13 narzędzi do wyszukiwania nazw domen dla Twojej firmy – Wyszukiwarka domen

Jednym z trudnych zadań dla właścicieli startupów/firm w fazie planowania jest znalezienie inteligentnej nazwy domeny. Nazwa domeny, która jest krótka, łatwa do wymówienia, łatwa do zapamiętania i przyjazna dla SEO.

Biorąc pod uwagę rozwój strony internetowej, może być frustrujące, gdy zobaczysz zarejestrowaną domenę, której szukasz.

Jest więcej niż 330 milionów domen zarejestrowane, więc wszystko, co myślisz o krótkich słowach słownikowych, prawdopodobnie zniknęło.

Dzięki następującym narzędziom, które pomogą Ci znaleźć odpowiednią nazwę domeny dla Twojej firmy z wieloma kombinacjami.

Większość narzędzi do generowania nazw domen pozwala kupić je bezpośrednio z wyników wyszukiwania, ale jeśli chcesz kupić osobno, możesz sprawdzić te platformy, aby tanio kupić nazwę domeny.

A jeśli planujesz hostować swoją witrynę na hostingu współdzielonym, możesz spróbować SiteGround lub Bluehost, który oferuje DARMOWĄ domenę.

Przyjrzyjmy się narzędziom wyszukiwania domen.

Koło domen

Nie jesteś pewien swojej idealnej nazwy domeny?

Nie martw się!

Koło domen zapewnił Ci dostęp do ich fantastycznego narzędzia do sugerowania domen. Najlepsze w kole domen jest to, że zapewnia ekscytujące i kreatywne domeny, które są starannie dobierane. Otrzymasz również sekcje „Brzmi jak” i „Rymy z”, które zawierają słowa kluczowe podobne do oryginalnego słowa kluczowego. Nie przegap sekcji losowych sugestii, ponieważ zawiera ona świetne informacje związane z Twoim słowem kluczowym.

Imię Smith

Możesz przewidzieć poziom kreatywności, jaki znajdziesz w ich sugestii, na podstawie nazwy domeny.

Dobrze! Imię Smith nie zawiedzie Cię swoimi chwytliwymi sugestiami nazw domen. Wystarczy wpisać kilka słów kluczowych dotyczących Twojej witryny, a otrzymasz listę domen z dokładnymi słowami kluczowymi, kilka kreatywnie połączonych domen, rymowane domeny i mnóstwo ekscytujących modyfikacji. Możesz nawet filtrować nazwy domen za pomocą modyfikatora wyszukiwania znajdującego się po lewej stronie.

Domainr

Możesz użyć interfejsu Domainr API, aby zbudować burzę mózgów bezpośrednio na swoich produktach. Domainr to najlepszy sposób na szybkie i bezproblemowe wyszukiwanie domeny. Co więcej, interfejs API jest wysoce konfigurowalny, co można wykorzystać jako zamiennik lub doładować istniejącą wyszukiwarkę domen. Domainr stale odświeża swoją bazę danych, aby w czasie rzeczywistym podawać informacje o dostępności Twoich potencjalnych domen.

Sugestie wyszukiwania są szybkie, ale ogólne w porównaniu z innymi usługami wyszukiwania domen.

Looka

Oparta na sztucznej inteligencji generator nazw firm by Looka to przydatne narzędzie, które ułoży listę pomysłów na nazwy w oparciu o słowa kluczowe i branże. Będziesz mógł filtrować wszystkie potencjalne nazwy firm według długości i natychmiast sprawdzać dostępność domeny i mediów społecznościowych.

Dostępna jest również funkcja, która pozwala wybrać z listy abstrakcyjnych pomysłów, jeśli nie masz pewności, jakie słowa kluczowe wprowadzić.

Domeny Bot

Zamień swój pomysł na nazwy za pomocą Domeny Bot. Wyszukiwarka nazw domen umożliwia filtrowanie wyszukiwania na podstawie TLD, języków, prefiksów, sufiksów oraz opcję wyświetlania tylko dostępnych domen lub wyprzedaży.

Jeśli prowadzisz firmę hostingową, być może zainteresuje Cię ich API do integracji z wyszukiwaniem nazw domen.

Usługa przez Automatyczny znajdź tysiące możliwych nazw domen ze słów kluczowych.

Możesz sortować wyniki według popularności, długości lub alfabetycznie.

Domeny

Domeny jest proste w wyszukiwarce, które pozwala wiedzieć, czy dana domena jest zajęta, oraz alternatywną opcją z przedrostkami, literówkami i synonimami.

Inne fantastyczne responsywne narzędzie wyszukiwania pokazuje wynik podczas pisania. Daje wyniki z popularnych rozszerzeń i kilka pomocnych sugestii.

Jeśli żądana domena jest już zarejestrowana, wynik wyszukiwania daje możliwość sprawdzenia właściciela i innych danych za pomocą WHOIS.

Shopify

A generator nazw firm przez Shopify błyskawicznie przeszukuj dostępną domenę i pozwól zarezerwować nazwę marki na Shopify.

NazwaBounce

NazwaBounce to nowy generator nazw firm. Na stronie głównej można wprowadzić od jednego do trzech oddzielnych słów kluczowych. NameBounce następnie generuje pomysły na nazwy biznesowe z dostępnymi nazwami domen.

Jedną z fajnych funkcji jest to, że możesz wyszukiwać domeny TLD z kodem kraju, takie jak .co.uk, .com.au i .in.

Po wyświetleniu wyników możesz użyć filtrów po lewej stronie strony, aby zawęzić wyniki. Możesz kliknąć gwiazdkę obok nazwy domeny, aby dodać ją do listy ulubionych.

Panabee

Panabee jest jednym z popularnych, który sugeruje alternatywną nazwę, sprawdza dostępność nazwy aplikacji i nazwy użytkowników mediów społecznościowych dla Twojej marki.

Imię grep

imię grepjak sama nazwa wskazuje, jest doskonale zaprojektowany dla geeków do wyszukiwania przy użyciu wyrażeń regularnych i zestawów.

Wordoid

Wordoid to doskonałe narzędzie, jeśli szukasz „markowej” nazwy domeny. Wszystkie podane przez nich imiona są wymyślonymi słowami. Możesz wyszukiwać w wielu językach i używać filtrów po lewej stronie, aby generować nowe wyniki.

Mam nadzieję, że powyższy generator nazw domen internetowych pomoże Ci znaleźć nazwę domeny dla Twojej firmy. Po sfinalizowaniu nazwy domeny sprawdź te usługi hostingu premium, jeśli zdecydujesz się korzystać z WordPressa.

x