14 najlepszych wyszukiwarek PDF do znajdowania bezpłatnych e-booków w 2022 r.

Próbujesz znaleźć darmowe e-booki online, ale kończysz z pustymi rękami? Oto lista wyszukiwarek PDF, które w dzisiejszym świecie zmieniają zasady gry.

Jeśli jesteś fanatykiem książek, nie pokochasz niczego poza zapachem książek i filiżanką gorącej kawy. Jednak postęp cyfrowy sprawił, że e-booki z czasem zyskały na popularności, co skłoniło ludzi do korzystania z witryn takich jak Goodreads, Amazon Kindle i Wattpad.

Dzięki mnóstwu książek dostępnych w tych książkach online czytelnicy dobrze się bawią. Książki te są łatwo dostępne do czytania i korzystania z wielu dostępnych opcji.

Co więcej, czytelnicy mogą pobierać eBooki (czasem audiobooki i podcasty) ze stron internetowych, aby zawsze mieć je na swoich smartfonach, tabletach, a nawet komputerach.

Mając to na uwadze, oto główna wyszukiwarka plików PDF, która może pomóc Ci znaleźć odpowiednią książkę.

Archiwum internetowe

Ponad 2,3 miliona nowoczesnych e-booków sprawia, że Archiwum internetowe zarchiwizował wszystkie pełne teksty i książki do pobrania za darmo. Czytelnicy mają dostęp do obszernego zbioru współczesnych książek w Internet Archive w wielu formatach. Co więcej, każdy może wnieść swój wkład do listy książek, dodając swój e-book do archiwum.

Archiwum oferuje:

  • 790 000 programów
  • 14 milionów nagrań audio i koncertów na żywo
  • 625 stron internetowych
  • 4 miliony obrazów
  • 7 milionów filmów i wiadomości
  • 38 milionów książek i tekstów

Potraktuj to jako bibliotekę pozwalającą fanatykom książek cieszyć się cyfrowymi wersjami swoich ulubionych książek.

Google Scholar

Co może być lepszym sposobem na zdobycie najlepszych książek niż Google. Google Scholar to wyszukiwarka dla kogoś, kto próbuje znaleźć artykuły, orzecznictwo lub artykuły na określony temat. Użytkownicy mogą również dodawać artykuły do ​​przeczytania później, takie jak artykuł naukowy i artykuły merytoryczne, które chcą przeczytać.

Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z zaawansowanej opcji wyszukiwania, która umożliwia wyszukiwanie wszystkich słów, dokładnych fraz, co najmniej jednego słowa, pominięcie niektórych słów, a nawet dokładnego miejsca, w którym słowo kluczowe jest umieszczone w artykule. Dane metryczne cytują publikacje takie jak Science, The Lancet i Nature Communication.

Dysk PDF

Przeszukuj dowolny plik PDF za pomocą Dysku PDF, który zawiera ponad 70 milionów e-booków (repozytorium książek). Dysk PDF oferuje kilka funkcji, takich jak brak limitów pobierania, brak reklam i możliwość tworzenia zakładek do stron. Użytkownicy mogą łatwo przeszukiwać samouczki, książki, autorów i podręczniki na stronach internetowych.

Jest podzielony na różne sekcje, takie jak najlepsze książki tygodnia, znajdź swój cel i pasję w życiu, książki dla rodziców, poradniki, książki motywacyjne itp. Obejmuje wszystkie ważne dziedziny, takie jak technologia, rozwój osobisty, zdrowie i fitness , biografia, styl życia, środowisko, sztuka, najpopularniejsze itd., aby użytkownicy mogli cieszyć się nimi w dowolnym miejscu.

Darmowe-eBooki.net

Jak sama nazwa wskazuje, Darmowe-eBooki.net oferuje szeroką gamę bezpłatnych e-booków dla użytkowników. Free-eBooks.net zapewnia dostęp do ponad 1000 autorów i kilku kategorii literatury faktu i beletrystyki. Jednak użytkownicy mogą pobrać tylko pięć bezpłatnych e-booków, umieszczając swoją rejestrację na stronie internetowej. Oferuje dostęp do książek, takich jak książki marketingowe dla przedsiębiorców, powieści kryminalne i najlepszych autorów, takich jak Alina Udrea.

Ponadto Free-eBooks.net oferuje dostęp do bezpłatnych audiobooków, pakietów, książek itp. w różnych domenach, w tym audiobooki dla dzieci, klasyka, beletrystyka, literatura faktu, podręczniki, nauki i wiele innych.

BezpłatnyPełnyPDF

Jeśli jesteś naukowcem lub chcesz znaleźć publikacje naukowe, FreeFullPDF to Twój pierwszy krok. BezpłatnyPełnyPDF oferuje bezpłatne publikacje naukowe z różnych dziedzin, takich jak fizyka, zdrowie, życie, nauki społeczne i humanistyczne oraz matematyka.

Jest podobna do wyszukiwarki Google, ale ogranicza się do pojedynczych domen, umożliwiając absolwentom lub doktorantom natychmiastowe uzyskanie szczegółowych informacji.

Wypełniacz pdf

pdfFiller to kompleksowe oprogramowanie PDF, które może pozbyć się bólu głowy dzięki funkcjom takim jak eSign, wypełnianie, edytowanie i udostępnianie plików na dowolnym urządzeniu. Plik PDF online umożliwia użytkownikom dostęp do dokumentów online w dowolnym celu, takim jak ubezpieczenie, nieruchomości, podatki, rekrutacja i nie tylko, umożliwiając użytkownikom przeszukiwanie plików PDF i znajdowanie dokumentów związanych z formularzami podatkowymi IRS i innymi katalogami formularzy.

