15 najlepszych skalowarek obrazu opartych na sztucznej inteligencji w celu poprawy jakości zdjęć

Media społecznościowe i Twoje posty to okazja do zaprezentowania swojej pracy, ale w dzisiejszych czasach, przy niskiej jakości obrazach, być może będziesz musiał wszystko poprawić.

Dobrą wiadomością jest to, że skalery obrazu oparte na sztucznej inteligencji mogą pomóc. Skalowanie zdjęć za pomocą sztucznej inteligencji było dobrodziejstwem dla ludzi, ponieważ pomaga im lepiej wyglądać.

Aplikacje takie jak te są oparte na algorytmach uczenia maszynowego wyszkolonych na zbiorze danych obrazów. Po poznaniu cech obrazu algorytm może go odpowiednio przeskalować.

Głębokie konwolucyjne sieci neuronowe są wykorzystywane przez aplikację do implementacji swojego algorytmu. Algorytm składa się z kilku warstw, z których każda wyodrębnia inną cechę z obrazu. Ostatnia warstwa łączy wszystkie te cechy, tworząc powiększony obraz.

Aplikacje są proste. Musisz wybrać obraz, który chcesz przeskalować, a aplikacja zajmie się resztą. Oczywiście wyniki są imponujące, a zarówno iOS, jak i Android obsługują szeroką gamę aplikacji do skalowania obrazów.

Korzyści z używania funkcji skalowania i ulepszania AI-Photo

Istnieje duża szansa, że ​​w pewnym momencie życia miałeś do czynienia ze zdjęciami o niskiej rozdzielczości, jeśli nie jesteś profesjonalnym fotografem. Posiadanie zdjęcia o niskiej rozdzielczości może być frustrujące, gdy chcesz je wydrukować lub udostępnić.

Oparte na sztucznej inteligencji moduły do ​​skalowania i ulepszania zdjęć służą pomocą. Za pomocą tych narzędzi możesz konwertować obrazy o niskiej rozdzielczości na obrazy o wysokiej rozdzielczości, zwykle z oszałamiającymi rezultatami. Dodatkowo są zazwyczaj łatwe w użyciu, co czyni je dobrym wyborem dla początkujących.

Dlaczego warto używać skalera obrazu?

Ulepszacze obrazu mają wiele powiązanych z nimi korzyści. Oto kilka rzeczy, które sprawiają, że skalery obrazu oparte na sztucznej inteligencji są jednym z najlepszych narzędzi do przetwarzania obrazu:

Niedrogie

Urządzenia do skalowania i ulepszania obrazu oparte na sztucznej inteligencji są zwykle bardzo przystępne cenowo, zwłaszcza w porównaniu z kosztem zatrudnienia profesjonalnego fotografa.

Oprogramowanie automatycznie poprawia jakość Twoich zdjęć, wykorzystując sztuczną inteligencję. Ponadto może rozwiązać typowe problemy, takie jak rozmazane obrazy, efekt czerwonych oczu i słabe oświetlenie. Ponadto Twoje zdjęcia będą bardziej kolorowe i skontrastowane.

Łatwy w użyciu

Jedną z najlepszych rzeczy w skalerach i wzmacniaczach zdjęć opartych na sztucznej inteligencji jest to, że często są one bezproblemowe. Korzystając z tych narzędzi, możesz poprawić jakość i wyrazistość swoich zdjęć, dzięki czemu wyglądają lepiej niż kiedykolwiek.

Większość z nich zazwyczaj zawiera proste instrukcje, dzięki czemu każdy może je wykonać, niezależnie od poziomu doświadczenia. Bez względu na to, jakim jesteś fotografem, nie ma powodu, aby nie wypróbować tych narzędzi opartych na sztucznej inteligencji do robienia zdjęć.

Używany do szerokiej gamy zdjęć

AI Photo Enhancer ma na celu poprawę szerokiej gamy zdjęć cyfrowych, w tym krajobrazów, portretów, zbliżeń, a nawet ujęć akcji, poprzez zwiększenie rozdzielczości, usunięcie szumu lub dodanie nowych szczegółów. Ten proces można powtórzyć wiele razy, aby uzyskać wysokiej jakości obraz.

Oszczędza mnóstwo czasu

Jeśli próbowałeś ręcznie poprawić jakość zdjęcia o niskiej rozdzielczości, będziesz wiedział, jak bardzo może to być czasochłonne. Uzyskanie pożądanych rezultatów może zająć godziny, a nawet dni.

