17 serwerów hostingowych Hurtworld, aby znaleźć swoje plemię i przetrwać w dobrym stylu

Pierwsze serwery hostingowe Hurtworld oferują wysoką wydajność i ultraszybkie wrażenia z gry.

Obecnie gry są jednym z głównych sposobów rozrywki wśród ludzi. Biorąc pod uwagę duże zapotrzebowanie, tworzy się i dystrybuuje szeroką gamę gier online, aby ludzie mieli do nich dostęp na całym świecie.

Na szczycie listy znajdują się gry survivalowe. Deweloperzy tworzą kilka gier opartych na tym gatunku, z których każda ma unikalny styl, format, grafikę i grono fanów, aby nadążyć za entuzjazmem i zainteresowaniem graczy.

Hurtworld to jedna z takich gier z potężną rozgrywką i zaawansowaną grafiką.

Aby zagrać w tę grę, potrzebujesz wysokiej jakości serwera, który może zaoferować najwyższą wydajność, szybkość i wystarczające zasoby.

Porozmawiajmy o grze i dlaczego posiadanie serwera hostingowego Hurtworld ma sens.

Co to jest Hurtworld?

Hurtworld to hardcorowa gra FPS o przetrwaniu z otwartym światem, skupiająca się na strategicznej kontroli mapy i rywalizacji strzeleckiej.

Jest to gra wieloosobowa opracowana i opublikowana przez Bankroll Studios 10 grudnia 2019 r. Ma szerokie grono fanów i jest stworzona dla zapalonych graczy, którzy chcą karać.

Rozgrywka

Hurtworld to gra o przetrwaniu, w której zaczynasz jako zwykły facet, który nie ma broni ani narzędzi do obrony. Noc, którą widzisz, jest zimna i musisz zebrać drewno, aby rozpalić ognisko. Pojedziesz trochę następnego ranka, gdzie znajdziesz dziki.

W grze środowisko odgrywa ważną rolę. Znajdziesz różne biomy z wieloma klimatami i porami roku. Tam będziesz musiał walczyć o przetrwanie. Powiedzmy, że jesteś na pustyni i jesteś spragniony. Nagle napotykasz niebezpieczne burze piaskowe. Z kolei na północy istnieje ryzyko zamarznięcia.

Aby przetrwać w różnych okolicznościach, będziesz musiał szukać sprzętu i zasobów, które zaspokoją twoje potrzeby. Będziesz także musiał wytwarzać ważne przedmioty, budować dom i naprawiać pojazdy. Możesz wybierać spośród różnych narzędzi i broni.

Mając pojazd, możesz szybciej podróżować po świecie i szybciej śledzić wrogów. Możesz mieć własną farmę, na której możesz uprawiać żywność, aby przetrwać i zyskać siłę.

Dlaczego potrzebujesz serwera hostingowego Hurtworld?

Nowoczesne gry wideo wymagają więcej grafiki i wysokiej wydajności. Ale to pochłania dużo zasobów. Podczas grania w grę na komputerze możesz napotkać problemy, takie jak opóźnienia, powolna sieć, natychmiastowe wyłączanie, błędy i inne. I nie będzie nikogo, kto mógłby Ci pomóc profesjonalnie.

Aby przezwyciężyć takie problemy i grać w tę fantastyczną grę z większą wydajnością i zabawą, przydatne będzie uzyskanie serwera gier od renomowanego usługodawcy. Hosting gier zapewni Ci wysoką wydajność i rozgrywkę bez opóźnień, oprócz niesamowitych funkcji. Pomaga utrzymać szybkość, jakość, poświęcenie i zainteresowanie grą.

Ponadto hosting serwerów Hurtworld odgrywa ważną rolę w zabezpieczaniu plików i zapisanych stanów gry podczas nieszczęśliwych wypadków. Niezawodny serwer gier pomaga chronić serwer i dane przed atakami DDoS, zapewniając wysoką dostępność sieci i serwery o niskim pingu, dzięki czemu możesz grać bez przerw.

Minimalne wymagania systemowe

Aby grać w potężne gry Hurtworld, musisz mieć na swoim komputerze:

 • 64-bitowy procesor i system operacyjny Windows XP 64
 • Procesor 2 GHz
 • 4 GB pamięci
 • Intel HD 4600 lub GeForce 460 lub Radeon HD 5850
 • directX dla wersji 9.0c
 • 2 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Teraz przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych dostawców hostingu serwerów Hurtworld.

