16 najlepszych generatorów faktur do przyjmowania płatności

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli otrzymujesz płatności online bez wystawiania faktury, musisz trochę poprawić.

Gorąco polecam korzystanie z faktur, aby wyglądać profesjonalnie i śledzić przepływy finansowe. Nie pamiętam, żeby którykolwiek z moich klientów zwalniał płatności bez faktury, bo to norma. Jeśli pracujesz jako freelancer lub sprzedajesz rzeczy online, potrzebujesz jednego.

W tym momencie możesz pomyśleć, że tworzenie faktur to zbyt dużo pracy, ponieważ musisz podać swoje dane osobowe, dane osobowe klienta, w tym datę, wymienić nazwy usług i tak dalej.

Ale co, jeśli ci powiem, większość z nich może być zautomatyzowana? Korzystając z tych darmowych generatorów faktur, możesz stworzyć profesjonalnie wyglądającą fakturę w dosłownie kilka minut.

Fala

Narzędzie do fakturowania skierowane głównie do małych firm i freelancerów, Fala to najlepszy wybór dla firm, które chcą zadbać o swoją księgowość.

Jest to narzędzie oparte na chmurze, które umożliwia łatwe tworzenie i kierowanie niestandardowych faktur. Dodatkowo możesz tworzyć raporty finansowe, wykonywać wszelkiego rodzaju czynności księgowe i śledzić wydatki, przeglądając rachunki. Możesz także śledzić pozycje wysłanych/oczekujących faktur i personalizować faktury zgodnie z kodem koloru Twojej marki.

Fala jest całkowicie darmowa, bez żadnych sznurków.

Świeże Książki

Z Świeże Książki, możesz tworzyć spersonalizowane faktury i akceptować płatności za pomocą różnych opcji, takich jak karty kredytowe i ACH. Korzystając z tej usługi, możesz zautomatyzować wiele zadań, takich jak śledzenie, wysyłanie przypomnień i przyjmowanie płatności.

Oto kilka innych funkcji:

 • Śledź czas i poniesione wydatki
 • Ustaw depozyty do zapłaty na czas
 • Ustawiaj uchwyty ze swoimi klientami za stałą cenę
 • Generuj szczegółowe raporty podsumowujące
 • Oferuj zniżki
 • Dodaj terminy płatności faktur
 • Automatyczne obliczanie podatków
 • Otrzymuj powiadomienia, gdy faktura zostanie wyświetlona i opłacona

Oprócz tych wszystkich wspaniałych funkcji, możesz także pobierać i używać ich aplikacji mobilnych, aby ułatwić sobie pracę.

Dupleks

Zero opłat transakcyjnych na platformie i inne niesamowite funkcje sprawiają Dupleks solidna usługa fakturowania.

W rzeczywistości to coś więcej niż tylko generator faktur. Posiada wiele skutecznych narzędzi, które pomagają lepiej zarządzać klientami, płynnie otrzymywać płatności i utrzymywać stały proces biznesowy.

Funkcja fakturowania umożliwia wysyłanie faktur w ciągu kilku sekund, automatyczne otrzymywanie płatności niezależnie od czasu oraz śledzenie płatności w czasie rzeczywistym.

Jeśli naliczasz opłaty za trwający projekt, możesz skonfigurować cykliczne faktury rozliczeniowe, które automatycznie obciążają klientów w określonych terminach.

Ponadto faktury są konfigurowalne, co pozwala na dodanie własnego logo, spersonalizowanej wiadomości i innych ustawień.

Naszywka

Możesz otrzymywać płatności na całym świecie za pomocą Naszywkaprocesor płatności z funkcją fakturowania, który obsługuje ponad 25 języków, ponad 135 walut i kilka metod płatności opartych na lokalizacji klienta.

  Top 18 najlepszych aplikacji pomiarowych

Ta usługa została stworzona z myślą o szybkości i umożliwia generowanie faktury za pomocą dowolnego urządzenia, aby otrzymać płatność w migiem. Tworzenie, dostosowywanie i zarządzanie fakturami za pomocą Stripe wymaga niewielkiej lub żadnej krzywej uczenia się.

Oprócz różnych dostępnych metod płatności, możesz skonfigurować płatności jednorazowe lub cykliczne, a także dodać do faktury istotne elementy, takie jak stawki podatkowe, rabaty i pozycje.

Kolejną niesamowitą funkcją, która bardzo mi się podoba, jest to, że możesz wykorzystać ich interfejs API do automatyzacji procesów fakturowania i całkowicie skalować wszystko zgodnie z wymaganiami.

Zafakturowane

Zafakturowane to narzędzie zaprojektowane specjalnie dla firm, które chcą szybko i w ruchu generować faktury. Narzędzie ma kilka funkcji, takich jak dodanie logo Twojej marki do faktury, wskazanie, do kogo wysyłasz fakturę, nazwę nadawcy i uwzględnienie nieograniczonej liczby pozycji na fakturze.

