13 diod LED/neonowych, które ulepszą konfigurację do gier

Rozejrzyj się wokół siebie! Co widzisz?

3 na 5 młodych ludzi korzysta z telefonów lub komputerów, grając w jakąś grę. Ale co doprowadziło do tak dramatycznego wzrostu kultury gier?

Wraz z nadejściem globalnej pandemii wszyscy staliśmy się istotami niespołecznymi. Podczas gdy widzieliśmy, jak ludzie tracą pracę, branża odnotowała bezprecedensowy wzrost. Dobrze zgadłeś; była to branża gier. Wielkość rynku branży gier wideo w Wielkiej Brytanii rosła średnio o 5,9% rocznie w latach 2018-2023.

Ze względu na ten stały wzrost w świecie gier nastąpił proporcjonalny wzrost zapotrzebowania na sprzęt do gier. Znani YouTuberzy i streamerzy online spopularyzowali wykorzystanie oświetlenia w pokoju gier, aby poprawić wrażenia z gry.

Zanim zagłębimy się w ten temat, dowiedzmy się, czym są światła do pokoju gier.

Czym są światła do pokoju gier?

Światła do pokoju gier pięknie ozdobią Twój pokój, oświetlając każdy kąt. Jeśli jesteś kimś, kto lubi oświecić doświadczenie ekscytujących meczów, oświetlenie pokoju gier zapewni Ci odpowiedni nastrój. Nie tylko pobudza zmysły, ale także tworzy prawdziwie wciągający świat.

Przeczytaj także: Fajne fotele gamingowe dla profesjonalnych graczy

Jak to poprawia wrażenia?

Oto, w jaki sposób światła do gier pomagają poprawić wrażenia z gry:

  • Utrzymuje koncentrację, jednocześnie poprawiając nastrój gry
  • Dodaje życia Twojemu otoczeniu
  • Poprawi nastrój, nawet w ciągu dnia
  • Zapewnia optymalną ilość potrzebnego światła
  • Wzmacnia swoją osobowość przed rówieśnikami

Sprawdźmy więc niektóre z najlepszych świateł LED/neonowych, które mogą powiększyć Twoją konfigurację do gier.

Neonowy znak Kavaas Gaming

Stwórz idealne środowisko do gry dzięki całkowicie nowemu znakowi Kavaas Gaming Neon Sign. Dodaj pikanterii swojej pustej ścianie za pomocą tego oszałamiającego grzybka.

Jest wysokiej jakości i łatwy w instalacji. Zapewnia roczną gwarancję wraz z 30-dniowym zwrotem bez powodu.

E BoomWL Neony w pokoju gier

Przyciągające wzrok neony E BoomWLGame Room oświetlają każdy zakątek Twojej przestrzeni do grania. Dzięki regulowanemu źródłu światła i akrylowemu neonowi wprowadzi odpowiedni nastrój.

Neony E BoomWL LED składają się z elastycznych silikonowych pasków. Gwarantuje to brak możliwości stłuczenia i bezpieczeństwo dzieci.

Udekoruj swoją strefę gier oszałamiającym neonowym znakiem CRMETA LED Gamer. Jest łatwy w konfiguracji i obsłudze.

Mierzy około 16,2 „x 5,5”. Panel akrylowy i silikonowy pasek świetlny dają mu przewagę nad innymi lampami. W zestawie z kartą zasilającą o długości 2 metrów. Jest automatycznie regulowany i bezpieczny w użyciu.

Neonowe znaki kontrolera gier Lumoonosity

Uwolnij swoją kreatywność dzięki Lumoonosity Game Controller Neon Signs. Włącz/wyłącz światła bez podłączania kabla USB.

Zapewnia zarówno wyjątkową jasność, jak i minimalne zużycie energii. Składa się z płyty akrylowej i tworzy najnowocześniejszą konfigurację.

Nanoleaf kształtuje sześciokąty

Zaprojektuj niestandardowe układy za pomocą sześciokątów Nanoleaf Shapes. Łącz różne kształty, aby stworzyć własny styl. Jest prosty w konfiguracji i łatwy w użyciu.

Wyrównuje światło z lustrem ekranu, aby uzyskać najlepsze wrażenia z gry. Graj w interaktywne gry, aby zobaczyć, jak panele świetlne reagują dynamicznie na Twój dotyk.

