11 Top Move To Ear (M2E) Crypto/Tokeny w 2022 r.

Przenieś się, aby zarobić to jeden z takich trendów, który obecnie zyskuje ogromną popularność i atrakcyjność w sektorze kryptowalut.

To kolejna nowość po NFT, która przeżywa boom na rynku. Technicznie rzecz biorąc, jest to nowa nisza, w której jesteś nagradzany za aktywność. To doskonałe podejście do jednoczesnej poprawy zdrowia fizycznego i zarabiania pieniędzy.

Czy wiesz więcej o tym innowacyjnym podejściu?

Zanurzmy się głęboko w koncepcję przeprowadzki, aby zarobić, aby lepiej ją zrozumieć.

Co to są gry Przenieś, aby zarabiać?

Obecnie na rynku dostępnych jest kilka platform i gier, które działają zgodnie z koncepcją przeprowadzki, aby zarobić. Te ruchy, aby zdobywać gry, nagradzają każdego użytkownika za utrzymanie formy. Możesz więc spodziewać się dodatkowych przychodów za angażowanie się w rutynowe ćwiczenia lub konkretne wyzwania fitness.

Kilka firm wymyśliło aplikacje fitness, w których użytkownicy byli nagradzani kartami podarunkowymi, kuponami, towarami i nie tylko w zamian za ich wysiłki na rzecz osiągnięcia celów fitness.

Później trend ten się utrzymał, a do wyścigu zdecydowały się również platformy kryptograficzne. Potem pojawiło się wiele projektów kryptograficznych, które przyczyniły się do zdobycia domeny. Większość z tych platform kryptograficznych nagradza użytkowników tokenami kryptograficznymi m2e natywnymi dla platformy. Wypuszczają więc natywne tokeny kryptograficzne, aby nagrodzić użytkowników.

Można powiedzieć, że gry typu „przenieś, aby zarobić” to doskonały sposób na zarabianie tokenów kryptograficznych. To jest cała koncepcja ruchu w celu zarabiania na grach, które zyskują popularność w świecie blockchain i Web3.

Możesz wypróbować różne aplikacje, które pomogą Ci zarabiać podczas chodzenia.

Jak działają gry Przenieś, aby zarabiać?

Każda gra typu ruch, aby zarobić opiera się obecnie na tym samym mechanizmie. Jeśli zastanawiasz się, jak działają te aplikacje, czytaj dalej.

  • Każda gra lub aplikacja typu „ruch, aby zarobić” opiera się na sygnałach komórkowych i GPS do śledzenia Twojej chwili. Jeśli aplikacja dowie się, że sygnał nie jest silny, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zdobędziesz nagrody.
  • Przenieś, aby zarabiać, gry wykorzystują system podwójnego tokena. Tutaj jeden token będzie zarządzał tokenem, podczas gdy drugi będzie używany do nagradzania użytkownika.
  • Wiele aplikacji typu „przenieś, aby zarobić” będzie wymagało początkowej inwestycji, aby zdobyć jakiekolwiek nagrody.
  • Zwykle istnieje maksymalny limit liczby użytkowników, którzy mogą dołączyć do aplikacji, aby utworzyć FOMO.

W ten sposób aplikacje typu „przenieś, aby zarobić” działają teraz, aby stworzyć szum na rynku. Kiedy ta koncepcja połączyła się z Web3 i kryptografią, zaczęła się rozwijać na wyższy poziom.

W jaki sposób gry Move-to-Earn dają podwójne korzyści każdemu entuzjastom fitnessu?

Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą fitnessu, czy nie, otrzymasz podwójne korzyści za pomocą gier typu „przenieś, aby zarobić”.

Po pierwsze, poprawisz kondycję, ponieważ chodzisz lub uczestniczysz w wyzwaniach fitness. Dzięki temu będziesz w formie i aktywności fizycznej każdego dnia. Śledząc codzienną liczbę kroków lub wynik wyzwania fitness za pomocą tych aplikacji, będziesz bardziej koncentrować się na swoim zdrowiu fizycznym. Jest to znacząca zaleta gier typu „przenieś, aby zarobić”.

