12 najlepszych brytyjskich kanałów telewizyjnych Kodi

Lubisz brytyjskie kanały i chcesz je oglądać w aplikacji Kodi? Nie możesz znaleźć brytyjskich kanałów telewizyjnych Kodi? Jeśli szukałeś terminów takich jak UK TV Kodi i Kodi Live TV UK, możesz mieć pewność, że uzyskałeś właściwy wynik. Ten artykuł ma na celu przedstawienie listy 12 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych Kodi w Wielkiej Brytanii, które można dodać do aplikacji Kodi na swoim urządzeniu. Przeczytaj cały artykuł, aby wybrać swój ulubiony kanał.

12 najlepszych brytyjskich kanałów telewizyjnych Kodi

Poniżej znajduje się lista najlepszych kanałów telewizyjnych Kodi w Wielkiej Brytanii.

1. iPlayer WWW

Jeśli jesteś zagorzałym fanem telewizji BBC, dodatek iPlayer WWW jest dla Ciebie. Dodatek specjalizuje się w dostarczaniu filmów dokumentalnych, dramatów i brytyjskich programów telewizyjnych. Dodatek skupia się głównie na kanałach telewizji na żywo. Dodatkowo istnieje sekcja, która dostarcza treści na żądanie. Jeśli więc chcesz przełączyć się na oglądanie treści transmitowanych w telewizji, możesz skorzystać z tego dodatku. Godną uwagi zaletą jest to, że zapewnia obraz w jakości High-Definition, dzięki czemu nadaje się do przesyłania strumieniowego na wszystkich platformach. Ponadto dodatek jest całkowicie darmowy i legalny. Aby korzystać z tego dodatku, musisz mieć konto BBC. Jedynym ograniczeniem korzystania z dodatku jest to, że urządzenie musi mieć skonfigurowaną lokalizację w Wielkiej Brytanii do przesyłania strumieniowego. Kliknij link podany tutaj, aby zainstalować iPlayer WWW dodatek w aplikacji Kodi.

2. ITV na żywo

ITV Live jest również jednym z dodatków UK TV Kodi, który jest preferowany przez maniaków dramatu. Tak więc, jeśli jesteś osobą, która uwielbia oglądać opery mydlane lub dramaty, może to być twoja ulubiona. Dodatek zawiera sekcje dla wszystkich serii i może być równoznaczny z witryną OTT, która koncentruje się na dostarczaniu samych mediów rozrywkowych. Ten dodatek wymaga połączenia urządzenia z serwerem w Wielkiej Brytanii. Żeby zainstalować ITV na żywo dodatku na swoim urządzeniu, kliknij link podany w tej sekcji.

3. Listy odtwarzania z Turkami w Wielkiej Brytanii

Jednym z dodatków typu „wszystko w jednym” jest Playlisty z Turkami w Wielkiej Brytanii. Idąc za swoją nazwą, zawiera listy odtwarzania wszystkich plików treści, które były wcześniej przesyłane strumieniowo, a użytkownicy mogą uzyskać dostęp do plików, po prostu je klikając. Ten dodatek nie wymaga, aby Twoje urządzenie było ustawione w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo treści w dowolne miejsce. Dodatek jednak nieoficjalnie pobiera informacje z kanałów i nie może działać tak, jak zwykle.

4. 7 z 9

Dodatek 7 z 9 jest jednym z popularnych dodatków do strumieniowego przesyłania treści multimedialnych. Dodatek zawiera treści multimedialne z różnych kategorii, takich jak filmy, programy telewizyjne i wiele innych. Istnieje również sekcja do przesyłania strumieniowego telewizji IPTV lub protokołu internetowego. Wraz z nimi możesz oglądać treści z różnych kategorii, takich jak dzieci, sport, filmy dokumentalne, wiadomości, jedzenie, muzyka itp. Ograniczeniem korzystania z dodatku jest to, że musisz zainstalować kilka innych dodatków, aby oglądać filmy . Możesz zainstalować 7 z 9 dodatek, klikając podany link.

5. Nadrabiaj zaległości w telewizji i nie tylko

Catch Up TV & More to dodatek brytyjskiej telewizji Kodi, który umożliwia legalne przesyłanie strumieniowe treści. Dodatek obejmuje głównie kanały telewizyjne na żywo i koncentruje się bardziej na sporcie i wiadomościach. Można go zainstalować z oficjalnego repozytorium Kodi i można z niego bezpiecznie korzystać. Ponadto przekierowuje nowe filmy i pozwala dowiedzieć się o tych najnowszych filmach. Główną wadą dodatku jest ograniczona liczba kanałów. Możesz zainstalować Nadrabianie zaległości w telewizji i nie tylko dodatek za pomocą linku w sekcji.

