18 najlepszych twórców wideo online dla Twojej firmy

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli nie tworzysz filmów dla swojej firmy, zostawiasz dużo pieniędzy na stole. Wygraj Internet, tworząc światowej klasy wideo do marketingu cyfrowego.

Nie tylko zmyślam. Badania pokazują, że 79% osób powiedzmy, że film marki przekonał ich do zakupu oprogramowania lub aplikacji. Jeśli nadal nie masz filmu wideo dla swojej firmy, nadszedł czas, aby go nagrać.

Niewiele osób woli czytać treści tekstowe z różnych powodów, z których głównym jest czas. Informacje za pośrednictwem filmów mogą być dostarczane szybko, bez owijania w bawełnę. Poza tym ma mnóstwo korzyści dla Twojej firmy, takich jak:

 • Zwiększa sprzedaż
 • Zwiększa ruch
 • Zaangażuj publiczność
 • Budować zaufanie

I wiele więcej…

Mając to na uwadze, ważne jest, aby pamiętać, że nagranie prawie „dowolnego” filmu nie ucieknie. Musisz upewnić się, że Twój przekaz ma bezpośredni związek z odbiorcami i sprzedażą. Możesz to zrobić na różne sposoby, a niektóre z nich omówiono poniżej.

Poznaj swoją grupę docelową

Tworzenie filmów bez znajomości docelowych odbiorców jest jak strzelanie z zawiązanymi oczami. Jest bardzo mniej prawdopodobne, że trafisz we właściwe miejsce. Na przykład sprzedajesz produkty przeznaczone dla mężczyzn w średnim wieku. Warto więc tworzyć własne filmy, pamiętając o tym. Generalnie kierowanie do „mężczyzn” w ogóle nie pomoże.

Oczywiście sama świadomość, że „mężczyźni w średnim wieku” chcieliby kupić twoje produkty, również nie wystarczy. Musiałbyś zagłębić się w temat i zidentyfikować takie rzeczy, jak to, co dzieje się w ich umysłach i co zmotywuje ich do dokonania zakupu.

Twórz wysokiej jakości i wartościowe treści

Ważne jest, aby zrozumieć, co sprawia, że ​​film jest „wysokiej jakości”. Niektóre wskazówki mogą obejmować:

 • Dobry scenariusz
 • Nowoczesna grafika/nakładki
 • Odpowiednie kolory dla Twojej marki
 • Głośny i czysty dźwięk

Niezbędne jest również tworzenie filmów, które stale skupiają się na problemach widzów i dostarczają ich rozwiązania.

Zrób to prawie odpowiedniej długości.

Zbyt długie tworzenie filmów nie pomoże, ponieważ uwaga ludzi jest znacznie mniejsza. Z drugiej strony, tworzenie zbyt krótkich filmów również nie jest dobrym pomysłem, ponieważ wtedy wiadomość nie zostanie prawidłowo przekazana. Chociaż w zależności od typu wideo, wszystko między 1-2,5 minuty wydaje się dobre.

Nie zapomnij o CTA.

Wyobraź sobie, że tworzysz spektakularny film, a potem nie zachęcasz widzów do działania?

To byłoby głupie.

Wezwanie do działania to jedna z najważniejszych rzeczy w każdej formie marketingu i zdecydowanie musisz ją wykorzystać również w swoich filmach. Następnym razem, gdy będziesz tworzyć nowy film, nie zapomnij dołączyć wezwania do działania.

Przyjrzyjmy się teraz niektórym z poniższych twórców wideo, których możesz używać w swojej firmie. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz instalować żadnego oprogramowania zamiast wszystkiego, co możesz zrobić online w przeglądarce.

MotionArray

MotionArray może pomóc w tworzeniu kuszących filmów dzięki niekończącej się liście szablonów, ustawień wstępnych i elementów audiowizualnych bez tantiem.

Mają niezliczone zasoby wideo i integracje dla użytkowników Adobe. Znajdziesz wtyczki Premiere Pro, After Effects i Photoshop, które mogą uzyskać dostęp do elementów Motion Array bezpośrednio w Twojej ulubionej aplikacji Adobe.

Poza tym użytkownikom Adobe Audition i Premiere Rush obiecuje się podobną funkcjonalność w najbliższej przyszłości. Istnieje również więcej niż wystarczające zasoby dla użytkowników DaVinci Resolve i Final Cut Pro.

Znajdziesz tu również doskonałe narzędzie do współpracy wideo o nazwie Review, które pozwala recenzentom tworzyć komentarze z dokładnością do klatki z automatycznymi znacznikami czasu. To jak współpraca z Dokumentami Google, ale w przypadku filmów. Recenzja obsługuje również ochronę hasłem i umożliwia autorowi zapewnienie opcjonalnego dostępu do pobierania.

