12 przenośnych projektorów do przenoszenia kina w każdym miejscu

Przenośny projektor to urządzenie projekcyjne z najnowszymi technologiami wyświetlania w połączeniu z kompaktową konstrukcją.

Te przenośne projektory są rodzajem miniaturowej wersji zwykłych projektorów.

Projektory są zwykle wyposażone we wszystkie najważniejsze funkcje. Mogą one obejmować kompatybilność z dużą liczbą urządzeń, gigantyczną rozdzielczość ekranu, łączność Wi-Fi-Bluetooth i nie tylko.

Projektory te na wiele sposobów ułatwiają życie. Na przykład, jeśli chcesz oglądać film z rodziną w domu, może to zapewnić Ci najlepsze wrażenia.

Można go również wygodnie nosić na spotkania w plenerze. Te kompaktowe i wygodne projektory mogą dodać więcej rozrywki do Twoich wypraw piknikowych.

Są one w stanie zaoferować Ci to, co Twój smart TV może dla Ciebie zrobić. Różnica polega na tym, że może dodać więcej pikanterii, renderując obrazy na większych lub gigantycznych ekranach.

Rosnąca popularność i zapotrzebowanie na przenośne projektory wypełniły rynek tymi urządzeniami. Możesz znaleźć projektory różnych marek z różnymi funkcjami.

Omówimy najlepsze przenośne projektory, które zapewnią kinowe wrażenia. Więc czytaj dalej.

Czym różnią się przenośne projektory od zwykłych?

Największa różnica między zwykłym projektorem a przenośnym leży w głównym celu ich rozwoju.

Zwykłe projektory mają na celu dostarczanie obrazów o najwyższym standardzie w największym możliwym rozmiarze. Z drugiej strony przenośne projektory skupiają się bardziej na zapewnieniu mobilności i wygody.

Zwykłe projektory oferują projekcje i obrazy o dużych rozmiarach, więc potrzebują większych pomieszczeń i przestrzeni. W rezultacie mają również większe wentylatory, są głośniejsze i wytwarzają więcej ciepła niż przenośne projektory.

Jednak przenośne projektory mają również pewne zaawansowane funkcje, które zapewniają wysokiej jakości obrazy. Mimo to nawet wysokiej klasy przenośne projektory są dość przystępne cenowo niż zwykłe projektory.

Funkcje, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie przenośnych projektorów

Jeśli chcesz wybrać przenośny projektor w jakimkolwiek celu, musisz wziąć pod uwagę pewne funkcje. Doskonałe urządzenie z dobrymi funkcjami zapewnia lepszą wydajność. Dowiedzmy Się!

Jakość rozdzielczości

W przenośnych projektorach rozdzielczość zdjęć i filmów może się różnić w zależności od modelu. Przed dokonaniem zakupu należy upewnić się, że wyświetlane wyświetlacze są wyraźne i czytelne. Nie powinien być zniekształcony.

Jasność

Jasność projektora w dużej mierze decyduje o jego użyteczności. Jasność projektora to kilka lumenów.

Załóżmy na przykład dwa projektory, jeden o jasności 300 lumenów, a drugi o jasności 900 lumenów. Tak więc ten drugi najlepiej sprawdzi się w jaśniejszych pomieszczeniach, podczas gdy ten pierwszy sprawdzi się idealnie w ciemniejszych pomieszczeniach.

Najlepiej byłoby, gdybyś rozważył obszary, w których będziesz używać projektora, aby móc zdecydować o wymaganiach dotyczących jasności.

Żywotność baterii

Żywotność baterii to oczywiście znacząca cecha. Najlepiej byłoby rozważyć przenośny projektor o długiej żywotności baterii. Zapewni to, że będziesz mógł dłużej cieszyć się funkcjami projektora bez dostępu do zasilania.

Dźwięk

Głośniki decydują o jakości dźwięku, jaki dostarczą. Dlatego pamiętaj, aby wziąć pod uwagę jakość dźwięku wbudowanych głośników. Upewnij się również, że dźwięk jest czysty i głośniejszy.

Przyjrzyjmy się teraz niektórym z najlepszych przenośnych projektorów.