Inną funkcją jest pozostawienie opisów i warunków w zarysach faktury lub rabatów, które można dodać, jeśli chcesz.

Po utworzeniu faktury za pomocą Invoiced możesz wysłać ją bezpośrednio pocztą e-mail lub pobrać na swój komputer do późniejszego wykorzystania.

PayPal

Założona w 1998 roku, PayPal działa w branży transakcji online od bardzo dawna i jest obecnie jedną z najbardziej niezawodnych usług płatniczych na świecie. Do tej pory ma ponad 286 milionów aktywnych użytkowników, a liczba ta stale rośnie.

Oprócz tego, że jest znany ze swojej niezawodności, PayPal oferuje bardzo wydajną funkcję fakturowania, która umożliwia generowanie i wysyłanie faktur na całym koncie. Oznacza to, że jeśli już korzystasz z systemu PayPal, nie musisz szukać innych narzędzi do fakturowania.

Możesz dostosować i wysłać nieograniczoną liczbę faktur w różnych walutach. Poza tym możesz nawet śledzić ich status i włączać płatności cykliczne. Jeśli masz klientów, którzy nie płacą na czas, możesz ustawić dla nich automatyczne przypomnienia.

Ta usługa ma o wiele więcej i możesz się o niej dowiedzieć tylko wtedy, gdy sam ją wypróbujesz.

Pamiętaj, że PayPal pobiera opłaty i powinieneś sprawdzić te narzędzia, aby obliczyć opłaty PayPal.

Faktura Shopify

Tak proste jak nazwa, Generator faktur Shopify to kolejne przydatne narzędzie do szybkiego tworzenia faktur z odpowiednimi polami. Najlepsze w tym narzędziu jest to, że nie musisz być użytkownikiem Shopify, aby tworzyć faktury. Możesz dosłownie zacząć tworzyć faktury, nawet nie rejestrując się na cokolwiek.

Szablon faktury zaczyna się od podania informacji o Twojej firmie, następnie informacji o kliencie, a na końcu pozycji, za które faktura jest wystawiana.

Dodatkowo możesz zostawić własne notatki/notatki, jeśli chcesz. Jeśli nie masz pewności, jak go wypełnić, możesz również pobrać ich gotową próbkę w celach informacyjnych.

  Aktualizacja MS Paint Is Not Dead Come The Fall Creators Update

FakturaDo

Znany z jednego z najłatwiejszych doświadczeń związanych z generowaniem faktur, FakturaDo wykonuje całkiem dobrą robotę przy wydawaniu w ostatniej chwili. W rzeczywistości najnowsza aktualizacja oprogramowania jest całkowicie odpowiedzialna za to, aby wszystko było o wiele szybsze i prostsze. Ta aktualizacja obejmuje automatyczne obliczanie listy pozycji i zmianę płatności dla odpowiednich faktur.

Jak mówią: „Czas to pieniądz”, to narzędzie całkowicie się do tego nadaje.

Szybka faktura

Szybka faktura to kolejne genialne narzędzie do fakturowania, które pomaga zarządzać finansami z jednego miejsca. Funkcje zapewniane przez narzędzie obejmują:

 • Generowanie i wysyłanie faktur
 • Dokonywanie szacunków
 • Tworzenie paragonów sprzedaży
 • Tworzenie ofert sprzedaży
 • Zarządzanie zapasami i zakupami

Śledzenie poniesionych wydatków i poniesionych zysków oraz obliczanie podatku jest łatwiejsze dzięki Invoice Quick, ponieważ działa zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i smartfonach.

Strona główna faktury

Jak już wiemy, bycie właścicielem firmy oznacza regularne zajmowanie się fakturami, aby śledzić projekty, nad którymi pracujesz i otrzymywane płatności.

Strona główna faktury pomaga Ci to zrobić, tworząc kreatywne faktury i dopasowując się do Twojej marki w pełni i w bardzo przyjazny dla użytkownika sposób. Ta usługa zawiera setki wbudowanych szablonów faktur, które wyglądają profesjonalnie i niepowtarzalnie.

Możesz użyć domyślnych lub dostosować je do swojej marki, upiększyć lub uprościć, po prostu dodając logo marki. Masz również możliwość wysyłania i śledzenia faktur online za pośrednictwem poczty e-mail lub otrzymania wydruku do pobrania, w zależności od swoich preferencji.

Billdu

Bardzo zaawansowane i niezwykłe narzędzie, Billdu to jedna z najlepszych usług rozliczeniowych i fakturowania dla każdej firmy. To narzędzie zawiera różne funkcje zaprojektowane wyłącznie po to, aby Twoja firma była bardziej profesjonalna i łatwiejsza.

