12 najlepszych usług/interfejsów API rozwiązywania captcha do skrobania i automatyzacji sieci

Usługi rozwiązywania captcha lub interfejsy API są pomocne w różnych celach, takich jak skrobanie stron internetowych, automatyzacja, marketing, SEO i inne.

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś zalogować się na dowolnej stronie internetowej, zostaniesz poproszony o wpisanie przypadkowych i trudnych do odczytania znaków. Znaki te nazywane są CAPTCHA.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na sztuczną inteligencję, dla twórców aplikacji ważniejsze jest określenie, czy użytkownik jest maszyną, czy człowiekiem. Captcha są różnych typów, specjalnie zaprojektowanych w celu powstrzymania złośliwych działań i ochrony danych.

Możesz więc być sfrustrowany, gdy twoje boty są blokowane przez captcha podczas skrobania sieci.

Ale co, jeśli nadal musisz eksplorować sieć w celu skrobania, badania konkurencji itp.

Dzieje się tak, gdy chcesz dodać funkcję rozwiązywania captcha do swoich aplikacji, aby pomóc ominąć ograniczenia. Wymagałoby to usługi rozwiązywania captcha lub interfejsu API do wykonania tego zadania w przypadku użycia.

Przyjrzyjmy się captcha, ich celom i niektórym przyzwoitym usługom rozwiązywania captcha dla Twoich potrzeb biznesowych.

Co masz na myśli pisząc Captcha?

CAPTCHA oznacza całkowicie zautomatyzowany publiczny test Turinga, który odróżnia komputery od ludzi. Jest to test typu wyzwanie-odpowiedź, który służy do ustalenia, czy użytkownik jest botem, czy człowiekiem.

Tylko w ten sposób można wykrywać złośliwe zachowania botów, blokować je i chronić witrynę przed wszelkimi szkodami w zakresie bezpieczeństwa i prywatności. Captchas zapewniają wyzwania, które są trudne do rozwiązania dla bota, ale łatwe do zrozumienia dla ludzi w ciągu sekundy.

Przykłady: rozpoznawanie rozciągniętych liter, wykrywanie cyfr z linią środkową, klikanie określonego obszaru w celu zidentyfikowania określonego obrazu itp.

Jaki jest główny cel Captchas?

Głównym celem captcha jest zadawanie pytań lub stawianie wyzwań, których bot nie jest w stanie wykonać, ale względnie człowiek może szybko rozwiązać. Celem tego jest ochrona aplikacji przed spamem lub odszyfrowaniem hasła za pomocą prostych testów.

W związku z tym captcha są używane do utrzymywania dokładności ankiet, zapobiegania inflacji biletów, ochrony przed fałszywymi komentarzami, ograniczania rejestracji w różnych usługach i nie tylko.

Rodzaje captcha

Możesz wymyślić różne rodzaje captcha podczas logowania na dowolnej stronie internetowej. Każda captcha ma swoją własną formę i jest równie korzystna dla potrzeb aplikacji. Zobaczmy, czym one są:

 • Captcha tekstowe
 • Captcha oparte na obrazie
 • Captcha oparte na dźwięku
 • Problemy matematyczne lub tekstowe
 • Logowanie do mediów społecznościowych, na przykład za pomocą Google, LinkedIn lub Facebook.
 • ReCaptcha
 • Captcha oparte na czasie
 • Garnek miodu
 • Niewidzialna ReCaptcha

Zastosowania captcha

Captcha mają różne zastosowania w zakresie bezpieczeństwa, prywatności i nie tylko, aby chronić Twoją witrynę przed wszelkimi szkodami. Niektóre obszary, w których używane są Captcha, obejmują:

 • Łagodzenie spamu w komentarzach
 • Ankieta internetowa
 • Rejestracja internetowa
 • Boxbe
 • Ochrona informacji poufnych na stronach internetowych
 • Zapobieganie atakom słownikowym
 • Karty inteligentne
 • Filtrowanie spamu SMS
 • Zapobieganie phishingowi
 • Zapobieganie atakowi Sybil
 • Zapobieganie spamowi VoIP
 • Gry online
 • Zapobieganie robotom w sieci społecznościowej
 • Boty wyszukiwarek
 • Odstraszanie robaków i spamu

I wiele więcej.

Czym są usługi rozwiązywania captcha?

Usługi rozwiązywania captcha lub interfejsy API to systemy oprogramowania z technologią automatycznego rozwiązywania captcha lub przez ludzi. Potrzebujesz reCaptcha i niezawodnej captcha, aby z precyzją i łatwością złamać wszystkie captcha potrzebne do skrobania sieci.

