12 najlepszych harmonogramów Instagram do użycia [Free and Paid]

Czy to ty dążysz do najlepszych harmonogramów na Instagramie, aby zaoszczędzić cenny czas i przyspieszyć rozwój swojego profilu?

Ponieważ wiele marek stale monitoruje trendy wirusowe, aby kontynuować objadanie się Instagramem, ich profil w mediach społecznościowych musi być często aktualizowany, aby pozostać trafnym i wyprzedzić konkurencję.

Najlepszą strategią przejęcia kontroli nad postami na Instagramie jest zaplanowanie harmonogramu postów. Jeśli jesteś sprzedawcą mediów społecznościowych, korzystanie z harmonogramów Instagram jest najlepszym podejściem do zagwarantowania optymalnego wzrostu i spójności.

W tym poście opowiemy Ci o najlepszych płatnych i darmowych planerach Instagrama do wyboru oraz o tym, jak marketerzy w mediach społecznościowych mogą z nich korzystać.

Najpierw jednak przyjrzyjmy się samemu harmonogramowi Instagrama.

Co to jest harmonogram na Instagramie?

Jako marketer w mediach społecznościowych masz wiele obowiązków, w tym ciągłe wiadomości i terminowe przesyłanie postów. Aplikacje takie jak Instagram Scheduler były błogosławieństwem dla takiego zarządzania.

To narzędzie pozwala planować i publikować treści na Instagramie, oszczędzając czas potrzebny na zrobienie tego ręcznie. Sugeruje również modne hashtagi, ma wbudowany kalendarz i zapewnia analitykę, która ułatwia ocenę i planowanie potrzeb Twojego zespołu i klientów.

Jakiemu celowi służy harmonogram na Instagramie?

Nawet jeśli publikujesz od czasu do czasu, tworzenie i przesyłanie zajmuje cenny czas. Nie możesz sobie pozwolić na marnowanie czasu, jeśli jesteś właścicielem firmy.

Na szczęście Instagram pozwala firmom planować posty za pomocą połączeń API. Gdy masz pewność, że Twoje posty dotrą do odbiorców w zaplanowanym czasie, możesz skupić się na innych obowiązkach.

Oto niektóre cele, które rozwiązują harmonogramy Instagram:

#1. Oszczędza czas i energię.

Możesz skrócić czas spędzany każdego dnia na ręcznym publikowaniu postów na Instagramie, planując z wyprzedzeniem. Musisz po prostu przeciągnąć i upuścić grafikę i informacje do harmonogramu przez cały okres, który chcesz wstępnie zaplanować.

#2. Pozwala wyobrazić sobie, jak Twój kanał będzie wyglądał w przyszłości.

Dzięki harmonogramom na Instagramie możesz poprawić planowanie i optymalizację. Wcześniejsze planowanie i projektowanie Twoich postów jest warunkiem wczesnego planowania. W swoim harmonogramie możesz wyświetlić podgląd zawartości i rozważyć wszelkie potencjalne zmiany, które mogłyby lepiej przedstawić ogólny obraz.

Planowanie jest zwykle preferowane, ponieważ pozostawia czas na poprawki i zmiany oraz zapewnia najwyższą jakość pracy.

Jakich funkcji należy szukać w narzędziu do planowania na Instagramie?

Zanim zaczniesz szukać, zrób listę swoich potrzeb w zakresie optymalizacji mediów społecznościowych. Dzięki temu dowiesz się, jakie funkcje są niezbędne dla wybranej aplikacji harmonogramu Instagram.

Sprawdź użyteczność

Pamiętać! Twoje narzędzia do planowania i publikowania postów muszą oszczędzić Twój czas. Wybierz harmonogram Instagrama, który jest prosty w obsłudze i obsłudze.

Sprawdź wsparcie narzędzia

Jeśli chodzi o obsługę nowego narzędzia, na pewno pojawią się pytania, które wymagają wyjaśnienia. Upewnij się, że wybrane narzędzie ma solidne wsparcie techniczne.

Spójrz na wycenę.

Ceny dla każdego harmonogramu Instagram będą się różnić w zależności od wybranego planu. Porównaj ceny i wybierz narzędzie, które zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny. Sprawdź, czy oferują bezpłatny okres próbny i są dobrzy w odpowiadaniu na pytania!

Oto starannie dobrany wybór najlepszych harmonogramów na Instagramie wraz z ich popularnymi funkcjami. Na liście znajdują się zarówno aplikacje bezpłatne, jak i płatne.