Kolejną korzyścią jest to, że możesz na tym zarobić. Ponieważ chodzenie jest częścią codziennego życia, możesz uzyskać dodatkowe dochody, wykonując codzienne czynności i dbając o kondycję. Nagrody są powodem, dla którego ludzie tak naprawdę interesują się tymi aplikacjami.

To tak, jakby strzelać do dwóch celów jedną strzałą. Zarabiasz trochę żetonów lub pieniędzy za utrzymanie formy.

Brzmi niesamowicie, prawda? Powinieneś już teraz wypróbować taką grę typu „przenieś, aby zarobić”, aby zarobić dodatkowe przychody i jednocześnie zachować formę.

Oto lista niektórych z najlepszych krypt M2E dostępnych na rynku do wypróbowania.

KROK

Jeśli chodzi o gry typu „przenieś, aby zarobić”, KROK jest najbardziej znanym w świecie Web3 i kryptowalut. Ta gra nagrodzi Cię za ukończenie treningów. Otrzymasz trochę GST (zielony token Satoshi) w aplikacji za wykonywanie różnych czynności, takich jak chodzenie, jazda na rowerze, bieganie i wiele innych. Im więcej się poruszasz, tym więcej żetonów GST możesz zarobić.

Te tokeny GST są przydatne do kupowania nowych awatarów lub kupowania niektórych ulepszeń w aplikacji. Poza tym możesz nawet wymieniać tokeny GST na inne kryptowaluty lub w nie inwestować. W tej aplikacji jest więc wiele możliwości.

Jedynym minusem tej aplikacji jest to, że musisz kupić tenisówkę NFT, aby zacząć zdobywać nagrody. Te trampki określą liczbę żetonów, które możesz zdobyć. W aplikacji znajduje się rynek NFT, w którym możesz kupić i ulepszyć swoje trampki, aby poprawić swoją grę. Możesz nawet wypożyczyć tenisówki z rynku NFT.

Oprócz tokena GST aplikacja STEPN ma również GMT (Green Metaverse Token) do zarządzania platformą i jej zarządzania. Im wyższy poziom tenisówki NFT, tym więcej żetonów możesz zarobić w tej aplikacji.

Krok aplikacji

Krok aplikacji to całkiem nowa platforma, która zainspirowała się platformą STEPN. Działa podobnie do platformy STEPN, więc musisz kupować trampki, które można ulepszać, aby zdobywać nagrody.

Aplikacja Step ma KCAL jako narzędzie użytkowe i token nagrody. Możesz więc handlować lub kupować sneakersowe NFT na tej platformie za pomocą tokenów KCAL. Step App pracuje nad przekształceniem Twoich celów fitness w dochód, przyjazną rywalizację, a także radość społeczną.

Aplikacja obsługuje również mikrotransakcje, dzięki czemu można dokonywać zakupów w aplikacji ze sklepu w aplikacji, w tym butów sportowych, awatarów, stylów map i nie tylko. Możesz także wziąć udział w różnych turniejach ze znajomymi i graczami na całym świecie, wykorzystując swoje tokeny.

FITFI to kolejny token używany do zarządzania w ekosystemie aplikacji Step. Ten token służy do określania podziałów przychodów, kamieni milowych rozwoju, a także wskaźników spalania.

Genopets

Jeśli jesteś fanem Pokemon Go, gra będzie dla Ciebie całkiem interesująca Genopets. Tutaj będziesz musiał zaopiekować się swoim cyfrowym zwierzakiem i pomóc mu się rozwijać. Gdy będziesz się poruszać, Twój cyfrowy zwierzak będzie rósł w siłę. Otrzymasz nagrody w oparciu o liczbę zadań, które wykonujesz codziennie.

