11 narzędzi do zmiany rozmiaru obrazu na Instagram, Facebook, Twitter i nie tylko

Udostępnij teraz w social media:

Narzędzia do zmiany rozmiaru obrazu to niezwykle przydatne narzędzia, które pomagają upewnić się, że treść wizualna, którą umieszczasz w Internecie, jest odpowiednia.

Zmiana rozmiaru obrazu może zmniejszyć rozmiary plików, zwiększyć wydajność i znacznie ułatwić pracę z wizualizacjami. Najlepszą częścią korzystania ze zmiany rozmiaru obrazu jest to, że można zmniejszyć rozdzielczość i zmniejszyć rozmiar pliku bez utraty jakości obrazu. Dzięki funkcji zmiany rozmiaru obrazu możesz w pełni dostosować wygląd obrazu do własnych potrzeb!

Jeśli szukasz również niezawodnego narzędzia do zmiany rozmiaru obrazu, które jest wygodne w użyciu, zostań tutaj do końca.

W tym artykule przyjrzymy się najlepszemu narzędziu do zmiany rozmiaru obrazu. Z których wiele jest darmowych.

Adobe Express

Abode Express to profesjonalny program do zmiany rozmiaru obrazu. Może przetwarzać jednocześnie wiele plików o różnych rozmiarach i formatach obrazu. Pozwala szybko wybrać docelowy rozmiar lub format i wsadowo konwertować obrazy.

Możesz nawet dostosować wyjście. Umożliwi to upewnienie się, że nie utracisz żadnych informacji przy jednoczesnym zmniejszeniu rozmiaru pliku.

Dodatkowo Adobe Express posiada interaktywny interfejs użytkownika. Interfejs użytkownika ułatwia wybieranie obrazów i zapewnia natychmiastowy podgląd po konwersji. Dzięki tej zmianie rozmiaru obrazu możesz uzyskać szybkie i dokładne wydruki, zapewniając, że żądane obrazy zostaną wyprodukowane z najwyższą jakością.

Adobe Express ma również bezpłatny plan i plan premium.

Promocja

Promo to kolejny łatwy w użyciu i wszechstronny program do zmiany rozmiaru obrazu. To najnowocześniejsze oprogramowanie umożliwia dostosowanie obrazów w różnych formatach. Otrzymujesz liczne opcje dostosowywania rozmiarów obrazu, optymalizacji rozdzielczości obrazu, ustawiania jakości kompresji, kontrolowania współczynników proporcji i nie tylko — a wszystko to za pomocą zaledwie kilku kliknięć przycisku.

Co więcej, Promo zawiera również inne wspaniałe funkcje. Dostępny jest przycisk cofania i ponawiania, maska ​​wyboru obrazu, obsługa warstw, maska ​​wyboru pikseli, konwersja skali szarości, oś czasu animacji i wiele innych.

Promocja obejmuje plan podstawowy, plan standardowy i plan Pro. Ich ceny zaczynają się już od 29 USD miesięcznie.

iLoveIMG

iLoveIMG to fantastyczne narzędzie do zmiany rozmiaru obrazu zaprojektowane w celu zapewnienia najbardziej wydajnych wyników podczas zmiany rozmiaru i optymalizacji obrazów. Ma kilka zaawansowanych funkcji, w tym kompresję, kadrowanie i odwracanie. Możesz nawet dostosować kontrast i jasność obrazów.

  Hyperlapse Record Time Lapse Videos & Share to Facebook and Instagram

Umożliwia także optymalizację obrazów w trybie wsadowym. Te funkcje przynoszą korzyści profesjonalistom, którzy muszą częściej optymalizować obrazy. Ponadto otrzymujesz narzędzie podglądu, aby zobaczyć zmiany przed ich zastosowaniem.

iLoveIMG oferuje bezpłatny plan i dwa płatne plany. Darmowa wersja byłaby świetna, gdybyś potrzebował podstawowych funkcji edycyjnych. W przeciwnym razie możesz skorzystać z ich płatnych planów.

PicResize

PicResize to bogaty w funkcje internetowy program do zmiany rozmiaru obrazu, który oferuje potężne rozwiązanie do szybkiego dostosowywania zdjęć do dowolnego pożądanego rozmiaru. To narzędzie ułatwia dostosowywanie obrazów do dowolnych wymiarów, a nawet zmianę formatu pliku z JPG na PNG. Jest to również jedno z najlepszych narzędzi do rozmywania zdjęć.