KODAK Luma 150

KODAK Luma 150 to świetny projektor wykorzystujący technologię DLP. Ta technologia pomaga w dostarczaniu pozbawionych jittera i płynnych efektów wizualnych. Ma lekką konstrukcję i można go wygodnie zmieścić w teczce.

Ten projektor ma jasność 60 Ansi lumenów, dzięki czemu może oferować wyraźny obraz wideo o pojemności do 150″. To wszechstronne urządzenie wyposażone w kable micro USB i HDMI.

AuKing Mini Projektor 2022 Ulepszony

Ten miniprojektor AuKing zawiera wszystkie ulepszone specyfikacje techniczne zgodnie z trendami 2022. Ma współczynnik kontrastu 2000:1 i rozdzielczość 1080p. Może sprawić, że Twoja rozrywka w domu stanie się doświadczeniem kinowym.

Ten projektor ma wymiary 7,7 x 6 x 2,7 i ma lekką konstrukcję, która ułatwia przenoszenie. Dzięki temu możesz cieszyć się 55000 godzinami żywotności lampy. Rozmiar projekcji może wynosić od 32″ do 170″. Pozwala bezproblemowo łączyć się z laptopem, DVD, Xbox, PC, PS3 i nie tylko.

Mini Projektor PVO YG300 Pro

Ten mini projektor YG300 Pro firmy PVO może być najlepszą opcją dla dzieci do oglądania kreskówek i filmów edukacyjnych. Może wyświetlać do 170 cali. Najlepiej trzymać dzieci z dala od tabletów lub telefonów, a ich oczy są bezpieczne.

Jego mini konstrukcja sprawia, że ​​idealnie nadaje się do noszenia ze sobą w dowolnym miejscu. Pochodzi z rozdzielczością 1080P, czyli Full HD. Wszystkie funkcje zostały zaktualizowane w 2022 roku, dzięki czemu obraz wygląda wygodnie i wyraźnie. Posiada wiele portów, w tym interfejsy USB, HDMI i audio.

Projektor Wi-Fi do kina domowego Howwoo

Projektor Wi-Fi kina domowego Howwoo ma niezwykłą jasność 9000L. Posiada współczynnik kontrastu 10000:1 i 100000 godzin żywotności lampy. Może zaoferować ekran od 40 do 300 cali z przyzwoitą przejrzystością i żywymi obrazami.

Posiada łączność Bluetooth i Wi-Fi wraz z głośnikami stereo. Możesz łatwo podłączyć ten projektor do telewizora, Chromecasta, smartfona, tabletu, głośników zewnętrznych, DVD itp. Obsługuje połączenie USB, dzięki czemu można go podłączyć do urządzeń za pomocą połączeń przewodowych.

Projektor wideo TOPVISION T6

Projektor wideo T6 firmy TOPVISION ma przenośną konstrukcję. Może zaoferować wspaniałe wrażenia na dużym ekranie w dowolnym miejscu. Posiada rozdzielczość 1080P HDR. Ten projektor ma współczynnik kontrastu 6000:1 i 60000 godzin żywotności lampy.

Oferuje rozmiar projekcji 72”-240” z ulepszoną technologią kolorów. Posiada również wbudowane głośniki stereo Hi-Fi, które sprawiają, że oglądanie filmów w domu jest zabawne i przyjemne.

Ten projektor zawiera 2 wyjścia USB, 2 HDMI, AV, VGA, TF i Audio. Jest w pełni kompatybilny z Chromebookiem, TV Box, laptopem, komputerem PC, odtwarzaczem DVD (Blu-ray), pamięcią flash USB, tabletem i nie tylko.

Projektor Wi-Fi YABER V2

Projektor YABER V2 Wi-Fi wyposażony jest w zaawansowane niemieckie źródło światła LED. Został zaprojektowany przy użyciu wysokiej jakości materiału w kompaktowej i przenośnej konstrukcji. Ma rozdzielczość 1280x720P, współczynnik kontrastu 6000:1 i jasność 7500L.

Zapewnia 100000 godzin żywotności lampy i 3W podwójne głośniki stereo. Jest kompatybilny z portami HDMI, USB, VGA, AV, TF i innymi.

Przenośny mini projektor ALVAR RV400A 8000 lumenów

Ten niezwykły przenośny projektor obsługuje rozdzielczość 1080P z 85% lepszą jasnością niż zwykły projektor. Oferuje stosunek umowny 3000:1 przy żywotności żarówki LED wynoszącej 55 000 godzin.

