzo skoncentrowany na bezpieczeństwie portfela. Z tego powodu możesz wybrać kod telefonu lub zamek biometryczny.

  COINS nie przechowuje również Twoich danych ani kluczy prywatnych. Abyś mógł wygodnie przechowywać i zarządzać wszystkimi swoimi zasobami.

  Możesz odzyskać swój portfel i przechowywane zasoby, jeśli zgubisz lub uszkodzisz urządzenie. Aby to zrobić, wystarczy wejść w fazę odzyskiwania portfela. Tak proste jak to!

  Poza tym ten portfel zapewnia aktualną cenę rynkową kryptowalut. Te dane mogą być pomocne przy kupnie lub sprzedaży tokenów SHIB.

  W chwili pisania tego tekstu COINS jest dostępny tylko jako portfele mobilne. Możesz zainstalować ten portfel na urządzeniach z systemem iOS lub Android.

  Portfel Lumi

  Dzięki obsłudze ponad tysiąca tokenów kryptograficznych Lumi Wallet jest popularnym portfelem Shiba Inu, który warto wziąć pod uwagę. Ich prosty interfejs użytkownika pozwala kupować, wymieniać, odbierać i wysyłać różne kryptowaluty.

  Ten portfel umożliwia kupowanie tokenów kryptograficznych już od 50 USD. Warto zauważyć, że nie musisz wypełniać KYC w przypadku zakupów poniżej 150 USD.

  Jeśli chodzi o aspekt bezpieczeństwa, Lumi Wallet zapewnia kryptografię i szyfrowanie na wysokim poziomie. W rezultacie wszystkie przechowywane przez Ciebie zasoby kryptograficzne pozostają bezpieczne i anonimowe.

  Ponadto wszystkie Twoje środki w portfelu są przechowywane w chłodni. Ta funkcja przechowywania chroni Twoje zasoby przed włamaniami lub atakami online.

  Możesz także użyć tego portfela do monitorowania wartości aktywów na podstawie ceny rynkowej na żywo. Co więcej, możesz ustawić alerty cenowe, aby kupować lub sprzedawać SHIB lub inne tokeny w określonym przedziale cenowym.

  Lumi Wallet jest dostępny na urządzenia z Androidem i przeglądarki internetowe. Jednak ten portfel jest obecnie niedostępny w App Store.

  Bit2Me

  Z ponad 600 000 użytkowników Bit2Me jest świetną opcją do przechowywania Twoich kryptowalut. Poza tym ten portfel Shiba Inu obsługuje również ponad 200 kryptowalut, w tym Bitcoin, Cardano, Ethereum, Solana i inne.

  Fundusze Bit2Me, współpracujące z Ledger Enterprise, są zabezpieczone ubezpieczeniem o wartości 150 milionów euro. Ta polityka zapewni bezpieczeństwo przechowywanych zasobów kryptograficznych.

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ten portfel zapewnia drugi współczynnik uwierzytelnienia (2FA). Poza tym ich skarbce bezpieczeństwa o potrójnym obwodzie pomagają chronić tokeny kryptograficzne.

  Ponadto ten portfel jest wyposażony w funkcję płatności natychmiastowych. Możesz teraz sfinalizować transakcje kryptograficzne w mniej niż sekundę. Imponujące prawda?

  Możesz także wybrać metody płatności zgodnie z własnymi preferencjami. Ten portfel zapewnia wiele opcji, takich jak przelewy bankowe i płatności gotówką lub kartą.

  Bit2Me jest dostępny dla użytkowników Androida i iOS. Ponadto zapewniają spersonalizowaną obsługę klienta, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Coinomi

  Założony w 2014 roku Coinomi jest uważany za najstarszy dostępny portfel kryptograficzny z wieloma łańcuchami. Warto zauważyć, że ten portfel ma również miliony aktywnych użytkowników.

  Ten portfel obsługuje ponad 1700 aktywów kryptograficznych. Co więcej, możesz także wysyłać i odbierać kryptowaluty z ponad 125 obsługiwanych sieci blockchain.

  Coinomi gwarantuje, że Twoje klucze prywatne nie opuszczą Twojego urządzenia. Ta funkcja bezpieczeństwa pozostawia Ci całkowitą własność wszystkich zasobów kryptograficznych w portfelu Shiba Inu.

  Poza tym ich silna kryptografia i proces szyfrowania wzmacniają bezpieczeństwo Twojego portfela. Ponadto ten portfel zapewnia najlepszą obsługę klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Możesz także użyć tego portfela, aby natychmiast połączyć się ze swoimi ulubionymi DApps. Coinomi zintegrowało się z WalletConnect, aby zapewnić użytkownikom płynne działanie.

  Wersja portfela internetowego jest dostępna dla użytkowników systemów iOS i Android. Możesz także pobrać Coinomi na urządzenia z systemem Linux, macOS lub Windows.

  Powiernik Plus

  Opracowany przez BlockSoft Lab, Trustee Plus to znana nazwa w przestrzeni kryptograficznej. Za pomocą tego portfela możesz kupować kryptowaluty za pomocą kart debetowych lub kredytowych.

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ten portfel jest wyposażony w technologię audytu w czasie rzeczywistym i wiele funkcji bezpieczeństwa. Z tego powodu możesz bezpiecznie przechowywać swoje zasoby kryptograficzne.

  Możesz także doładować swój portfel Shiba Inu bez żadnych opłat. Tak, dobrze przeczytałeś! Podobnie możesz również bezpłatnie przesyłać tokeny kryptograficzne.

  Trustee Plus oferuje funkcje wymiany w celu wymiany tokenów SHIB na inne kryptowaluty. Tutaj możesz wybrać kwotę swapu w oparciu o aktualną cenę rynkową.

  Ten portfel jest łatwy w instalacji. Możesz łatwo zainstalować ten portfel na urządzeniach z Androidem lub iOS.

  Podsumowanie

  Pochodzący z monety mem, Shiba Inu nie jest już żartem. Załóżmy, że planujesz przechowywać znaczną wartość tokenów SHIB. W takim przypadku ważny jest wybór zabezpieczonego portfela Shiba Inu.

  Możesz wybrać dowolne wymienione tutaj portfele, aby zabezpieczyć swoje kryptowaluty bez utraty cennego snu.

  Sprawdź także najlepsze portfele Dogecoin!