Usługi rozwiązywania captcha wykorzystują dwie różne metody rozwiązywania captcha:

 • Rozwiązania OCR: Rozwiązywanie captcha odbywa się automatycznie przy użyciu technologii optycznego rozpoznawania znaków.
 • Rozwiązania oparte na ludziach: Tutaj ludzie pracują jako osoby rozwiązujące captcha, które są stale online. Opracowują teksty i odsyłają je do Ciebie.

Aby korzystać z usług rozwiązywania captcha lub interfejsów API, musisz zarejestrować się w interfejsach API, zintegrować ich interfejs API ze swoją aplikacją i wysłać swoje kody captcha, aby uzyskać odpowiedź w formie tekstowej.

Przyjrzyjmy się więc kilku usługom lub interfejsom API do rozwiązywania captcha do skrobania i automatyzacji sieci.

2Captcha

Uzyskaj usługę rozpoznawania CAPTCHA napędzaną przez człowieka dzięki 2Captcha. Jego głównym celem jest dokładne i szybkie rozwiązywanie CAPTCHA. Otrzymasz jego API, aby zautomatyzować proces rozwiązywania CAPTCHA i zintegrować go ze swoim oprogramowaniem, aby uzyskać więcej korzyści z usługi 2Captcha.

Ten interfejs API jest oparty na protokole HTTP i obsługuje protokoły HTTP i HTTPS. Wszystko, czego potrzebujesz, to wykonać kilka prostych kroków, aby rozwiązać CAPTCHA:

 • Wyślij swoją CAPTCHA na serwer 2Captcha
 • Pobierz identyfikator zadania
 • Rozpocznij cykl sprawdzania, aby uzyskać wynik

2Captcha oferuje wysoką dokładność w niskich cenach dla twoich CAPTCHA. Jego użycie jest łatwe i szybkie; po prostu zarejestruj się najpierw, zaimplementuj API 2Captcha w swojej aplikacji, wyślij swoje CAPTCHA i natychmiast uzyskaj odpowiedź w formie tekstowej.

Przekonasz się, że 2Captcha jest najlepszym dostawcą usług dla reCAPTCHA. Po prostu zapłać za rozwiązane CAPTCHA, nie martwiąc się o obciążenie serwera. Ponadto otrzymasz narzędzie anty-CAPTCHA do rozwiązywania reCAPTCHA v2. Solver CAPTCHA pomaga również ominąć weryfikację CAPTCHA.

2Captcha obsługuje różnych klientów API do rozwiązywania CAPTCHA, w tym PHP, JavaScript, Golang, C#, Java i Python. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z normalną captcha, rotacją captcha, reCAPTCHA v2, capy puzzle, TikTok captcha, hCaptcha, FunCaptcha itp., 2Captcha jest odpowiednią opcją dla Ciebie.

DowolnaCaptcha

Skorzystaj z najtańszej i najszybszej usługi rozwiązywania captcha z automatycznym narzędziem do rozwiązywania captcha AnyCaptcha. Dzięki opcji łatwej integracji możesz szybko zintegrować go ze swoim oprogramowaniem, aby uzyskać najlepsze wyniki w ciągu kilku sekund.

AnyCaptcha może rozwiązać ponad 10 000 captcha na minutę ze średnią sukcesu 99,15%. Oznacza to, że uzyskasz czas sprawności na poziomie 99% w przypadku automatyzacji lub skrobania. Jeśli masz wysoki budżet, możesz dostosować captcha.

Otrzymasz różne rozwiązania w najniższej cenie na rynku, takie jak reCAPTCHA V2, reCAPTCHA V3, hCaptcha, hCaptcha Click, FunCaptcha, obraz na tekst, Zalo Captcha i inne. Najniższa zarejestrowana prędkość z tą usługą to 0,1 s.

Uzyskaj 30 wątków i nieograniczoną liczbę żądań w cenie początkowej 230 USD miesięcznie. Możesz wybrać tygodniowe zakresy cenowe standardowe, tygodniowe premium i miesięczne premium. Możesz także skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, wybierając odpowiednie rozwiązanie, źródło, przesyłając obraz i uzyskując dokładne wyniki bezpośrednio przed sobą.

CapSolver

Automatyczny solver captcha firmy Capsolver oferuje najbardziej przystępne cenowo i szybkie rozwiązanie do rozwiązywania captcha. Możesz szybko połączyć go ze swoim programem, korzystając z prostej opcji integracji, aby osiągnąć najlepsze wyniki w ciągu kilku sekund.