Później

Później jest fantastyczny harmonogram na Instagramie. Ponad milion osób korzysta z tego oprogramowania na całym świecie i ma mnóstwo przydatnych funkcji. Zapewnia ramy do planowania na Instagramie, analiz i zbiorczego planowania rolek i historii na Instagramie. To narzędzie może być korzystne, niezależnie od tego, czy jesteś małym biznesem, influencerem, czy agencją marketingową.

Cechy:

 • Dzięki wbudowanym narzędziom analitycznym pozwala obserwować i analizować wydajność.
 • Sprzedaż online Firmy mają dodatkowy wybór sprzedaży towarów za pomocą Linkin.bio.
 • Użytkownicy mają możliwość zbiorczego przesyłania treści i synchronizowania postów z komputera, Dropbox lub Dysku.

To narzędzie zapewnia plany dla wszystkich, w tym taki, który jest całkowicie darmowy. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z mediów społecznościowych, czy chcesz rozwinąć swoją działalność, znajdziesz plan cenowy, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Płatne plany zaczynają się od 18 USD miesięcznie.

Kombinezon

Hootsuite to popularne narzędzie do planowania na Instagramie, używane przez doświadczonych marketerów. Jego profesjonalny pulpit nawigacyjny pozwala monitorować całą aktywność i przeglądać wszystkie wyniki. Zapewnia szybkie i łatwe raportowanie w celu sprawdzenia skuteczności kampanii.

Cechy:

 • Funkcje przesyłania, modyfikowania i planowania publikacji w mediach społecznościowych w formacie CSV są oferowane przez funkcję planowania zbiorczego.
 • Oferuje interaktywny, bogaty w multimedia planer, który umożliwia uproszczenie zatwierdzania, szybkie przeglądanie zaplanowanych kreacji i pracę w czasie rzeczywistym z zespołem.
 • Oferuje narzędzia do zarządzania treścią i budowania strumieni wyszukiwania według hashtagów i repozytorium treści.

Plany zaczynają się od 49 USD miesięcznie. W przypadku niektórych planów dostępny jest 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

SproutSpołeczne

SproutSocial to narzędzie do publikowania, planowania, komponowania i kolejkowania treści na platformach społecznościowych. Jest to skomplikowane i drogie w porównaniu do innych harmonogramów na Instagramie. Dzięki harmonogramowaniu międzysieciowemu możesz planować, organizować i wdrażać treści społecznościowe i kampanie marketingowe. Pomoże Ci w zarządzaniu recenzjami oraz monitorowaniu profili i słów kluczowych.

Cechy:

 • Posiada rozbudowane funkcje, takie jak tagowanie treści wiadomości przychodzących i wychodzących, dostosowane procesy dla wielu osób zatwierdzających, zapisane i sugerowane odpowiedzi, zasoby cyfrowe oraz biblioteka treści.
 • Zarządza rozmowami, śledząc skuteczność kampanii i natychmiast identyfikując, dostosowując i odpowiadając na przychodzącą komunikację.

SproutSocial zapewnia 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Płatne plany zaczynają się od 99 USD za użytkownika miesięcznie.

Agorapulse

Agorapulse to największy na rynku wszechstronny program do planowania na Instagramie. To niesamowity wybór dla firm zajmujących się marketingiem w mediach społecznościowych. Niektóre usługi w tym narzędziu umożliwiają zarządzanie wszystkim za pomocą skonsolidowanego kalendarza mediów społecznościowych.

Cechy:

 • Możesz użyć narzędzia skrzynki odbiorczej, aby odpowiadać na komentarze na różnych platformach. Rozmowy można nawet oznaczać etykietami i przypisywać różnym członkom zespołu.
 • Przycinaj zdjęcia, przechowuj często używane hashtagi i przeglądaj swoje posty przed ich zaplanowaniem.
 • Narzędzie analityczne pozwala uzyskać obszerne informacje na temat wydajności, śledzić trendy w branży i mierzyć czas reakcji pracowników.

Dostępna jest ograniczona liczba bezpłatnych, wiecznych planów. Plan Pro zaczyna się od 79 USD miesięcznie.

Zaplanuj to

Czy chcesz harmonogramu Instagrama z lukratywnymi funkcjami w przystępnej cenie? Plannthat zapewnia kilka podstawowych funkcji, takich jak możliwość edycji, przesyłania i planowania historii na Instagramie. Istnieje również wiele innych wspaniałych funkcji.