Dodatkowo funkcja optymalizacji obrazu pozwala łatwo zmniejszyć rozmiar pliku bez utraty jakości. Aby jeszcze bardziej uprościć ten proces, możesz przechowywać wiele wersji obrazu w jednym pliku. PicResize zapewnia bezproblemowy sposób zapewnienia prawidłowego rozmiaru zdjęć, świetnego wyglądu i oszczędności miejsca!

PicResize ma dwa plany zmiany rozmiaru obrazu. Mają regularny plan, który jest bezpłatny na zawsze, oraz plan Pro już od 75 USD.

BeFunky

BeFunky to intuicyjny i potężny program do zmiany rozmiaru obrazu, idealny dla każdego użytkownika, zarówno początkującego, jak i doświadczonego w edytowaniu obrazów. Imponujący wachlarz funkcji uzupełnia jego przyjazną dla użytkownika konstrukcję.

Za pomocą kilku prostych kliknięć możesz uzyskać oszałamiające efekty wizualne, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą błyszczeć. Oprócz podstawowych narzędzi można uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych narzędzi edycyjnych, w tym ustawień dopasowania i efektów rozbryzgów kolorów.

Co najważniejsze, jest darmowy, więc możesz bez obaw eksperymentować i bawić się wszystkimi funkcjami!

Wix

Internetowe narzędzie do zmiany rozmiaru obrazu, Wix, oferuje łatwe w użyciu i przyjazne dla początkujących rozwiązanie do efektywnej zmiany rozmiaru zdjęć. Zapewnia szereg funkcji zaprojektowanych w celu maksymalizacji wygody i zminimalizowania wysiłku.

Wix umożliwia użytkownikom jednoczesną zmianę rozmiaru wielu obrazów, skracając czas potrzebny do pracy nad projektem fotograficznym. Oferuje elastyczność, umożliwiając ustawienie określonego rozmiaru lub wybór spośród różnych wstępnie ustawionych rozdzielczości.

Posiada również przydatną funkcję Zoom do precyzyjnego dostosowywania poszczególnych pikseli, umożliwiając użytkownikom zastosowanie odpowiedniej liczby zmian. Wreszcie obsługuje natychmiastowe zapisywanie w folderze wybranym przez użytkownika, co oznacza, że ​​nie musisz czekać, aby udostępnić lub wyświetlić swoje zdjęcia.

  Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Twitterze

Dzięki bezpłatnemu narzędziu do zmiany rozmiaru obrazu Wix rozszerza cztery płatne plany, w tym niektóre plany biznesowe. Ich plany zaczynają się już od 80 Rs / miesiąc.

Shopify

Narzędzie do zmiany rozmiaru obrazu Shopify oferuje szeroką gamę wszechstronnych i wszechstronnych narzędzi. Ma potężne opcje zmiany rozmiaru obrazów cyfrowych, które można w pełni dostosować. Niezależnie od tego, czy zmieniasz rozmiar obrazów w swoim sklepie internetowym, witrynie internetowej czy kampaniach e-mailowych, platforma oferuje elastyczność pod względem rozmiaru i rozdzielczości.

To narzędzie zawiera również funkcje przycinania, które pomagają powiększać i przesuwać zdjęcie, a także narzędzia do obracania, wyostrzania i szybkiego dodawania efektów filtrów. Platforma Shopify umożliwia również szybką zmianę rozmiaru partii zdjęć i obrazów, umożliwiając wybranie wielu obrazów do przetworzenia za jednym razem.

Shopify ma bezpłatną zmianę rozmiaru obrazu wraz z trzema płatnymi planami. Jeśli chcesz kupić któryś z nich, możesz skorzystać z ich bezpłatnych wersji próbnych!

Kliknij Lejki

Funkcja zmiany rozmiaru obrazu w lejkach do kliknięć ma niezwykle przydatne funkcje dla każdego, kto chce zmodyfikować swoje obrazy, aby jak najlepiej pasowały do ​​ich strony internetowej.

Po pierwsze, ta zmiana rozmiaru pozwala użytkownikom wybierać spośród czterech popularnych wymiarów lub definiować własne wymiary niestandardowe, a wszystko to przy automatycznym kontrolowaniu współczynnika proporcji.