Nitrado

Graj w swoją ulubioną grę z platformą hostingową serwerów gier Nitrado i uzyskaj elastyczność kontrolowania ustawień i zarządzania serwerami. Oferuje łatwy w użyciu panel sterowania z różnymi funkcjami, takimi jak instalowanie wtyczek i modów.

Cechy:

 • Otrzymasz niezawodny i wysokiej jakości sprzęt serwerowy.
 • Nitrado zapewnia codzienne kopie zapasowe, więc nigdy nie przegapisz żadnych danych ani zapisanych gier i konfiguracji.
 • Zapewnia również najkrótsze trasy internetowe. W związku z tym otrzymasz najniższe pingi.
 • Możesz przełączać się między grami w dowolnym miejscu i czasie.
 • Aktualizuj lub obniżaj wersję serwera, kiedy tylko chcesz.

Wynajmij teraz serwer do gier Hurtworld w cenie wywoławczej 4,09 USD za 10 miejsc. Możesz odnowić subskrypcję w dowolnym momencie i utworzyć własną subskrypcję zgodnie z wymaganiami.

Hostuj spustoszenie

Wynajmij serwer gry Hurtworld od jednej z platform hostingowych serwerów premium – Host Havoc. Oferuje lepszą dostępność sieci, ponieważ ma siedzibę w 11 miastach na całym świecie. W ten sposób otrzymasz niezawodne urządzenia z prawdziwą redundancją.

Cechy:

 • Host Havoc utrzymuje 99,9% bezawaryjnej pracy, umieszczając swoją infrastrukturę w najlepszych w branży centrach danych z niezawodnymi łączami nadrzędnymi.
 • Doświadczeni użytkownicy, którzy wolą zarządzać serwerem, mogą uzyskać pełny dostęp do FTP i dostęp do internetowego menedżera plików.
 • Możesz skonfigurować parametry uruchamiania serwera.
 • W dowolnym centrum danych, które wybierzesz, znajdziesz pełną ochronę przed atakami DDoS.
 • Możesz łatwo instalować wtyczki tlenkowe, treści warsztatowe i nie tylko.

Wybierz teraz swój serwer od 30 do 100 i zamów serwer do gry. Skorzystaj z 3-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy i natychmiastowej konfiguracji.

Rozwiązania Blue Fang

Doświadcz lepszej rozgrywki dzięki Blue Fang Solutions, wybierając typ i nazwę serwera oraz dodając swój identyfikator Steam64, jeśli taki istnieje.

Wszystkie serwery działają z normalnym priorytetem procesora, który daje ci priorytet na podstawie listy. Możesz użyć wysokiego priorytetu procesora, aby najpierw skonfigurować procesy serwera gier.

Posiada centra danych na całym świecie, w tym w Nowym Jorku, Miami, Seattle, Chicago, Dallas, Los Angeles, Strasburgu, Londynie, Sydney, Singapurze i innych. Każde centrum danych jest wyposażone w ochronę przed atakami DDoS, aby chronić serwer przed niechcianymi zagrożeniami i udostępniać go 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Serwery przetrwania

Wypożyczenie serwera gry Hurtworld od Survival Servers zapewni opcję natychmiastowej konfiguracji, dzięki której szybko wstaniesz i zaczniesz grać po rejestracji. Dzięki tej platformie otrzymasz potężny panel gier z potężnymi funkcjami.

Cechy:

 • Dla zaawansowanych użytkowników serwery Survival zapewniają pełny dostęp do FTP i internetowego menedżera plików.
 • Możesz łatwo przełączać się między lokalizacjami i grami w dowolnym miejscu i czasie.
 • Możesz wybrać zautomatyzowaną lub niestandardową opcję restartu serwera.
 • Otrzymuj powiadomienia z serwera i najnowsze wersje modów.
 • Serwery Survival wykorzystują potężne procesory Intel lub AMD z ultraszybkimi dyskami NVMe.
 • Mieści swoją infrastrukturę w Seattle, Los Angeles, Nowym Jorku, Francji, Niemczech i Singapurze. W każdym centrum danych otrzymasz ochronę przed atakami DDoS.
 • Skonfiguruj swój serwer z niestandardowymi parametrami uruchamiania.
 • Łatwy dostęp do narzędzi innych firm oraz instalowanie wtyczek i modów.

