14 najlepszych streamerów Fortnite do śledzenia na Twitchu

Jeśli jesteś kimś, kto uwielbia grać w gry online, na pewno słyszałeś o słynnej grze Fortnite. Gra przyciągnęła wielu ludzi i przykuła ich do laptopów lub telefonów komórkowych.

Co sprawia, że ​​gra jest tak wyjątkowa? Kim są streamerzy na żywo, którzy przyczynili się do sukcesu gry? W tym artykule udostępnimy Ci wszystkie informacje o grze i jej streamerach.

Fortnite wprowadza Cię w świat nowych doświadczeń. Możesz zejść na różne wyspy i rywalizować z innymi graczami, aby zostać ostatnim żyjącym człowiekiem. To, co czyni grę jeszcze bardziej interesującą, to fakt, że masz moc tworzenia wyspy, która działa zgodnie z twoimi zasadami. Możesz spędzać czas ze znajomymi na wyspach stworzonych przez innych lub chronić świat, pokonując potwory.

O grze

Gra cieszy się popularnością od momentu jej premiery. Popularność ma wiele powodów, takich jak gra wieloosobowa, więc rodziny mogą siedzieć razem i cieszyć się grą. Grafika, projekt, dźwięki i wszystko w tej grze jest na najwyższym poziomie, co przyciąga ludzi do bycia częścią gry.

Możesz grać w tę grę na milion różnych sposobów. Spośród nich najbardziej znane to:

  • Battle Royale – Battle Royale w Fortnite uprawnia do gry indywidualnie lub zespołowo ze znajomymi. Do budowy konstrukcji wokół siebie możesz użyć drewna, metalu lub cegły.
  • Kreatywność – Kreatywność uprawnia do przekształcenia swojej wizji w rzeczywistość. Użyj swojej wyobraźni, aby stworzyć własny świat, który zawiera wyspy. Możesz wypróbować gry tworzone przez ludzi takich jak Ty i cieszyć się nimi.
  • Kompilacja zerowa – Kompilacja zerowa to sposób grania w Fortnite, który uprawnia do testowania broni, przedmiotów i umiejętności efektywnego wykorzystania wszystkich tych przedmiotów. Jest podobny do Battle Royale, z tą różnicą, że nie ma budynków.
  • Uratuj świat – W edycji Fortnite do ratowania świata odkrywasz rozległy, zniszczalny świat, walcząc z potworami znanymi jako łuski. Łupisz przedmioty, oswajasz dziką przyrodę i rozszerzasz swoją kolekcję jako bohater.

Popularność Fortnite na Twitchu

Twitch to popularna platforma do transmisji na żywo, na której streamerzy na żywo wchodzą online i grają w swoją grę. Miliony ludzi oglądają grę. Od momentu premiery gry transmisje na żywo na Twitchu były jednym z powodów rosnącej popularności gry.

Wielu znanych streamerów, takich jak Mr. Strange, Ninja, Clix itp., transmituje na żywo na Twitchu podczas grania w Fortnite, prezentując w ten sposób swoje umiejętności, ruchy i czyszczenie misji. Szał na transmisję strumieniową gry na żywo jest od tego czasu wysoki i stale rośnie.

Masz jasność co do popularności Fortnite i jej powodów. Teraz przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych streamerów Fortnite na Twitchu, które konsekwentnie transmitują na żywo na Twitchu, aby spopularyzować grę.

Tfue

Tfue to 24-letni mężczyzna, który streamuje na platformie Twitch podczas grania w Fortnite. Jego prawdziwe imię to Turner Tenney i dołączył do platformy Twitch 2 kwietnia 2014 roku. Jest mieszkańcem USA i transmituje na swoim kanale w języku angielskim. Jest jednym z najsłynniejszych streamerów twitchowych i ma ogromną rzeszę fanów.