  Jak dodać muzykę do swojego posta Tik Tok

Dodatkowo można stworzyć portfolio wideo z własną domeną. Bez żadnego kodowania możesz od razu zacząć od wielu szablonów i mieć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową.

MotionArray działa na miesięcznych subskrypcjach, więc nie płacisz za pobrany zasób. Dobrą wiadomością jest to, że wszystko, co pobierzesz, pozostanie Twoje, nawet jeśli przestaniesz płacić.

Ceny są przyjazne dla kieszeni, możesz zacząć już od 29,99 USD miesięcznie.

Uzyskaj zniżkę w wysokości 50 USD już dziś aby zobaczyć, jak może to pomóc w spełnieniu wymagań wideo.

Każdy może tworzyć profesjonalne filmy z Promocja. Mają ponad 12 milionów klipów wideo i szablonów, za pomocą których możesz tworzyć:

 • Reklamy w mediach społecznościowych, takie jak Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn, Instagram itp.
 • Filmy promocyjne
 • Marketing

Klipy i szablony są przeznaczone dla wielu branż, takich jak nieruchomości, podróże, marketing, handel elektroniczny i nie tylko. Jest tu mnóstwo dla każdego rodzaju biznesu. W rzeczywistości mają nawet filmy na specjalne daty, takie jak Ramadan i Wielkanoc.

Jak genialne jest to?

Fastreel od Movavi

Fastreel by Movavi to imponujące połączenie narzędzi do ulepszania wideo i szablonów tematycznych. Kreator wideo zawiera ponad 30 gotowych szablonów odpowiednich dla każdego rodzaju wideo: wstępy, zwiastuny, reklamy i wiele więcej. Oto przykład tego, co możesz osiągnąć:

Edytor wideo Fastreel pokazuje kilka całkiem zaawansowanych funkcji, ale możesz ich użyć za pomocą kilku kliknięć: odwróć lub zapętl wideo, twórz filmy poklatkowe, a nawet wyświetlaj wiele klipów na ekranie jednocześnie. Możesz nawet stworzyć od podstaw cały film lub pokaz slajdów.

Możesz także wykonać wszystkie podstawowe zadania:

 • Kompresuj i przycinaj wideo online;
 • Zmień prędkość wideo;
 • Odwracaj i obracaj klipy;
 • Dodaj filtry;
 • Wstaw napisy i podpisy;
 • Chroń swój materiał za pomocą znaku wodnego.

Umieść to

Narzędzie do różnych celów, Umieść to (odbiorcy wdzzwdz otrzymują 15% ZNIŻKI) ma również sekcję „wideo”, w której możesz tworzyć historie na Instagramie, pokazy slajdów, dema produktów i inne rodzaje filmów. Ta firma jest znana z ułatwiania pracy małym firmom, a zobaczenie jej twórcy wideo sprawia, że ​​jest to dość oczywiste.

Jest prosty w użyciu, ale oferuje sporo, na przykład:

 • Setki szablonów wideo
 • Ogromna biblioteka audio
 • Podgląd klatki kluczowej, aby przyspieszyć edycję
 • Cytaty inspiracji

Dzięki jednej subskrypcji możesz uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich ich funkcji.

Animo

Dzięki niezwykle łatwemu edytorowi wideo typu „przeciągnij i upuść”, Animoto może pomóc Ci zwiększyć ruch, zwiększyć sprzedaż i zwiększyć zaangażowanie. Ich szablony wideo mają na celu podniesienie przekazu Twojej marki i dostarczenie nieodpartych wrażeń wizualnych, które z pewnością zachwycą Twoich klientów.

Możesz zacząć od wybrania szablonu, a następnie dodać zdjęcia i klipy wideo, aby utworzyć wideo. Następnie możesz dostosować kolory, dodać tekst, dodać muzykę i nie tylko, aby go spersonalizować. Gdy skończysz, możesz łatwo udostępnić go swoim odbiorcom.

Kanwa

Kanwa od dawna słynie jako edytor zdjęć i wideo. Darmowy twórca filmów online może tworzyć inspirujące i wciągające filmy bez instalowania oprogramowania, ale może działać na telefonie komórkowym, komputerze i tablecie. Canva może pomóc w tworzeniu wideo relacji, filmów z YouTube, filmów z Facebooka, filmów TikTok, filmów na urządzenia mobilne, kolaży wideo, wiadomości wideo, rolek, filmów z pokazami slajdów, kanałów wideo i szablonów wideo.

Ale co sprawia, że ​​serwis Canva jest dobrym wyborem?

