12 najlepszych bezprzewodowych adapterów CarPlay zapewniających bezpieczną jazdę

Spóźniasz się na spotkanie i poruszasz się w korku, gdy nagle dzwoni Twój telefon. Nie odrywasz wzroku od drogi ani rąk od kierownicy, ale jednocześnie może to być ważne wezwanie. Brzmi znajomo? To jest paragraf 22, z którym wszyscy mamy do czynienia od czasu do czasu. Jednak dzięki bezprzewodowym adapterom CarPlay możesz uczestniczyć w tej rozmowie i prowadzić samochód.

Czy dużo jeździsz? Chcesz się zabawić? Sprawdź najlepsze aplikacje Android Auto, które sprawią, że jazda będzie bezpieczna i przyjemna.

Czym są bezprzewodowe adaptery CarPlay?

Bezprzewodowe adaptery CarPlay umożliwiają podłączenie samochodu do telefonu i korzystanie ze wszystkich aplikacji na ekranie, bez żadnych przewodów i kabli.

Korzyści:

 • Wygoda
 • Lepsze wskazówki dzięki Mapom
 • Nie musisz dotykać telefonu, aby wykonywać połączenia, odbierać i wysyłać wiadomości, łączyć się z ulubioną muzyką itp.

Rynek bezprzewodowych adapterów CarPlay obejmuje wiele modeli różnych marek i możesz nie wiedzieć, który odpowiada Twoim potrzebom. Aby uprościć sprawę, przeprowadziliśmy nasze badania i wymieniliśmy 12 najlepszych bezprzewodowych adapterów CarPlay, dzięki którym jazda jest bezpieczna, dzięki czemu możesz wziąć udział w nagłych wypadkach bez lądowania w jednym z nich.

WQQBFF

WQQBFF jest kompatybilny z systemami Apple CarPlay. Za pomocą tego urządzenia możesz uzyskiwać dostęp do różnych usług Apple z telefonu, takich jak rozmowy telefoniczne, asystent Siri i nawigacja, bez dotykania telefonu. Możesz używać tego urządzenia na iPhonie, iOS 10+ i większości modeli samochodów od 2016 roku.

Kluczowe cechy:

 • Łatwy w użyciu: jest to urządzenie typu plug-and-play. Nie potrzebujesz kłopotliwych aktualizacji ani żadnego dodatkowego oprogramowania, aby zacząć korzystać z tego urządzenia.
 • W pełni zautomatyzowana jazda: po skonfigurowaniu tego bezprzewodowego urządzenia CarPlay z telefonem będzie ono automatycznie łączyć się z telefonem za każdym razem, gdy włączysz silnik. Ciesz się szybkimi połączeniami dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 5 GHz.
 • Szeroka kompatybilność: Nie musisz się martwić o kompatybilność, ponieważ adapter jest kompatybilny z ponad 600 modelami samochodów.

WQQBFF jest kompatybilny z iPhonem, iOS 10+ i większością modeli samochodów od 2016 roku.

Wersja AutoSky 2023 Pro

AutoSky ułatwia beztroską i bardziej zrelaksowaną jazdę. To urządzenie umożliwia użytkownikom konwersję przewodowego CarPlay na bezprzewodowy CarPlay.

Kluczowe cechy

 • Szybka konfiguracja: Adapter AutoSky Wireless CarPlay jest łatwy w konfiguracji i automatycznie łączy się po pierwszym połączeniu. Wystarczy upewnić się, że Bluetooth jest włączony po skonfigurowaniu ustawień Wi-Fi.
 • Łatwe aktualizacje: sprawdź kod QR w instrukcji adaptera i zeskanuj go, aby uzyskać najnowsze aktualizacje.
 • Szeroka kompatybilność: ten adapter jest kompatybilny z ponad 600 modelami samochodów.
 • Elastyczność: w zależności od fabrycznego modelu CarPlay możesz użyć modułów 2,4 GHz i 5 GHz, aby podłączyć ten adapter do telefonu.

AutoSky jest kompatybilny ze smartfonami Apple od iPhone 6 i nowszymi, działającymi na iOS 10 i nowszych.

OTTOCAST

OTTOCAST oferuje jednorazową funkcję plug-and-play, w której wystarczy podłączyć adapter, włączyć Wi-Fi w telefonie i sparować Bluetooth w celu automatycznego połączenia.

Kluczowe cechy

 • Plug & Play: Skonfiguruj raz i ciesz się automatycznym połączeniem za każdym razem, gdy włączysz silnik.
 • Szeroka kompatybilność: ten adapter doskonale współpracuje z ponad 600 modelami samochodów z fabrycznymi przewodowymi systemami CarPlay OEM. Nie jest jednak kompatybilny z urządzeniami z Androidem.
 • Doskonała wydajność: ten adapter ma wbudowany układ 5G, co przekłada się na szybkie połączenia i szybkość przesyłania danych.

Bezprzewodowe adaptery CarPlay OTTOCAST są kompatybilne z iPhone’ami.

