11 najlepszych portfeli Solana, które z pewnością chronią Twoją inwestycję

Twoje inwestycje Solana wymagają najlepszej ochrony. Wybierz jeden z najlepszych portfeli wymienionych tutaj, aby inwestować z najwyższą pewnością.

Wprowadzona na rynek w 2020 roku Solana (SOL) znajduje się na liście 10 najlepszych kryptowalut. Ponadto Solana ma kapitalizację rynkową wynoszącą blisko 10 miliardów dolarów.

Solana jest również uważana za największego konkurenta Ethereum. Wysoka prędkość transakcji, niska opłata za gaz i solidne funkcje bezpieczeństwa pomogły tej kryptowalucie zdobyć popularność w przestrzeni kryptograficznej. Te imponujące funkcje doprowadziły również do opracowania różnych portfeli Solana.

Co więcej, 8 maja 2023 r. Solana ma również wprowadzić na rynek swój smartfon Web3, Saga. Wprowadzenie tego smartfona poprawi funkcje oparte na blockchain Solana, takie jak szybsza łączność z portfelem.

A teraz przejdźmy do rzeczy i zrozummy, czym jest Portfel Solany.

Co to jest portfel Solana?

Jak sama nazwa wskazuje, portfel Solana to portfel kryptograficzny, który pomaga przechowywać i przenosić Solana (SOL). Co więcej, możesz również używać tego portfela do handlu, wysyłania, odbierania i wymiany tokenów na blockchainie Solana.

Portfele Solana możesz wykorzystywać w różnych formach. Do najczęstszych typów należą:

 • Portfele sprzętowe: Ten fizyczny portfel umożliwia bezpieczne przechowywanie kluczy prywatnych dla zasobów kryptograficznych Solana.
 • Portfele oprogramowania: Korzystając z oprogramowania i łączności internetowej, możesz używać tych portfeli Solana do przechowywania i przesyłania swoich tokenów.
 • Portfele papierowe: uważane za jedną z najbezpieczniejszych metod przechowywania, możesz rozważyć portfele papierowe do przechowywania kluczy kryptograficznych w postaci odręcznej notatki lub fizycznego wydruku.
 • Portfele mobilne: Portfele mobilne to najwygodniejszy typ portfeli, który umożliwia szybką interakcję tokenów Solana za pomocą aplikacji mobilnych.
 • Portfele internetowe: Portfele te zostały opracowane z myślą o natychmiastowym dostępie dla użytkowników portfela Solana za pomocą przeglądarek internetowych.
 • Możesz wybrać dowolny z tych portfeli Solana na podstawie swoich preferencji użytkowania. Na przykład, jeśli używasz smartfona do zwykłej transakcji tokenem Solana, możesz wybrać portfele mobilne.

  Funkcje portfela Solana

  Główne funkcje, które należy wziąć pod uwagę w portfelu Solana, obejmują:

  • Zarządzanie aktywami i transakcje: Portfele Solana mogą przechowywać i zarządzać wszystkimi obsługiwanymi zasobami kryptograficznymi. Co więcej, możesz użyć tego portfela do natychmiastowego przeprowadzania transakcji kryptograficznych.
  • Bezpieczeństwo portfela: portfele Solana zapewniają solidne funkcje bezpieczeństwa w celu ochrony zasobów kryptograficznych użytkowników. Solidne szyfrowanie i środki bezpieczeństwa pomagają chronić klucze prywatne użytkownika.
  • Łączność DApp: Możesz użyć swojego portfela Solana do łączenia się z DApps w celu przeprowadzania bezproblemowych transakcji kryptograficznych.
  • Kompatybilność urządzeń: Portfele Solana są obsługiwane na urządzeniach mobilnych i komputerach. Ponadto możesz użyć portfela internetowego, aby uzyskać łatwy dostęp za pomocą przeglądarek internetowych.
  • Crypto Staking: Staking umożliwia zdobywanie nagród kryptograficznych. Możesz postawić swoje tokeny za pomocą portfela Solana w kilku prostych krokach.
  • Przyjazny dla użytkownika: portfele Solana mają prostą strukturę, aby umożliwić użytkownikom łatwe przechowywanie i przeprowadzanie transakcji.

  Przyjrzyjmy się teraz najlepszym portfelom Solana.

  Fantom

  Phantom to przyjazny dla użytkownika portfel Solana, który umożliwia kupowanie, wysyłanie, odbieranie i przechowywanie tokenów kryptograficznych w łańcuchu blokowym Solana. Ponadto możesz również użyć tego portfela do zbierania ulubionych NFT.