W sumie ma 11,12 mln obserwujących na swoim koncie Twitcha, dzięki czemu uzyskuje średnio 21 tys. wyświetleń w swoich transmisjach na żywo. Odnotował również, że w jednej ze swoich transmisji na żywo uzyskał 331 tys. wyświetleń. Statystyki jego kanału wystarczą, aby udowodnić, że jest bardzo popularny wśród mas i ludzie bardzo lubią jego transmisje na żywo. Dobrze promował Fortnite wśród grup i jest jednym z głównych powodów, dla których fani podążają za grą. Jego streamy są oglądane 239 mln godzin.

Clix

Clix jest 17-letnim streamerem na żywo, który gra w Fortnite na swoich transmisjach na żywo. Jego prawdziwe imię to Cody Conrod i jest bardzo popularnym streamerem na żywo. Jak na swój wiek, zyskał już dużą popularność, mając na swoim koncie twitcha 5 mln obserwujących. W miarę upływu czasu z pewnością odniesie w przyszłości wiele sukcesów. Stworzył swój kanał na Twitchu 22 czerwca 2018 roku i jest aktywnym streamerem.

Pochodzi z USA i streamuje w języku angielskim. To kolejny powód jego rosnącej popularności. Z 5,30 mln obserwujących, uzyskuje średnio 15 tys. wyświetleń, znaczną liczbę. Jednak jego kanał został trzykrotnie zablokowany na platformie i musiał go odblokować. Jego najwyższe poglądy dotykają 164K. Jego streamy są oglądane 71,2 mln godzin.

Ninja

Ninja jest 31-letnim streamerem, który transmituje na żywo na platformie podczas grania w Fortnite. Jego prawdziwe imię to Richard Blevins i był bardzo popularnym streamerem Fortnite. Swój kanał stworzył na platformie Twitch 16 stycznia 2011 roku i od tego czasu jest aktywnym graczem.

Należy do USA i streamuje na swojej platformie w języku angielskim. Na swoim koncie Twitch ma 18,28 mln obserwujących i uzyskuje średnio 16 tys. wyświetleń w każdej transmisji na żywo. W swoich transmisjach na żywo osiągnął najwyższy wynik 633 tys. i jest znanym graczem. Jego statystyki wskazują, że był ważnym graczem i streamerem na żywo na platformie Twitch i bardzo przyczynił się do sukcesu gry. Jego streamy są oglądane 350 mln godzin.

Mongraal

Nie ma zbyt wielu informacji o streamerze na żywo Mongraal. Strumieniuje na swoim kanale w języku angielskim i od dawna jest częścią społeczności twitchów. Włożył swój cenny wkład w popularyzację gry Fortnite i pomoc w dotarciu do odbiorców na całym świecie.

Na swoim koncie Twitch ma 5 mln obserwujących i udało mu się uzyskać średnio 5 tys. wyświetleń na swoim kanale. Nadal jest w fazie wzrostu i na pewno w przyszłości dotknie kamieni milowych. Jego streamy są oglądane 34,4 mln godzin.

KAIRI78

KAIRI78 jest słynnym streamerem, który należy do Francji. Był bardzo popularny i ma wielu fanów. Dołączył do kanału 14 listopada 2011 r. Po tak długim przebywaniu na platformie zna wszystkie sztuczki i wskazówki, jak zdobywać lepsze wyświetlenia i więcej obserwujących.

To, że tak długo jest częścią kanału, wyjaśnia również, że był częścią wielu innych gier, w tym Fortnite. on ma 1,52 mln obserwujących na swoim koncie streamingowym na Twitchu i otrzymuje średnio 4K wyświetleń na każdym strumieniu na żywo. Łączna liczba wyświetleń jego transmisji na żywo osiągnęła 52 tys. Jego streamy są oglądane 13,2 mln godzin.