URJD

URJD umożliwia bezprzewodowy dostęp do aplikacji telefonu, takich jak Wiadomości, Nawigacja, Mapy Google, Siri i inne.

Kluczowe cechy

 • Kompaktowa konstrukcja: to urządzenie jest kompaktowe, dzięki czemu nie zajmuje tak dużo miejsca w samochodzie.
 • Łatwe i szybkie połączenie: Pierwsza konfiguracja jest łatwa i szybka. Następnie to urządzenie łączy się w ciągu około sześciu sekund za każdym razem, gdy włączasz silnik.
 • Różnorodność kompatybilnych modeli samochodów: jest kompatybilny z większością samochodów z fabrycznym przewodem CarPlay od 2015 roku.

URJD jest kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS 10+, od iPhone’a 6 wzwyż.

Eleacc 5.0

Eleacc 5.0 pozwala działać bezprzewodowo z dodatkową zaletą udostępniania najnowszej aktualizacji oprogramowania układowego dla tego adaptera online w celu aktualizacji.

Kluczowe cechy

 • Mały, ale mocny: ten adapter wielkości dłoni zajmuje niewiele miejsca w pojeździe. Ten produkt ma dwa rodzaje kabli do transmisji danych; USB typu A do C i typu C do C.
 • Szybko: korzystaj z szybkich połączeń dzięki obsłudze Wi-Fi 5,8 GHz i technologii Bluetooth 5,2. Technologia Next Generation & Signal Filter zapewnia brak opóźnień i przerw w łączności.
 • Podłącz i graj: po pierwszej instalacji automatycznie połączy się z telefonem po włączeniu silnika.
 • Kompatybilny z wieloma modelami samochodów: jest kompatybilny z prawie 98% przewodowych samochodów CarPlay i iPhone’ów OEM.

Bezprzewodowy adapter CarPlay Eleacc 5.0 jest kompatybilny z iPhone’ami i ma wysoki współczynnik kompatybilności z pojazdami, wynoszący ponad 98%.

Phoebus Link zamienia samochody z wbudowanym fabrycznym CarPlay w systemy bezprzewodowe. Ten produkt waży tylko 4,2 uncji i jest wyposażony w ciągłe aktualizacje oprogramowania układowego, aby zapewnić, że adapter działa na najnowszym oprogramowaniu.

Kluczowe cechy

 • Plug and play: ten adapter automatycznie łączy się z telefonem po włączeniu silnika samochodu.
 • Obsługa wielu pojazdów: bezprzewodowy adapter CarPlay Phoebus Link jest kompatybilny z większością samochodów od 2015 roku z przewodowymi systemami CarPlay.
 • Obsługa bez użycia rąk: Możesz korzystać z różnych funkcji, takich jak sterowanie głosowe i asystent Siri, bez dotykania telefonu podczas jazdy.

Bezprzewodowe adaptery CarPlay Phoebus Link są kompatybilne z iPhonem 5 i nowszymi.

CARLIET

CARLIET zamienia przewodowe samochody Apple CarPlay OEM z 2015 roku w systemy bezprzewodowe. Ten adapter doskonale dziedziczy tryb fabrycznego CarPlay i przenosi wszystkie aplikacje z telefonu na ekran samochodu.

Kluczowe cechy

 • Podłącz i graj: po pierwszej instalacji telefon automatycznie połączy się z systemem CarPlay po każdym uruchomieniu silnika. Musisz jednak upewnić się, że w telefonie włączono połączenie bezprzewodowe i że nie jest on już połączony z innymi urządzeniami.
 • Szybki: ciesz się szybką transmisją 5 GHz z szybkim przesyłaniem danych i niskimi opóźnieniami dźwięku.
 • Prowadzenie bez użycia rąk: odbieraj połączenia i uzyskuj dostęp do map oraz wszystkich aplikacji do przesyłania wiadomości w telefonie bez dotykania go.

CARLIET obsługuje iPhone’a 6 i modele nowsze oraz wersje iOS 10 i nowsze. Ponadto obsługuje tylko samochody z OEM (przewodowym) Apple CarPlay.

Auformer

Auformer konwertuje przewodowe samochody CarPlay OEM na systemy bezprzewodowe. Adapter ten jest kompatybilny z prawie 98% samochodów produkowanych od 2013 roku oraz z fabrycznym systemem CarPlay.

Kluczowe cechy

 • Podłącz i graj: nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania ani sprzętu, aby podłączyć adapter bezprzewodowy Autoformer CarPlay do iPhone’a. Po pierwszej instalacji adapter automatycznie łączy się z iPhonem po włączeniu silnika.
 • Kompaktowy: ten adapter ma elegancką, lekką konstrukcję, która ułatwia przenoszenie bez zajmowania dużo miejsca w pojeździe.
 • Szybkość: ten adapter ma moduł 5,8 GHz, dzięki czemu połączenie i przesyłanie danych są bezproblemowe.
 • Łatwa aktualizacja: zawsze możesz uzyskać najnowsze funkcje, aktualizując oprogramowanie układowe adaptera bezprzewodowego Autoformer CarPlay przez Internet.

