14 najlepszych streamerów Elden Ring do śledzenia na Twitchu

Elden Ring to RPG akcji z 2022 r., który zawiera fascynujące wyzwania w otwartym świecie.

FreeSoftware go opracowało, a Bandai Namco Entertainment opublikowało ten tytuł Elden Ring. Hidetaka Miyazaki wyreżyserował tę epicką grę RPG z pisarzem fantasy Georgem RR Martinem.

Elden Ring sprawił, że jego fani oszaleli. W rezultacie różni streamerzy zaczęli przesyłać go na wszystkie platformy. Wcześniejsze tytuły, takie jak Dark Souls i Bloodborne, również doświadczyły tej sławy. Jednak poziom sukcesu, jaki osiągnął Elden Ring, jest niewyobrażalny.

W ciągu zaledwie dwóch tygodni 12 milionów kopii Elden Ring zostały wyprzedane. Główna zasługa to fascynujący świat zaprojektowany na potrzeby tego tytułu. Oprócz otwartego świata, walka z nim związana, wyzwania, opcje dostosowywania postaci itp. również znacząco przyczyniają się do jej sukcesu.

Innowacyjna rozgrywka i ekscytująca fabuła sprawiają, że Elden Ring jest wysoko ocenianą grą. W rezultacie stała się jedną z najbardziej popularnych gier wideo na Twitchu.

Przyjrzyjmy się najlepszym streamerom Elden Ring, które możesz śledzić na Twitchu.

Zniekształcenie2

Zniekształcenie2 jest znanym biegaczem i streamerem Twitcha, który ustanowił rekord świata w tytule Elden Ring. Pokonał grę w 2 godziny i 4 minuty. Doskonałe techniki bicia w Distortion2 są dość popularne.

Distortion2 pokonał ostatniego bossa Elden Ring w 8. godzinie swojej ostatniej transmisji na żywo. Ma ponad 500 tysięcy fanów na Twitchu, a większość jego fanów nazywa go „Bogiem Graczem”. Distortion2 jest jednym z najlepszych streamerów Elden Ring. On streamował dla 17 tys. godzin.

Sabaku_no_Sutoriimaa

Sabaku_no_Sutoriimaa jest włoskim streamerem, który również streamuje Elden Ring. Jest streamerem Twitcha, który streamuje kilka godzin dziennie na tej platformie. Według statystyk ma obecnie ponad 220 000 obserwujących.

W 2022 r. Sabaku_no_Sutorimaa głównie streamuje Elden Ring i streamuje wokół 3864 godzin z blisko 10 152 największą liczbą jednoczesnych widzów.

_Szczęśliwa_Hob

Aiden, znany jako _Szczęśliwa_Hob na Twitchu, niedawno ukończono runę Elden Ring poziomu 1 bez żadnych obrażeń. Niedawno udostępnił swoje zdjęcie.

Aiden to 30-letni streamer Twitch z Anglii z bazą zwolenników około 299 000 na Twitchu. Jest dość popularny wśród swoich fanów ze względu na jego brak trafień w każdej grze, którą transmituje. On streamował dla Ponad 10 000 godzin.

DanGheesling

DanGheesling jest streamerem Twitcha i entuzjastą Elden Rind, który pierwotnie pojawił się w centrum uwagi po swoim występie w reality show Big Brother. Teraz zyskał popularność dzięki transmisjom Elden Ring na Twitchu. Ma nagrania strumieniowe z około 6 tys. godzin.

Obecnie na Twitchu obserwuje go około 115 tys. osób, a on ma 7,45 mln odsłon. Niedawno, po pięciu miesiącach prób, DanGheesling w końcu ukończył grę.

LobosJr

Minęło około dziesięciu lat LobosJr nieprzerwanie przesyła strumieniowo przebiegi wyzwań. Oddani fani LobosJr są pieszczotliwie określani jako The Wolfpack. Ma ponad 424k obserwujących na Twitchu i 30,8 mln odsłon.

Najbardziej znany jest ze swoich biegów próbnych i biegów szybkich, z których wiele zdobyło setki tysięcy wyświetleń w YouTube. LobosJr streamował przez około 12 tys. godzin.

Maksymilian_DOOD

Maximilian Miles Christiansen to prawdziwe nazwisko Maksymilian_DOOD. W 2013 roku zaczął streamować różne gry akcji. Wraz z rozwojem swojego kanału zaczął bardziej koncentrować się na angażowaniu nowych odbiorców.

