16 najlepszych programów partnerskich na Pinterest

Udostępnij teraz w social media:

Czy jesteś sprzedawcą afiliacyjnym? Szukasz nowych sposobów zarabiania na marketingu w mediach społecznościowych? Wypróbuj programy partnerskie na Pintereście.

Marketing afiliacyjny za pośrednictwem mediów społecznościowych stał się dobrze prosperującym biznesem ubocznym, w którym ludzie mogą zarabiać na prowizjach od sprzedaży. Podobnie jak Facebook i Instagram, Pinterest jest również lukratywną platformą do marketingu afiliacyjnego.

Chociaż istnieją nieskończone możliwości zarabiania pieniędzy dzięki marketingowi afiliacyjnemu, tylko najlepsze programy partnerskie dla Pinteresta zagwarantują Ci ogromny zysk.

Czym jest marketing afiliacyjny Pinteresta?

Pinterest to inny rodzaj mediów społecznościowych, w których użytkownicy przypinają lub udostępniają swoje ulubione obrazy. Ludzie mogą tworzyć różne kolekcje obrazów, które chcą udostępnić swoim obserwatorom.

Ponieważ ta platforma służy przede wszystkim do czerpania inspiracji do prac twórczych, wydarzeń, jedzenia, mody, stylu życia itd., ludzie zwykle odwiedzają Pinterest, aby uzyskać pomysły przed zakupem produktu lub przygotowaniem przepisu.

A oto Twoja szansa na użycie linku afiliacyjnego do firmy na przypiętym obrazie. Jeśli użytkownikom się to spodoba, mogą uzyskać je bezpośrednio ze strony eCommerce tej firmy, korzystając z Twojego linku partnerskiego. W takim przypadku otrzymasz również prowizję od ceny produktu.

Umieszczanie linków partnerskich na Pintereście jest całkowicie akceptowane. Tak więc za każdym razem, gdy ktoś widzi Twój pinezkę, zwiększa się szansa na otrzymanie prowizji partnerskiej. Jednak zawsze należy wspomnieć o partnerstwie afiliacyjnym z markami, aby mieć przejrzystą relację z odbiorcami.

Wskazówki dotyczące zarabiania pieniędzy przez przypinanie produktu partnerskiego

Jeśli chcesz, aby Pinterest był Twoim głównym kanałem marketingowym dla biznesu marketingu afiliacyjnego, powinieneś postępować zgodnie z tymi wskazówkami, aby uzyskać najlepsze wyniki.

#1. Trendy online ciągle się zmieniają i musisz je śledzić, aby jak najlepiej wykorzystać marketing afiliacyjny. Używaj popularnych słów kluczowych i publikuj na tematy, których szukają ludzie.

#2. Musisz także dowiedzieć się, kim jest Twoja grupa docelowa. W zależności od ich zainteresowania, musisz przypiąć obrazy.

#3. Algorytm Pinteresta daje pierwszeństwo świeżym i wiecznie zielonym treściom. Przypinanie oryginalnych treści zwiększy Twoje szanse na uzyskanie większej liczby wyświetleń.

#4. Zaplanuj piny z wyprzedzeniem, aby docierały do ​​jak największej liczby zainteresowanych osób, gdy są online. Pomoże to również wyeliminować kłopoty z pamiętaniem o publikowaniu postów na czas.

#5. Nie zapomnij korzystać z funkcji, takich jak bogate tablice z przypinaniem i grupowaniem. Dzięki temu więcej osób zobaczy Twoje pinezki.

Teraz sprawdź wybraną listę najlepszych programów partnerskich dostępnych na Pintereście:

Tripadvisor

Po pierwsze, możesz zacząć od Tripadvisor program partnerski do zarabiania przychodów z polecania rezerwacji hotelowych z sektora turystycznego. Korzystając z tego partnera afiliacyjnego, improwizujesz swoje treści za pomocą wysokiej jakości lokalizacji podróży i recenzji.

Co więcej, jego program partnerski jest bardzo dostępny, ponieważ Twoi polecani nie muszą dokonywać rzeczywistych rezerwacji. Wystarczy, że skorzystają z Twojego linku, aby odwiedzić hotele i innych partnerów rezerwacyjnych, którzy współpracują z serwisem Tripadvisor.