6. Telewizja Xumo

Dodatek Xumo TV UK TV Kodi jest jednym z najbezpieczniejszych dodatków dostępnych do przesyłania strumieniowego treści. Ass-on nie wymaga posiadania zarejestrowanego loginu do streamingu. Możesz uzyskać dostęp do kanałów na żądanie i telewizji na żywo całkowicie za darmo. Dodatkowo posiada elektroniczny przewodnik po programach lub EPG w celach informacyjnych. Większość programów obejmuje programy polityczne i reality TV. Film jest dostępny w wysokiej rozdzielczości. Jest to legalny dodatek i umożliwia natychmiastowe przesyłanie strumieniowe. Dodatek wymaga usługi VPN, aby przesyłać strumieniowo bez żadnych problemów. Głównym ograniczeniem jest to, że dodatek obsługuje reklamy, więc możesz zostać przerwany przez reklamy podczas przesyłania strumieniowego. Inną funkcją jest to, że może poprosić Cię o zainstalowanie kilku dodatków do przesyłania strumieniowego filmów i sportu. Zainstaluj Telewizja Xumo dodatek klikając tutaj.

7. Rurka na żywo

Live Tube to jeden z najlepszych dodatków dostępnych w ostatnim czasie. Jest częścią YouTube i skupia się głównie na streamingu na żywo. Dodatek to świetny wybór dla sportu i filmów. Oznacza to, że przez cały czas będziesz mieć do oglądania dowolne treści na żywo. Co więcej, możesz oglądać wcześniej przesyłane treści jako nagrania w dodatku. Dodatek jest dostępny na całym świecie i nie ma ograniczeń dotyczących lokalizacji. Głównym ograniczeniem korzystania z dodatku jest to, że nie jest on kompatybilny z najnowszymi wersjami aplikacji Kodi. Zainstaluj Kanał na żywo dodatek za darmo.

8. Aktualności

Jeśli chcesz być na bieżąco i oglądać wiadomości na żywo, NewsOn to dodatek, który musisz zainstalować na swoim urządzeniu. Dodatek zapewnia aktualizacje wiadomości, a szczególną wagę przywiązuje się do wiadomości lokalnych we wszystkich regionach. Kolejną godną uwagi korzyścią jest to, że możesz korzystać z tego dodatku bez konieczności posiadania abonamentu kablowego. Aby zainstalować NewsOn dodatek do aplikacji Kodi, kliknij link podany tutaj.

9. Red Bull TV

Jeśli szukasz kanału telewizyjnego Kodi w Wielkiej Brytanii, który nie ma ograniczeń dotyczących lokalizacji, możesz dodać dodatek Red Bull TV. Ten dodatek skupia się przede wszystkim na wszystkich rodzajach sportów, takich jak surfing, jazda na rowerze, gry i wiele innych. Godną uwagi cechą jest to, że kanał może wkrótce dodać oryginalne programy telewizyjne. Zainstaluj Red Bull TV dodatek, klikając link podany tutaj.

10. Telewizja Newsmax

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, możesz wybrać dodatek Newsmax TV. Początkowo był to kanał telewizji kablowej, a dodatek umożliwia strumieniowe przesyłanie treści informacyjnych na całym świecie. Oznacza to, że nie ma ograniczeń dotyczących lokalizacji korzystania z dodatku. Główne wady to brak kompatybilności dodatku z nowymi wersjami aplikacji Kodi. Kolejnym ograniczeniem korzystania z dodatku jest to, że ma tylko jeden kanał i nie można przełączyć się na inny kanał. Kliknij link podany tutaj, aby zainstalować Newsmax TV dodatek w aplikacji Kodi.

11. USTVGO

USTVGO jest dodatkiem IPTV i obsługuje kanały informacyjne. Jest to kolejny dodatek brytyjskiej telewizji Kodi. Korzystanie z dodatku jest całkowicie bezpłatne, ponieważ udostępnia użytkownikom uznane strony internetowe. Jedyną wadą jest to, że nie gwarantuje wysokiej jakości, jaką można obiecać podczas korzystania z oficjalnej strony USTVGO. Możesz zainstalować USTVGO dodatek, klikając podany link.

12. ESPN

Jeśli jesteś osobą, która interesuje się sportem, to ESPN jest dla Ciebie właściwym wyborem. Najpopularniejszy kanał ESPN jest również dostępny jako dodatek do Kodi. Ten dodatek umożliwia oglądanie oficjalnych wiadomości sportowych i wszelkiego rodzaju sportów. Zainstaluj dodatek ESPN korzystając z linku podanego tutaj.

***

Musisz znać listę brytyjskich kanałów telewizyjnych Kodi. Ten artykuł pomoże Ci zainstalować dodatki dla UK TV Kodi. Możesz oglądać programy telewizyjne na żywo, instalując dostarczone tutaj dodatki dla wyników Kodi Live TV UK. Zostaw swoje sugestie i uprzejmie opublikuj swoje pytania w sekcji komentarzy, abyśmy mogli odpowiedzieć.