Cechy:

 • Otrzymasz ekscytujące narzędzia do edycji zdjęć i nakładania.
 • Możesz zdefiniować i zaplanować długoterminowe cele za pomocą narzędzia strategicznego Instagram (obecnie tylko dla Apple, ale wkrótce dla Androida).
 • Możliwość zapisywania grup hashtagów, dzięki czemu możesz szybciej planować posty.

Otrzymasz cztery niedrogie plany, w tym bezpłatną opcję, która daje do 30 przesyłań miesięcznie, narzędzia do edycji i możliwości ponownego publikowania, podczas gdy funkcje różnią się w przypadku płatnych planów. Plann, który jest niesamowicie tani w porównaniu z innymi narzędziami.

Ponury

Ponury

Loomly to platforma sukcesu marki, która obejmuje funkcje publikacji i planowania w mediach społecznościowych. Możesz także otrzymywać powiadomienia (przez e-mail, Slack i inne kanały) za każdym razem, gdy członek zespołu pracuje nad fragmentem treści w mediach społecznościowych, ułatwiając prostą współpracę zespołową.

Cechy:

 • Zapewnia automatyczną publikację reklam na Facebooku i Instagramie.
 • Podawaj pomysły oparte na trendach, okazjach, świętach i najlepszych praktykach platform społecznościowych.

Loomly oferuje plan Enterprise oprócz czterech planów z miesięcznymi kosztami od 26 USD. Twój wymagany plan będzie zależeć od liczby posiadanych użytkowników i kont społecznościowych.

Tylny wiatr

Jedną z wyróżniających cech TailWind jest to, że działa z tak wieloma różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows, Mac i iOS. Działa równie przyjemnie na smartfonach i tabletach, jak na PC.

Dzięki dziewięciu podglądom siatki możesz wykorzystać to narzędzie do zaprojektowania swojego kanału na Instagramie. Planowanie na Instagramie jest jeszcze prostsze dzięki inteligentnemu kalendarzowi typu „przeciągnij i upuść”. Możesz zaplanować swoje posty za pomocą kalendarza, aż do godzin i dat.

Cechy:

 • Zawiera sprytny harmonogram, aby wybrać odpowiedni czas, kiedy publiczność jest najbardziej uważna.
 • Zapewnia narzędzia do planowania postów, badania trendów, znajdowania materiałów, śledzenia komentarzy i mierzenia wyników.
 • Zawiera Hashtag Finder, który zasugeruje hashtagi dla twoich postów.

Tailwind oferuje bezpłatną wersję próbną produktu na zawsze. Plany Tailwind zaczynają się od 12,99 USD za konto miesięcznie na Instagramie.

Pszczoła socjalna

SocialBee opiera się na harmonogramowaniu opartym na kategoriach, które pozwala kategoryzować typy publikowanych postów.

Poszczególne posty można nawet oznaczyć jako wiecznie zielone i ponownie dodać do kolejki, aby później opublikować je ponownie. Jeśli zdecydujesz się ponownie opublikować, możesz tworzyć odmiany, aby Twoi obserwatorzy nie zauważyli tych samych kreacji słowo w słowo.

Cechy:

 • Możesz nawet zaplanować swój pierwszy komentarz i zacząć zbierać hashtagi.
 • Aplikacja ma również integracje Canva i Xara oraz edytor obrazów, dzięki czemu możesz projektować kreacje bez opuszczania pulpitu nawigacyjnego.
 • W tym narzędziu dostępne są również raporty dotyczące współpracy i wydajności.

SocialBee oferuje trzy różne opcje cenowe od 19 do 79 USD. Sprawdź jego plany cenowe i wybierz najlepszą opcję dla swojej firmy.

Pally

Pallyy to wiodący w branży program do planowania Instagrama, który jest zarówno niedrogi, jak i bogaty w funkcje.

Został opracowany z myślą o Instagramie i innych platformach do udostępniania treści wizualnych. Ma segmenty, takie jak podgląd siatki, zapasy hashtagów i inne.

Cechy:

 • Możesz łatwo uzyskać dostęp do biblioteki multimediów, a także podglądu swojego kanału na Instagramie.
 • Posiada również ekskluzywne narzędzie do kuracji treści na Instagramie, które upoważnia do ponownego publikowania, jednocześnie uznając oryginalnego twórcę.
 • Ma nawet narzędzie do biografii na Instagramie, moderację komentarzy, analitykę i inne funkcje.

Dostępny jest bezpłatny plan z ograniczonymi funkcjami planowania i analiz. Plan premium kosztuje 15 USD za grupę społeczną miesięcznie i odblokowuje wszystkie funkcje. Czy to nie niesamowite!?