FAXFSIGN Tylko jeszcze jedna gra Neony

Neonowy znak FAXFSIGN Just One More Game o wymiarach 40 x 30 cm/15,7 x 11,8 cala sprawi, że Twoja arena gier będzie wyglądać wspaniale. W zestawie z elastycznymi silikonowymi taśmami LED i wytrzymałymi płytkami akrylowymi.

Posiada przełącznik na kablu USB, dzięki czemu podłączanie i odłączanie jest płynne. Neon dodaje blasku pomieszczeniu, subtelnie łącząc tekst i wzory.

Philips Hue Lightstrip Plus

Pasek Philips Hue Lightstrip Plus, zgodny z Siri i Alexą, zapewnia żywe wrażenie. Te inteligentne paski świetlne z obsługą Bluetooth są łatwe do podłączenia i instalacji.

Zarządzaj nawet 50 inteligentnymi światłami bez przeciążania sieci Wi-Fi. Zginaj, tnij i rozszerzaj z łatwością, aby stworzyć wciągające wrażenia.

Neonowa lampa Mario Ghost Face LED

Oświetl swoje miejsce do grania za pomocą Neon Sign King Boo The Ghost Face LED Neon Light i Mario Lamp. Ci, którzy kochają Mario, pokochają tę neonową lampkę King Boo.

Jest wyposażony w przewód USB 3,4 × 12,6 cala 78,7 cala i jest w pełni przenośny. Znak LED zasilany przez USB zapewnia przyciągający wzrok widok.

Kinkiety LED Govee RGBIC

Kinkiety LED Govee RGBIC umożliwiają łączenie się bez użycia rąk za pośrednictwem Alexa i Asystenta Google. Tworzy ślizgową prezentację 24 kolorów jednocześnie z trybem DIY.

Wspaniałe światła poprawiają wrażenia z gry. Ma ponad 64 opcje dynamicznych scen, które pozwalają wprawić w wibracje jednym przesunięciem.

ZUUKOO LIGHT Inteligentny pasek świetlny LED

Listwa świetlna LED ZUUKOO LIGHT Smart LED w pomysłowy sposób dodaje głębi kolorów do Twoich wrażeń z gry. Zawiera 6 milionów kolorów i 19 trybów dynamicznych.

Dzięki bardzo czułemu wbudowanemu mikrofonowi. Możesz teraz przenosić się w czasie wraz z dźwiękiem Twojej gry. Ma funkcję wielu opcji wraz ze spersonalizowaną kontrolowaną aplikacją.

Światła Govee Glide Y

Govee Glide Y Lights łączy metal i plastik, zapewniając piękny wystrój. Obejmuje ponad 40 wspaniałych trybów scen i 16,8 miliona opcji kolorów.

Współpracuje z inteligentnymi urządzeniami, zapewniając obsługę bez użycia rąk. Ciesz się codziennym planowaniem i udostępnianiem efektów stworzonych przez użytkowników za pośrednictwem aplikacji Govee Home.

Neonowy znak tagu gracza

Zdobądź spersonalizowane kolorowe światła w kształcie paska dzięki GamerTag Neon Sign. Wykonany jest ze sklejki brzozowej o wymiarach 50cm * 10cm. Łatwy do zawieszenia i instalacji w domu.

Zmieniaj kolory osobiście za pomocą zmieniających kolor diod LED. Dodatkowo jest wyposażony w ściemniacz, aby utrzymać miękkie oświetlenie w nocy. Dostępne są również różne tryby oświetlenia.

Neony na żywo Lumoonosity

Składające się z technologii kolorów marzeń, neony Lumoonosity na żywo dynamicznie wyświetlają różne odcienie. Dla wszystkich streamerów gier online ta lampka to doskonały zakup.

Łatwy w instalacji, solidny i trwały. Pochodzi z 12-miesięczną gwarancją. Projektuj własne kształty i urozmaicaj swoje wrażenia z gry.

Ostatnie słowa

Tak więc, jeśli chcesz rozjaśnić swoje wrażenia z gry i dodać wspaniałe światła do swojej areny, zapoznaj się z tą listą, aby znaleźć idealny zakup.

Następnie sprawdź najlepszą mysz do gier dla profesjonalnych graczy.