Skonfiguruj serwer zgodnie z wymaganiami i zamów go teraz z dodatkami i zacznij grać ze znajomymi.

NISKIE MS

Zdobądź wydajnego partnera hostingowego, aby wynająć serwer Hurtworld i korzystać z najlepszych ofert i rozgrywki. LOW.MS oferuje 10 GB pamięci za darmo, wraz z bezpłatną migracją serwera z innych platform hostingowych. Gdy tylko złożysz zamówienie, LOW.MS skonfiguruje dla Ciebie serwer w ciągu kilku minut.

Cechy:

 • LOW.MS wykorzystuje tylko najnowsze procesory firmy Intel, zapewniając serwerowi do 5 GHz mocy obliczeniowej. W połączeniu z dyskami Intel SSD i pamięcią DDR4 zapewnia wysoką wydajność i niezawodność.
 • Rozprzestrzenia się w jedenastu lokalizacjach, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę, taką jak niski ping, wysoka dostępność itp.
 • Wszystkie serwery oferują ochronę przed atakami DDoS o przepustowości co najmniej 10 Gb/s, eliminując przerwy w grach za pośrednictwem Corero SmartWall.
 • Jego najnowocześniejszy panel sterowania pozwala zarządzać ustawieniami i stanem serwera z jednego okna.

Rozpocznij swoją przygodę z Hurtworld już dziś od ceny początkowej 7,80 USD miesięcznie. Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy z jakiegokolwiek powodu, możesz złożyć wniosek w ciągu 5 dni od rejestracji, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy.

GTXGaming

Zamów serwer gier Hurtworld od GTXGaming i skorzystaj z potężnego panelu sterowania, aby łatwo zarządzać swoim serwerem gier.

Cechy:

 • GTXGaming korzysta z procesorów firmy Intel, od procesorów E3 po najnowsze modele i7 lub i9. Wykorzystuje również procesory AMD Ryzen, aby zapewnić wysoką wydajność.
 • Obejmuje cały świat, w tym Los Angeles, Dallas, Nowy Jork, Oregon, Charlotte, Quebec, Londyn, Paryż, Madryt, Frankfurt, Moskwę, Sztokholm, Singapur i Sydney. Każde centrum danych jest wyposażone w ochronę przed atakami DDoS na poziomie przedsiębiorstwa.
 • Możesz łatwo przełączać się między dostępnymi grami.
 • Zapisuje plik kopii zapasowej klonu na zewnętrznej maszynie kopii zapasowej po ponownym uruchomieniu serwera.
 • Eksperci uzyskają pełny dostęp do FTP.
 • Możesz utworzyć podużytkownika i nadać uprawnienia do zarządzania serwerem gry.

Wypożycz grę Hurtworld już dziś i zagraj od razu po rejestracji.

Pingidealnie

Jeśli lubisz grać w hardcorowe gry survivalowe dla wielu graczy bez przerw, Pingperfect to najlepszy wybór. Prawie każdy system jest automatyczny, więc po złożeniu zamówienia rozpocznie się konfiguracja serwera w mgnieniu oka.

Cechy:

 • Pingperfect posiada centra danych na całym świecie, oferując niezawodne sieci i funkcje.
 • Oferuje 1 GB przestrzeni internetowej, którą możesz wykorzystać do reklamowania serwera.
 • Jego łatwy w użyciu panel gier ma intuicyjny wygląd i proste opcje konfiguracji.
 • Zaawansowani użytkownicy uzyskają pełny dostęp do protokołu FTP i przeglądarki plików.
 • Niestandardowy wewnętrzny system tworzenia kopii zapasowych przechowuje zapisane gry i konfiguracje, dzięki czemu nigdy nie utracisz żadnych danych.

Zdobądź swój serwer gry Hurtworld już teraz i zacznij grać ze znajomymi.

Usprawnij serwery

Zamów hosting serwera gier już teraz w Streamline Servers i skorzystaj z różnych funkcjonalności oraz potężnego panelu sterowania. Pozwala konfigurować i zarządzać ustawieniami serwera w dowolnym momencie.

