12 najlepszych twórców prezentacji AI dla sprzedaży, marketingu i prezentacji

Niezależnie od tego, czy jesteś założycielem start-upu, który stara się przyciągnąć inwestorów, sprzedawcą próbującym sfinalizować transakcje, czy też marketerem, który chce przyciągnąć uwagę odbiorców, właściwa prezentacja może przełamać lody.

W tym artykule przedstawimy Ci najlepszych twórców prezentacji wykorzystujących sztuczną inteligencję, którzy pomogą Ci tworzyć wspaniałe prezentacje, które przyciągają, angażują i konwertują bez poświęcania wielu godzin na ich tworzenie.

Twórz wciągające talie prezentacyjne za pomocą sztucznej inteligencji

W dobie rewolucyjnych start-upów starzejemy się, a przekonująca prezentacja jest Twoim mieczem, dzięki któremu zdobędziesz najbardziej wymagające umysły. Może otworzyć drzwi możliwości i zamknąć więcej transakcji.

Jak więc stworzyć niesamowitą prezentację, nie spędzając przy tym niezliczonych godzin? Odpowiedź brzmi – twórcy prezentacji AI!

Twórcy prezentacji AI to narzędzia programowe lub platformy, które wykorzystują technologię sztucznej inteligencji (AI) do pomocy w tworzeniu i ulepszaniu prezentacji.

Od przyjemnych dla oka slajdów po profesjonalnie wyglądające projekty. Te narzędzia otwierają nieskończone możliwości.

Poza tym pracują nad technikami i algorytmami sztucznej inteligencji, dzięki którym proces tworzenia jest szybki i bezproblemowy. Idąc o krok do przodu, możesz trenować algorytm zgodnie z głosem, tonem i ideologią swojej marki.

Przyjrzyjmy się bliżej kluczowym funkcjom twórców prezentacji AI.

Funkcje AI Presentation Maker, które ułatwiają życie

Narzędzia do prezentacji AI zazwyczaj oferują takie funkcje, jak zautomatyzowane szablony projektów, sugestie treści, wizualizacja danych, konwersja mowy na tekst i tekst na obraz oraz inne możliwości oparte na sztucznej inteligencji w celu usprawnienia i usprawnienia procesu tworzenia prezentacji.

Przyjrzyjmy się tym cechom ogólnie 👇

 • Zautomatyzowane projektowanie: narzędzia wykorzystują sztuczną inteligencję i algorytmy uczenia maszynowego do sugerowania i generowania oszałamiających układów slajdów, schematów kolorów, czcionek i elementów projektu. Wszystko, co musisz zrobić, to odpowiedzieć na kilka pytań i pozwolić sztucznej inteligencji zająć się obszernym projektowaniem.
 • Analiza i organizacja treści: twórcy prezentacji AI analizują dostarczone treści, takie jak tekst, obrazy i dane, i oferują inteligentne sugestie dotyczące organizacji i struktury prezentacji. Mogą identyfikować kluczowe punkty, wydobywać informacje i dostarczać rekomendacje dotyczące rozmieszczenia treści i przepływu.
 • Dom szablonów: nie tylko projekt i treść, ale także narzędzia oferują galerię gotowych szablonów prezentacji do wyboru. Zawiera szablony do sprzedaży, marketingu i prezentacji. Każde narzędzie ma swoje unikalne funkcje dostosowywania, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować szablony do swoich konkretnych potrzeb.
 • Wizualizacja danych: twórcy prezentacji AI umożliwiają wizualizację wszystkiego pod jednym dachem. Żadnych żonglerek między aplikacjami do wizualizacji danych i kopiowania i wklejania ich do ppt. Narzędzie automatycznie generuje najlepszą wizualizację dostarczonych danych z wykresami, wykresami, infografikami i nie tylko.
 • Współpraca i integracja: Zespoły mogą współpracować na jednej platformie, aby jeszcze bardziej udoskonalić prezentację przed wielkim dniem. Jednocześnie profesjonaliści mogą zintegrować te narzędzia do prezentacji z aplikacjami w miejscu pracy, takimi jak Slack i Microsoft Teams.