Oparte na sztucznej inteligencji moduły do ​​skalowania i ulepszania obrazu mogą wykonać całą ciężką pracę w ciągu kilku sekund, oszczędzając mnóstwo czasu i kłopotów.

Popraw jakość swoich zdjęć

Jeśli chcesz poprawić swoje zdjęcia, z pewnością pomoże AI Photo Upscaler i Enhancer. Te narzędzia mogą powiększać twoje zdjęcia bez utraty jakości i ulepszać je za pomocą różnych filtrów. Różnica w jakości może być imponująca i może mieć ogromne znaczenie, gdy spróbujesz udostępnić lub wydrukować swoje zdjęcia.

Funkcje skalowania i ulepszania zdjęć AI

Nie ma wątpliwości, że oprogramowanie do poprawy obrazu jest wszechobecne w świecie fotografii, ale co czyni je tak wyjątkowymi? Ich niesamowity zestaw funkcji jest głównym powodem, dla którego skalery obrazu oparte na sztucznej inteligencji są ulubionym rozwiązaniem wśród wszystkich, którzy używają aparatu do klikania zdjęć.

Sprawdźmy niektóre z ich imponujących funkcji:

Presety

Każdy AI-Photo Upscaler ma niesamowite ustawienia wstępne, które pozwalają użytkownikom wybierać spośród różnych opcji ulepszania zdjęć, w tym filtrów, jasności, kontrastu i nasycenia.

Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą zapisywać edytowane zdjęcia jako ustawienia wstępne, które można zastosować do przyszłych obrazów za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Możesz skrócić czas edycji zdjęć, korzystając z ustawień wstępnych, które mogą również pomóc w uzyskaniu spójnego wyglądu na wszystkich zdjęciach.

Niestandardowy rozmiar

Inną przydatną funkcją nowoczesnych skalowarek obrazu opartych na sztucznej inteligencji jest możliwość dostosowania rozmiaru obrazu.

Korzystając z tej funkcji, możesz teraz łatwo aktualizować swoje zdjęcia. Możesz również dołączyć lub wykluczyć pewne elementy ze swojego zdjęcia zgodnie z własnymi preferencjami.

Ponadto możesz wybierać pomiędzy małymi, średnimi, dużymi i bardzo dużymi rozmiarami. Po wybraniu rozmiaru aplikacja automatycznie zmieni rozmiar zdjęć. Upewnienie się, że Twoje zdjęcia zawsze mają odpowiedni rozmiar, to świetny sposób na zapewnienie ich jakości.

Praktycznie bez ograniczeń

Nowoczesna sztuczna inteligencja jest tak potężna, że ​​może zmieniać rozmiar, edytować, skalować, dodawać lub modyfikować postacie i wiele więcej. Kilka kliknięć może zmienić zwykły obraz w dzieło sztuki, które zrobi wrażenie na każdym.

Cenne dodatki do arsenału edycji, oparte na sztucznej inteligencji moduły skalowania i ulepszania obrazu są odpowiednie dla profesjonalnych i amatorskich fotografów.

Najlepsze skalery obrazu oparte na sztucznej inteligencji

Jeśli szukasz sposobu na ulepszenie swoich zdjęć, ale nie chcesz iść na dogłębną ścieżkę edycji, możesz pobrać kilka przydatnych aplikacji. Poniżej znajdują się narzędzia, które pomogą Ci ulepszyć swoje zdjęcie za pomocą skalowania i ulepszania obrazu opartego na sztucznej inteligencji-

Fotor

Nie jest tajemnicą, że dostępnych jest kilka narzędzi do edycji zdjęć online, a coraz więcej się pojawia. Ale jeśli szukasz narzędzia, które sprawi, że edycja zdjęć będzie szybka i łatwa bez wszystkich dzwonków i gwizdków, warto przyjrzeć się skalerowi obrazów AI Fotor.

Łatwy w użyciu interfejs Fotor i szeroka gama funkcji sprawiają, że jest to doskonała opcja dla każdego, kto chce edytować zdjęcia bez pobierania lub instalowania jakiegokolwiek oprogramowania.

A co najważniejsze, oferuje gotowe rozwiązania do edycji, które można zastosować za pomocą kilku kliknięć. A jeśli chcesz jeszcze bardziej kreatywnej kontroli, możesz również tworzyć własne ustawienia wstępne.