MrSavage

MrSavage jest jednym z wielu znanych streamerów twitcha, którzy grają w Fortnite podczas jego transmisji na żywo. Jest częścią kanału twitch od 24 lutego 2018 roku i od tego czasu z powodzeniem streamuje na platformie. Mieszka w Norwegii i streamuje na swojej platformie po angielsku. Pomogło mu to przyciągnąć tysiące widzów i obserwujących do dołączenia do jego transmisji na żywo i śledzenia jego konta.

on ma 2,74 miliona obserwujących na swoim koncie Twitch i uzyskuje średnio 7 tys. wyświetleń w swoich transmisjach na żywo. Ma największą liczbę wyświetleń 128K, co czyni go jednym z najpopularniejszych streamerów twitchowych. Najlepsze jest to, że nigdy nie spotkał się z żadnym zakazem społeczności twitchów i kontynuuje transmisję na żywo na swoim kanale bez przerw. Jego streamy są oglądane 16,7 mln godzin.

Nickeh30

Prawdziwe imię streamera na żywo Nickeh30 jest Nicholas Amyoony. Jest 27-letnim facetem, który mieszka w Kanadzie i transmituje na żywo na platformie podczas gry w Fortnite. Przesyła strumieniowo swój kanał w języku angielskim, dzięki czemu przyciąga kolosalny ruch na swoje konto i transmisje na żywo. Jego sposób gry jest wyjątkowy, przez co publiczność jest przyklejona do ekranu godzinami.

on ma 4 mln obserwujących i uzyskuje średnio około 8 tys. wyświetleń w swoich transmisjach na żywo. Najwięksi widzowie oglądający jego transmisje na żywo to 90 tys. Nigdy nie został wykluczony z platformy i zapewnia dobrą rozrywkę publiczności. Jego streamy są oglądane 45,8 mln godzin.

bkriche78

Nie ma zbyt wielu informacji na ten temat bkriche78 przez internet, ponieważ lubi zachować prywatność. Jest jednak mieszkańcem Francji, a zatem transmituje na platformie po francusku. Ma ogromnego fana we Francji, a Francuzi postrzegają go jako idola i wzór do naśladowania.

on ma 336K obserwujących na koncie twitcha i uzyskuje średnio 4K wyświetleń swoich transmisji strumieniowych na żywo. Najwyższa liczba widzów, których dotknął, to 24K. Nigdy nie został zablokowany na platformie i szczerze zapewnia rozrywkę publiczności dzięki swoim transmisjom na żywo. Jego streamy są oglądane 1,16 mln godzin.

SypherPK

SypherPK to 26-letni streamer Twitch, który gra w Fortnite na swoich transmisjach na żywo. Jego prawdziwe imię to Ali Hassan i założył swoje konto na twitchu 14 lipca 2012 roku, co oznacza, że ​​jest częścią platformy przez długi czas. Mieszka w Austin w Teksasie i transmituje kanał w języku angielskim.

SypherPK ma 5,97 mln obserwujących na swoim koncie Twitch i uzyskuje średnio 6 tys. wyświetleń na każdym strumieniu na żywo. Jego najwyższy rekord oglądalności to 225 tys. Nigdy nie został wykluczony z transmisji na żywo na Twitchu i przez cały czas udaje mu się zadowolić swoich fanów i zadowolić. Jego streamy są oglądane 73,7 mln godzin.

Jelty

Prawdziwe imię Jelty to JEZUS NAVAREZ ESPINOZA. Jest 20-letnim streamerem twitcha i jest na koncie streamingowym od 3 sierpnia 2018 roku. Należy do Meksyku i streamuje na swoim kanale w języku hiszpańskim. Ponadto jest również częścią zespołu G2 eSports na platformie.

on ma 2,84 miliona obserwujących na swoim koncie Twitch i uzyskuje średnio 7 tys. wyświetleń w swoich transmisjach na żywo. Nigdy nie został zbanowany z platformy Twitch. Jego sposób i styl grania w Fortnite są modne wśród ludzi i bardzo interesują się oglądaniem jego transmisji na żywo. Jego streamy są oglądane 50,8 mln godzin.