Pamiętaj jednak, że każde narzędzie ma swój USP (Unique Selling Proposition), który odróżnia je od innych na rynku. To powiedziawszy, poniżej znajdują się najlepsze narzędzia do prezentacji AI do tworzenia niesamowitych i efektownych prezentacji.

SlajdyAI

SlidesAI to potężne, ale intuicyjne narzędzie do tworzenia prezentacji, które przekształca prosty tekst w oszałamiające prezentacje. Możesz zacząć od bezpośredniego dodania tekstu lub skopiowania i wklejenia go ze źródła do pola tekstowego.

Następnie możesz wybierać spośród gotowych ustawień wstępnych lub skorzystać z dostosowywania typu „wskaż i kliknij”, aby utworzyć niestandardowe prezentacje. Po zakończeniu możesz wyświetlić podgląd prezentacji pod kątem zmian wprowadzonych w ostatniej chwili przed prezentacją.

SlidesAI jest integracją z Prezentacjami Google. Możesz go pobrać z Google Workspace Marketplace. Oprócz Prezentacji Google, SlidesAI pracuje nad integracją z MS PowerPoint i wkrótce się pojawi. Możesz wskoczyć na listę oczekujących.

SlidesAI jest darmowy. Oferuje podstawowy plan wystarczająco dobry, aby zacząć od 3 prezentacji.

Decktopus

Oparte na chmurze oprogramowanie do tworzenia prezentacji AI firmy Decktopus oferuje zestaw narzędzi pomagających w procesie tworzenia prezentacji. Od gotowych szablonów po treści generowane przez sztuczną inteligencję, zbieranie opinii odbiorców i analizowanie ich za pomocą wbudowanych narzędzi analitycznych – ma wszystko.

Kluczowe cechy

 • Dziesiątki i tysiące nieodpłatnych obrazów, ikon, GIF-ów i cytatów do wyboru
 • Jedno kliknięcie, aby zmienić cały projekt prezentacji spośród czterech gotowych układów — formalnego, kreatywnego, ciemnego i wesołego
 • Włącz nagrywanie głosu, aby nagrywać i prezentować swój głos na slajdach; przećwicz prezentację z wbudowanym timerem i transkrypcją
 • Łatwo współpracuj ze współpracownikami nad tym samym dokumentem; pobieraj prezentacje w formacie PDF/PPT lub udostępniaj online za pomocą inteligentnych łączy
 • Osadzaj formularze w prezentacjach, aby zbierać opinie widzów w czasie rzeczywistym
 • Skorzystaj z wbudowanych narzędzi analitycznych, aby przeanalizować, w jaki sposób Twoja prezentacja była oglądana i który slajd ma wyższy współczynnik odrzuceń

Kreator prezentacji Decktopus AI to bezpłatne narzędzie na zawsze. Za pomocą tego narzędzia możesz tworzyć nieograniczone prezentacje. Możesz jednak wybrać płatne plany, aby odblokować szablony premium, funkcje analityczne i brandingowe.

Uproszczony

Simplified to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do zarządzania mediami społecznościowymi, oferujące szereg narzędzi AI do edycji wideo, projektowania graficznego, pisania tekstów i nie tylko. Jego kreator prezentacji oparty na sztucznej inteligencji pozwala utworzyć całą prezentację z treścią i obrazami, po prostu wprowadzając temat.

Kluczowe cechy

 • Edytor projektów typu „przeciągnij i upuść”, aby dostosować każdy komponent — czcionkę, tekst, kolor, obrazy i dźwięki
 • Włącz „HOTKEYS”, aby uzyskać listę skrótów klawiaturowych do edycji dowolnej prezentacji
 • Uzyskaj ponad 100 000 szablonów projektów i dostęp do innych narzędzi do projektowania, takich jak usuwanie tła, magiczna zmiana rozmiaru i zestawy marek
 • Współpraca zespołowa w czasie rzeczywistym z komentowaniem projektów na żywo; Oznaczaj członków zespołu, zgłaszaj sugestie i wskazuj zmiany w drodze
 • Przekształć prezentacje w przyciągające wzrok filmy, korzystając z narzędzia do tworzenia animacji oraz bezpłatnych plików audio i wideo

Uproszczone to bezpłatne narzędzie, któremu zaufało ponad milion użytkowników. Oprogramowanie ma imponujące oceny 4,5 od ponad 50 000 użytkowników. Jego bezpłatny plan jest wystarczająco dobry do użytku osobistego i podstawowych potrzeb w zakresie projektowania graficznego.