To nie wszystko! Masz szansę zarobić do 50% prowizji strony Tripadvisor od partnerów dokonujących rezerwacji hotelowych za określoną nieruchomość. Co więcej, jego model atrybucji multitouch pozwala uzyskać dodatkową prowizję od powracających klientów w ciągu 14 dni od pierwszego kontaktu.

  Jak usunąć Pinterest z wyników wyszukiwania Google

Amazonka

Amazonka jest światowym liderem w eCommerce i jest dobrą platformą do marketingu afiliacyjnego i zarabiania na życie. Możesz po prostu tworzyć treści na Pinterest, aby sugerować najlepsze towary konsumpcyjne swoim obserwatorom i innym przypadkowym użytkownikom. W ten sposób otrzymujesz prowizję (do 10%) od Amazon, gdy użytkownik użyje Twojego linku partnerskiego i coś kupi.

Program jest prosty i nie musisz tworzyć konta wydawcy za pośrednictwem zewnętrznych partnerów stowarzyszonych. Amazon sam zarządza swoimi partnerami Amazon, znanymi również jako program partnerski. Wystarczy skorzystać z powyższego linku i zarejestrować się. Następnie zacznij tworzyć kreatywne Piny, dołączaj linki partnerskie i publikuj treści, aby przyciągnąć użytkowników.

Trasa

Trasa zmienia domy, oferując punkt kompleksowej obsługi wszystkich rzeczy w domu. Jeśli chcesz rozpieszczać swoich odbiorców na Pintereście dekoracją domu, meblami ogrodowymi, oświetleniem, urządzeniami i produktami do majsterkowania, musisz współpracować z Wayfair.

Połączenie Komisji (CJ) jest partnerem zewnętrznym, który przetwarza proces wprowadzania partnerów i zarządza kontami. Dlatego musisz odwiedzić powyższy link lub witrynę CJ, aby zarejestrować się w planie partnerskim Wayfair.

Wayfair oferuje przyzwoitą 7% prowizję od wszystkich potwierdzonych zakupów, które wykorzystują Twój link partnerski. Ponadto możesz odwoływać się do produktów z ogromnej bazy danych zawierającej ponad 2 miliony produktów. Co więcej, otrzymujesz siedmiodniowy okres polecania, aby zarobić dodatkowe na zakupach zwrotnych klientów.

Belle i czerwiec

Kolejną wyjątkową opcją zarabiania przez partnerów z sektora wyposażenia domu jest Belle i czerwiec. Jeśli jesteś influencerem na Pintereście i uwielbiasz pomagać obserwującym w kupowaniu odpowiedniego produktu do dekoracji domu online, musisz sprawdzić ten program.

Gigant wystroju wnętrz wykorzystuje CJ do swojego programu marketingu afiliacyjnego i reklamy. W ten sposób możesz odwiedzić powyższy link i skorzystać z linku rejestracyjnego CJ udostępnionego przez platformę eCommerce. Alternatywnie możesz bezpośrednio zalogować się na swoje konto CJ i poszukać programów partnerskich od tego sprzedawcy.

Kanwa

Pinterest polega na kreatywności wizualnej i Kanwa jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich projektów graficznych online, które wykonujesz dla Pinów. Jeśli wiesz tak dużo o serwisie Canva, możesz promować go wśród obserwujących i użytkowników, aby otrzymać prowizję partnerską jako nagrodę za lojalność i kreatywność.

Jeśli edukujesz innych w zakresie projektowania graficznego lub ugruntowałeś swoją pozycję wpływowego projektanta, Canva chce włączyć Cię do swojego programu reklam afiliacyjnych. Dobrze jest też mieć w sieci wielu obserwujących i odbiorców, którzy cenią Twoje sugestie dotyczące narzędzi i aplikacji do projektowania graficznego.

Wypłaty z podróży

Wypłaty z podróży Pracuj jako partner cyfrowy, aby połączyć marki turystyczne, podróżników i twórców treści, aby podróżowanie po świecie było wygodne, przyjemne i niezapomniane. Różne marki przychodzą do Travelpayouts, aby prowadzić swoje programy reklam afiliacyjnych, aby zlecać możliwości marketingowe kreatywnym twórcom treści, takim jak Ty.

Dlatego możesz otworzyć konto wydawcy afiliacyjnego na tej platformie, aby bezproblemowo współpracować z wieloma markami. Znajdziesz możliwości partnerstwa afiliacyjnego z firmami, takimi jak hotele, wypożyczalnie samochodów, loty, agencje turystyczne, ubezpieczyciele turystyki i wiele innych.