Canva to przyjazne dla użytkownika narzędzie do edycji wideo z funkcjami, takimi jak dodawanie przejść, dynamizowanie za pomocą animacji, subtelne uwydatnianie za pomocą bezpłatnych elementów, standardowe ścieżki dźwiękowe, nagrania bez znaków wodnych itp. Oprócz tego narzędzia są wyposażone w kilka funkcji, takich jak jako nakładki, teksty, przejścia, współpraca w czasie rzeczywistym, bezpłatne szablony, edycja osi czasu, nagrywanie w aplikacji, dzielenie i łączenie. Wideo online można utworzyć za pomocą dowolnego przesyłania multimediów na urządzenie i udostępniania wideo na dowolnej platformie, takiej jak Facebook, YouTube itp.

  Jak wyłączyć i usunąć sterowniki Nvidia na Ubuntu

Magisto

Zaufane przez marki takie jak Samsung, Mitsubishi i NBC, Magisto to kolejny świetny twórca wideo. Możesz bezproblemowo tworzyć filmy, udostępniać je, a nawet przeglądać statystyki, aby ocenić ich wydajność. Wcześniej były świetne, ale ostatnio stały się znacznie lepsze po nawiązaniu współpracy z iStock, aby otworzyć mnóstwo zdjęć do wykorzystania w swoich filmach.

Możesz tworzyć zarówno osobiste, jak i komercyjne filmy wideo w dowolnym temacie, jaki możesz sobie wyobrazić. Możliwości są nieograniczone.

Nadające się do ugryzienia

Możesz tworzyć atrakcyjne filmy dosłownie podczas przerwy na lunch z Nadające się do ugryzienia. To takie proste i dlaczego nie miałoby to być, gdy masz ponad 800 000 rzeczywistych klipów filmowych i oszałamiających animacji. Możesz także wybrać szablon, aby wszystko było znacznie łatwiejsze.

Biteable umożliwia tworzenie ponad 40 różnych typów filmów, w tym:

 • Wyjaśnienie
 • Ożywiony
 • Ogłoszenie
 • Prezentacja produktu
 • Kreatywność w mediach społecznościowych

Aby spersonalizować swoje filmy za pomocą swojej marki, możesz dodać swoje logo, a nawet dostosować żądane kolory.

Moovly

Dzięki intuicyjnemu edytorowi wideo typu „przeciągnij i upuść” składającemu się z ponad miliona zasobów stockowych, Moovly pasuje do wszystkich rozmiarów i typów firm. Możesz dodawać obrazy, dźwięki, animacje i synchronizować wszystko w pełnoprawny film.

Moovly ma mnóstwo szablonów, których możesz użyć jako swojej bazy i stamtąd budować. Ich plany cenowe zaczynają się już od 24,92 USD miesięcznie, ale możesz zacząć za darmo.

FlexClip

FlexClip oferuje szeroką gamę animowanych elementów, które możesz wykorzystać w swoich filmach po wybraniu jednego z wielu szablonów. Od tekstu, nakładek i widżetów po logo i inne elementy. Oprócz tego otrzymujesz ponad milion filmów, obrazów i muzyki, aby urozmaicić wszystko.

W edytorze możesz wykonywać różne zadania, takie jak:

 • Lamówka
 • Naregulowanie
 • Zmiana proporcji
 • Dodawanie efektów
 • Dodawanie lektora
 • Dodawanie znaków wodnych

Ogólnie rzecz biorąc, edytor jest dość łatwy w użyciu i możesz być pewien, że opanujesz go w mgnieniu oka.

Piątek

Chyba że mieszkałeś pod kamieniem, wiesz co Piątek jest. Jest to rynek, na którym można zatrudniać freelancerów do różnych celów, a jednym z nich jest wideo. Tuż pod „Wideo i animacja” znajduje się ogromna lista podkategorii, takich jak:

 • Tablica i animowane objaśnienia
 • Edycja wideo
 • Krótkie reklamy wideo
 • Animowane GIF-y
 • Animacja logo
 • Intro i Outros

I wiele więcej.

Po wybraniu żądanej podkategorii pojawi się ekran podobny do tego, na którym zobaczysz różnych freelancerów oferujących swoje usługi od 5 USD.

Chociaż nie każdy z nich jest świetny, nadal na pewno znajdziesz wiele wyjątkowych, aby wykonać swoją pracę. Najlepsze jest to, że możesz przejrzeć ich recenzje przed dokonaniem zakupu, a nawet jeśli rozczarują, zawsze możesz poprosić o poprawki.

Animator

Możesz tworzyć animowane, a także filmy akcji na żywo za pomocą Animator. Mają narzędzie do tworzenia filmów typu „przeciągnij i upuść” i bardzo wyjątkowy kreator postaci, dzięki któremu można tworzyć tysiące animowanych postaci, które można umieścić w Twoich filmach.

Nie wspominając o ponad 100 milionach zasobów magazynowych i ponad 1000 szablonów na początek. Czy może być łatwiej niż to?