Piękny.ai

Beautiful.ai wykorzystuje moc generatywnej sztucznej inteligencji, aby dostarczać potężne prezentacje, które konwertują. Ma wszechstronnego DesignerBota wyszkolonego do pomocy w szybkim projektowaniu slajdów, pomaga w burzy mózgów pomysłów i błyskawicznie generuje tekst i obrazy.

Kluczowe cechy

 • Ponad 100 inteligentnych szablonów slajdów i prezentacji z wbudowanymi wariantami układu i dostosowaniami typu „wskaż i kliknij”
 • Narzędzia do wizualizacji danych z dziesiątkami pięknie zaprojektowanych wykresów, diagramów i wykresów
 • Użyj DesignerBot, aby podsumować, rozszerzyć tekst lub przepisać go w innym tonie
 • Generuj obrazy AI za pomocą szczegółowych monitów wyszukiwania – opisz styl obrazu, ton, a nawet nastrój
 • Bezproblemowa integracja ze Slack, Dropbox, PowerPoint i Monday.com

Beautiful.ai cieszy się zaufaniem czołowych firm, takich jak Google, Uber, IBM i Tesla. To doskonałe narzędzie do tworzenia planów marketingowych i sprzedażowych. Platforma stale aktualizuje treści i szablony, aby prezentacja była świeża i zgodna z trendami.

Prezo.ai

Prezo.ai to kreator prezentacji oparty na sztucznej inteligencji, którego celem jest uproszczenie procesu projektowania urzekających prezentacji.

Narzędzie oferuje obszerną bibliotekę wstępnie zaprojektowanych szablonów, grafik i ikon, które zwiększają atrakcyjność wizualną prezentacji. Możesz przesyłać niestandardowe obrazy lub generować obrazy AI za pomocą określonych monitów tekstowych.

Ponadto algorytmy sztucznej inteligencji analizują treść i sugerują odpowiednie projekty slajdów, schematy kolorów i czcionki. Prezo.ai ma schludny i przejrzysty interfejs, który pozwala każdemu tworzyć piękne prezentacje bez żadnych umiejętności projektowych.

Platforma zapewnia również zaawansowane funkcje, takie jak inteligentna nawigacja po slajdach, współpraca w czasie rzeczywistym i integracja z popularnymi platformami, takimi jak PowerPoint i Prezentacje Google.

Gamma

Gamma to oparta na sztucznej inteligencji platforma, która upraszcza tworzenie oszałamiających i wciągających prezentacji. Ma elegancki i intuicyjny interfejs z funkcjami przetwarzania języka naturalnego (NLP), które pozwalają tworzyć, edytować i udostępniać prezentacje w dowolnym miejscu.

Kluczowe cechy

 • Ma galerię gotowych szablonów do sprzedaży i marketingu, prezentację dla startupów, propozycje, raporty dla inwestorów, rozpoczęcie projektów i nie tylko
 • Osadzaj kontekstowe pliki GIF, filmy, wykresy, linki do stron internetowych i inne elementy, aby Twoje treści były bardziej atrakcyjne
 • Wbudowane narzędzia analityczne do analizowania interakcji widzów z Twoimi slajdami
 • Wspieraj współpracę w czasie rzeczywistym dzięki komentarzom w aplikacji, szybkim reakcjom, tagom i powiadomieniom sterowanym zdarzeniami

Wreszcie, możesz skorzystać z zagnieżdżonych kart i wbudowanego edytora typu „przeciągnij i upuść”, aby bez wysiłku tworzyć szczegółowe prezentacje. Plan startowy Gammy jest bezpłatny i umożliwia nieograniczoną liczbę użytkowników, ale z ograniczonymi kredytami AI na prezentacje.