Co więcej, oferuje łatwe w użyciu narzędzia afiliacyjne do skalowania zaangażowania w marketing afiliacyjny z różnymi markami. Dzięki temu Ty i Twój zespół możecie skupić się na tworzeniu treści na Pinterest, podczas gdy Travelpayouts zajmie się wszystkim innym.

  Przeglądaj Instagram w układzie podobnym do Pinteresta

Grupa Expedia

Grupa Expedia jest popularny w wyszukiwarkach metawyszukiwania podróży i agregacji taryf podróżnych. Pomaga małym firmom i konsumentom bezpiecznie podróżować po całym świecie po przystępnej cenie. Dlatego powinien znajdować się na liście Twoich partnerów marketingowych, jeśli jesteś wpływowym podróżnikiem na Pintereście.

Kiedy dołączysz do Expedia Group, aby zaakceptować outsourcing ich potrzeb w zakresie reklamy afiliacyjnej, uzyskasz dostęp do wszystkich innych grup turystycznych i marek, które są spółkami zależnymi tej firmy zajmującej się technologiami podróżniczymi.

Pomaga również zmaksymalizować zarobki dzięki produktom technologii partnerskich, takim jak interfejsy API zaplecza, precyzyjne linki, widżety frontonu, sprzedaż krzyżowa i wiele innych.

Booking.com

Booking.com to duża nazwa, ponieważ miliony zwykłych lub profesjonalnych podróżników korzysta z tej platformy eCommerce do rezerwacji hoteli, pensjonatów (BnB), samochodów itp. Na szczęście sprzedawca pozwala również twórcom treści i wydawcom zostać jego partnerem poprzez marketing afiliacyjny w sektor turystyczny.

Platforma ma ponad 2,5 miliona ofert nieruchomości. Po prostu korzystaj z tych miejsc, aby sugerować obserwującym różne cele podróży i otrzymywać sowite nagrody. Jednak otrzymasz zapłatę tylko wtedy, gdy sędzia zarezerwuje lot, samochód, pakiet podróżny, pokój hotelowy, BnB lub jakikolwiek inny produkt na stronie sprzedawcy.

Wieża Ogrodowa

Czy jesteś doświadczonym ogrodnikiem, który wpływa na innych, aby uprawiali zielone rzeczy w ich domu? Czy korzystasz z platformy mediów społecznościowych Pinterest, aby kontaktować się ze swoimi kolegami i obserwatorami w dziedzinie ogrodnictwa? Następnie, Projekt wieży ogrodowej chce, abyś był ich partnerem w marketingu afiliacyjnym.

Po prostu utwórz konto partnerskie na ShareASale, aby wziąć udział w tym lukratywnym programie, który pozwala ożywić zieleń na całym świecie. Program umożliwia zarabianie stałej 16% prowizji od każdej poleconej sprzedaży. Co więcej, możesz polecić nowych partnerów i uzyskać stałą wypłatę w wysokości 20 USD. To nie wszystko! Otrzymujesz również 15% prowizji od zarobków poleconych partnerów.

Agoda

Już dziś możesz zacząć zarabiać na swoim ruchu, stając się partnerem afiliacyjnym Agoda. Jest to platforma, na której podróżni mogą rezerwować domy, apartamenty, mieszkania, hotele lub inne nieruchomości.

Oferuje 5% prowizji od każdej rezerwacji. Przy większej liczbie rezerwacji stawki stają się jeszcze lepsze. Narzędzia promocyjne tej platformy są łatwe do zintegrowania, a jej promocje są dostępne w 38 językach.

Rozpocząć

Rozpocząć jest na misji i ma chronić psy przed chorobami, którym można zapobiec. Możesz pomóc im w ich misji i jednocześnie zarabiać pieniądze, stając się ich partnerem. Gdy zostaniesz partnerem Embark, otrzymasz unikalny, ale możliwy do udostępnienia link.

Użyj tego linku na Pintereście, aby promować swoje produkty. Możesz zarobić do 10% prowizji za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu na jego stronie internetowej za pomocą Twojego unikalnego linku partnerskiego. Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, ten program z pewnością zapewni Ci również spokój ducha.