  Ten portfel jest również wyposażony w imponującą funkcję szybkiej wymiany z niskimi opłatami. Korzystając z tej funkcji, możesz natychmiast zamienić dwa obsługiwane tokeny kryptograficzne.

  Możesz użyć portfela Phantom, aby połączyć się z różnymi aplikacjami Solana. Na przykład możesz łatwo połączyć ten portfel z popularnymi platformami handlowymi Solana NFT, takimi jak SolSea, Solanart lub Metaplex.

  Co więcej, możesz obstawiać swoje tokeny Solana (SOL) i zdobywać nagrody za obstawianie. Te nagrody kryptograficzne są bezpośrednio deponowane w Twoim portfelu w regularnych odstępach czasu.

  Portfele fantomowe nie śledzą danych użytkownika i nie mają kontroli nad zasobami kryptograficznymi użytkownika. Ponadto dostępne są funkcje bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie biometryczne, w celu ochrony zasobów przechowywanych w portfelu.

  Możesz zainstalować portfel Phantom z Google Play lub App Store, jeśli jesteś użytkownikiem mobilnym. Ponadto ten portfel Solana jest obsługiwany w głównych przeglądarkach, takich jak Brave, Chrome, Edge i Firefox.

  Zaufaj portfelowi

  Jeśli chodzi o portfele kryptograficzne, Trust Wallet jest popularnym wyborem. Wprowadzili portfel Solana przeznaczony do przechowywania i łatwości użytkowania aktywów kryptograficznych.

  Ten portfel obsługuje przechowywanie i transakcje wszystkimi głównymi kryptowalutami notowanymi na giełdzie. Możesz także bezpiecznie przechowywać swoje NFT za pomocą kilku prostych kliknięć.

  Główne cechy Trust Wallet for Solana (SOL) obejmują:

  • Własność: Trust Wallet nie kontroluje aktywów kryptograficznych użytkownika. Możesz wysyłać i odbierać kryptowaluty i NFT w dogodny dla siebie sposób.
  • Bezpieczeństwo: ten portfel jest wyposażony w silne szyfrowanie danych w celu ochrony kryptowalut i NFT użytkownika. Co więcej, możesz odzyskać swój portfel za pomocą frazy odzyskiwania w przypadku uszkodzenia, zagubienia lub kradzieży portfela.
  • Prywatność: Trust Wallet pozwala użytkownikom zachować anonimowość i płynnie przeprowadzać transakcje kryptograficzne.

  Możesz zainstalować ten obsługiwany przez Solana Trust Wallet z App Store i Google Play. Co więcej, wersja portfela internetowego jest również dostępna dla użytkowników Brave i Chrome.

  Portfel atomowy

  Szukasz portfela Solana z kompatybilnością z wieloma urządzeniami? Wtedy z pomocą przychodzi Atomic Wallet.

  Możesz użyć tego portfela, aby mieć całkowitą kontrolę nad swoim funduszem kryptograficznym. Ponadto klucze prywatne tego portfela Solana są szyfrowane, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo.

  Oprócz tych funkcji ten portfel Solana zapewnia również:

  • Crypto swapy na ponad 60 par z zwrotem gotówki do 1%.
  • Zakupy kryptowalut za pomocą kart kredytowych lub debetowych Twojego banku.
  • Obstawianie okazji do zarabiania tokenów kryptograficznych.
  • Całodobowa obsługa klienta online.
  • Wbudowany system zarządzania portfelem.

  Najbardziej imponującą cechą Atomic Wallet jest to, że jest obsługiwany w systemach Windows, Ubuntu, MacOS, Debian i Fedora. Co więcej, możesz zainstalować ten portfel na swoim urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS.

  Portfel matematyczny

  Zainteresowany wieloplatformowym portfelem Solana? Następnie powinieneś sprawdzić MathWallet.

  Ten portfel jest dostępny w różnych typach jako rozszerzenie przeglądarki, aplikacja mobilna i sprzęt. Ponadto MathWallet jest dostępny w Google Play i App Store.

  Czy jesteś kimś, kto polega na przeglądarkach internetowych do przechowywania kryptowalut i transakcji? Następnie możesz zainstalować ten portfel Solana w przeglądarce Chrome, Edge lub Brave, aby uzyskać szybkie wyniki.

  MathWallet przywiązuje również najwyższą wagę do aspektów bezpieczeństwa. Możesz zabezpieczyć swoje zasoby kryptograficzne za pomocą fraz odzyskiwania i kluczy prywatnych. Ponadto dla użytkowników dostępne jest również uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

  Kolejną imponującą funkcją MathWallet jest śledzenie portfela na żywo. Poza tym możesz także śledzić swoje kolekcje NFT w jednym miejscu.