Najlepszą rzeczą w Genopets jest to, że jest to pierwsza gra NFT, która nie wymaga żadnych inwestycji. Możesz dostosować swój Genopet NFT, jak chcesz i gromadzić XP w oparciu o codzienne kroki.

Platforma Genopets posiada również dwa tokeny – token GENE służy do zarządzania platformą, natomiast token KL służy jako token nagradzający użytkowników. Możesz zacząć grać za darmo i zacząć bić NFT, aby sprzedawać ogromną różnorodność NFT w grze, w tym kryształy i siedliska.

Sweatcoin

Sweatcoin to słynna aplikacja na smartfony, która nagrodzi Cię za utrzymanie dobrego zdrowia fizycznego. Kiedy oddajesz się aktywności fizycznej, takiej jak jazda na rowerze, spacery, bieganie i nie tylko, zdobędziesz punkty nagrody, zwane „sweatcoinami”.

Sweatcoin nie płaci użytkownikom w kryptowalutach, ale ma własny system punktów nagrody. W tej aplikacji nie jest wymagana początkowa inwestycja, aby zarobić sweatcoins. Jest to waluta nowej generacji, której można używać do kupowania fajnych przedmiotów, uzyskiwania zniżek, a nawet przekazywania darowizn na cele charytatywne.

Możesz również zamienić swoje sweatcoiny na SWEAT w aplikacji. SWEAT to natywny token używany w tej aplikacji. Będziesz zarabiać sweatcoins na podstawie dziennej liczby kroków.

Możesz zaktualizować aplikację do wersji premium, aby zarobić więcej monet. Pomoże Ci to również uzyskać dostęp do godnych ofert w sklepie.

Ziemia kurzu

Kilka firm wymyśliło gry typu „przenieś, aby zarobić”. Ale Ziemia kurzu postanowił nadać tej grze historię, w którą warto zagrać. Zgodnie z fabułą cała Ziemia jest spalona, ​​a jedyne miejsce, które pozostało, to Ziemie Pyłu. Te miasta duchów są pełne piratów. Musisz więc szukać zasobów i znaleźć innych ocalałych, aby przejść dalej i zgłębić tajemnice Dustlands.

Im więcej ćwiczysz fizycznie w prawdziwym świecie, tym więcej nagród możesz zdobyć w grze. Ukończ jak najwięcej misji, aby uzyskać lepsze nagrody. Nagrody zależą od dystansu, a nie wyników w tej grze. Ponadto możesz zdobywać zarówno tokeny, jak i NFT jako nagrody.

Dustland ma tokeny DOSE zarówno do zarządzania platformą, jak i nagradzania użytkowników. Kiedy awansujesz na kolejne poziomy, zobaczysz, że staje się to coraz trudniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Możesz użyć żetonów DOSE, aby kupić niektóre przedmioty w grze, ulepszyć swój awatar i nie tylko. Tak więc Dustland jest tutaj, aby uczynić cię zdrowym i bogatym dzięki jednej grze typu ruch, aby zarobić.

Dotmoovs

Dotmoovs różni się nieco od innych gier typu „przenieś, aby zarobić”. Tutaj nie otrzymasz nagród na podstawie Twoich codziennych kroków. Otrzymasz nagrody w oparciu o ukończone treningi i wyzwania. Dotmoovs obsługuje również Rozszerzoną Rzeczywistość (AR), która umożliwia wykonywanie treningów w rzeczywistych lokalizacjach.

Dotmoovs wykorzystuje tokeny MOOV do zarządzania platformą i nagradzania użytkowników. Obecnie możesz zdobywać tokeny MOOV, uczestnicząc w zawodach i wyzwaniach tanecznych i piłkarskich. Zdobyte „punkty Moov” można wykorzystać do zakupu przedmiotów w grze lub ulepszania awatarów.

