11 uniwersalnych aplikacji do listy życzeń, aby dodawać produkty z dowolnej witryny [2023]

Czy często zapominasz o urodzinach swoich bliskich i kupujesz im prezenty na ostatnią chwilę? A może jesteś kimś, kto ma coś na oku, ale teraz nie może sobie na to pozwolić?

Nie martw się, ponieważ aplikacje listy życzeń są tutaj, aby pomóc Ci spełnić Twoje potrzeby. W rezultacie możesz stworzyć zindywidualizowaną kolekcję towarów, które chcesz kupić i przechowywać ją na swoim koncie użytkownika do późniejszego wykorzystania. Pozwól nam zrozumieć szerokie wykorzystanie aplikacji z listą życzeń w naszym codziennym życiu.

Czym są aplikacje listy życzeń?

Szybko i łatwo utwórz listę życzeń, listę pomysłów na prezent, listę świąt lub listę zakupów za pomocą aplikacji Lista życzeń. Możesz śledzić zmiany cen w wielu sklepach i upraszczać zakupy, tworząc listę życzeń.

Aby jak najlepiej wykorzystać swoją listę życzeń na następne ważne wydarzenie, najlepiej je zaplanować. Aplikacje z listami życzeń mogą pomóc Ci uporządkować wybory w celu uzyskania maksymalnych korzyści.

Dlaczego warto używać aplikacji z listami życzeń?

Aplikacje listy życzeń są Twoim idealnym przyjacielem, który usuwa wszystkie Twoje nieszczęścia. Podczas gdy niektóre aplikacje z listą życzeń pomagają w wręczaniu prezentów, inne pozwalają sporządzić listę rzeczy, które chcesz kupić.

Oto kilka powodów, dla których warto używać aplikacji z listą życzeń:

 • Możesz śledzić towary, które chcesz kupić w przyszłości.
 • Możesz podzielić się swoją listą życzeń z bliskimi osobami. Mogą dać ci prezenty, które lubisz.
 • Influencerzy mogą go używać do udostępniania najlepiej posortowanych produktów na rynku.
 • Jeśli zabraknie Ci pieniędzy, zapisz swój produkt w aplikacji listy życzeń. Następnie możesz go kupić, gdy możesz sobie na to pozwolić.

Chodź, sprawdźmy niektóre z najlepszych aplikacji z listą życzeń na rynku.

Upominek

Giftful ułatwia tworzenie idealnej listy życzeń. Możesz utworzyć rejestr lub listę życzeń, aby podzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną, którzy następnie mogą odebrać przedmioty, które chcą podarować.

Możesz dodawać prezenty z dowolnej strony internetowej za pomocą przeglądarki w aplikacji lub dotykając symbolu udostępniania na dowolnym łączu. Ponadto możesz spełniać prośby znajomych bez ich wiedzy, więc będą zaskoczeni, gdy dasz im prezent. Po prostu ułatwia dodawanie życzeń do listy.

Możesz pobrać tę aplikację na swoje urządzenie z systemem iOS.

WishUpon

Twórz i udostępniaj listy życzeń dla wszystkich zakupów w jednym miejscu dzięki WishUpon. Aplikacja powiadomi Cię e-mailem, gdy cena zapisanych przedmiotów spadnie. Ponadto odkrywaj codzienne oferty i ekskluzywne rabaty za pośrednictwem aplikacji.

Sprawdź, co jest popularne na listach życzeń innych osób w kanale Eksploruj. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, zainstaluj bezpłatne rozszerzenie przeglądarki w pełni połączone z aplikacją mobilną Wishupon.

Aplikację można pobrać zarówno w Play Store, jak i App Store.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

WishSprout

Aplikacja WishSprout może pomóc, dostarczając powiadomienia push w czasie rzeczywistym, aby otrzymywać komentarze znajomych, gdy tylko zapiszesz element na liście. To już nigdy nie pozwoli ci dokonać samodzielnego zakupu przez Internet.