Bufor

Korzystając z jednego interfejsu, Buffer for Instagram ułatwia planowanie i zarządzanie postami na Instagramie. Podnosi doświadczenie, oferując funkcje, które możesz wykorzystać do tworzenia wyjątkowych treści na Instagramie.

Funkcja analizy mediów społecznościowych Buffera pozwala Ci badać Twoje posty na Instagramie, aby zobaczyć, co jest zgodne z Twoją docelową grupą demograficzną.

Cechy:

 • Zapewnia rozszerzenie przeglądarki internetowej oprócz aplikacji mobilnych na iOS i Androida.
 • Buffer pomaga we współpracy zespołowej i przydaje się podczas tworzenia postów na Instagramie.

Chociaż Buffer oferuje bezpłatny plan na całe życie, kilka funkcji Instagrama jest dostępnych tylko na koncie premium. Cena wywoławcza tego planu to 5 USD miesięcznie za każdy kanał społecznościowy lub 60 USD rocznie.

Siedziba leja

Jednym z łatwych w użyciu harmonogramów Instagram dla firm każdej wielkości jest Hopper HQ. Za pomocą tego wydajnego narzędzia na Instagramie możesz zbiorczo modyfikować i przesyłać posty, aby zaplanować i przygotować posty z wyprzedzeniem.

Cechy:

 • Zespoły mogą współpracować, projektować, planować i masowo publikować na Facebooku, Twitterze i Instagramie.
 • Hopper daje użytkownikom możliwość automatycznego publikowania i planowania filmów na karuzeli na Instagramie.

Bezpłatna wersja próbna jest dostępna w Hopper HQ. Płatne plany zaczynają się od 19 USD za konto każdego miesiąca.

Kombinacja

Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć lub nie jesteś jeszcze przygotowany do przejścia na bardziej zaawansowaną aplikację. Tylko Ty zasługujesz na ten harmonogram na Instagramie. Za pomocą tego harmonogramu Instagram możesz przeciągać i upuszczać zdjęcia, aby je łączyć, co pozwala wymyślać ciekawe i wnikliwe historie. Możesz je opublikować w swoim profilu natychmiast po ich utworzeniu. Mimo, że program jest darmowy, musisz zapłacić, aby założyć więcej kont i w pełni wykorzystać wszystkie jego elementy.

Cechy:

 • Combin daje możliwość zaplanowania postów z wyprzedzeniem lub publikowania od razu.
 • Możesz nawet wybrać lokalizacje obserwujących, co pozwoli im geotargetować swoje posty.

Dostępna jest darmowa wersja. Płatne plany zaczynają się od 15 USD/miesiąc.

Często zadawane pytania

Co sprawia, że ​​Instagram jest tak popularną aplikacją społecznościową?

Ludzie gromadzą się na Instagramie z powodu ogromnej ekspozycji, jaką użytkownicy otrzymują dzięki hashtagom, śledzeniu innych i pozostawaniu aktywnym. Ze względu na znaczenie platformy masz szansę obsługiwać miliony ludzi, którzy pasują do Twojej grupy docelowej, z jednej platformy.

Istnieje wiele opowieści o sukcesach osób, które stały się influencerami, zarobiły pieniądze lub dostały pracę, po prostu prowadząc konto na Instagramie! Większość ludzi uważa, że ​​Instagram ma największą publiczność spośród wszystkich platform społecznościowych, a nawet zwykli użytkownicy mogą skończyć z kilkoma tysiącami obserwujących i nawiązać wspaniałe przyjaźnie z innymi użytkownikami, którzy podzielają ich zainteresowania.

Jakie rodzaje postów możesz umieszczać na Instagramie?

Istnieje wiele opcji treści, które możesz umieścić na Instagramie, w tym:

Kołowrotki
IGTV
Historie
Karuzele
Pojedynczy obraz
Wideo na żywo

Ostatnie słowa

Korzystanie z harmonogramu Instagram jest niezbędne do zwiększenia umiejętności marketingowych w mediach społecznościowych. Pomagają Ci śledzić najnowsze wydarzenia w przestrzeni mediów społecznościowych.

Znalezienie najlepszego narzędzia do planowania przy dużym budżecie jest tak samo ważne, jak upewnienie się, że wybrany sprzęt może wykonać niezbędne zadania. Powyższa lista powinna pomóc Ci wybrać najbardziej odpowiednią dla Twojej firmy.

Możesz także przyjrzeć się, jak zmienić rozmiar wideo na Instagram.