Co więcej, możesz przesyłać i edytować filmy 4K, a nawet zmieniać rozmiar produktu końcowego na różne platformy mediów społecznościowych. Jeśli to wszystko brzmi interesująco, możesz zacząć całkowicie za darmo.

Wygnanie

Zaufany przez firmy takie jak Google, Apple i IBM, Wygnanie pomaga tworzyć filmy wyjaśniające i dostarczać jasny komunikat swoim klientom. Ich filmy nawiązują do stylu „tablicy”, który jest dość popularny w Internecie. Ten rodzaj stylu doskonale nadaje się do wyjaśniania potencjalnym klientom projektu, pomysłu lub produktu.

  Jak powiększać obrazy bez zniekształcania jakości

Oto, o czym mówię:

Ich edytor wideo ma ponad 6000 animacji, których możesz użyć i przyciągnąć uwagę ludzi. Mają nawet fajne elementy komiksowe i niezbędne narzędzia do prawidłowego przekazywania wiadomości. Jeśli wolisz animacje na tablicy, zdecydowanie powinieneś sprawdzić tę.

Kapwing

Bardzo przyjazny dla początkujących twórca wideo, Kapwing pozwala tworzyć wspaniałe filmy, łącząc pliki GIF, obrazy, klipy i inne multimedia. Możesz nawet określić punkt początkowy i końcowy każdego elementu oraz zoptymalizować rozmiar filmu dla różnych serwisów społecznościowych.

Powiedziałbym, że ta usługa jest bardzo prosta i idealna dla tych, którzy dopiero zaczynają. Mają darmowy plan na zawsze, który możesz spróbować i uruchomić.

Vyond

Vyond pozwala tworzyć wciągające animowane filmy za pomocą gotowych szablonów i zasobów. Filmy animowane są teraz ogromne i prawie każda firma decyduje się na to zamiast tradycyjnych filmów na żywo, ponieważ tworzą one scenę przypominającą historię, którą trudno pominąć.

Każdy z elementów w edytorze wideo jest wysoce konfigurowalny i możesz go całkowicie dostosować. Zamiast płacić ogromną sumę pieniędzy agencjom wideo za tworzenie animowanych filmów, możesz tworzyć nieograniczoną liczbę filmów za pomocą Vyond bez wypalania portfela.

Lumen5

Dzięki pięknym nakładkom i efektom tekstowym Lumen5 może pomóc w tworzeniu filmów w dosłownie kilka minut. Możesz stworzyć coś od podstaw lub zamienić post na blogu w wideo. Takie jak to:

Ten rodzaj filmów z obrazami i nakładkami tekstowymi na wierzchu ma tendencję do szybkiego rozprzestrzeniania się wirusów w mediach społecznościowych, więc powinieneś wypróbować ten, jeśli chcesz tworzyć podobne filmy.

Mają miliony zasobów magazynowych, które można mieszać i łączyć, aby stworzyć coś wyjątkowego i przyciągającego wzrok. Możesz również dodać do niego swój branding, aby wyglądał profesjonalnie.

ClipChamp

Żyjąc zgodnie ze swoją nazwą, ClipChamp to wszechstronny program do tworzenia filmów, który składa się z:

 • Edytor wideo
 • Kompresor wideo
 • Konwerter wideo
 • Rejestrator kamery internetowej

Cieszą się zaufaniem marek takich jak ComCast, Microsoft i Dell, a łącznie mają ponad 8 milionów klientów. Od szablonów wideo, przez materiał filmowy, po audio, są mistrzami sztuki tworzenia wciągających filmów.

ClipChamp ma wbudowaną prawie każdą funkcję związaną z wideo, więc nie musisz iść nigdzie indziej, aby wykonać określone zadania. Po zakończeniu eksportowania wideo możesz zmienić jego rozmiar dla każdej odpowiedniej platformy społecznościowej.

InVideo

InVideo jest jak mini świat sam w sobie. Zawiera różne sekcje do różnych celów tworzenia filmów, więc możesz mieć pewność, że dostaniesz to, czego szukasz. Znajdziesz mnóstwo szablonów wideo w różnych branżach, a nawet możesz bezproblemowo przekonwertować swój artykuł na wideo.

Jeśli nie jesteś fanem korzystania z gotowych materiałów, możesz zacząć od zera z pustym szablonem. Tak długo, jak jest to związane z wideo, możesz stworzyć WSZYSTKO, co możesz sobie wyobrazić w InVideo. Możliwości są tak ogromne.

Wniosek

Jeśli nie korzystasz z filmów w swojej firmie, teraz jest na to dobry moment. Mam nadzieję, że powyższe wskazówki i narzędzia pomogą Ci szybko stworzyć oszałamiające wizualnie filmy.

Gdy skończysz tworzyć filmy, będziesz potrzebować czegoś, co pozwoli je umieścić w swojej witrynie. W tym celu możesz odkryć najlepsze platformy do hostingu wideo.

x