Przy wskaźniku sukcesu wynoszącym 99,15% Capsolver może odpowiedzieć na ponad 10 milionów captcha co minutę. Oznacza to, że Twoja automatyzacja lub skrobanie będzie miało 99,99% czasu sprawności. Możesz kupić pakiet captcha, jeśli masz duży budżet.

W najniższej cenie na rynku możesz otrzymać różnorodne rozwiązania, w tym reCAPTCHA V2, reCAPTCHA V3, hCaptcha, hCaptcha Click, FunCaptcha, Picture-to-Text i inne. Dzięki tej usłudze 0,1 s to najwolniejsza prędkość, jaką kiedykolwiek zmierzono.

Aby rozwiązać CAPTCHA, Capsolver obsługuje wielu klientów API, w tym PHP, JavaScript, Golang, C#, Java i Python. Capsolver to najlepszy wybór, jeśli chcesz rozwiązać captcha dowolnego rodzaju, w tym standardową captcha, obracaną captcha, reCAPTCHA v2, Image captcha, Datadome captcha, Mtcaptcha, Geetest captcha, Kasada, Akamai, Cloudflare challenge, Cloudflare turntile, Amazon Waf Captcha, hCaptcha, FunCaptcha itp.

Uaktualniając swoje dane osobowe, możesz również otrzymać darmowe saldo próbne w wysokości 0,10 $.

Śmierć przez Captcha

Rozwiąż dowolny kod CAPTCHA za pomocą Death By Captcha. Po prostu zaimplementuj jego API, przekaż swoje CAPTCHA i szybko i łatwo uzyskaj wynik w postaci tekstów. Ta usługa jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu.

Death By Captcha to hybrydowy system złożony z zaawansowanego systemu OCR. Zapewnia również całodobowy zespół rozwiązujących captcha. Obliczony średni czas odpowiedzi dla zwykłych tekstowych CAPTCHA wynosi 9 sekund, a wskaźnik dokładności przekracza 90%.

Łatwy w użyciu interfejs API Death By Captcha pomaga zwiększyć dokładność w najpopularniejszych językach programowania. Obsługuje Antigate (Anti-Captcha) i DeCaptcher API, dzięki czemu migracja jest tak prosta i szybka, jak to tylko możliwe.

Ponadto otrzymasz rozwiązania dla swojej aplikacji, takie jak noCAPTCHA, reCAPTCHA lub inne wsparcie API. Aby uzyskać natychmiastową aktywację i inne szczegóły, otrzymasz dane kontaktowe. Death By Captcha jest stworzony dla CAPTCHA, hCAPTCHA, rosyjskich i chińskich CAPTCHA na żądanie, zabawnych CAPTCHA i obsługi rozróżniania wielkości liter.

Ta usługa obsługuje różnych klientów API, w tym Java, Perl, iMacros, Python, PHP, C, .NET, C# i inne. Uzyskaj najszybsze rabaty na narzędzie do rozwiązywania problemów Captcha, a także skorzystaj z bezpłatnej 7-dniowej wersji próbnej, aby zrozumieć, jak to działa i jaka jest dokładność.

PomińCaptcha

Uzyskaj dedykowaną profesjonalną usługę dekodowania captcha 24x7x365 dzięki BypassCaptcha. Obejmuje system LAMP, rozwiązanie sieciowe oraz programowanie w Ruby/JavaScript/Python/PHP/Perl/C/C#/C++. Możesz łatwo zintegrować BypassCaptcha ze swoją aplikacją za darmo.

Co więcej, może rozwiązać reCaptcha v2 i v3. Wystarczy wywołać API, przekazać odpowiednie parametry i otrzymać wyniki w ciągu kilku sekund. Bardzo ważne jest, aby osiągnąć cel za pomocą BypassCaptcha. Otrzymasz narzędzia samopomocy, w tym kluczowe szczegóły, kluczowe statystyki, kredyty transferowe, ostatnie zgłoszenia, statystyki dostawców i powiadomienie o niskim saldzie, aby poznać szczegóły użytkowania.

Kup kredyty zgodnie ze swoimi wymaganiami w cenie początkowej 14 USD. Wypróbuj teraz i zautomatyzuj swoje usługi rozwiązywania captcha za pomocą jego interfejsów API.