  Exodus

  Z ponad 4 milionami pobrań portfel Exodus Solana jest popularną opcją w przestrzeni kryptograficznej. Ten portfel jest wyposażony w prosty i wydajny interfejs użytkownika.

  Dostępna funkcja szybkiej wymiany pomaga zamienić Solana na inne tokeny kryptograficzne. Wystarczy wybrać preferowany token i kliknąć „Zamień”. Tak proste jak to!

  Zgodnie z polityką prywatności i bezpieczeństwa Exodus szyfruje Twoje dane transakcyjne i klucze prywatne. Co więcej, nie musisz zakładać konta ani weryfikować swojej tożsamości.

  Exodus zapewnia samouczki wideo i przewodniki, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z portfela Solana. Podobnie, możesz również uzyskać wsparcie 24/7 od ich zespołu obsługi klienta.

  Możesz zainstalować aplikację mobilną portfela Exodus Solana z Google Play lub App Store. Ponadto portfele internetowe są dostępne dla użytkowników Brave i Chrome.

  Ten portfel jest obsługiwany w systemach operacyjnych dla komputerów stacjonarnych, takich jak Mac, Windows i Linux. Co więcej, możesz wybrać portfel sprzętowy Exodus dla większego bezpieczeństwa.

  Paybis

  Założony w 2014 roku, Paybis stał się znanym portfelem w ostatnich latach. Z oceną Trustpilot 4,3 na 5, ten portfel Solana jest najlepszym wyborem wśród zadowolonych użytkowników kryptowalut.

  Ten portfel Solana wykorzystuje wysokiej klasy zabezpieczenia do ochrony twoich kluczy prywatnych. Istnieje również 3-warstwowa ochrona do bezpiecznego przechowywania zasobów kryptograficznych.

  Zawsze możesz użyć portfela Paybis, aby zweryfikować wszystkie swoje transakcje on-chain. Co więcej, możesz monitorować wszystkie swoje tokeny kryptograficzne i ich aktualną cenę rynkową. Ponadto możesz również odpowiednio dodawać i zarządzać wieloma portfelami.

  Aby uzyskać dostęp do Paybis, musisz utworzyć u nich konto. Gdy Twoje konto będzie gotowe, zainstaluj ten portfel Solana na urządzenia z systemem Android lub iOS.

  TyHodler

  YouHodler, regulowany przez dostawców płatności z UE/Szwajcarii, jest zaufaną nazwą w przestrzeni kryptograficznej. Ponadto warto zauważyć, że ten portfel jest zabezpieczony polisą ubezpieczeniową Ledger Vault od przestępstw o ​​wartości 150 milionów dolarów.

  YouHodler nie idzie na kompromis w kwestii bezpieczeństwa swojego portfela. Wszystkie operacje są zabezpieczone najlepszymi praktykami w branży.

  Ten portfel Solana otrzymuje również regularne aktualizacje, aby zapewnić najlepszą obsługę. Mając to na uwadze, YouHodler wdraża minimum jedną nową funkcję portfela co tydzień.

  Ponadto możesz użyć tego portfela do obstawiania swoich tokenów kryptograficznych, aby zdobywać nagrody za obstawianie. Co więcej, możesz również pożyczać swoje tokeny na wyższe odsetki.

  Użytkownicy mobilni mogą zainstalować YouHodler z Google Play lub App Store. Możesz użyć tej aplikacji do szybkiego sprawdzenia portfela.

  Guarda

  Szukasz portfela Solana, który zapewnia pełną kontrolę nad Twoimi kryptowalutami? W takim razie Guarda to świetna opcja!

  Ten przyjazny dla użytkownika portfel nie przechowuje kluczy przechowywanych zasobów. Ponadto szczegóły związane z Twoimi danymi osobowymi i tokenami pozostają bezpieczne.

  Możesz włączyć funkcje bezpieczeństwa, takie jak Face ID i Touch ID, dla własnego bezpieczeństwa i wygody. Ponadto ich zespół obsługi klienta jest aktywny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Guarda zapewnia również swoim użytkownikom funkcje kompatybilne z wieloma platformami. Na przykład możesz zdeponować tokeny Solana (SOL) za pomocą komputera i monitorować je za pomocą smartfona.

  Możesz także obstawiać kryptowaluty dostępne w portfelu, aby uzyskać pasywne zwroty. Nagrody za obstawianie różnią się w zależności od wybranego zasobu kryptograficznego. Na przykład portfel Guarda zapewnia roczny zysk w wysokości 3% dla stakingu Ethereum.