Slidego

Kreator prezentacji AI Slidego jest łatwy w użyciu; wszystko co musisz zrobić to:

👉🏻 Wybierz temat

👉🏻 Ustaw ton i styl

👉🏻 Przygotuj wyjątkową prezentację do rozbicia

Kluczowe cechy

 • Dziesiątki i tysiące gotowych szablonów z różnych kategorii, takich jak sprzedaż, marketing, edukacja i infografiki, dla Prezentacji Google i programu PowerPoint
 • Narzędzia do edycji z Wepik umożliwiają dostosowywanie prezentacji generowanych przez sztuczną inteligencję, dodawanie tekstu, wybieranie własnych kolorów i przestawianie elementów
 • Pobierz prezentacje za darmo w formacie PDF lub udostępnij je za pomocą inteligentnych linków
 • Prześlij niestandardowe obrazy lub poproś sztuczną inteligencję o wygenerowanie obrazów na podstawie monitów tekstowych
 • Dostęp do ponad 1000 naklejek, ikon i innych elementów projektu od Freepik i Flaticon

Najlepsze w Slidego jest to, że otrzymujesz ofertę 3 w 1. Korzystając ze Slidego, możesz również uzyskać dostęp do szablonów, obrazów i naklejek dostępnych w Wepik, Freepik i Flaticon.

Sendsteps.ai

Sendsteps.ai to przyjazny dla użytkownika kreator prezentacji AI. Pomaga tworzyć interaktywne i wciągające prezentacje dzięki bibliotece interaktywnych elementów i prostemu interfejsowi typu „przeciągnij i upuść”.

Kluczowe cechy

 • Obsługuje dokumenty Word, pliki PowerPoint, pliki PDF lub .txt do konwersji tekstu na prezentację
 • Prezentacje domyślnie zawierają interaktywne pytania, aby zaangażować odbiorców
 • Szereg interaktywnych elementów do wyboru – quizy, ankiety, głosowanie SMS-owe i uzyskasz wgląd w wyniki prezentacji w czasie rzeczywistym
 • Twórz prezentacje w ponad 11 językach, w tym angielskim, hiszpańskim, holenderskim, portugalskim, włoskim i francuskim
 • Prosty interfejs typu „przeciągnij i upuść” oraz pomocne sugestie i podpowiedzi oparte na sztucznej inteligencji

Sendsteps.ai to bezpłatne narzędzie, jeśli chcesz utworzyć do 2 prezentacji AI. Oprócz tego ma trzy plany premium – Starter, Professional i Enterprise – dostosowane do konkretnych potrzeb indywidualnych i biznesowych.

Dekrobot

Deckrobot wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby zamienić godziny dopracowywania programu PowerPoint w minuty. Jego funkcja plug-and-play pomaga bezproblemowo tworzyć slajdy i prezentacje dotyczące marki w programie PowerPoint.

Kluczowe cechy

 • Wybieraj spośród gotowych projektów projektów dla różnych klientów, usług i rozmiarów slajdów; łatwo dostosuj slajdy pod kątem czcionek, kolorów, nagłówków, ikon i wielu innych
 • Z łatwością zmieniaj rozmiar slajdów w programie PowerPoint jednym kliknięciem, nie psując informacji i obrazów
 • Wbudowany edytor stylów korporacyjnych do poprawiania nagłówków, stopek, tła, logo, czcionki i palety kolorów zgodnie z wybranymi wytycznymi korporacyjnymi
 • Użyj funkcji Anonimizuj zawartość, aby skanować zawartość slajdów; możesz również bezpiecznie wysyłać anonimowe slajdy na serwer EY w celu uzyskania opcji projektowania alternatywnego

Funkcjonalność Deckrobot typu „wskaż i kliknij”, konstrukcja zorientowana na użytkownika i solidne możliwości projektowe sprawiają, że platforma jest lubiana przez firmy takie jak SAP. Poza tym Deckrobot nie żywi się danymi użytkownika; wszystkie Twoje przesłane pliki i zmiany są przechowywane na serwerach po stronie klienta.

Prezentacje.ai

Presentations.ai nazywa się ChatGPT prezentacji. I ma ku temu wszystkie dobre powody. Pomaga błyskawicznie tworzyć oszałamiające prezentacje lub prezentacje za pomocą prostych poleceń tekstowych. Możesz wpisać monit, wybrać szablon lub skopiować i wkleić zawartość dokumentu i przekonwertować ją na slajdy.