Cechy:

 • Serwery zostały zaprojektowane przez graczy dla graczy, zapewniając rozgrywkę bez opóźnień.
 • Oferuje system instalacji jednym kliknięciem, dzięki czemu możesz łatwo zainstalować dowolne dodatki z Menedżera modów.
 • Ma różne centra danych, od Ameryki Północnej i Kanady po Azję, oferując bezpłatną ochronę przed atakami DDoS dla twojego serwera w celu zabezpieczenia twoich danych.

Wybierz swój slot spośród dostępności i zamów serwery Streamline już teraz i udostępnij je znajomym.

Serwery Rox

Hostuj swoją ulubioną grę Hurtworld z RoxServers i korzystaj z pomocy 24/7. Zaoszczędź czas na konfigurowaniu i zarządzaniu ustawieniami dzięki potężnemu panelowi sterowania. Otrzymasz sieci chronione przed atakami DDoS, dzięki czemu możesz bezpiecznie korzystać z serwera i uzyskiwać do niego dostęp w dowolnym momencie.

RoxServers obsługuje komputery PC, Linux i Mac. Nie ma limitu miejsca na dysku SSD; otrzymasz do 32 GB RAM i taktowanie procesora 3,9 GHz. Ponadto otrzymasz wsparcie instalacji oxide 1-click, pełny dostęp do FTP, 99,99% czasu pracy itp., a 4-60 graczy może uzyskać do niego dostęp.

SerwerBlend

Zdobądź swój serwer gry Hurtworld z jednej z najlepszych platform hostingowych — ServerBlend i przygotuj go w ciągu kilku minut, aby grać nie do zatrzymania. Otrzymasz wydajne, dedykowane serwery z ponad 30 slotami. Ponadto zapewnia niezawodne sieci z niskim pingiem.

ServerBlend oferuje panel kontrolny TCAdmin do zarządzania Twoimi ustawieniami i konfigurowania ich zgodnie z Twoim przeznaczeniem. Zaawansowani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do FTP; serwer obsługuje pełny mod, w tym tlenek i wtyczki. Ponadto wraz z serwerem otrzymasz ochronę przed atakami DDoS.

Zamów swój serwer gry już dziś i skorzystaj z 7-dniowego zwrotu pieniędzy.

Hosting AGS

Wynajmij swój Hurtworld już teraz i pozwól AGS Hosting skonfigurować serwer w ciągu kilku minut, abyś mógł od razu rozpocząć grę. Możesz dodać swoje warsztaty Steam, jeśli takie istnieją, do swojego serwera, aby cieszyć się różnymi modyfikacjami gry. Zapewnia bezpieczeństwo zapisanych gier i konfiguracji na serwerze zewnętrznym.

Hosting AGS obejmuje cały świat, zapewniając najlepszą obsługę z dłuższym czasem działania i niskim pingiem. Ponadto otrzymasz ochronę DDoS dla wszystkich serwerów, aby Twój serwer był dostępny za każdym razem. AGS Hosting wykorzystuje najnowszy sprzęt, taki jak i7 5GHz, sieci 10GB i NVMe.

Zamów niedrogi serwer Hurtworld i uzyskaj pełny zwrot pieniędzy, jeśli złożysz wniosek w ciągu 72 godzin od zakupu.

Sieci azotowe

Zdobądź serwer Hurtworld od Nitrous Networks z niekończącymi się funkcjami, takimi jak nieograniczona pamięć RAM, gracze do 200 i więcej. Obsługuje różne wtyczki i mody tlenkowe.

Wszystkie serwery są chronione przed atakami DDoS, więc Twój serwer będzie dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nitrous Networks oferuje bezpłatny hosting, bezpłatny MySQL i 7 lokalizacji serwerów na całym świecie. Skonfiguruj serwer, definiując i wybierając niektóre menu i rozpocznij wypożyczanie.

MyBlackBoxHosting

MyBlackBoxHosting oferuje dedykowaną platformę hostingową premium dla Hurtworld, dzięki czemu możesz cieszyć się rozgrywką bez żadnych przerw. Możesz wygenerować własną mapę za pomocą generatora map proceduralnych. Ponadto możesz korzystać z obsługi podróży krzyżowych, aby grać w swoje gry, wybierając różne opcje i mapy.

