12 najlepszych narzędzi i aplikacji do przycinania i przycinania audio online

Czy chcesz użyć części ulubionej piosenki jako dzwonka? Potrzebujesz ścieżki karaoke do śpiewania? Lub usunąć denerwującą mowę wstępną przed rozpoczęciem utworu? Mamy dla Ciebie najlepsze narzędzia!

Jeśli jesteś entuzjastą muzyki, będziesz miał dużą kolekcję piosenek, których lubisz słuchać.

Ale często trudno jest przechowywać wszystkie pliki audio na dysku twardym. Trudno też zarządzać dużymi plikami MP3. Tutaj pomoże Ci trymer audio. Wcześniej musiałeś pobrać różne narzędzia i dowiedzieć się, które z nich działa dla Ciebie. Teraz nie musisz tego robić, ponieważ możesz bezpośrednio używać trymerów audio dostępnych online.

Za każdym razem, gdy chcesz wyciąć określone fragmenty dźwięku, możesz bezpośrednio użyć narzędzia do cięcia plików MP3 online i wykonać swoją pracę. Ułatwi to zaoszczędzenie miejsca na dysku twardym i nie będzie wymagało pobierania ani instalacji.

Istnieją pewne pliki z dużą ilością mowy przed rozpoczęciem utworu i możesz chcieć pozbyć się mowy. Możesz wyciąć część utworu i użyć go jako dzwonka. Za pomocą wycinarki internetowej MP3 możesz wykonać te zadania w migiem. W Internecie dostępnych jest wiele trymerów audio. Musisz przesłać plik MP3 i uzyskać wersję edytowaną, odcinając niechciane części z dźwięku.

Najważniejszą rzeczą do rozważenia podczas korzystania z dowolnego trymera audio online jest to, aby jakość pozostała nienaruszona. Jeśli narzędzie online nie może utrzymać jakości dźwięku, nie warto z niego korzystać.

Oto lista niektórych z najlepszych internetowych narzędzi do przycinania i przycinania audio, które ułatwią Ci to.

Obrót silnika

Obrót silnika to całkowicie darmowe narzędzie do przycinania dźwięku. Musisz przesłać plik audio i użyć narzędzia do przycinania niechcianej części dźwięku. Pionowe paski do przeciągania ułatwiają wybranie części, którą chcesz zachować.

Czytelnicy newsblog.pl otrzymują 10% ZNIŻKI na Rev.

Narzędzie Rev Online Audio Trimmer obsługuje różne formaty plików audio, takie jak MP3, WAV, AAC, M4A, OGG, ALAC i FLAC. Wyjście jest dostarczane w formacie Mp3.

Możesz całkowicie polegać na tym narzędziu online, jeśli chodzi o jakość i prywatność. Żaden plik audio, który tutaj przesyłasz, nie jest wysyłany na serwery. Jest dostępny tylko na Twoim urządzeniu.

WeVideo

WeVideo Trymer wideo online jest łatwy w użyciu i pomaga użytkownikom skrócić długość wideo za pomocą kilku kliknięć. Narzędzie online umożliwia użytkownikom dodawanie wideo z urządzeń lub serwisów społecznościowych, przeciąganie i upuszczanie wideo w celu przycięcia, wybieranie ikony nożyczek do wycinania części, zaznaczanie klipu do usunięcia i używanie muzyki lub efektu do ukończenia wideo.

Gdy film osiągnie poziom, użytkownicy mogą wyeksportować plik do swojego systemu. WeVideo oferuje kilka funkcji, takich jak dodawanie muzyki lub tekstu do dopracowanego wideo, łatwe przeciąganie i upuszczanie elementów w celu jego edycji oraz przycinanie wideo w kilka sekund, aby uzyskać wynik.

Klideo

Klideo to jedna z najszybszych wycinarek MP3 z dwoma sposobami cięcia i przycinania. Możesz przeciągnąć dwa znaczniki lub bezpośrednio wprowadzić wymagany czas w sekundach, aby uzyskać plik wyjściowy. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi nie napotkasz żadnych trudności podczas edycji plików MP3.