Jest łatwy w użyciu; przejdź do Moje dokumenty, dodaj nowe dokumenty i otwórz kartę wyszukiwania dokumentów. Następnie podaj nazwę lub opis w Wypełniacz pdf, wybierz dokument i rozpocznij wypełnianie. Posiada takie cechy, jak zestawienie pracy w stylu, styl aktu wypłaty wynagrodzenia, oddzielnie potrzebne prace terenowe, oddzielne obowiązkowe prace terenowe i dyplom płacowy.

Wyszukiwarka PDF

Masz dość wyszukiwania plików PDF online na standardowej stronie internetowej bez żadnych konkretnych wyników? Wszyscy byliśmy u Ciebie, ale najlepsze jest to Wyszukiwarka PDF uczynił go bardziej dostępnym. Wyszukiwarka PDF oferuje uproszczoną wersję, aby znaleźć dowolną książkę online o nauce, handlu, inżynierii, medycynie, sztuce i kwestiach politycznych.

Umożliwia użytkownikom legalne wyszukiwanie dowolnych plików PDF, które chcą przeczytać online, przy użyciu najlepszych filtrów do organizowania i udoskonalania e-booków i innych materiałów online. Zawiera opcje, takie jak zadania, wykłady i zasoby przygotowawcze, aby poszerzyć wiedzę.

Znajdź-pdf-dokument

Jeśli chcesz przeszukać dowolny dokument online, Znajdź-pdf-dokument może pomóc w uzyskaniu właściwych wyników. Find-pdf-doc oferuje wyszukiwanie w dowolnym formacie, takim jak PDF, SWF, TXT, PPT, DOC, AI, KML i PS.

Użytkownicy mogą sprawdzić podane linki, aby pobrać obsługiwane pliki na podstawie słów kluczowych.

ebook3000.com

ebook3000.com oferuje szeroką gamę kategorii ebooków, takich jak gry, architektura, książki artystyczne, komiksy, biznes, oprogramowanie, bezpieczeństwo, nauka, eLearning, poezja, muzyka itp.

Razem z tym, ebook3000.com oferuje audiobooki we wszystkich domenach, które użytkownicy mogą pobierać i cieszyć się nimi.

Wiele książek

Jeśli jesteś fanem eBooków, ManyBooks to idealne rozwiązanie oferujące ponad 50 000 książek na wyciągnięcie ręki. Wiele książek obejmują różne gatunki, takie jak mit, przygoda, opowieści pirackie, psychologia, szpiegostwo, dramat, krytyka, gotowanie itp. Dostęp do każdej książki można łatwo uzyskać, rejestrując się na stronie internetowej lub czytając online za darmo. Autorzy self-publishingu mogą wprowadzić swoją pracę na rynek i zyskać uznanie.

Pole wyszukiwania plików

Wyszukaj odpowiedni plik PDF w całej sieci za pomocą kilku kliknięć za pomocą FileSearchBox. Użytkownicy mogą wyszukiwać i pobierać pliki PDF bez rejestracji lub logowania. Pole wyszukiwania plików zawiera kilka filtrów wyszukiwarek, a także korzysta z indeksu Google, aby znaleźć plik PDF do pobrania. Słynie z wyszukiwania artykułów naukowych, książek, faktów naukowych itp. Narzędzie online pozwala również użytkownikom na bezpieczne pobieranie plików PDF (nie pozwala na edycję ani makra), aby uniknąć złośliwych plików.

DocJax

Uzyskaj ponad 320 577 dokumentów za pomocą DocJax wyszukiwarka dokumentów. Przegląda ponad 3000 stron internetowych, aby uzyskać prawidłowe linki umożliwiające użytkownikom pobranie wersji PDF.

DocJax analizuje różne oficjalne strony internetowe, takie jak Wisconsin Edu, Columbia, Edu, Princeton Edu, Cambridge itp.

Wyszukiwanie BASE

Wyszukiwarka akademicka Bielefeld przeszukała ponad 9000 dostawców treści, aby znaleźć ponad 300 milionów dokumentów i plików PDF. BAZA search to wyszukiwarka zasobu internetowego, która oferuje pełne teksty 60% zindeksowanych rekordów za darmo.

Repozytoria obejmują dokumenty, takie jak kolekcje cyfrowe, instytucjonalne i czasopisma oferujące treści o kilku funkcjach.

Brama Badań

Brama Badań ma dostęp do 135 milionów stron publikacji z różnych dziedzin, takich jak informatyka, biologia, matematyka, inżynieria, chemia i wiele innych. Użytkownicy mogą łatwo współpracować ze swoimi rówieśnikami, aby rozwijać swoją karierę i uzyskiwać szczegółowe statystyki cytowań.

Wybierz odpowiednią wyszukiwarkę plików PDF

Wybierz dowolny z produktów wymienionych powyżej, aby uzyskać dokładne wyniki wyszukiwania swojego ulubionego pliku PDF i ciesz się czytaniem.

Dzięki odpowiedniemu narzędziu możesz uzyskać szeroką gamę zasobów edukacyjnych (lub rozrywkowych) dla zapalonych uczniów, osób umiejących czytać i czytać okazjonalnie. Najlepsze jest to, że te strony zawierają prawie wszystkie eBooki od poziomu podstawowego do poziomu naukowego.

Ciesz się więc swoją ulubioną książką zgodnie z zasadami przyjaznego dla użytkownika interfejsu.

Jeśli chcesz udostępnić pobrane pliki i uznać je za zbyt duże, oto kilka narzędzi do kompresji plików PDF.

x