Zakończ Captcha

EndCaptcha to jedyne rozwiązanie dla Twojej Captcha z umową dotyczącą poziomu usług. Może rozwiązać captcha w średnim czasie 7 sekund, a prędkość poczujesz dosłownie. Ma nie tylko najszybszą prędkość rozwiązywania Twojego Captcha, ale także wyróżnia się na rynku dzięki unikalnemu Ubezpieczeniu Slowness.

W przeciwieństwie do innych usługodawców, EndCaptcha ma również zespoły, które dbają o jakość pracy. Pomyślnie dekoduje również CAPTCHA z rozróżnianiem wielkości liter na żądanie. Inżynierowie zaprojektowali wytrzymały i najnowocześniejszy system, który jest zawsze gotowy do przyjęcia dziesiątek milionów żądań każdego dnia.

Najlepsze w EndCaptcha jest to, że jeśli nie jesteś zadowolony z usługi, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy. Dzięki Ubezpieczeniu Przestoju i Ubezpieczeniu Powolności otrzymasz odszkodowanie, jeśli EndCaptcha nie dostarczy ilości zgodnie ze standardami jakości.

Zdobądź 1000 darmowych kredytów captcha i zdobądź doświadczenie z pierwszej ręki. Jeśli chcesz więcej kredytów, możesz wybierać spośród różnych opcji cenowych, zaczynając od 11,99 USD z większą liczbą kredytów captchas, bez przeciążenia i nie tylko.

Najlepszy Solver Captcha

Pomiń prawie każdy typ captcha, w tym captcha JavaScript, dzięki Best Captcha Solver. Oferuje rozwiązania dla reCAPTCHA (v2, v3, niewidoczne), hCaptcha, GeeTest, image captcha i FunCaptcha. Otrzymasz bibliotekę do integracji z Twoim oprogramowaniem, możliwość rozwiązania bez przeglądarki oraz lekkie API wraz z obsługą 24×7 i HTTPS.

Dodatkowo specjalizuje się w programowaniu, asemblerze, API, OCR, sieci i nie tylko. W ten sposób uzyskasz najtańsze i najbardziej płynne rozwiązywanie captcha dzięki Best Captcha Solver.

Best Captcha Solver oferuje 100% rozpoznawanie przez ludzi, dzięki czemu zespół może rozwiązać Twoje prośby w ciągu kilku sekund. Dzięki łatwej integracji interfejsu API z oprogramowaniem oraz aktualnym trendom i najnowszym technologiom uzyskasz to, czego szukasz.

Uzyskaj biblioteki API i inne opcje w cenie początkowej 0,6 USD. Wypróbuj sam usługę i poznaj jakość.

AZcaptcha

Czy potrzebujesz automatyzacji captcha dla swojej strony internetowej lub oprogramowania?

Wypróbuj AZcaptcha.

Jest to zautomatyzowany interfejs API rozwiązania captcha, który oferuje bardzo dokładne i tanie rozwiązanie rozwiązania OCR captcha. Obsługuje reCaptcha v2 i v3 i może łatwo rozwiązać dowolny typ captcha dla dowolnej aplikacji.

AZcaptcha to właściwe rozwiązanie w przystępnej cenie. Dzięki AZcaptcha możesz szybciej rozwiązać dowolny typ captcha bez płacenia za każdą captcha. Zmniejsz więc koszty rozwiązywania problemów i przestań marnować czas na powolne usługi rozwiązywania captcha.

Ponadto zaimplementuj API AZcaptchas we własnej aplikacji i przekaż swoje obrazy captcha. AZcaptcha łatwo i szybko zwraca odpowiedzi w formacie tekstowym. Może rozwiązać tysiące captcha dla popularnych platform. Średni wskaźnik rozwiązywania normalnych captcha wynosi około 95% i ponad 90% dla reCaptcha v2 i v3.

Pobierz najnowszą wersję AZcaptcha, którą możesz dodać do rozszerzenia przeglądarki. Jego nieograniczony plan rozwiązania captcha zaczyna się od 24,9 USD miesięcznie. Po udanej rejestracji skorzystaj z 50 darmowych programów do rozwiązywania captcha.

Blokada captcha

Zapomnij o emulacji przeglądarki i polegaj na stabilnym rozwiązaniu do rozwiązywania captcha – Anti-captcha. Jego najwyższej jakości infrastruktura i ogromna liczba pracowników pozwalają uzyskać wysoce niezawodną i dokładną usługę 24x7x365, co oznacza, że ​​możesz oczekiwać 99,99% czasu pracy bez przestojów.