Bezprzewodowe adaptery CarPlay firmy Auformer obsługują iPhone’a z systemem iOS 6 i nowszym.

GUSSLM

GUSSLM pozwala zachować pełną funkcję CarPlay i dostęp do usług, takich jak sterowanie głosowe, asystent Siri, wiadomości i nawigacja bezprzewodowo i bez dotykania telefonu.

Kluczowe cechy

 • Podłącz i graj: po pierwszej instalacji adapter automatycznie łączy się z iPhonem po włączeniu silnika.
 • Szeroka kompatybilność: możesz używać ponad 600 modeli samochodów z fabrycznie zainstalowanymi przewodowymi systemami CarPlay.
 • Szybki: korzystaj z szybkich połączeń, ponieważ ten adapter ma wbudowany moduł Wi-Fi 5 GHz do szybkiego przesyłania danych.

GUSSLM jest kompatybilny z modelami samochodów od 2015 roku i obsługuje iPhone’y z systemem iOS 13 i nowszym.

CPCGER

CPCGER zapewnia, że ​​nie musisz już zajmować się splątanymi przewodami, ponieważ przekształca przewodowy CarPlay w bezprzewodowy. Umożliwia natywny dostęp do połączeń, aplikacji do przesyłania wiadomości i nawigacji bez połączeń przewodowych w telefonie.

Kluczowe cechy

 • Łatwa konfiguracja: nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania ani sprzętu, aby skonfigurować ten adapter z iPhonem. Potrzebujesz tylko przewodowego systemu CarPlay, telefonu i tego adaptera.
 • Wysoka kompatybilność: ten adapter ma ponad 600 modeli samochodów z fabrycznymi systemami CarPlay.
 • Zautomatyzowana jazda: po wstępnej konfiguracji połączenie zostanie nawiązane automatycznie po włączeniu silnika, ponieważ zasila go wbudowany moduł Wi-Fi 5 GHz.

CPCGER jest kompatybilny tylko z Apple CarPlay.

CarlinKit 3.0

CarlinKit 3.0 jest przydatny podczas przekształcania przewodowego CarPlay w system bezprzewodowy. Ten adapter działa tylko z samochodami wyposażonymi w Wired CarPlay i niektórymi modelami z rynku wtórnego.

 • Łatwe podłączanie i odtwarzanie: po pierwszej konfiguracji ten adapter automatycznie łączy się z telefonem za każdym razem, gdy włączasz pojazd.
 • Kompatybilny z różnymi pojazdami: Carlink 3.0 Wireless CarPlay Adapter jest kompatybilny z większością samochodów wyprodukowanych od 2015 roku i posiada funkcję CarPlay.
 • Zestaw głośnomówiący: po podłączeniu adaptera do telefonu możesz uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji telefonu na ekranie bez podłączania go do CarPlay za pomocą kabla.

CarlinKit 3.0 jest kompatybilny z modelami telefonów iPhone 5 do iPhone 14 Pro Max.

AutoSky

AutoSky to adapter plug-and-play. Obsługuje rozszerzenia USB-A i USB-C, obsługując szeroką gamę modeli CarPlay.

Kluczowe cechy

 • Łatwa konfiguracja: potrzebujesz tylko tego adaptera, przewodowego systemu CarPlay i iPhone’a, aby zacząć korzystać z tego urządzenia. Kolejne połączenia będą automatyczne, o ile połączenie bezprzewodowe jest włączone w telefonie.
 • Kompatybilny z wieloma samochodami CarPlay: bezprzewodowy adapter CarPlay AutoSky jest kompatybilny z ponad 600 samochodami z przewodowym CarPlay.
 • Aktualizacje online: Możesz zaktualizować oprogramowanie układowe tej karty, skanując kod QR w instrukcji, aby wyszukać aktualizacje online.

Bezprzewodowe ładowarki AutoSky CarPlay pasują do iPhone’a 6 i nowszych, z systemem operacyjnym zgodnym z iOS 10 i nowszymi.

Kto jest najpotężniejszym adapterem ze wszystkich?

Wybór właściwego może wydawać się skomplikowany, biorąc pod uwagę tak wiele bezprzewodowych adapterów CarPlay. Jednak kompatybilność jest decydującym punktem, ponieważ funkcje w większości modeli są podobne. Ponadto wybór będzie zależał również od innych czynników, takich jak budżet i fabryczny model CarPlay w Twoim samochodzie. Gdy masz już odpowiedni model, wystarczy usiąść wygodnie i pozwolić asystentowi głosowemu zająć się resztą, z wyjątkiem jazdy.

Podczas gdy bezprzewodowe adaptery CarPlay sprawią, że Twój telefon będzie łatwiej dostępny podczas jazdy, oto najlepsze inteligentne akcesoria samochodowe, na które warto uważać!

x