Unikaj konieczności proszenia kogoś osobiście o upragniony prezent. Po prostu wyślij im link do swojego rejestru Wishsprout i bądź świadkiem cudownego wykonania zadania. Wszystkimi Twoimi ulubionymi można zarządzać i śledzić je w jednym miejscu. To sprawia, że ​​jest to idealna aplikacja do robienia zakupów, sporządzania list rzeczy do zrobienia itp.

Możesz pobrać tę aplikację zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Rzeczy, które mnie dopadną

Aplikacja Things To Get Me jest całkowicie niezależna od jakiegokolwiek sklepu. Każdy przedmiot może zostać dodany do Twojej aktualnej listy, którą możesz udostępnić rodzinie i znajomym, aby mogli odhaczać pozycje, które dla Ciebie otrzymują.

Doświadczenie użytkownika jest bezproblemowe dzięki tej aplikacji. W aplikacji możesz łatwo zarządzać i przeglądać swoją listę życzeń. Utworzenie konta w aplikacji listy życzeń pozwoli Ci zarządzać kilkoma listami. Najlepsze jest to, że ta aplikacja jest całkowicie bezpłatna.

Pobierz tę aplikację na swoje urządzenia z Androidem i iOS.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Listery

Korzystanie z Listery to najlepszy i najłatwiejszy sposób zarządzania listą prezentów. Nie musisz śledzić innych witryn ani list życzeń, ponieważ wszystko jest dostępne tutaj. Udostępnij link do swojej listy życzeń rodzinie i bliskim towarzyszom, aby mogli dać ci to, czego potrzebujesz.

Dzięki Listery Plus możesz teraz tworzyć nieograniczoną liczbę list i życzeń. Najlepszą cechą jest brak natrętnych reklam i linków do sklepów partnerów. Możesz także udostępniać prywatne listy i pragnienia tylko Tobie.

Użyj tej aplikacji, aby mieć pewność, że nigdy nie przegapisz zmieniającej życie okazji. Jeśli zbliża się jakieś wydarzenie, aplikacja Listery poinformuje Cię o tym. W ten sposób pozostajesz przygotowany i gotowy do stworzenia listy życzeń dla osób, na których Ci zależy.

Ta aplikacja jest dostępna do pobrania zarówno na Androida, jak i iOS.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Pogromca prezentów

Stwórz własny rejestr prezentów na Giftbuster dla wszystkiego, od prezentów urodzinowych po prezenty ślubne. Ułatw i szybko swoim bliskim poznanie Twoich prawdziwych preferencji dotyczących prezentu.

Jednym kliknięciem zapisz wszystkie linki i szczegóły produktu bez opuszczania przeglądarki. Ponadto otrzymuj kupony, zmiany cen i powiadomienia o okazjach od swoich ulubionych marek.

Możliwość tworzenia wielu list za pomocą tej aplikacji jest jej najlepszą cechą. W ten sposób korzystanie z aplikacji Giftbuster nie będzie skutkowało żałowaniem, zwrotami lub zwrotami pieniędzy.

Możesz pobrać tę aplikację zarówno w Play Store, jak i App Store.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

WishList.com

WishList.com ułatwia dodawanie dowolnego elementu z dowolnej witryny. Możesz teraz udostępniać listy życzeń rodzinie i przyjaciołom i otrzymywać upragnione prezenty. Po prostu zapisz najlepsze z dowolnej witryny dla siebie lub innych.

Po prostu zorganizuj go w jednym miejscu i wyślij do swoich bliskich. Możesz tworzyć piękne, spersonalizowane listy życzeń na WishList.com ze zdjęciami i grafiką w tle i udostępniać te listy życzeń znajomym i rodzinie.

Aby przygotować zaproszenia na spotkania lub zajęcia, możesz również skorzystać z ich obszernej biblioteki zdjęć lub przesłać swoje zdjęcia. Obserwuj osoby, które podzielają Twoje zainteresowania, aby zobaczyć, co znajduje się na ich liście życzeń. Możesz szybko dodać towary do swojej listy życzeń z ich listy życzeń.