Amar

Prawdziwe imię Amar to Amar Al-Naimi. Jest 28-letnim twitchowym streamerem i twitchowym graczem pochodzenia niemieckiego. Jego kanał na Twitchu powstał 1 sierpnia 2014 r. i jest konsekwentnym streamerem na żywo. Streamuje w języku niemieckim i mieszka w Hamburgu.

on ma 1,44 mln obserwujących, co jest dość oczywiste, biorąc pod uwagę jego czas na platformie. Średnio uzyskuje 9 tys. wyświetleń w swoich transmisjach na żywo i ma szalonych fanów, którzy go obserwują. Uzyskał również szczytowe widoki 185 000 w swoich transmisjach na żywo. Innym interesującym faktem na temat jego konta do transmisji na żywo jest to, że nigdy nie został zbanowany na platformie. Jego streamy są oglądane 48,8 mln godzin.

Ac7ionman

Człowiek z Ac7ion jest znanym twitchowym graczem, który żyje streamami na platformie z USA. Jest jednym z bardzo popularnych streamerów na żywo i jest dumny z grania i cieszenia się transmisją na żywo i swoją grą. Jego kanał na Twitchu powstał 6 maja 2016 r. i od tego czasu transmituje na żywo na platformie.

Streamuje w języku angielskim, przyciągając wielu widzów na swój kanał. on ma 627K obserwujących na swoim kanale Twitch i zdobywa 771 średnich wyświetleń. Liczba wyświetleń jest znacznie mniejsza niż liczba subskrybentów i obserwujących. Innym ciekawym faktem jest to, że dwukrotnie został zbanowany z konta Twitch. Jego streamy są oglądane 9,65 mln godzin.

Pizfn

Prawdziwe imię Pizfn jest Riccardo Pizzinelli. Prowadzi transmisję na żywo na Twitchu w języku włoskim. Swój kanał na Twitchu utworzył 6 lipca 2018 r. Średnio uzyskuje około 8476 wyświetleń w swojej transmisji na żywo na Twitchu, co jest dużą publicznością. 6528 osób zasubskrybowało jego konto do transmisji na żywo na Twitchu.

on ma 573K obserwujących na swoim twitchowym koncie pizzy, gdzie żyje streamami podczas grania w Fortnite. Udało mu się zdobyć maksymalnie 25 tys. wyświetleń. Istotne jest to, że jest renomowanym graczem i nigdy nie spotkał się z zakazem korzystania z Twitcha. Nadal gra w swoją grę i bawi publiczność swoją rozgrywką. Jego streamy są oglądane 19 mln godzin.

Jolavanille

Pierwotna nazwa Jolavanille jest nieznany. Jest znanym twitchowym graczem, który od dłuższego czasu streamuje na platformie. Dołączył do Twitcha 29 sierpnia 2020 roku i od tego czasu jest bardzo popularny. Jolavanille jest obywatelką Francji i gra w wiele gier, w tym w Fortnite, na platformie do transmisji na żywo.

Obecnie ma 2810 osób subskrybujących jego kanał na Twitchu. on ma 327K obserwujących i uzyskuje średnio 3 tys. wyświetleń podczas transmisji na żywo. Jolavanille jest partnerem Twitcha i z powodzeniem transmitowała na żywo na platformie podczas grania w Fortnite. Jego streamy są oglądane 15,4 mln godzin.

Wniosek

Ten artykuł musiał zaktualizować twoją wiedzę na temat niektórych z najsłynniejszych streamerów twitcha. Wszyscy ci streamerzy są najlepsi w swoich grach i mają dogłębną wiedzę na temat gry. Jeśli jesteś zagorzałym fanem gry, to musiałeś przynajmniej raz natknąć się na ich profile.

Ludzie czerpią ogromną przyjemność z udziału w ich transmisjach na żywo i oglądania ich z entuzjazmem i pasją. Te streamery są na skraju rozwoju kariery i na pewno osiągną więcej sukcesów w najbliższej przyszłości.

Jeśli jesteś fanem, rozważ zakup niektórych z tych gadżetów Fortnite!

x