Maximilian_DOOD zwykle transmituje 4-5 dni w tygodniu. Maximilian_DOOD ma obecnie 1.11 mln obserwujących. Streamował przez 10 tys. godzin, a także 84,3 mln odsłon. W jego streamach znajdziesz idealne połączenie taktycznej rozgrywki i humoru. W rezultacie jego streamy dla Elden Ring są jednymi z najpopularniejszych wśród jego zwolenników.

Cieszę się

Cieszę się jest profesjonalnym streamerem gier, który gra od dzieciństwa. Podczas grania i przesyłania strumieniowego zyskał sporą popularność. Gladd zyskał wyjątkową popularność, będąc częścią klanu Redeem.

Teraz Gladd ma ponad 485 000 obserwujących na Twitchu i transmitował na żywo 15k+ godzin. Streamuje szeroką gamę gier na Twitchu, a jednym z takich godnych uwagi tytułów jest Elden Ring.

xQc

xQc jest jednym z najbardziej znanych nazwisk wśród różnych osobowości Twitcha, z ponad 11 milionami obserwujących. Streamuje Elden Ring od 25 lutego, gdy tylko został wydany. xQc ukończył grę Elden Ring w kwietniu 2022 roku w jednym ze swoich streamów, pokonując ostatniego bossa.

xQc stał się w ten sposób pierwszym streamerem, który ukończył grę po raz pierwszy. xQc zyskał popularność, gdy streamował 365 różnych gier przez 365 tygodni i streamował dla 18k+ godzin. To przyciągnęło na niego uwagę publiczności, zwiększając tym samym liczbę fanów na inny poziom.

Moistcr1tikal

Moistcr1tikal to kolejna znana nazwa na Twitchu i jest jednym z najpopularniejszych twórców treści w Internecie. Ma około 4,32 miliona obserwujących na Twitchu i streamował na 7300+ godzin.

Tworzy strumienie dla dużej liczby gier wideo online. W przypadku Elden Ring Moistcr1tikal nagrał maksymalnie 26 069 widzów.

LilAggy

LilAggy jest youtuberem i znanym speedrunnerem Elden Ring z 6036 godzin całkowitego czasu przesyłania strumieniowego. Ma ogromną bazę obserwujących około 84,2 tys. na Twitchu.

LilAggy jest pierwszym speedrunnerem, który ukończył tytuł Elden Ring w ciągu godziny.

Chusommontero

Chusommontero ma około 185 000 obserwujących na Twitchu. Podczas transmisji strumieniowej Elden Ring Chusommontero zarejestrowało maksymalnie 14 408 widzów, a łączny czas transmisji wynosi 3248 godzin.

Nadmierna wulgaryzmy

Nadmierna wulgaryzmy głównie streamuje Elden Ring, a czasem Total War: Warhammer III na Twitchu. On streamował 8676 godzin do tej pory przesyłałem strumieniowo kilka godzin dziennie.

Obecnie ExcessiveProfanity ma około 149 tys. obserwujących. ExcessiveProfanity streamował głównie Elden Ring, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej znanych streamerów tego tytułu.

Fextralife jest jednym z najpopularniejszych streamerów na Twitchu. Lubi różnorodność, ale często streamuje Elden Ring. Fextralife transmituje na żywo przez 9712 godzin. A każdego dnia przesyła strumieniowo przez prawie 5 godzin.

Statystyki Twitcha pokazują, że Fextralife ma 1,4 miliona obserwujących, obszerną bazę fanów na tej platformie streamingowej. Jest to zespół oddanych graczy, którzy wspólnie streamują różne gry akcji i RPG.

Lirik

Lirik to kolejny popularny streamer na Twitchu z bazą obserwujących ponad 2,9 miliona. Rzeczywista nazwa tego streamera to Saqib Ali Zahid, amerykański streamer. Jest sponsorowany przez Discord i przesyła strumieniowo szeroką gamę treści dla swoich zwolenników.

Wśród różnych gier wideo streamuje także Elden Ring. W przypadku tego tytułu streamował łącznie 106 godzin z maksymalnie 33 766 widzami i transmitował 1200+ godzin ogólnie.

Wniosek

Jeśli jesteś entuzjastą Elden Ring i chcesz pokonać bossów, śledź tych streamerów na Twitchu. Są to jedni z najpopularniejszych streamerów, którzy wpłynęli na dużą rzeszę fanów swoją taktyczną rozgrywką. Ich transmisje na żywo mogą pomóc ci cieszyć się tytułem Elden Ring w bardziej zabawny sposób.