12 najlepszych dostawców kart wirtualnych do wydatków biznesowych [2023]

Udostępnij teraz w social media:

Korzystanie z kart wirtualnych rośnie w świecie biznesu i przewiduje się, że trend ten utrzyma się w dającej się przewidzieć przyszłości. Dzięki kartom wirtualnym firmy mogą szybko i bezpiecznie dokonywać płatności bez użycia prawdziwych kart czy gotówki. Wraz ze wzrostem wykorzystania wirtualnych wizytówek trudno jest odgadnąć, który dostawca okaże się dla Ciebie najlepszą opcją.

W tym artykule przyjrzymy się czołowym dostawcom kart wirtualnych do wydatków biznesowych, ale zanim zaczniemy, lepiej zrozumiemy, czym są karty wirtualne i dlaczego mogą być lepszą alternatywą dla kart fizycznych w scenariuszach biznesowych.

Czym są karty wirtualne?

Karty wirtualne to karty płatnicze, za pomocą których można dokonywać transakcji online lub zbliżeniowo. Zwykle jest to karta jednorazowa lub karta o ograniczonym użyciu połączona z istniejącym systemem przetwarzania płatności firmy. Tych kart można używać do robienia zakupów w witrynach internetowych, aplikacjach i metodach płatności zbliżeniowych, takich jak Apple Pay.

Karty wirtualne dają również firmom większą kontrolę nad tym, jak i gdzie wydawane są ich pieniądze. Umożliwiają one płatności bez ujawniania podstawowych danych karty lub numerów kont firmy. Ponadto firmy mogą dostosować limity wydatków i daty wygaśnięcia każdej karty wirtualnej, co zapewnia im większą elastyczność finansową.

Dlaczego karty wirtualne są preferowane w stosunku do kart fizycznych?

Karty wirtualne mają kilka zalet w porównaniu z kartami fizycznymi w przypadku transakcji internetowych i płatności dostawców. Podstawową korzyścią jest dodatkowe bezpieczeństwo, które zapewniają. Ponieważ karty wirtualne nie są powiązane z żadnym konkretnym kontem bankowym ani kartą kredytową, oferują dodatkową warstwę ochrony przed oszustwami.

Zapewniają również większą kontrolę nad limitami wydatków i ramami czasowymi dla każdego zakupu, ułatwiając zarządzanie wydatkami.

Ponadto karty wirtualne są szybsze i wygodniejsze niż karty fizyczne, ponieważ można z nich korzystać natychmiast po zapisaniu się do nich i nie wymagają od użytkownika oczekiwania na przybycie karty fizycznej. Są one na ogół tańsze niż tradycyjne karty fizyczne, ponieważ nie wymagają dodatkowej aktywacji ani miesięcznych opłat za utrzymanie.

  NIE usuwaj aplikacji Apple Pay z iPhone'a

Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych dostawców wirtualnych kart na wydatki biznesowe.

Wallestera

Wallester wprowadza najnowocześniejszą technologię płatności, ułatwiając płacenie i otrzymywanie zapłaty. Pozwala szybko, bezpiecznie i wygodnie tworzyć wirtualne karty.

Wallester jest zasilany przez solidną technologię, która umożliwia użytkownikom tworzenie wirtualnych kart i zarządzanie nimi, przeglądanie historii transakcji i dostęp do najbardziej aktualnych funkcji. Ma również na celu zapewnienie bezpiecznej i niezawodnej usługi płatniczej, która ułatwia firmom i osobom fizycznym przeprowadzanie transakcji online.

Intergiro

Firmy mogą używać Intergiro do dokonywania płatności wirtualnymi kartami, które są akceptowane na całym świecie. Osoby fizyczne i firmy mogą korzystać z usługi, która obejmuje możliwość dokonywania płatności w wielu walutach, bezpieczne szyfrowanie i ochronę przed oszustwami oraz dostęp do danych transakcyjnych w czasie rzeczywistym.

Intergiro akceptuje różne metody płatności, w tym Visa, MasterCard i American Express.

Ponadto firmy mogą używać tej wirtualnej karty do płacenia za towary i usługi od dowolnego sprzedawcy, który akceptuje karty Visa, MasterCard lub American Express.

Baza Lotnicza

Airbase jest firmą zgodną z SOC 2 Type II i SOC 1 Type II, co oznacza, że ​​wszystkie transakcje przeprowadzane za pośrednictwem usługi są bezpieczne i spełniają najwyższe standardy branżowe.

Wraz z kartami wirtualnymi zapewnia analizy i raporty dotyczące wydatków i trendów zakupowych pracowników, pomagając firmom w podejmowaniu świadomych decyzji i lepszym zarządzaniu finansami.

Airbase oferuje również szereg funkcji usprawniających proces płatności, w tym automatyczne planowanie płatności i integrację z systemami księgowymi i zarządzania wydatkami.

PST.net

PST.net jest dobrze znanym dostawcą kart wirtualnych, który oferuje różne opcje płatności, w tym jednorazowe karty wirtualne, płatności cykliczne, nagrody lojalnościowe i wiele innych. Ponadto firma przedstawia różnorodne narzędzia pomagające firmom zarządzać płatnościami i klientami.

Klienci mogą używać swoich kart wirtualnych do robienia zakupów u uczestniczących sprzedawców detalicznych i płacenia rachunków online. Platforma ta sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla klientów, którzy chcą chronić swoje informacje dotyczące płatności online.

  Jak włączyć EPEL w CentOS / RHEL

Siatka

Oferta wirtualnych wizytówek Mesh umożliwia firmom szybkie i bezpieczne zarządzanie wydatkami korporacyjnymi. Oferuje wszechstronną kartę korporacyjną, zarządzanie wydatkami i platformę księgową, aby pomóc firmom zarządzać wydatkami i śledzić je.