  Aplikacja mobilna dla tego portfela jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Ponadto Guarda jest również dostępna dla systemów operacyjnych takich jak Windows, Linux i Mac.

  Solflare

  Solflare to potężny i bezpieczny portfel Solana. Możesz używać tego portfela do przechowywania, wymiany i kupowania kryptowalut i NFT.

  Ten portfel zapewnia również imponujące opcje obstawiania dla swoich użytkowników. W chwili pisania tego tekstu użytkownicy Solflare postawili aktywa kryptograficzne o wartości ponad 2 miliardów dolarów.

  Ten portfel ma również funkcję bezpieczeństwa „Symulacje transakcji”. Ta funkcja pozwala potwierdzić i zweryfikować każdą transakcję.

  Ponadto Solflare ostrzega przed interakcją z podejrzanymi stronami internetowymi. To ostrzeżenie pomaga wykryć czerwone flagi i chronić swój portfel.

  Wszystkie Twoje działania w portfelu Solana są rejestrowane w czasie rzeczywistym. Ponadto zawsze możesz przeglądać historię swojej aktywności.

  Co zrobić, jeśli występuje problem związany z transakcjami w portfelu? Nie martw się; możesz uzyskać natychmiastową pomoc za pośrednictwem „Czatu na żywo Solflare”.

  Portfele Solflare są dostępne jako rozszerzenia przeglądarki dla użytkowników Brave i Chrome. Ponadto możesz także instalować aplikacje mobilne na urządzeniach z Androidem i iOS.

  Azot

  Portfel azotowy ma na celu zapewnienie swoim użytkownikom najlepszych funkcji bezpieczeństwa. Z tego powodu osoba, która znajdzie lukę w zabezpieczeniach, może otrzymać nagrodę w wysokości do 100 000 USD.

  Ten portfel Solana regularnie przeprowadza niezależne audyty bezpieczeństwa. Audyty te są przeprowadzane przez doświadczonych i uznanych specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa.

  Możesz stworzyć darmowy portfel z Azotem w kilku prostych krokach. Ponadto nie musisz podawać swoich danych.

  Portfel azotowy został opracowany z prostym interfejsem użytkownika. Ta funkcja umożliwia wydajne transakcje kryptograficzne w ciągu kilku sekund. Ten portfel obsługuje również szybki dostęp do GameFi i DeFi.

  Inne główne cechy tego portfela Solana to:

  • Natychmiastowa wymiana tokenów kryptograficznych.
  • Stawianie Solany.
  • Interakcja DApp.
  • Wysyłaj i odbieraj obsługiwane tokeny.
  • Kupuj i przechowuj NFT.
  • Zarządzaj aktywami kryptograficznymi i NFT.

  Portfel Nitrogen jest dostępny jako rozszerzenie przeglądarki Chrome i Brave. Co więcej, ten portfel Solana jest dostępny w App Store i Google Play.

  Blask

  Czy jesteś nowy w portfelu Solana? W takim razie Glow jest najłatwiejszą opcją do rozpoczęcia.

  Interfejs portfela umożliwia śledzenie bieżących danych rynkowych kryptowalut, cen historycznych i wielu innych. Możesz użyć tych danych, aby odpowiednio kupić lub sprzedać swoje aktywa kryptograficzne.

  Użytkownicy Glow mogą zabezpieczyć swoje klucze do portfela za pomocą funkcji bezpieczeństwa pęku kluczy. Co więcej, możesz użyć iCloud do tworzenia kopii zapasowych kluczy. Ten portfel jest również wyposażony w Face i Touch ID.

  Możesz także skorzystać z funkcji wymiany tokenów. Ponadto ta funkcja jest udostępniana użytkownikom Glow za darmo.

  Aplikacja mobilna dla tego portfela Solana jest dostępna w Google Play i App Store. Ponadto wersja portfela internetowego jest obsługiwana w przeglądarkach takich jak Brave, Edge, Chrome i Firefox.

  Ostatnie słowa

  Solana stała się wysoce skalowalną, bezpieczną i szybką siecią blockchain. Te cechy zainspirowały ludzi do wybrania portfela Solana do przechowywania kryptowalut i przeprowadzania transakcji.

  Ostatecznie wszystkie portfele wymienione w tym artykule mają imponujące funkcje bezpieczeństwa i prywatności. Możesz wybrać dowolny z tych portfeli Solana na podstawie osobistych preferencji.

  Możesz także sprawdzić najlepsze rynki Solana NFT.

  x