Nero skalowanie

Jeśli szukasz prostego sposobu na wyróżnienie obrazów, pomoże Ci Nero AI Image Upscaler. Ten wzmacniacz obrazu jest w pełni zautomatyzowany i zapewnia szybkie przetwarzanie.

Wykorzystuje kilka algorytmów uczenia maszynowego, aby przeskalować obrazy do wyższej rozdzielczości. Daje to obrazy lepszej jakości, które wyglądają ostrzej i są bardziej pozbawione artefaktów.

Oparty na Nero AI skaler obrazu ma kilka innych funkcji, takich jak automatyczna regulacja jasności i kontrastu, redukcja szumów i korekcja kolorów. Niezależnie od tego, czy przesyłasz swoje obrazy do mediów społecznościowych, czy drukujesz je do użytku osobistego, Nero AI Image Upscaler może pomóc im zapewnić dodatkową przewagę.

Wondershare Pixcut

Fotografia to jedna z najpopularniejszych form treści w Internecie. Ludzie spędzają dużo więcej czasu na swoich telefonach, ale co się stanie, gdy telefon przechwyci obraz, który jest rozmazany lub nieostry?

Pixcut firmy Wondershare może pomóc w znacznie lepszym wyglądzie migawek o niskiej jakości, automatycznie usuwając obiekty, plamy i inne niechciane elementy z obrazów.

PixCut to aplikacja komputerowa, która może usuwać znaki wodne, zadrapania i inne defekty ze zdjęć, nadając im nowe życie online. Zawiera funkcje przycinania i zmiany rozmiaru obrazów oraz tworzenia masek i adnotacji.

Jest również dostępny do bezpłatnego pobrania dla systemów Windows i macOS i może być używany do czyszczenia zdjęć przed ich wyeksportowaniem lub udostępnieniem.

ImgUpscaler

Jeśli chcesz powiększyć swoje zdjęcia bez rozbijania banku, ImgUpscaler jest idealnym narzędziem. Dzięki tej aplikacji możesz szybko zwiększyć rozdzielczość swoich zdjęć bez wpływu na ich jakość.

Ponadto jego bezpłatne funkcje sprawiają, że jest to doskonała opcja dla każdego, kto chce poprawić jakość obrazu bez wydawania dużych pieniędzy. ImgUpscaler to doskonała opcja dla każdego, kto szuka łatwego sposobu na poprawę jakości obrazu bez wydawania dużych pieniędzy.

Inteligentne skalowanie

W naszym świecie „gigantyzmu” fizyczne obrazy kurczą się. Oznacza to, że gdy chcesz podzielić się wizualną historią, często musisz polegać na zdjęciach i filmach, które nie są tak wysokiej jakości, jak mogłyby być, ponieważ zostały zrobione w mniejszych rozdzielczościach.

Smart Upscaler przekształca te małe obrazy w obrazy wysokiej jakości, dzięki czemu wyglądają tak samo jak oryginał. Analizuje piksele w każdej klatce wideo lub obrazu, a następnie skaluje je za pomocą algorytmu matematycznego.

Powoduje to, że obraz lub wideo zachowuje wszystkie szczegóły i klarowność materiału źródłowego, a jednocześnie jest wyświetlany w rozdzielczości bliższej temu, co może wyświetlić ekran.

Żyroń

Nic nie przykuwa uwagi bardziej niż obraz o wysokiej rozdzielczości. To sprawia, że ​​się wyróżniasz i daje przewagę w zdobywaniu leadów.

Jednak wiele zdjęć jest robionych w niskiej rozdzielczości, co może obniżyć jakość treści. Już dziś zacznij publikować obrazy w wyższej rozdzielczości dzięki opartemu na sztucznej inteligencji skalowaniu obrazów firmy Zyro.

Wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania i korygowania problemów z obrazem, takich jak jasność, kontrast, balans kolorów i szum. Rezultatem są oszałamiająco ulepszone zdjęcia, które wyglądają tak, jakby zrobił je profesjonalny fotograf.

Przeanalizuje również Twoje zdjęcie i przedstawi zalecenia dotyczące ulepszeń. Po upsamplingu będziesz mieć piękny nowy obraz, który możesz pokazać znajomym i rodzinie.