Możesz także użyć dodatkowych ustawień, aby wprowadzić efekty zanikania i zanikania na ścieżce. Możesz przekonwertować plik do dowolnego wymaganego formatu. Clideo jest wystarczająco elastyczne i umożliwia pracę z popularnymi formatami audio, takimi jak MP3, WAV, OGG i innymi. Przesyłane pliki nie są dostępne dla nikogo innego w Internecie.

Clideo jest przydatne zarówno jako przycinacz audio MP3, jak i narzędzie do tworzenia dzwonków. Najlepsze jest to, że nie będzie to miało żadnego negatywnego wpływu na jakość. Dzięki temu możesz cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem przy mniejszej przestrzeni dyskowej.

Wytnij MP3

Wytnij MP3 to łatwe narzędzie do przycinania dźwięku online, w którym należy przesłać plik audio, przeciągnąć suwaki, aby wybrać część, i kliknąć „Wytnij”. To narzędzie jest idealne do tworzenia dzwonków telefonicznych. Efekt zanikania i zanikania pozwala stworzyć idealny dzwonek do telefonu. Możesz nawet wyodrębnić ścieżkę dźwiękową z wideo lub filmu.

Nie musisz instalować żadnego oprogramowania ani narzędzia do edycji na swoim komputerze. Za pomocą kilku kliknięć możesz edytować dowolny utwór i przycinać go w najwyższej jakości. Platforma obsługuje ponad 300 formatów plików. Najlepsze jest to, że możesz nawet stworzyć idealny dzwonek na iPhone’a w formacie M4R. Możesz utworzyć plik audio o długości dokładnie 40 sekund i przesłać go bezpośrednio do iTunes, przycinając dźwięk.

Usuwanie wokalu

Usuwanie wokalu to szybki i łatwy w użyciu przycinacz audio do przycinania i przycinania ścieżek audio. Możesz łatwo usunąć niektóre fragmenty z dźwięku za pomocą kilku kliknięć. Możesz także usunąć wokale, aby utworzyć ścieżkę karaoke do śpiewania. Aby uzyskać lepsze wyniki, możesz nawet wykorzystać funkcje pojawiania się i zanikania. Pliki audio można zapisać w dowolnym formacie zgodnie z własnymi wymaganiami.

Twoje pliki pozostają tylko w przeglądarce bez problemów z prywatnością i bezpieczeństwem. Uproszczony interfejs użytkownika dodaje do tego wycinacza audio.

Wycinarka MP3

Z Wycinarka MP3 online, otrzymujesz funkcję precyzyjnego cięcia. Możesz przeciągnąć suwaki do pozycji początkowej i końcowej lub bezpośrednio wpisać czas rozpoczęcia/zakończenia w polu. Kształt fali utworu zapewnia wizualny wyświetlacz, aby zobaczyć, gdzie może być konieczne wycięcie pliku audio.

Nowa funkcja usuwania dźwięku umożliwia wycinanie i usuwanie określonych niechcianych części z dźwięku. Wybrana część zostanie usunięta, a plik audio zostanie zapisany bez tej części audio.

Aby uzyskać naturalny dźwięk przyciętego dźwięku, możesz użyć opcji zanikania i zanikania. Narzędzie pozwala nawet przekonwertować dźwięk na dowolny inny format pliku po jego wycięciu. Narzędzie obsługuje większość formatów plików, z którymi możesz pracować.

Trymer audio

Trymer audio to dość proste narzędzie, które pozwala przyciąć dźwięk za pomocą kilku kliknięć. Pliki przesłane do cięcia i przycinania są przechowywane w folderze tymczasowym i usuwane z serwera w ciągu dwóch godzin. Ten trymer audio obsługuje wszystkie popularne formaty audio.

Najlepszą rzeczą jest to, że ten trymer audio został zaprojektowany do pracy nawet w przeglądarce telefonu komórkowego. Możesz więc z łatwością przesłać utwór bezpośrednio do przeglądarki telefonu komórkowego i wyciąć określoną część dźwięku.

WinCreator

WinCreator to całkiem prosta internetowa wycinarka MP3 z przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Możesz przeglądać pliki z komputera lub nawet przeciągać je bezpośrednio na stronę internetową, aby rozpocząć, zaznaczając punkty początkowe i końcowe na znacznikach paska fali. Teraz możesz wyświetlić podgląd klipu audio i nacisnąć „OK”, jeśli wszystko jest w porządku, aby umożliwić utworzenie dźwięku.