Oto tylko niektóre rzeczy, które możesz zrobić dzięki tej usłudze:

 • Uzyskaj dostęp do szczegółowych, konfigurowalnych i zaawansowanych szablonów faktur
 • Oszacuj budżety biznesowe
 • Twórz raporty poniesionych i należnych wydatków
 • Śledź swoje płatności
 • Oraz inne formy rozliczeń

Ich genialna aplikacja mobilna pomaga generować faktury i zarządzać kontem w podróży.

Zoho

Jedno z najstarszych i najbardziej renomowanych programów w grze, Zoho od lat rozwija swoje usługi. Mają imponujące narzędzie do generowania faktur, które spełnia Twoje potrzeby w zależności od rodzaju prowadzonej przez Ciebie firmy, niezależnie od tego, czy jest to firma na małą skalę, czy freelancing.

Niektóre z głównych funkcji to:

 • Otrzymuj powiadomienia, gdy klient wyświetli fakturę
 • Śledź faktury i historię
 • Oznacz swoje faktury
 • Dodaj podpis
 • Wybieraj spośród różnych walut i języków
 • Automatycznie rozliczaj swoich klientów w określonych ramach czasowych
 • Otrzymuj raporty o fakturach w czasie rzeczywistym

Możesz także pobrać ich aplikację mobilną dostępną dla systemów IOS, Android i Windows.

Paydirt

Dzięki uproszczonemu i trzeźwemu układowi Paydirt daje pożądane rezultaty, jeśli chodzi o tworzenie faktur. Narzędzie umożliwia tworzenie faktur, automatyczne śledzenie czasu, obliczanie sum i wiele więcej w celu łatwiejszego wystawiania faktur.

  Jak uzyskać dostęp do telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranem?

Możesz zintegrować opcje płatności, takie jak PayPal i Stripe, a nawet automatycznie śledzić transakcje. Co więcej, możesz także tworzyć i wysyłać faktury w 52 różnych walutach i 17 językach.

Należny

Bez względu na to, jak duża jest Twoja firma, Należny jest odpowiedni dla prawie każdego. Mają genialne motto, że spędzasz mniej czasu na tworzeniu faktur, a więcej na zarabianiu pieniędzy dzięki ich bezproblemowej obsłudze fakturowania.

Niektóre z najważniejszych funkcji, w tym:

 • Integruje się z PayPal i Stripe
 • Wysoce konfigurowalny, aby pasował do Twojej marki
 • 100% przyjazny dla urządzeń mobilnych
 • Możliwość dodawania niestandardowych notatek
 • Możliwość dodawania rabatów
 • Duplikaty faktur jednym kliknięciem
 • Otrzymuj powiadomienia, gdy Twoje faktury będą wyświetlane przez klientów
 • Ustaw płatności cykliczne i przypomnienia
 • Akceptuj płatności kartą
 • Zastosuj podatek od sprzedaży

Due został doceniony przez niektóre z największych firm, w tym Mashable, Inc i Fox News.

Faktura Ninja

Z ponad 100 000 zadowolonych użytkowników, Faktura Ninja sprawia, że ​​tworzenie i zarządzanie fakturami jest super proste. Wybierasz z szerokiej gamy gotowych szablonów, a nawet tworzysz jeden od podstaw, aby dopasować go do swoich potrzeb. Oprócz tego możesz:

 • Wysyłaj faktury e-mailem
 • Akceptuj karty kredytowe, PayPal, ACH i Bitcoin
 • Wybieraj z szerokiej gamy walut i języków
 • Skonfiguruj płatności automatyczne dla stałych klientów
 • Generuj faktury jednym kliknięciem, aby je wysłać do swoich klientów
 • Uwzględnij czas spędzony na projekt dla przejrzystości
 • Dodaj kilku użytkowników do zarządzania fakturami

Całkowicie polecam wypróbowanie tego!

Faktury online

Z Faktury onlinemożesz zająć się sprzedażą, generować faktury, otrzymywać i śledzić płatności, prowadzić całą księgowość z podatkami, a także otrzymywać raporty w czasie rzeczywistym dotyczące każdego segmentu rozliczeń.

Chociaż zawsze lepiej jest z prawdziwym księgowym, to narzędzie świetnie zastępuje je, jeśli nie masz budżetu. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy szablonów i edytować je w dużym stopniu, aby dopasować się do Twojej marki.

Wreszcie, ich szybki zespół wsparcia jest dobrze zorientowany we wszystkich problemach, które możesz napotkać, i są zawsze gotowi je rozwiązać.

Wniosek

Mam nadzieję, że powyższa lista oprogramowania do faktur online to wszystko, czego będziesz potrzebować, aby stać się bardziej profesjonalnym przed swoimi klientami.

Szczęśliwe fakturowanie 👨‍💻

x