Semrush

Semrush to kultowa nazwa w dziedzinie marketingu cyfrowego. Oferuje atrakcyjny program partnerski, w którym zarabiasz na każdym kroku. Na przykład zapisanie nowego członka da Ci prowizję w wysokości 0,01 USD, podczas gdy przy każdej nowej sprzedaży subskrypcji możesz zarobić 200 USD.

Funkcje, takie jak 120 dni życia plików cookie i atrybucja ostatniego kliknięcia, sprawiają, że jest to jedyny w swoim rodzaju program dla marketerów. Możesz nawet promować Semrusha na Pintereście za pomocą ekskluzywnego. Twórcy Semrusha. Ponadto oddani i doświadczeni opiekunowie klienta zawsze służą pomocą.

  Jak odblokować Pinterest w Chinach za pomocą VPN

Linia cenowa

Linia cenowa to niezawodna i zaufana ogólnoświatowa sieć obsługi lotów, hoteli, kwater prywatnych, BnB, wypożyczalni samochodów i ubezpieczycieli podróży. Marki, które chcą opracować rozwiązanie e-commerce zorientowane na podróże, współpracują z Priceline, aby szybko wprowadzić swoją aplikację lub witrynę na rynek.

Możesz łączyć i promować jego produkty na swoich tablicach i pinach Pinteresta. Jeśli Twoi obserwatorzy lub ktokolwiek inny użyje linku do zakupu produktów związanych z podróżami, Priceline nagradza Cię lukratywną prowizją. Aby zwiększyć przychody z marketingu afiliacyjnego, możesz również sprawdzić jego interfejsy API i marki własne.

B&H

B&H jest dostawcą obrazów, plików audio i sprzętu technicznego, który zaspokaja potrzeby milionów profesjonalnych i amatorskich technofilów. Zostań partnerem marketingowym Pinterest dla tej firmy i zarabiaj 2% prowizji od 450 000+ produktów z szansą na zarobienie wyższego procentu w oparciu o Twoje wyniki.

Ponadto oferuje 8% prowizji od ponad 3000 produktów. B&H oferuje również porady dotyczące dodawania obserwujących, optymalizacji treści promocyjnych i uzyskiwania maksymalnych korzyści z każdej promocji dzięki doświadczonym menedżerom kampanii.

Szef Kuchni

Szef Kuchni dostarcza zestawy posiłków ze wstępnie porcjowanych składników i przepisów milionom ludzi o różnym poziomie doświadczenia w gotowaniu każdego miesiąca. Możesz zostać ich partnerem afiliacyjnym na Pinterest i zarabiać atrakcyjne prowizje, pomagając im rozwijać usługi.

Musisz dołączyć do jej partnera, Commission Junction i dołączyć zatwierdzone media do przynależności. Za każdego nowego klienta, który złoży zamówienie u Home Chef za pomocą Twojego linku, otrzymasz atrakcyjną prowizję.

Silnik WP

Możesz także zarabiać na sprzedaży rozwiązań hostingowych WordPress i motywów oferowanych przez Silnik WP. Oferuje jeden program, za pomocą którego można sprzedawać plany hostingowe WP Engine i motywy WordPress premium StudioPress.

Konfigurowalna i zintegrowana kreacja tej platformy zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do marketingu afiliacyjnego. Możesz wybierać spośród wstępnie zaprojektowanych stron docelowych i banerów lub w pełni wykorzystać ich niestandardowe zasoby pod wspólną marką.

Co więcej, WP Engine oferuje szereg ekskluzywnych i spersonalizowanych ofert i rabatów, które możesz zaoferować swoim odbiorcom. Co więcej, platforma ta nagradza swoich partnerów za wiele poleceń miesięcznie, co zwiększy Twoje wypłaty.

Wniosek

Podobnie jak wiele innych platform społecznościowych, Pinterest może być dla Ciebie źródłem dochodu dzięki marketingowi afiliacyjnemu. Programy partnerskie na Pinterest, jeśli są używane mądrze, mogą pomóc Ci zarobić co miesiąc sporo pieniędzy.

Uważaj jednak na produkty spamerskie i unikaj ich za wszelką cenę. Teraz, gdy znasz najlepsze programy partnerskie na Pinterest, możesz wybrać swoją ulubioną niszę i od razu zacząć zarabiać.

Jeśli czujesz się komfortowo pracując w sieci, sprawdź najlepsze sieci afiliacyjne, do których możesz dołączyć.

x