Wspaniałą rzeczą w Dotmoovs jest to, że nagrody nie są ustalone dla każdej osoby. Otrzymasz nagrody na podstawie wyników, a wszystko będzie oceniane przez sztuczną inteligencję. Kolejną istotną korzyścią jest to, że aplikacja jest bezpłatna i nie wymaga początkowej inwestycji.

Dotmoovs pracuje również nad wprowadzeniem własnego metaverse, abyś mógł mieć nieograniczoną zabawę bez wychodzenia z domu. Więc zacznij skupiać się na swoim zdrowiu z Dotmoovami, aby zdobyć atrakcyjne nagrody.

Bieg Calo

Bieg Calo pozwala zdobywać tokeny i zdobywać nagrody, ponieważ jest to uruchomiona aplikacja kryptograficzna M2E. Istnieją dwa różne tryby gry – Single Mode i Challenge Mode. Będziesz potrzebował co najmniej 5 minut ruchu w trybie pojedynczym, aby uzyskać wytrzymałość. Ta wytrzymałość zostanie uzupełniona, gdy zdobędziesz tenisówkę NFT i pomoże ci zdobyć żetony FIT.

W trybie wyzwań możesz rywalizować w cotygodniowych i miesięcznych wyzwaniach. W tej aplikacji możesz również zdobywać tokeny CALO, które można wykorzystać do zakupu przedmiotów na rynku Calo, w tym planów żywieniowych, programów treningowych, a także sprzętu fitness. Tutaj możesz skupić się na swoim zdrowiu i zdobywać nagrody za to, że tak się stało.

Możesz nawet wykorzystać zarobione tokeny CALO do inwestowania w inne kryptowaluty, takie jak Ethereum i Bitcoin. Co więcej, jeśli masz 2 tenisówki NFT, możesz wybić pudełko po butach, hodując je. W tym celu musisz mieć pełne prawo własności do obu butów.

Calo Run wymaga początkowej inwestycji, ponieważ musisz kupić parę tenisówek NFT, aby zacząć zdobywać nagrody. Aplikacja pozwala wypożyczyć trampki, wybić nowe trampki, a także je dostosować.

Wirtualny

Wirtualny płaci za utrzymanie zdrowych nawyków. Otrzymasz nagrody za wykonanie różnych zadań fitness, w tym ćwiczeń, tańca, biegania i pływania. Aby zacząć zdobywać nagrody, wystarczy pobrać aplikację i utworzyć konto.

Możesz zarabiać WIRTUALNE monety, biorąc udział w różnych wyzwaniach online. Niektóre z nich są bezpłatne, a niektóre będą wymagały opłat wstępnych. Im więcej zarobisz WIRTUAL, tym wyższy poziom zostaniesz umieszczony. WIRTUAL to natywny token na platformie służący zarówno do zarządzania platformą, jak i nagradzania użytkowników.

Sklep w aplikacji do zakupu różnych NFT może pomóc Ci zwiększyć liczbę tokenów WIRTUAL, które możesz zdobywać każdego dnia. Możesz odblokować specjalne moce i zdobyć lepsze nagrody, ulepszając swoje awatary i ubrania. Aplikacja pozwala również sprzedawać swoje awatary innym użytkownikom i zarabiać na nich.

WIRTUAL umożliwia również połączenie aplikacji ze smartwatchami, aby śledzenie kondycji było łatwiejsze i dokładniejsze.

VICMOVE

VICMOVE to kolejna aplikacja do zarabiania na platformie Web3. W tej aplikacji możesz zdobywać nagrody, chodząc, biegając i jeżdżąc na rowerze. Niektóre funkcje tej aplikacji zainspirują Cię do skupienia się na zdrowiu fizycznym.