Aby uzyskać najlepsze wrażenia, najlepiej jest umieścić projektor w odległości 3,28 stopy-18,04 stopy od obszaru projekcji. Głośniki Hi-Fi Stereo zapewniają krystalicznie czysty i mocny dźwięk. Obsługuje połączenie ze smartfonami iOS i Android, dyskami flash, laptopami, telewizorami, odtwarzaczami DVD i innymi.

Projektor Mini Wi-Fi Sovboi VB1

Ten mini projektor VB1 ma rozdzielczość 1080P z możliwością podłączenia do sieci Wi-Fi. Jest to mini projektor wielkości dłoni, dzięki któremu można go wygodnie nosić w dowolnym miejscu. Może dostarczyć projekcję w rozmiarze 40”-250”.

Sovboi VB1 oferuje jasność 8000L i współczynnik kontrastu 8000:1. Może zapewnić 100 000 godzin żywotności lampy. Ma szeroką kompatybilność z urządzeniami takimi jak TV Stick, USB, PC, odtwarzacze DVD, smartfony z systemem iOS i Android itp.

Projektor Fatk Pocket Monster D042

Ten przenośny projektor firmy Fatk zapewnia lepszą kontrolę kolorów i wydajność światła. Może dostarczyć obrazy o jasności 150 ANSI lumenów, dzięki czemu idealnie nadaje się do ciemniejszych środowisk. Może wyświetlać maksymalnie 114-calowe projekcje.

Obsługuje połączenie Wi-Fi 5G. Obiektywy zastosowane w projektorze wykorzystują technologię pyłoszczelną, co przyczynia się do jego długowieczności i wyraźnego renderowania. Jest wyposażony w porty USB i HDMI.

Domowy projektor wideo CiBest

Ten przenośny projektor jest o 80% jaśniejszy niż inne projektory z tej serii. Obsługuje projekcję full HD w rozdzielczości 1080P. Charakteryzuje się współczynnikiem kontrastu 6000:1. Posiada również technologię rozproszonego odbicia, która zapewnia ochronę naszych oczu.

Domowy projektor wideo CiBest umożliwia podłączenie do wielu urządzeń, takich jak odtwarzacze DVD, telewizory, laptopy, komputery PC, tablety, karty TF, PS4/XBOX/WII, dyski flash USB itp. Zapewnia jasność 7500 lumenów. Obsługuje projekcję do 200″.

Zewnętrzny miniprojektor NICPOW RD850

Ten mini projektor ma rozdzielczość 1920x1080P i odległość projekcji od 3,3 do 16 stóp. Jego rozmiar wyświetlania waha się od 32″ do 240″. Charakteryzuje się jasnością 7500 L i żywotnością lampy 65 000 godzin. Wszystko to sprawia, że ​​renderowanie jest wysokiej rozdzielczości i wysokiej jakości.

Jest wyposażony w 2 głośniki stereo Hi-Fi. Posiada również zaawansowany system chłodzenia, który zapewnia, że ​​projektor nie przegrzewa się. Ten projektor jest wyposażony w 2 interfejsy USB, HDMI, AUDIO i AV dla dodatkowych połączeń i połączeń multimedialnych.

Potkitter Go Pro

Potkitter Go Pro to projektor Bluetooth o niewielkich rozmiarach i dość wygodny w noszeniu. Zapewnia jasność do 200 ANSI lumenów, dzięki czemu możesz cieszyć się wrażeniami kinowymi.

Posiada rozdzielczość 1080p. Posiada również wsparcie dla Asystenta Google. Możesz cieszyć się maksymalną łącznością, łącząc się z urządzeniami z systemem Android/iOS, telewizorem i nie tylko. Jest wyposażony we wbudowane podwójne głośniki o mocy 5 W, które zapewniają wciągający dźwięk.

Wniosek

Jeśli więc szukasz doskonałej rozrywki w domu, możesz wybrać dowolny z tych przenośnych projektorów. Rzeczywiście będziesz mieć wyjątkową jakość projekcji i kinowe wrażenia w zaciszu swojego domu.

Możesz także wypróbować najlepsze projektory 4K, aby uzyskać krystalicznie czysty obraz na dużym ekranie.

x