Po zakończeniu musisz pobrać plik audio i cieszyć się nim. Poza tym możesz również sprawdzić kilka innych funkcji w Wincreator, takich jak pobieranie filmów, tworzenie memów, wycinanie filmów, konwertowanie filmów na MP3 i wiele innych.

Zmiana dźwięku

The Zmiana dźwięku Wycinarka i przycinarka MP3 online obsługuje wiele formatów plików o maksymalnym rozmiarze 50 MB. Możesz użyć tego trymera audio online do przycinania niektórych wybranych fragmentów i zapisywania ich. Niezależnie od tego, czy jest to twoja ulubiona część utworu, czy chcesz zachować nowy dzwonek, możesz to łatwo zrobić za pomocą tego trymera online.

Możesz precyzyjnie przycinać, ponieważ interaktywny trymer audio wyświetla kształt fali utworu. Ułatwia to wybór porcji, którą chcesz wyciąć. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać plik, dostosować uchwyty odtwarzacza audio do przycinania i pobrać przycięty plik po jego przetworzeniu.

Kapwing

Kapwing będzie wyglądać dość zaawansowany, ale jest to proste narzędzie do przycinania dźwięku. Możesz używać tego trymera audio online na dowolnym urządzeniu obsługującym przeglądarkę. Istnieje wiele opcji do zbadania po otwarciu Kapwing Studio w celu wycięcia lub przycięcia dowolnego pliku audio.

Jeśli jesteś podcasterem, możesz udostępnić fragment online w mediach społecznościowych przed wydaniem pełnej wersji. Śpiewacy mogą odsłuchać fragment swojej piosenki przed wydaniem całej piosenki. Za pomocą kilku kliknięć możesz przycinać dźwięk i tworzyć dzwonki, efekty dźwiękowe i nie tylko.

Jest to całkowicie darmowe narzędzie do przycinania online bez reklam. Nie będzie żadnych problemów z jakością plików audio.

Wondershare

The Wondershare Online UniConverter zapewnia przycinacz audio do łatwego cięcia plików MP3. Możesz bez wysiłku zbudować nowy dzwonek z ulubionej piosenki. Narzędzie ułatwia uzyskanie przyciętego pliku audio w ciągu kilku sekund. Aby brzmiał idealnie, możesz nawet dodać do ścieżki dźwiękowej efekty zanikania i zanikania.

Online UniConverter obsługuje wszystkie popularne formaty audio, więc nie musisz się martwić o wymagania dotyczące formatu Twojego systemu. To narzędzie online zapewnia również opcję wyodrębniania dźwięku z dowolnego pliku wideo. Możesz także przesyłać pliki z Dropbox, Dysku Google, a nawet wprowadzać adres URL YouTube. Prywatność jest całkowicie gwarantowana, ponieważ wszystkie przesłane pliki są usuwane z serwerów w ciągu 24 godzin.

Wycinarka Apple MP3

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a, to Wycinarka Apple MP3 w App Store to doskonały wybór. Możesz z łatwością wyciąć dowolny plik MP3 lub M4A na swoim urządzeniu. Wynikowy plik audio może być dzwonkiem, dźwiękiem alarmu, dźwiękiem powiadomienia, a nawet ulubioną częścią dowolnej piosenki. Możesz nawet udostępnić przycięty plik audio znajomym online.

Aplikacja pozwala również nagrywać dźwięk na żywo i edytować go, wycinając niepożądane fragmenty. Możesz łatwo ustawić początkową i końcową część pliku audio za pomocą interfejsu dotykowego. Edytor zapewnia również opcję ustawienia dowolnego edytowanego pliku audio jako dzwonka kontaktu bezpośrednio w aplikacji.

Ostatnie słowa 🎶

Jeśli interesujesz się muzyką, na pewno będziesz potrzebować przycinacza audio i trymera. Trymery audio online zaoszczędzą Ci miejsca, a także zapewnią szybką edycję. Musisz tylko dostać się do narzędzia do przycinania dźwięku, przesłać plik audio i przyciąć go zgodnie z wybraną częścią.

Następnie przeczytaj o najlepszych narzędziach do nagrywania głosu online.

x