W tej aplikacji codziennie będziesz otrzymywać określoną ilość energii, aby poprawić swoje zdrowie, a także zarobki. Lucky Point zadecyduje o tym, ile więcej lub mniej zarobisz dzięki aplikacji. Gdy zdobędziesz wyższy poziom, Twoje statystyki dotyczące tenisówki ulegną poprawie. To ostatecznie pomoże Ci zdobyć więcej tokenów. Co więcej, funkcja fusion pozwala również połączyć dwa trampki i stworzyć nowy, lepszy.

VICMOVE jest wyposażony w łatwy w użyciu interfejs, w którym do rejestracji wystarczy wykonać tylko 3 kroki. Będziesz musiał kupić pudełko za pośrednictwem sieci Ethereum, Polygon lub BSC. W aplikacji za każdy zrobiony krok otrzymasz elementy VICMOVE lub tokeny VIM.

VICMOVE ma tokeny VIM zarówno do celów nagradzania, jak i zarządzania. Dzięki VICMOVE możesz łatwo zarabiać NFT i kryptowaluty dzięki fizycznym momentom w swoim codziennym życiu.

Krok

Krok to kolejna rewolucyjna gra typu move-to-profit, która pozwala zarabiać kryptowalutę, aby skupić się na swoim zdrowiu fizycznym. Unikalną cechą tej aplikacji jest to, że nie otrzymasz nagród w natywnym tokenie aplikacji. Zamiast tego otrzymasz swoje nagrody w tokenach BNB. Ponieważ BNB jest stabilnym tokenem, nie musisz się martwić, że ceny tokenów gwałtownie spadną w dowolnym momencie.

Aplikacja wykorzystuje tokeny STEP tylko do zarządzania platformą. Minusem jest to, że musisz dokonać początkowej inwestycji i posiadać co najmniej 18 000 tokenów STEP, aby zdobyć jakiekolwiek nagrody. Możesz zarobić maksymalnie 10 USD każdego dnia za wykonanie łącznie 30 000 kroków.

Jeśli jesteś maniakiem treningu fizycznego, skorzystasz z tej aplikacji. 10 USD może początkowo wydawać się nieco niskie, ale kiedy zobaczysz to ze zwykłego punktu widzenia, zobaczysz prawdziwą korzyść z aplikacji, po prostu spacerując codziennie.

DEFIT

DEFIT ma na celu uczynienie treningu fizycznego i ćwiczeniami bardziej przyjemnymi i atrakcyjnymi z nagrodami dla każdego użytkownika. W tej grze typu „przenieś, aby zarobić” możesz zsynchronizować wszystkie swoje urządzenia do noszenia i wykonywać różne aktywności fizyczne, aby w nagrodę zdobyć natywne żetony DEFIT.

DEFIT pozwala również uzyskać inspirację z treningów i podróży innych osób. Ten projekt Web3 ma na celu zbudowanie największego i najpotężniejszego cyfrowego rynku fitness.

Tokeny DEFIT są dostępne zarówno w sieciach Polygon, jak i Ethereum. Platforma pracuje również nad wprowadzeniem NFT do gry, aby uczynić ją bardziej ekscytującą i zabawną dla użytkowników. Obecnie aplikacja jest darmowa, a użytkownicy nie muszą kupować żadnego NFT, aby zacząć zdobywać nagrody.

Wniosek

W świecie blockchain związanym ze sprawnością fizyczną dużo się dzieje. Gry typu „przenieś, aby zarobić” to najlepszy sposób na połączenie sprawności fizycznej i kryptowaluty, aby zarobić dodatkowe przychody. Tak więc te aplikacje będą dobre dla twojego zdrowia fizycznego, a także dla twoich kieszeni.

Koncepcja kryptowalut M2E jest bardzo popularna na rynku, a jej użycie rośnie z czasem. Nadszedł czas, aby wejść na trend i zarobić dodatkowe tokeny kryptograficzne przy jednoczesnym zachowaniu zdrowia fizycznego i sprawności.

Obejrzyj poniżej wersję wideo tego artykułu.
Polub i zasubskrybuj newsblog.pl kanał Youtube.

x