Pobierz aplikację na swoje urządzenia z Androidem i iOS.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Elfster

W przypadku wakacji i innych spotkań towarzyskich Elfster to najlepszy sposób na organizowanie wymiany prezentów, tajnych list Świętego Mikołaja i list prezentów. Twoja rodzina i przyjaciele mogą tworzyć listy życzeń, aby zakupy były wygodne przez cały rok.

Uprość kupowanie prezentów i po prostu nigdy więcej nie stresuj się brakiem sugestii. Przyjrzyj się trendom zakupowym i listom życzeń, aby zobaczyć, czego chcą klienci.

Jeśli chodzi o Twoje nadchodzące pomysły na prezenty, Elfster opracowuje nawet rekomendacje dotyczące prezentów. Aby upewnić się, że członkowie rodziny kupią dzieciom idealny prezent, możesz dodać życzenia do ich list życzeń.

Pobierz tę aplikację ze Sklepu Play lub App Store.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Wishr

Wishr umożliwia łatwe udostępnianie list życzeń w erze cyfrowej. Możesz łatwo udostępniać listy życzeń wszystkim za pomocą jednego kliknięcia. Nie powinieneś zapraszać danej osoby do aplikacji, ale możesz głosować na to, co chcesz jej zaoferować.

Każda osoba, która wprowadzi sugestię dotyczącą prezentu, może przeglądać propozycje innych osób. W ten sposób nie ma duplikatów prezentów, ponieważ głosowanie na to, kto otrzyma jaki prezent, jest proste.

Możesz także udostępnić obrazy, aby każdy mógł zrozumieć, o czym mowa. Niezależnie od tego, czy jesteś streamerem, czy influencerem, przekaż swoim widzom swoje pomysły lub rekomendacje produktów za pośrednictwem tej aplikacji.

Możesz teraz pobrać tę aplikację na urządzenia z systemem iOS i Android.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Make-A-List by Garbek

Aplikacja Make-A-List firmy Garbek pomaga zachować porządek. Możesz tworzyć listy zakupów, listy rzeczy do zrobienia, listy życzeń lub dowolną inną potrzebną listę. Nie ma ograniczeń co do liczby list, elementów list lub notatek, które możesz dodać.

Możesz udostępniać swoje listy lub notatki oraz konwertować dźwięk na tekst. Możesz także ustawić przypomnienia dla swoich list lub notatek, aby nigdy nie zapomnieć o ważnych datach w życiu Twoich bliskich. I możesz używać emotikonów z tym oprogramowaniem.

Pobierz i korzystaj z tej aplikacji na urządzeniu z Androidem.

Prezenter

Giftster sprawia, że ​​wręczanie prezentów jest łatwiejsze i przyjemniejsze dla całej rodziny. Twórz listy życzeń dotyczące małżeństw, baby shower, świąt Bożego Narodzenia i urodzin w nowej grupie rodzinnej i udostępniaj je wszystkim.

Każdy może uzyskiwać dostęp do list życzeń innych osób i robić zakupy w jednym miejscu, a także oznaczać przedmioty jako kupione, aby uniknąć dawania duplikatów prezentów.

Odbiorca prezentu nie jest świadomy jego statusu, chroniąc niespodziankę. Ustaw swoje listy jako prywatne, udostępniane tylko grupom lub publiczne, aby każdy mógł je przeglądać podczas wyszukiwania, lub udostępniaj link tylko zaufanym osobom.

Pobierz tę aplikację ze Sklepu Play już dziś.

Ostatnie słowa

Posiadanie uniwersalnej aplikacji listy życzeń zainstalowanej w przeglądarce może sprawić, że zakupy online będą bardziej wydajne i zorganizowane. Te aplikacje omówione w tym artykule mogą pomóc Ci zaoszczędzić czas i śledzić pożądane produkty w wielu witrynach internetowych.

Dlatego jeśli szukasz uniwersalnej aplikacji do dodawania produktów z dowolnej witryny, przejrzyj tę listę, aby dokonać idealnego zakupu.

Następnie sprawdź platformy prezentów dla pracowników, aby zapewnić szczęśliwsze miejsce pracy.