Kluczowe cechy

 • Setki gotowych slajdów, które automatycznie dopasowują się, aby zaprezentować Twój pomysł w doskonały sposób
 • Intuicyjne sterowanie wspomagane przez sztuczną inteligencję i szeroka paleta motywów pozwalają dostosować historię tak, aby pasowała do Twojej marki
 • Upraszcza współpracę zdalnych zespołów, umożliwiając proszenie o opinie, przydzielanie zadań i bezproblemowe śledzenie prezentacji
 • Dostarczaj talie na Zoomie lub osobiście; łatwo udostępniaj prezentacje za pomocą inteligentnych łączy
 • Śledź zaangażowanie i wpływ prezentacji dzięki wbudowanym funkcjom analitycznym

Rozpoczęcie korzystania z Presentations.ai jest bezpłatne (ceny w wersji beta). Dzięki bezpłatnemu planowi otrzymujesz nieograniczoną liczbę użytkowników, talie, motywy marki oraz funkcje udostępniania i publikowania.

Wepik

Wepik oferuje szereg narzędzi AI, dzięki którym projektowanie jest łatwe i bezstresowe. Jego najnowsze narzędzie, kreator prezentacji AI, porywa publiczność na wiatr.

Narzędzie wykorzystuje możliwości sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego do tworzenia dopracowanych prezentacji w ciągu kilku minut — bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy projektowej.

Kluczowe cechy

 • Zawiera narzędzia, takie jak konwerter tekstu na obraz, harmonogram mediów społecznościowych, usuwanie tła, kreator zestawu marki i wiele innych
 • Uzyskaj dostęp do zasobów z Freepik i Flaticon
 • Wbudowany edytor do łatwego dostosowywania prezentacji za pomocą elementów brandingu, kolorów i przewodników po stylach
 • Szybko pobierz prezentacje w formacie PDF lub wygeneruj unikalny link, aby wyeksportować je bezpośrednio do osadzonych
 • Dziesiątki i tysiące gotowych szablonów i ponad pięć różnych stylów do wyboru — doodle, prosty, abstrakcyjny, geometryczny lub elegancki

Wepik ma wszystko, czego potrzebujesz, aby ulepszyć swoją grę. Od tworzenia przyciągających wzrok prezentacji i ofert sprzedaży po prezentowanie usług i portfolio na wielką skalę — to narzędzie może zrobić wszystko za Ciebie.

Kroma

Kromo to samodzielny twórca prezentacji AI z wbudowanymi narzędziami stworzonymi wyłącznie w celu ulepszenia Twojej gry prezentacyjnej. Narzędzie cieszy się zaufaniem ponad 20 000 zespołów i przedsiębiorstw, w tym czołowych marek, takich jak Apple, Deloitte, eBay i innych.

Kluczowe cechy

 • Ponad milion kreatywnych zasobów i tysiące elementów wizualizacji danych, slajdów, szablonów infografik i nie tylko
 • Funkcja plug-and-play umożliwia łatwe importowanie danych ze źródeł danych i prezentowanie ich za pomocą gotowych elementów wizualizacji danych
 • Uzyskaj dostęp do setek przykładów eksperckich talii od najlepszych inwestorów i ekspertów od miotaczy
 • Bezproblemowa integracja z MS PowerPoint, Keynote i Google Slides

Korzystanie z Kromo jest bezpłatne. Oferuje jednak ceny premium dla małych i średnich firm oraz dużych organizacji.

Podsumowanie

Dawno minęły czasy nudnych PPT i pokładów slajdów. Twórcy prezentacji AI są tutaj, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki wyglądamy i tworzyć prezentacje.

Najlepsza część? Wymienione powyżej narzędzia AI są dość łatwe w użyciu. Nawet jeśli nie jesteś ekspertem od programu PowerPoint, dzięki tym narzędziom możesz stworzyć wyjątkowo dobrze wyglądającą prezentację w ciągu kilku minut.

Skąd więc opóźnienie? Wypróbuj narzędzia, znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy i przygotuj się na dofinansowanie!

Następnie możesz także zapoznać się z niektórymi konwerterami tekstu na wideo AI, aby generować niesamowite filmy w ciągu kilku minut.