Mesh zapewnia firmom bezpieczne rozwiązania płatnicze, przechowywanie danych i analizy w czasie rzeczywistym, aby pomóc im w podejmowaniu lepszych decyzji finansowych. Oferuje również różne funkcje pomagające firmom zarządzać wydatkami, w tym automatyczne śledzenie wydatków, karty wirtualne i limity wydatków.

Stampli

Stampli pomaga firmom w usprawnianiu ich procesu rozliczania zobowiązań. Zapewnia nowoczesną, bezpieczną, zautomatyzowaną metodę elektronicznego płacenia dostawcom i sprzedawcom, eliminując kontrole papierowe i ręczne procesy.

Stampli zapewnia wiele funkcji, w tym śledzenie i uzgadnianie w czasie rzeczywistym, oszczędności kosztów i zapobieganie oszustwom. Wirtualne karty zapewniają również lepszą widoczność i kontrolę nad wydatkami. Firmy mogą używać Stampli do szybkiego i bezpiecznego płacenia dostawcom, sprzedawcom i wykonawcom za pomocą jednego kliknięcia.

Plemienny

E-biznesy mogą kupować przedpłacone wirtualne karty od Tribal. Karty te działają podobnie do tradycyjnych kart debetowych i kredytowych, ale nie są powiązane z żadnym kontem bankowym ani linią kredytową.

Są one połączone z kontem użytkownika, które jest zasilane określoną kwotą pieniędzy. Właściciel decyduje, ile pieniędzy może przechowywać na wirtualnej karcie. Wirtualna karta może być następnie używana do zakupów online, takich jak tradycyjna karta debetowa lub kredytowa. Dzięki temu możesz robić zakupy online bez konieczności posiadania konta bankowego.

Karta

Karta ma na celu zapewnienie użytkownikom bezpiecznej i niezawodnej platformy kart wirtualnych, która umożliwia im pewne zarządzanie finansami. Użytkownicy mogą bezpiecznie przechowywać swoje karty kredytowe i debetowe oraz zarządzać nimi w jednym cyfrowym portfelu z kartą.

Ta platforma pozwala użytkownikom szybko i bezpiecznie dokonywać płatności, robić zakupy online i uzyskiwać dostęp do swoich kont z dowolnego urządzenia. Oferuje również użytkownikom dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne budżetowanie, ochrona przed oszustwami i nagrody.

Rozszerzyć

Extend umożliwia tworzenie wirtualnych kart, którymi można dokonywać płatności online. Karty te są powiązane z Twoim istniejącym kontem bankowym i mogą być doładowywane środkami w dowolnej wysokości.

Te wirtualne karty są jednorazowe, co oznacza, że ​​możesz wygenerować nową kartę dla każdego zakupu. Extend zapewnia użytkownikom bezpieczny i wygodny sposób dokonywania płatności online. Pomaga to zapewnić, że sprzedawcy nie mają dostępu do żadnych danych osobowych ani finansowych. Extend oferuje również ochronę przed oszustwami, monitorowanie w czasie rzeczywistym i szyfrowanie danych w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji użytkowników.

  Czy możesz powtórzyć test domu Pottermore?

Pleo

Wybierz wirtualne karty Pleo, aby połączyć się z firmowym kontem i bezpośrednio płacić za wydatki. Pozwalają organizacjom lepiej zarządzać wydatkami, obniżają koszty administracyjne i gwarantują przestrzeganie wytycznych firmy.

Zapewnienie pracownikom wygodnej opcji opłacania wydatków związanych z pracą pomaga również firmom w efektywniejszym zarządzaniu przepływami pieniężnymi. Pleo umożliwia śledzenie wydatków i płatności w czasie rzeczywistym i jest połączone z wieloma programami księgowymi.

Airwallex

W ponad 200 krajach akceptowane są wirtualne karty Airwallex, które są wydawane we współpracy z głównymi sieciami kart i instytucjami finansowymi.

Ustawianie ograniczeń wydatków, dodawanie i usuwanie środków oraz przeglądanie historii transakcji to tylko niektóre z możliwości oferowanych przez karty wirtualne Airwallex. Bezpieczeństwo danych, zapobieganie oszustwom i obsługa klienta to inne usługi świadczone przez Airwallex.

Emburs

Ekosystem Emburse umożliwia firmom zdalne śledzenie płatności online z dowolnego miejsca na świecie i automatyzację tagowania zakupów i wydatków. Oprócz dostępu do danych i spostrzeżeń dotyczących wydatków w czasie rzeczywistym, firmy mogą również szybko zarządzać swoimi wnioskami o finansowanie i zatwierdzaniem.

Emburse umożliwia ustawienie limitów wydatków i powiązanie jednej karty z konkretnym sprzedawcą, podobnie jak większość znanych wydawców wirtualnych kart płatniczych. Wszystko to jest możliwe dzięki wyrafinowanemu systemowi ochrony przed oszustwami, który zapobiega kradzieży konta.

Najlepsze jest to, że firmy zatrudniające 100 lub mniej pracowników mogą bezpłatnie korzystać z usług Emburse. Oferują również niestandardowe plany dla dużych firm.

Wniosek

Przyszłość dostawców wirtualnych kart do wydatków biznesowych rysuje się w jasnych barwach. Wraz ze wzrostem liczby płatności cyfrowych i rosnącym zapotrzebowaniem na bezpieczniejsze rozwiązania płatnicze, karty wirtualne stały się atrakcyjną opcją dla firm każdej wielkości. Są one nie tylko wygodne, ale także wysoce bezpieczne i niezawodne. Mówiąc najprościej, wybór wirtualnej karty dla Twojej firmy może okazać się nieocenionym atutem.

x