VanceAI

Liczne skalery gwarantują 400% skalowanie obrazu, ale wyniki są często rozczarowujące. Jednak VanceAI ma na celu zapewnienie najlepszej jakości przeskalowanych obrazów, prawie bez ziarnistości w wynikach. Co więcej, możesz przeskalować swoje obrazy do 800% dzięki VanceAI.

Ten oparty na sztucznej inteligencji skaler obrazu zawiera również narzędzia do kreatywnej edycji, takie jak przycinanie i zmiana rozmiaru zdjęć. Możesz go używać do tworzenia wspaniałych obrazów bez spędzania godzin przed komputerem.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym fotografem, możesz szybko i łatwo poprawić swoje umiejętności. Jest dostępny do bezpłatnego pobrania.

Skalowanie

Obróbka zdjęć może być czasochłonnym i skomplikowanym zadaniem, ale z pomocą Upscalera może być znacznie łatwiejsza w zarządzaniu.

Działa poprzez analizę zdjęć i identyfikację kluczowych elementów, takich jak ludzie, przedmioty i sceny. Następnie wykorzystuje te informacje do stworzenia szablonu do przetwarzania obrazu. Ten szablon umożliwia Upscalerowi automatyczne zastosowanie określonych ustawień do zdjęcia, w tym rozdzielczości i gradacji kolorów.

Za pomocą tej aplikacji możesz również automatycznie korygować jasność, kontrast i inne wartości metadanych.

Oprócz podstawowych funkcji przetwarzania zdjęć, Upscaler zawiera różne narzędzia do tworzenia etykiet i miniatur oraz wykonywania innych prostych zadań związanych z zarządzaniem obrazami.

Proces ten sprawia, że ​​przetwarzanie zdjęć jest znacznie szybsze i łatwiejsze niż bez funkcji Upscaler. Nie tylko oszczędza to Twój czas, ale także zapewnia, że ​​Twoje zdjęcia są przetwarzane w najbardziej efektywny sposób.

Powiększacz obrazu AI

Japońska grafika w stylu anime to trend, który eksplodował w ostatnich latach, a styl artystyczny jest niesamowicie szczegółowy.

Wraz z tym zjawiskiem gwałtownie wzrosła potrzeba artysty, aby uchwycić swoją pracę z wysokiej jakości zdjęć. Jeśli interesuje Cię używanie takiej animacji na co dzień, zajrzyj do AI Image Enlarger. Jest to algorytm o wysokiej rozdzielczości obrazu, który może pomóc poprawić wygląd Twoich dzieł sztuki w stylu anime.

Wykorzystuje głębokie splotowe sieci neuronowe (CNN), aby poprawić rozdzielczość obrazów bez utraty jakości. Proces powiększania AI rozpoczyna się od wprowadzenia zestawu obrazów o niskiej rozdzielczości.

Te obrazy będą następnie szkolić głęboką splotową sieć neuronową (DCN). DCN użyje obrazów o niskiej rozdzielczości jako danych wejściowych i wytworzy obrazy o wysokiej rozdzielczości porównywalnej jakości z obrazami tworzonymi przez bardziej konwencjonalne oprogramowanie do edycji obrazów.

Aiseesoft

Jeśli chcesz poprawić jakość swoich obrazów, możesz skorzystać z kilku różnych narzędzi. Jeśli jednak szukasz narzędzia online, które może zrobić znacznie więcej niż tylko poprawić jakość twoich obrazów, to Aiseesoft Image Upscaler jest idealnym rozwiązaniem.

Jest to nowy rodzaj technologii, która pomaga w tworzeniu zdjęć. Został zaprojektowany tak, aby wyglądały ostrzej i wyraźniej, bez nadmiernego pikselowania lub rozmycia. To narzędzie online może pomóc poprawić jakość cyfrowych i fizycznych zdjęć, bez względu na to, jak złe mogą być.

Ponadto Aiseesoft Image Upscaler jest łatwy w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać swoje zdjęcia i pozwolić, aby narzędzie działało magicznie. W ciągu kilku minut uzyskasz lepsze obrazy, które wyglądają lepiej niż kiedykolwiek.

Ekskluzywne zdjęcia

Jeśli szukasz idealnej ramki do zdjęć, rozważ użycie UpscalePics, aby Twoje zdjęcie wyglądało na bardziej soczyste i jaśniejsze. UpscalePics wykorzystuje uczenie maszynowe do wyjaśniania, wyostrzania i skalowania zdjęcia bez utraty jego jakości.