Ponadto otrzymasz automatyczną obsługę modów i narzędzie do aktualizacji. MyBlackBoxHosting oferuje system tworzenia kopii zapasowych zapisanych konfiguracji, dzięki czemu nigdy nie stracisz żadnych plików. Możesz zaplanować systemy przesyłania wiadomości, aktualizacje Steam, ponowne uruchomienie i nie tylko.

Dobry hosting gier

Wynajmij serwer Hurtworld od Good Game Hosting i skorzystaj z natychmiastowej konfiguracji. Możesz edytować wiersz poleceń, instalować mapy i modyfikacje, zmieniać ustawienia serwera i zabezpieczać swoje pliki. Wykorzystuje superszybki sprzęt w celu uzyskania wysokiej wydajności.

Dodatkowo możesz przesyłać pliki za pomocą FTP i używać zaawansowanego edytora do edycji konfiguracji serwera. Good Game Hosting oferuje najnowocześniejsze technologie, takie jak serwery tylko z dyskami SSD, zapewniające najwyższą wydajność.

Ponadto ma centra danych poziomu 4, które są mniej podatne na awarie i są zbudowane solidnie i są odporne na awarie. Serwery te oferują również dostępność sieci na poziomie 99,995%, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do swoich gier w dowolnym momencie.

CD Key Z

CD KeyZ oferuje tanią opcję wynajmu serwerów gier Hurtworld. Zawiera opcje od 10 do 50 graczy i obsługuje 25 lokalizacji. Po złożeniu zamówienia serwer gry będzie gotowy w ciągu kilku minut, umożliwiając grę bez przerw.

Możesz użyć panelu administratora serwera, aby zarządzać i zmieniać ustawienia w dowolnym momencie i cieszyć się bezproblemową rozgrywką. Możesz sprawdzić różne listy serwerów wraz z krajami i obsługiwanymi mapami.

1GSerwerHost

Wybierz swój ulubiony plan i wypożycz serwer gry Hurtworld od 1GServerHost. Oferuje gwarantowaną wydajność serwera, w tym 5,2 GHz AMD Ryzen 9, 128 GB dwukanałowej pamięci DDR4 32000 MHz oraz NVMe PCI Gen 4.0 o szybkości 7000 MB/s.

Cechy:

 • Natychmiastowa konfiguracja w ciągu kilku minut po udanej rejestracji.
 • Nieograniczona opcja gracza.
 • Niestandardowy panel sterowania pomaga konfigurować i zmieniać ustawienia w dowolnym momencie.
 • Przełączaj się między grami w dowolnym miejscu i czasie.
 • Uzyskaj serwer zapasowy dla zapisanych gier i konfiguracji.
 • Oferuje funkcje gry, takie jak automatyczne ponowne uruchamianie, tworzenie kopii zapasowych, aktualizacje i wiele innych.
 • Formularze edytora konfiguracji umożliwiają skonfigurowanie serwera w dowolnym momencie.
 • Obsługuje wszystkie mapy, DLC i mody.

Wynajmij swój serwer już teraz w cenie początkowej 15 USD miesięcznie i uzyskaj gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 72 godzin od zakupu.

Ewolucja gier

Gaming Evolved oferuje serwer o wysokiej wydajności dla Twojej gry Hurtworld. Obejmuje szybką konfigurację, identyfikator warsztatu Steam, dodatkowych użytkowników podrzędnych, pełną kontrolę nad panelem sterowania, zaawansowane ustawienia, pełny dostęp do FTP, bezpłatną ochronę DDo i wiele więcej.

Wynajmij serwer gry Hurtworld już dziś i przeżyj rozgrywkę ze znajomymi.

Wniosek

Hurtworld to gra wieloosobowa, która może przenieść Twój test przetrwania na wyższy poziom. Dzięki niezawodnemu i wydajnemu serwerowi gier możesz grać w tak solidne gry z większą wygodą, bezpieczeństwem i precyzją. Otrzymasz potężne serwery, ultraszybkie procesory, dyski SSD i wiele innych funkcji.

Dlatego wybierz najlepszy serwer Hurtworld z powyższej listy i ciesz się potężną rozgrywką bez opóźnień ze znajomymi.

Następnie sprawdź dedykowane serwery gier dla graczy i streamerów.