Dodatkowo możesz przyciąć obraz ręcznie lub automatycznie dostosować obszar kadrowania. Co więcej, możesz także dostosować poziomy jakości, nasycenia, kontrastu i jasności, aby uzyskać pożądane rezultaty. Narzędzie do zmiany rozmiaru obrazu w lejkach jest bezpłatne.

Kapwing

Kapwing image resizer to intuicyjne narzędzie online, które pomaga szybko i łatwo zoptymalizować obrazy. Jego funkcje mają na celu usprawnienie procesu edycji zdjęć i zapewnienie najlepszych rezultatów. Możesz nawet użyć tego narzędzia do zmiany rozmiaru filmów na Instagramie, Facebooku i innych kanałach.

To narzędzie umożliwia generowanie niestandardowych rozmiarów płótna lub dodawanie ramek i obramowań do obrazów. Możesz także zastosować zaawansowane funkcje, takie jak krycie, współczynnik proporcji i ostrość, aby uzyskać dodatkowe wyrafinowanie. Narzędzie umożliwia udostępnianie powstałego obrazu bezpośrednio na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, Twitter i Facebook. Możesz także pobrać obrazy z tłem lub bez.

  Dlaczego funkcja Dodaj znajomego nie pojawia się na Facebooku?

Kapwing ma bezpłatne narzędzie do zmiany rozmiaru obrazu, które ma kilka podstawowych funkcji. Mają też trzy płatne plany, zaczynając od zaledwie 6 USD rocznie.

Fotor

Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi i prostym funkcjom Fotor sprawia, że ​​zmiana rozmiaru obrazu jest łatwa. Możesz natychmiast dostosować rozmiar obrazu, aby nadawał się do użycia na stronie internetowej lub platformie mediów społecznościowych, lub dopasować go do niestandardowego rozmiaru lub proporcji.

To, co odróżnia Fotor od innych narzędzi do zmiany rozmiaru obrazu, to jego funkcje przeciągania i upuszczania, które upraszczają ten proces. Oferuje również tryb offline, który pozwala pracować z obrazami, nawet jeśli nie masz połączenia z Internetem. Jest dostępny zarówno dla systemu Windows, jak i Mac.

Fotor image resizer można pobrać bezpłatnie z oficjalnej strony internetowej.

piksele

Zmiana rozmiaru obrazu Pixelied ma szereg zaawansowanych funkcji, które zapewniają maksymalną kontrolę nad wyglądem obrazów. Oprogramowanie pozwala szybko i łatwo zmieniać rozmiar zdjęć w wysokiej rozdzielczości do różnych formatów plików, w tym JPG, GIF, PNG i innych.

Dodatkowo funkcja Pixelied image resizer umożliwia dostosowanie wymiarów zdjęć oraz tworzenie mozaik i efektów specjalnych.

Co więcej, możesz optymalizować obrazy, aby poprawić ich wygląd. Pixelied image resizer ma wbudowane filtry i efekty, takie jak korekcja gamma, kontrast, jasność i nasycenie. To narzędzie obejmuje również przetwarzanie wsadowe w celu zmiany rozmiaru wielu obrazów w prostych krokach. Dodatkowo obsługuje automatyczne dodawanie metadanych do zdjęć w celu wydajnej organizacji.

Pixelied oferuje bezpłatne narzędzie do zmiany rozmiaru obrazu dla każdego, kto chce poprawić swój obraz. Oprócz wersji darmowej dostępne są dwa plany płatne: plan Pro i plan Pro plus.

Wniosek

Korzystając z tych narzędzi, możesz łatwo dostosować rozmiar i wymiary swoich obrazów, aby dopasować je do specyficznych wymagań każdej platformy mediów społecznościowych. Pomoże to zapewnić profesjonalny, dopracowany i atrakcyjny wygląd treści.

Więc jeśli chcesz poprawić swoją obecność w mediach społecznościowych i znacząco nawiązać kontakt z odbiorcami, rozważ użycie jednego z narzędzi do zmiany rozmiaru obrazu wymienionych w tym poście na blogu!

Możesz także zapoznać się z narzędziami do usuwania rozmycia obrazów i poprawy jakości zdjęć.

x