Wykorzystuje najnowocześniejsze splotowe sieci neuronowe do skalowania i powiększania obrazów. Jedną z najważniejszych zalet korzystania z tej aplikacji jest to, że może ona dobrze skalować obrazy.

Nawet zdjęcia o niskiej jakości można przekształcić w obrazy wysokiej jakości, które świetnie prezentują się na dowolnym urządzeniu. Odbywa się to za pomocą algorytmów uczenia maszynowego do analizy zdjęcia i ustalenia, co należy zmienić, aby wyglądało jak najlepiej. Dzięki temu UpscalePics może tworzyć duże i wyraźne obrazy, niezależnie od oryginalnej jakości obrazu.

Skalowanie obrazu

Chcesz przeskalować swoje obrazy i zdjęcia, aby uzyskać lepszy wygląd? Sprawdź Image Upscaler, usługę online, która umożliwia skalowanie obrazów i zdjęć do rozdzielczości czterokrotnie większej niż standardowe pliki JPEG.

Zapewnia to ostrzejsze, czystsze pliki, które można wykorzystać do wszystkiego, od materiałów marketingowych po projekty witryn internetowych. Dodatkowo nie musisz się martwić o naruszenie praw autorskich, ponieważ wszystkie zdjęcia Image Upscalera są objęte licencją Creative Commons.

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić jakość swoich obrazów, czy też nieco zwiększyć ich atrakcyjność wizualną, warto wypróbować narzędzie Image Upscaler.

Skalowanie obrazu Clipdrop

Jednym z problemów związanych z używaniem obrazów jest to, że często są one dostarczane w formacie skompresowanym. Może to utrudnić ich późniejszą edycję lub zmianę rozmiaru, ale dostępne są specjalne narzędzia, które pomogą rozwiązać ten problem.

Jednym z takich narzędzi jest ClipDrop Image Upscaler, którego można użyć do poprawy jakości obrazu, gdy jest on w skompresowanym pliku.

ClipDrop ma również kilka innych przydatnych funkcji. Na przykład może konwertować filmy do formatów łatwiejszych do oglądania na urządzeniach takich jak smartfony i tablety.

Dodatkowo posiada narzędzia do retuszu zdjęć i dodawania tekstu. Umożliwia to tworzenie albumów ze zdjęciami, portfolio, a nawet wizytówek ze skompresowanych obrazów.

Media.io

Jeśli jesteś jedną z wielu osób, które regularnie edytują i udostępniają multimedia, ale nie masz czasu, aby robić to wszystko ręcznie, potrzebujesz Media.io.

Jest to uniwersalna platforma, która pomaga edytować, konwertować, kompresować i udostępniać pliki multimedialne. Zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs i pozwala pracować z różnymi formatami plików bez żadnych problemów.

Platforma ma różne funkcje ułatwiające wygodne zarządzanie plikami multimedialnymi. Możesz go również użyć do tworzenia spersonalizowanych bibliotek multimediów i udostępniania ich znajomym lub członkom rodziny. Platforma Media.io jest również dostępna zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.

Głęboki obraz

Lista zawiera liczne skalery obrazów oparte na sztucznej inteligencji do zwykłych celów, ale co, jeśli potrzebujesz łatwego w użyciu skalera do swojej witryny e-commerce lub wykazów nieruchomości?

DeepImage jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby, ponieważ zapewnia proste, ale potężne rozwiązanie do skalowania obrazów i sprawia, że ​​wyglądają niesamowicie za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Ostatnie słowa

Większość właścicieli firm polega na obrazach do reprezentowania swoich marek w Internecie. Jeśli jednak Twoje zdjęcia nie są takie same, mogą poważnie zaszkodzić Twojej reputacji i obecności w Internecie.

Oparte na sztucznej inteligencji urządzenia do skalowania obrazu mogą poprawić jakość zdjęć, niezależnie od ich wieku lub niskiej rozdzielczości. Zapoznaj się z wyżej wymienionymi listami narzędzi do skalowania i ulepszania obrazów opartych na sztucznej inteligencji, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak ta technologia może pomóc Twojej firmie.

Następnie możesz zapoznać się z interfejsami API przetwarzania i optymalizacji obrazu.