Oto jak działa to rozwiązanie do rozwiązywania captcha:

1. Twoja aplikacja przesyła captcha na serwer Anti-captcha.

 • Przesyłanie jest proste dzięki integracji interfejsu API z Twoją aplikacją.
 • Uzyskaj opcję nieograniczonego przesyłania jednocześnie.
 • Przetwarza twoje żądania z wyższą szybkością.

2. Anti-captcha przypisuje pracownika do captcha.

3. Zespół anty-captcha wpisuje odpowiedź i odsyła ją z powrotem do Twojej aplikacji.

Anti-captcha obsługuje captcha obrazu, reCaptcha v2, reCaptcha v3, reCaptcha Enterprise v2/v3, hCaptcha, GeeTest, Arkose Labs i inne. Jest bardzo precyzyjny w rozwiązywaniu captcha JavaScript.

Nie ma powtarzających się opłat i ukrytych opłat. Opcje cenowe typu pay-as-you-go zapewniają elastyczność płatności za captcha. Inne opcje cenowe zaczynają się od 0,5 USD/1000 obrazów.

RozwiążCaptcha

Uzyskaj łatwe i szybkie usługi rozwiązywania captcha dla swoich potrzeb dzięki SolveCaptcha. Oferuje łatwe do zintegrowania API dla najpopularniejszych języków programowania. Jest również łatwy we wdrożeniu i uruchomieniu, a jego średni czas reakcji to mniej niż 9 sekund.

Aby zacząć korzystać z bardzo popularnej usługi, musisz się najpierw zarejestrować, zaimplementować API SolveCaptcha w swojej aplikacji, wysłać swoje captcha i szybko otrzymać odpowiedź w formie tekstowej. Otrzymasz dokładny wynik za niską cenę za swoje captchas.

SolveCaptcha obsługuje platformy .NET, C#, C++, Java, Python, PHP i inne. Klienci API pozwalają zautomatyzować proces rozpoznawania captcha. Może rozwiązać normalną captcha, tekstową captcha, reCaptcha v2, reCaptcha Callback, reCaptcha Invisible v2, ClickCaptcha, reCaptcha v1, RotateCaptcha, FunCaptcha i więcej.

Cena zaczyna się od 0,5 USD za 1000 rozwiązanych captcha.

CAPTCHA

CAPTCHAs to jeden z najdokładniejszych i najszybszych dostawców usług interfejsu API automatycznego rozpoznawania captcha. Obsługuje FunCaptcha, hCaptcha, reCaptcha v2, GeeTest, reCaptcha v3, reCaptcha Invisible, captcha obrazu, captcha dźwięku i captcha tekstu.

Usługa, którą otrzymasz, może być w pełni zintegrowana z różnymi aplikacjami. Głównym celem CAPTCHA jest zapewnienie stabilnej, wysokiej jakości i szybkiej usługi oraz zapewnienie najwyższej jakości wsparcia zawsze wtedy, gdy jest ono potrzebne. Doświadcz współczynnika dokładności 99% na ponad tysiącach typów captcha.

APITrueCaptcha

Uzyskaj rozwiązanie oparte na SaaS, aby rozwiązać swoje captchas z APITrueCaptcha. Jego API ma na celu dostarczanie niezawodnych i szybkich rozwiązań dla różnych captcha. Możesz skonfigurować oprogramowanie i pozwolić APITrueCaptcha na łatwą obsługę technik rozwiązywania captcha.

Prześlij swoją captcha, pozwól AI przetworzyć captcha i uzyskaj rozwiązanie w formacie tekstowym. Obsługuje angielskie litery, cyfry i znaki specjalne. Rozszerzenia są również dostępne dla Firefoksa i Google Chrome dla lepszego wykorzystania.

Otrzymuj 100 bezpłatnych żądań dziennie. Możesz zapłacić określoną kwotę za więcej captcha, zaczynając od 0,33 USD. W ciągu siedmiu dni od wdrożenia możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z usługi.

Wniosek

Używanie captcha jest bardzo satysfakcjonujące w przypadku skrobania sieci i automatyzacji. Dzieje się tak dlatego, że gdy wybierzesz odpowiednią usługę do swoich potrzeb w zakresie skrobania sieci, może ona przekształcić się w dokładniejsze i skuteczniejsze ćwiczenie.

Jednak captcha mają różne cechy i rodzaje. Jeden interfejs API do rozwiązywania captcha może być dobry w przypadku zwykłych captcha, ale może nie być dobry w przypadku ReCaptcha. Dlatego zawsze wybieraj najlepszą usługę lub interfejs API do rozwiązywania captcha zgodnie z własnymi potrzebami.